Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy. Wiem jedno. 10 lat temu graliśmy na CD- romach i kartridżach. Przez ten czas skoczyliśmy do BR. Premiera Władcy Pierścieni jako pierwsza obnażyła słabość tego nośnika, gdzie nieskompresowany film musi być podzielony na dwie płyty (sic!). Ba! Już Kojima narzekał na brak miejsca przy MGS4.

Jeśli PS4 ma korzystać z bezstratnej jakości, musi mieć większy nośnik. Dźwięk 9.1, i przypuszczam, że może nie obsługa UHD, ale Quad HD. Zdziwicie się jakie telewizory pojawią się w ciągu dwóch lat. Rozwój tej dziedziny rynku jest zastraszający i dynamika wzrostu jest jednostajnie przyspieszona, a nie stagnacyjna. Żeby true 3D w 1080p było możliwe tak jak mówisz, to już trzeba QHD, plus HDMI2. Takiego czegoś się właśnie spodziewam po PS4 (obsługi HD i QHD). Patrząc na historię dotychczasową ciężko przypuszczać, że Sony pójdzie na łatwiznę i wyda PS 3.5 tak jak wielu by chciało. Nie. To będzie nowa konsola ale z Cellem na pokładzie, tyle, że w konfiguracji 16 albo 21 rdzeniowej. Zbyt dużo zainwestowali w tą technologię, żeby z niej rezygnować. Ot tak sobie nie zburzą fabryk za miliardy dolarów. I nie spodziewałbym się np. 8 giga ramu. Jak będzie 2 to uznam to za sukces. Taka jest polityka firmy. Konsola nie może mieć nieograniczonych możliwości (choć mogłaby). Przyczyna tego jest prosta. Gry na konsoli muszą się nieprzerwanie sprzedawać. Muszą być ładne, proste i krótkie. Duże, rozbudowane gry są dobre na PC i to najlepiej z abonamentem. Na konsoli nie można uzależnić konsumenta od jednej pozycji, bo przestanie kupować inne. Przykre, ale prawdziwe.

Zarówno standard HD jak i kabli HDMI został ustalony pare lat temu na zebraniu największych firm i nie zmieni się do jakiegoś 2020 . Cell -hmm wątpię-ten procesor zarobił już na siebie ,po pierwsze nie był aż tak drogi bo prace nad nim były rozdzielone na Toshibe IBM i Sony,więc z bez przesady ,po drugie nie jest on tylko w PS3 .... Sądzę że procek może być lepszą wersją tego z PlayStation Vita -ułatwiłoby to porty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
e kosztuje ps vita ?!! -haha-ja mam się zastanawiać ? 249 euro to 675 -proponuje zainwestować w kalkulator z instrukcją obsługi!

Temu panu podziękujemy. Ps vita kosztuje W TEJ CHWILI 680 zł !!! czyli 250 dolarów albo jak kto woli 20000 jenów. Nie jestem na tyle głupi aby patrzeć na ceny w euro na sprzęt i gry bo bym dawno zbankrutował tym bardziej że ps vita ma mieć region free więc mogę kupić konsolę gdzie chcę.

Proszę cię zastanów się najpierw co piszesz zanim zaczniesz obrażać ludzi.

Ta mp4 z dotykowym ekranem za 54 zł - weź się nie ośmieszaj -po pierwsze w tej cenie nic nie dostaniesz -nawet na allegro od ponad 100zł się zaczynają,druga sprawa to to iż taki sprzęt to bullshit

http://allegro.pl/nowosc-mp4-2gb-dotykowy-lcd-1-8-pl-fm-ladowarka-i1661143779.html Kosztuje 54 zł. Nie powiedziałem że pad mógłby mieć wyświetlacz full hd itd !!!. Nie interesuje mnie też steeming gier na pada. Wystarczy żeby pad podawał takie informacje jak np. wskaźnik poziomu baterii czy proste informacje, czy statystyki z gier (ilość amunicji czy podgląd ekwipunku). nawet niektóre klawiatury to potrafią więc dlaczego pad by nie mógł ?.

http://allegro.pl/najtaniej-i9-polecam-i1651635858.html a tu nuubie masz telefon z ekranem dotykowym, żyroskopami itd za całe 59zł. Więc nie mów raz jeszcze że pad z małym ekranem to jest nie możliwe, nie realne i wogóle takie coś kosztowało by 5000zł.

http://allegro.pl/oryginalny-wyswietlacz-lcd-do-iphone-3g-8gb-16gb-i1649231203.html a tu masz orginaly wyświetlacz iphon 3g za 59 zł. To tak apropo jakości, no chyba że masz zastrzeżenie co do jakości lcd Apple.

