Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Test mocy ps3 to U3.

U3 wiadomo zmiżdzy rage pod każdym względem !!!

Najśmieszniejszy post od jakiegoś kwartału. Dobre!

---------------------------------------------------------------------------------

To może trochę ploteczek dla odmiany?

PS4 w 2012. Jeszcze w tym roku rusza produkcja nowej konsoli. PS4 z wbudowanym Kinectem.

Link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli PS4 miałoby być pozbawione tradycyjnego kontrolera, to... No właśnie, co wtedy? Ja bym sobie darował, choćby nie wiem jak cudne gry wyszłyby na tę konsolę, to i tak gra w nie byłaby "inna".

W tej plotce jest na 100% ziarno prawdy, ale na brak pada raczej się nie zanosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta plotka to totalna bzdura ponieważ:

- po premierze ps vita + problemach po trzęsieniu ziemi w japoni + ps3 dopiero od niedawna przynosi zyski pojawienie się nowej konsoli w 2012 jest nie realne z punktu widzenia finansowego no chyba że sony chciało by zaszaleć.

- po drugie nie było żadnych poważnych potwierdzeń jako by to sony pracowało nad ps4. Nie potwierdza tego ani sony ani inni developerzy gier.

- Ja podejrzewam że dopiero zaczęły się prace koncepcyjne ewentualnie zaawansowane prace nad procesorem i układem graficznym. Może mają również już stworzoną jakąś koncepcje nowego pada.

- uważam że sony może zrobić ruch w postaci wybiegu podczas targów 2010 i akcji z move. Jeżeli micorsoft pokaże nowego xklocka to i sony na szybkiego coś przygotuje i zaprezentuje.

- nawet jeśli ps4 zostanie zaprezentowany za rok to zorganizowanie premiery konsoli to minimum 1 rok !!!! już nie mówię o wyprodukowaniu odpowiedniej ilości konsol na start.

2013 jak dla mnie jest zbyt optymistyczne no chyba że był by to przełom 2013/2014 co jest bardzo możliwe w USA Japoni. Europa 2014 pierwszy lub drugi kwartał zobaczymy konsolę w Polsce i takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra trochę przesadziłem ale wiadomo że U3 będzie super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra trochę przesadziłem ale wiadomo że U3 będzie super

Nacisnij przycisk <fanboj mode off> i pisz na temat. Wychwalanie pod niebiosa U3 mozesz uskuteczniac w odpowiednim temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kolejna generacja konsol powinna ukazać się w grudniu 2012r. Czemu tak sądzę, otóż każdy z was na pewno grał w killzone 3 (bo po to jest PS), na razie najładniejsza gra na PS3 (jaką ja widziałem). I co... wymięka, tak piękna grafika, na jednych mapach stabilne 30FPS na innych spada i to znacząco. Bo konsola nie wytrzyma takiej mapy takiej grafiki i jeszcze 24 postaci. . Albo teraz Battlefield 3,DICE chodź ambitne jest ograniczana przez konsole, PC mają DX11 itd, ładne tekstury,oświetlenie, oczywiście cieszę się jak najbardziej z wersji na ps3 bo jest ładnie, i wierzę EA że lepiej być nie mogło. Jak by nowa konsola ukazała się na początku 2013 roku było by miło. A i do nowej konsoli przydał by się TV 3D, teraz troszkę staniały, więc za pół roku może akurat...

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa generacja powinna pojawić się już rok temu albo i wcześniej. Prawo Moora - moc obliczeniowa komputerów podwaja się co 24 miesiące, oznacza to że konsole są już przestarzałe pod każdym względem. 6 letni czy 10 letni cykl życia konsol to głupie gadanie które nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Gdyby obecne konsole znajdowały się na półmetku swojego żywota to za 5 lat głupi tablet czy smartfon byłby w stanie wyświetlić grafikę a nawet lepsza niż obecnie może wyświetlić ps3 czy xbox(może odrobinę przesadziłem ale nie dużo). Wystarczy popatrzeć na możliwości ps vita które wydają się niesamowite jak na sprzęt o wartości 800 zł czyli 250 dolarów (i podobno ma przynosić zyski od samego początku). Wyobraź sobie teraz co potrafiła by konsola za 2500 zł !!!!.

Z tym killzone 3 to trochę przesadziłeś. Przyjrzyj się teksturom, zobaczysz że niektóre są po prostu straszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd Ty możesz wiedzieć kiedy powinna pojawić się nowa konsola.To według ciebie konsole są przestażałe,nie należy ich porównywać do PC bo nie mają z nimi bezpośrednio konkurować ale być alternatywą.

Sony nie intersują twoje życzenia bardziej liczą się z wydawcami bo od nich zależy czy zrobią daną gre na konsole czy nie.