Jeszcze raz proszę aby mnie nie obrażać bo wiem co mówię, a ty gadasz jak byś żył w 20 wieku i pierwszy raz widział ekran lcd.

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temu panu podziękujemy. Ps vita kosztuje W TEJ CHWILI 680 zł !!! czyli 250 dolarów albo jak kto woli 20000 jenów. Nie jestem na tyle głupi aby patrzeć na ceny w euro na sprzęt i gry bo bym dawno zbankrutował tym bardziej że ps vita ma mieć region free więc mogę kupić konsolę gdzie chcę.

Proszę cię zastanów się najpierw co piszesz zanim zaczniesz obrażać ludzi.

http://allegro.pl/no...1661143779.html Kosztuje 54 zł. Nie powiedziałem że pad mógłby mieć wyświetlacz full hd itd !!!. Nie interesuje mnie też steeming gier na pada. Wystarczy żeby pad podawał takie informacje jak np. wskaźnik poziomu baterii czy proste informacje, czy statystyki z gier (ilość amunicji czy podgląd ekwipunku). nawet niektóre klawiatury to potrafią więc dlaczego pad by nie mógł ?.

http://allegro.pl/na...1651635858.html a tu nuubie masz telefon z ekranem dotykowym, żyroskopami itd za całe 59zł. Więc nie mów raz jeszcze że pad z małym ekranem to jest nie możliwe, nie realne i wogóle takie coś kosztowało by 5000zł.

http://allegro.pl/or...1649231203.html a tu masz orginaly wyświetlacz iphon 3g za 59 zł. To tak apropo jakości, no chyba że masz zastrzeżenie co do jakości lcd Apple.

Jeszcze raz proszę aby mnie nie obrażać bo wiem co mówię, a ty gadasz jak byś żył w 20 wieku i pierwszy raz widział ekran lcd.

Pierwszy raz trafiam na jakiegoś super-inteligenta znającego rynek lepiej niż samo Sony-może napisz do nich i poradź im daj im linki do tych fenomenalnych wyświetlaczy! :D:D:P .... Słyszałeś,bo czytanie zapewne średnio ci wychodzi o cle na towary z poza U.E. ?!!

Podajesz produkty kategorii nie a ,nie b ,to nawet c nie jest i chcesz zaimplementować to do produktu Sony ??!! Weź się ogarnij . Teraz DS3 w centrum Sony oscyluje w granicach 169-199zł -nie wyskakuj z zagranicą ,bo Sony sprzedaje produkt masowemu odbiorcy i mało kto kupuje "byle by taniej". Pad nie może być droższy niż 200zł,a Sony chcąc na nim zarabiać jak dotychczas nie może dorzucać żadnych ekranów czy paneli dotykowych!

Edytowane przez Mac88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pawellol

Zasmucę Cię, ale ostatnią rzeczą, jaką zrobi Sony będzie montaż do kontrolera (zupełnie niepotrzebnie dodajmy) 1,8" oporowego ekranu dotykowego no-name, o zerowej wygodzie użytkowania i straszliwie złej jakości.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem PS4 teraz jest niepotrzebne. Jeszcze dobrze się nie nagrałem na PS3, poza tym nie brakuje mi niczego w PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=k8mzfJUNHmU



:Pot ktos chyba zarcik sobie wycial. chociaz poki co i tak nic nie zapowiedzieli, ja bylbym za tym by ps3 utrzymalo sie jako aktualna konsola przez te 3-4 lata jeszcze:) Edytowane przez Almarcino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspomniał o tym że sony wraz z premierami nowych konsol stawia na innowacje i nowe patenty(ps3 blueray, ps2 dvd). Ekran lcd o którym dyskutowałem podsunął mi jedną rzecz, generalnie przypomniał. O tuż od jakiś dwóch lat głośno mówi się o OLED a ostatnio o giętkich panelach które da się zwijać w rolkę. Sony jak i inne koncerny mocno inwestują w tą technologie a same produkty oparte na OLED już się pojawiają. Prawdopodobnie samsung ruszy z produkcją giętkich OlEDów w następnym roku.

Być może w ps4 sony w jakis sposób wykorzysta giętkie OLED-y. PS4 z kontrolerem którym jest rozwijany ekran dotykowy, albo okulary trójwymiarowe z wbudowanymi ekranami OLED ? Albo bransoleta z giętkim OLED opcjonalnie dodana do pada (bransoleta pip-boy taka jak w falloutcie )!!!! brzmi jak sci-fi ale kto ich tam wie co wymyślą.

Proszę bardzo znalazłem koncept sony na temat OLEDA

http://www.geeky-gadgets.com/concept-sony-bracelet-computer-25-05-2010/

Edytowane przez pawellol
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspomniał o tym że sony wraz z premierami nowych konsol stawia na innowacje i nowe patenty(ps3 blueray, ps2 dvd). Ekran lcd o którym dyskutowałem podsunął mi jedną rzecz, generalnie przypomniał. O tuż od jakiś dwóch lat głośno mówi się o OLED a ostatnio o giętkich panelach które da się zwijać w rolkę. Sony jak i inne koncerny mocno inwestują w tą technologie a same produkty oparte na OLED już się pojawiają. Prawdopodobnie samsung ruszy z produkcją giętkich OlEDów w następnym roku.

Być może w ps4 sony w jakis sposób wykorzysta giętkie OLED-y. PS4 z kontrolerem którym jest rozwijany ekran dotykowy, albo okulary trójwymiarowe z wbudowanymi ekranami OLED ? Albo bransoleta z giętkim OLED opcjonalnie dodana do pada (bransoleta pip-boy taka jak w falloutcie )!!!! brzmi jak sci-fi ale kto ich tam wie co wymyślą.

Proszę bardzo znalazłem koncept sony na temat OLEDA

http://www.geeky-gad...ter-25-05-2010/

Vita ma ekran OLED.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że sony daje sprzęt który jest bardzo awaryjny.

Co za bzdura. Pomijając PS3 które mam od europejskiej premiery i z którym nie miałem żadnych problemów przez 4 lata (dopiero ostatnio mi zaczął głośniej wiatrak chodzić więc wymienię w nim pastę termoizolacyjną i przeczyszczę środek), mam jeszcze z 10 innych urządzeń od Sony (2 tv, laptop, kamera, aparat, wzmacniacz, kolumny, słuchawki, mp3 player, telefon itp itd) i żadne z nich się nigdy nie zepsuło jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwir Nie patrz przez pryzmat własnej konsoli tylko na te 112 stron w temacie "Serwis Konsoli PS3" Chyba nikt nie ma watpliwości że wcześniejsze wersje PS3 były mniej awaryjne. Oszczędzają chyba na wszystkim

Ps

Nie pasta termoizolacyjna tylko termoprzewodząca

Edytowane przez saracen
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam konsole od pół roku i oczywiśie też bym nie chciał żeby wychodziło PS4. Ale technologia idzie do przodu i patrząc z tej perspektywy, powinna się ta konsola pojawić. Ale nie jak najszybciej. Powinna być dopracowana i dopieszczona pod każdym względem Nie znam się na tych wszystkich bebechach ale ja to widzę tak:

Pad:

Troche większy od DS3 , zero jakichś bezużytecznych ekraników/wyświetlaczy a tym bardziej NIE DOTYKOWY . Czasem przez przypadek by się go dotknęło i już dupa, bo np. jesteśmy w menu : / . Wgl. co to za gra, ciągle uważać i koncentrować się żeby nie dotknąć ekranu ? beznadzieja.

Następną sprawą są te tylnie spusty , powinny być lepiej wyprofilowane , a gałki analogowe bardziej hmm... jakby to powiedzieć ... "mniej śliskie". Ja takich problemów nie mam, ale wele ludzi na to narzeka że się im palce z nich ześlizgują.

Dyski:

Powinni po prostu zostać przy BR. Chociaż fajne by było coś w style pen drive :D wiecie o co mi chodzi. - Nie krytykować, taka moja mała sugestia :)

Teraz o konsoli:(nie bd mówił o bebechach bo się na tym nie znam)(uprzedzam że jestem troche gadżeciarzem) ^^

Wersja FAT nie powinna być większa od PS3Slim.