Dopóki PS3 radzi sobie na rynku nie będzie nowej konsoli i bezsensowne nabijanie postów w tym temacie niczego nie zmieni.

Edytowane przez Grzegorz M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to konsole mają być alternatywą... To one są do grania a nie jakieś tam blaszaki. 3 lata temu wypakowałem na kompa 3 tys. Najlepsze części (prawie) i co... pograłem w Far Cry 2 poszło na full, a po półtora roku brakowało mi troszkę mocy aby odpalić BC2 na full. To konsole mają być mocne, komputery nie są do grania... Pawellol grałeś może kiedyś w Black ops, tam są dopiero piękne tekstury, eh szkoda gadać.

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak ps3 zacznie mocno odstawać od pc (graficznie) sony coś wykombinuje i zrobi drugie ps2 które biło wtedy pc

Takie jest moje zdanie z którym nikt nie musi się zgadzać !!!!

I proszę nie piszcie że w 2001/5 pc był lepszy od ps2 lub że ps3 bardzo odstaje graficznie od pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka z was jak piszecie że nowa generacja będzie lepsza od PC'tów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy pamiętasz jak PS3 w premiere wyprzedzało PC-ty ?? jeśli nie to twoja strata

Nacisnij przycisk <fanboj mode off>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to konsole mają być alternatywą... To one są do grania a nie jakieś tam blaszaki. 3 lata temu wypakowałem na kompa 3 tys. Najlepsze części (prawie) i co... pograłem w Far Cry 2 poszło na full, a po półtora roku brakowało mi troszkę mocy aby odpalić BC2 na full. To konsole mają być mocne, komputery nie są do grania... Pawellol grałeś może kiedyś w Black ops, tam są dopiero piękne tekstury, eh szkoda gadać.

Chodziło mi o to,że konsola nie zastąpi PC i na odwrót.A dlaczego PC nie są do grania bo Ty tak napisałeś i tak ma być?.

Każdy kto chce grać na PC w najnowsze gry musi się liczyć z wymianą podzespołów co jakiś czas,w przeciwieństwie do PS3 do którego wkładasz płyte i grasz.

PS.Proponuje aby w tym temacie wypisywać TYLKO potwierdzone informacje i skończyć z tymi domysłami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było o tym na 9 stronie i news na ps3 site

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to konsole mają być alternatywą... To one są do grania a nie jakieś tam blaszaki. 3 lata temu wypakowałem na kompa 3 tys. Najlepsze części (prawie) i co... pograłem w Far Cry 2 poszło na full, a po półtora roku brakowało mi troszkę mocy aby odpalić BC2 na full. To konsole mają być mocne, komputery nie są do grania... Pawellol grałeś może kiedyś w Black ops, tam są dopiero piękne tekstury, eh szkoda gadać.

Ale głupoty gadacie o PC !!!. komputer za 3 tysiąca spokojnie starcza na 3 lata. Mój komputer kupiony 3 lata temu wszystko odpala na full detalach(chyba ktoś cię oszukał z komputerem albo kupiłeś w super markecie). W tym roku specjalnie dla bf3 i rage kupuje nowy do 2 tysięcy i znowu mam na 3 lata spokój. Uwielbiam te bzdury typu: bo komputer trzeba modernizować i takie tam. Wystarczy kupować nowy komputer nawet za 1.5 k żeby bawić się w większość tytułów na full detalach przez 3 lata, a jeżeli ktoś mi nie wierzy to niech sobie poczyta i popatrzy w tej chwili na ceny podzespołów. W tej chwili komputer z 4x rdzenie + 8gb ram + 1000 giga dysk + średnia grafa to 1.5 tysiaka i nie ma opcji żeby w tym roku czy następnym nie uruchomić wszystkiego na max detalach. Teraz wystarczy sobie policzyć lata i wydaną kasę na pc wychodzi na to że za 3000zł mamy sprzęt który uruchamia wszystko przez 6 lat !!!!. Mało tego ceny gier są 2x mniejsze !!! a stare tytuły kosztują grosze(taki bf2bc kosztuje 30 zł ). Jest tylko jedno ale, na pc nie ma trophies.

I jeszcze jedno, powiedz uczciwie : jak wygląda bf2bc na twoim komputerze za 3 tysiące. Bo na moim na singlu śmiga na full detalach a na multi na minimalnie mniejszych wygląda 10x lepiej niż na pleju czy xbox. Jeżeli powiesz że bf u ciebie wygląda gorzej niż na pleju czy xbox i chodzi mniej płynnie to można powiedzieć że kłamiesz albo ktoś cię oszukał i sprzedał ci złom.

Jeżeli mówisz że blaszaki nie są do grania to powiedz to 10 milionom graczy z WoW graczom z legue of legends z innych mmo, graczom którzy grają w strategie jak starcraft czy fpsy typu counter strike. Koncepcja ' konsole są do grania ' już dawno się skończyła, w tej chwili konsole są centrum multimedialnym dla całej rodziny, oferują praktycznie wszystko oprócz dobrych dobrych płynnie działających gier :D - sorry nie mogłem się powstrzymać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupoty to Ty wypisujesz ,ciekawy jestem jak twój 3letni PC radzi sobie z Wiedżminem 2 na full detalach. :fool:

PS.Skoro konsola nie ma 'dobrych płynnie działających gier ' to dlaczego na niej wbiłeś 21 platyn?

Edytowane przez Grzegorz M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawello, ja cie rozumiem że PC może być mocny i tak dalej ale sumując wszystko konsole, wypadają lepiej, na pC trzeba jakieś sterowniki, instalować, srać, grać, a ja wkładam płytę i gram. A że gry na PS3 wypadają gorzej graficznie wynika tylko z lenistwa twórców, bo nie wierzę że black ops musi mieć taką grafę jaką ma, skoro KZ3 spokojnie śmiga.

A co do PS4, o co chodzi z tym sterowaniem za pomocą ciała. Rozumiem że czasami można se poskakać, pomachać do the fight . Takie coś może być, ale PAD oczywiście też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale głupoty gadacie o PC !!!. komputer za 3 tysiąca spokojnie starcza na 3 lata. Mój komputer kupiony 3 lata temu wszystko odpala na full detalach

[balblablablabla]

:laugh:

Ja składałem nowego PC rok temu i za samą kartę dałem tyle co kosztuje PS3, a niektóre najnowsze gry jak chociażby wspomniany Wiedźmin, potrafią chrupnąć na maksymalnych ustawieniach, bądź muszę zjechać z rozdziałki albo AA. Więc z łaski swojej nie pleć pan takich andronów bo nas głowy rozbolą od klepania się w czoło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój 3.5 letni komp za 5000 zl (1200 funtów) nadaje się już tylko do pracy albo do Cywilizacji na której potrafi długo myśleć pod koniec gry. Jakiekolwiek bardziej wymagające gry żeby były jako tako płynne muszą mieć wszystko na LOW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wystarczy sobie policzyć lata i wydaną kasę na pc wychodzi na to że za 3000zł mamy sprzęt który uruchamia wszystko przez 6 lat !!!!. Mało tego ceny gier są 2x mniejsze !!! a stare tytuły kosztują grosze(taki bf2bc kosztuje 30 zł ). Jest tylko jedno ale, na pc nie ma trophies.

Człowieku, ale Ty bredzisz.... Nie będę tracił czasu na obalanie pierdół, które tu wypisujesz, ustosunkuję się jedynie do zacytowanego fragmentu.

Nie uruchomi wszystkiego, bo na konsole wychodzą tytuły, których nie ma kompie i raczej nigdy nie będzie. Oczywiście możesz wspomnieć o emulatorach, ale nie czarujmy się, że na opisanym sprzęcie odpalisz coś takiego jak np. HR.

Brak pucharków? Co za brednie. Wczoraj skończyłem grać na PC w METRO 2033 i nabiłem tym samym kilka osiągnięć, które mam na swoim koncie STEAM.

Reasumując, bredzisz. Myślałem, że jesteś prowokatorem i żartownisiem, ale teraz nie mam wątpliwości, że tak nie jest.

Pozdrawiam.

:laugh:

Ja składałem nowego PC rok temu i za samą kartę dałem tyle co kosztuje PS3, a niektóre najnowsze gry jak chociażby wspomniany Wiedźmin, potrafią chrupnąć na maksymalnych ustawieniach, bądź muszę zjechać z rozdziałki albo AA. Więc z łaski swojej nie pleć pan takich andronów bo nas głowy rozbolą od klepania się w czoło ;)

Otóż to.

Edytowane przez KopaczK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podsumuje :biggrin:

Pc jest do grania jak się ma dużo kasy na pakowanie w niego co rok

PS3 jest do grania jak się raz uzbierało 500-1500 zł

PS. Skoro pc jest taki 'super' to niech zrobią chociaż mova :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pC trzeba jakieś sterowniki, instalować, srać, grać, a ja wkładam płytę i gram.

Za czasow PS1/2 zgodzilbym sie, teraz natomiast powielasz glupi sterotyp.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie: jak ktoś tu napisał że komp drogi ( 3k ) ale gry tanie, to równoważy ps3 konsola ( w miarę ) tania a gry drogie.

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×