Dostępna w kilku kolorach:

-Czarny

-np. ZIelony, pomarańczowy (Dla młodszych)

-Różowy (dla pań)

-Biały

Pojemność dysku minimum 320GB

Przynajmniej 4 wejścia usb

Powinna być cicha i oszczędna jeśli chodzi o prąd :)

Powinna być zrobiona z dobrych materiałów i droższa niż jakiś miękki plastik po butelkach i tania.

Wole dopłacić kilka groszy za konsole, niż po roku ją dawać do naprawy i płacić jak za pół nowej konsoli.

Pozdrawiam

Edytowane przez euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz o konsoli:(nie bd mówił o bebechach bo się na tym nie znam)(uprzedzam że jestem troche gadżeciarzem) ^^

Wersja FAT nie powinna być większa od PS3Slim.

Dostępna w kilku kolorach:

-Czarny

-np. ZIelony, pomarańczowy (Dla młodszych)

-Różowy (dla pań)

-Biały

Podejrzewam że pierwszy model będzie czarny, bo to już chyba oficjalny kolor ich konsol. Na kolorowe bym nie liczył, chociaż kto wie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pasta termoizolacyjna tylko termoprzewodząca

tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwir Nie patrz przez pryzmat własnej konsoli tylko na te 112 stron w temacie "Serwis Konsoli PS3" Chyba nikt nie ma watpliwości że wcześniejsze wersje PS3 były mniej awaryjne. Oszczędzają chyba na wszystkim

Ps

Nie pasta termoizolacyjna tylko termoprzewodząca

Ja nie mam wątpliwości, ale za to odmienne zdanie. PS2 nigdy mi nie wykręciła numeru, tak samo jak PSP i PS3. Jeśli ktoś lubi pogrzebać w sprzęcie, poprzerabiać (żeby zaoszczędzić na grach), w upalne lato nie daje sprzętowi odetchnąć, to sam jest sobie winien. W ten sposób można zajechać dowolny sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w styczniu tego roku kupiłem ps3 i raczej nie spieszy mi sie do ps4. Chciałbym tylko zeby gry nadal wychodziły na ps3 z taką częstotliwością jak teraz. Ale muszę powiedzieć ze broniłem sie długo przed konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym administracji radził zaklepać (wykupić) domene ps4site.pl :) zanim zrobi to ktoś inny ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym administracji radził zaklepać (wykupić) domene ps4site.pl :) zanim zrobi to ktoś inny ^^

https://www.nazwa.pl/ps4site.pl,GieldaDomen_SzczegolyAukcji,s100645.html

Koszt niestety aż 10k... Nie wiem jak to wyglądało przy zmianie z ps2 na 3, ale to rzeczywiście będzie trudne do zrobienia. Bo trzymanie domeny "ps3site" przy stronie o ps4 będzie trochę dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie wiem co musieliby dać do PS4 aby była kolejnym dużym krokiem w rewolucji technologicznej... Ok, jakiś super wydajny procesor o taktowaniu 4.0 na kilku rdzeniach, sporo RAMu, mocna karta graficzna, BluRay, ale to by było tylko ulepszone PS3 a nie rewolucja technologiczna. Chyba, że nadeszły właśnie czasy w których nic innego się zrobić nie da poza właśnie ulepszeniem sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry patent ale MOŻE trafiony chociaż nie możliwyt do zrobienia ; d

chodzi mi jakby o kina 4/5 D.

Czyli że np. jak jesteśmy w kanałach, to żeby śmierdziało itd.

Nie wiem jak to się nazywa...

whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót szaraczka, PS4 w wersji szarej. To byłoby coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się marzy coś takiego że odpalam konsolę w salonie , a gram na tv w sypialni , bez kabli na suficie czy podłodze . jak przyjdzie żona i będzie marudzić że ona chce " m jak miłość " czy inne popierdółki , to ja szybka ewakuacja z padem do pokoju obok ( bez targania i rozłączania sprzętu ) i "ratowanie świata" ciąg dalszy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myślę że za 50 lat to będzie możliwe ale jednak nie w ps4 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się marzy coś takiego że odpalam konsolę w salonie , a gram na tv w sypialni , bez kabli na suficie czy podłodze . jak przyjdzie żona i będzie marudzić że ona chce " m jak miłość " czy inne popierdółki , to ja szybka ewakuacja z padem do pokoju obok ( bez targania i rozłączania sprzętu ) i "ratowanie świata" ciąg dalszy .

Hehehe jak będzie PS4 to nie będzie już M jak miłość więc się nie martw :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×