Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w tych czasach jakikolwiek temat dotyczący gier może odbyć się bez durnych porównań co jest lepsze , konsola czy PC ? Nikt nikogo do swoich racji nie przekona bo ta leży po środku. Pisanie że PC czy PS3 jest lepsze to totalna głupota i ignorancja. Większość chyba ma klapki na oczach lub wyprany mózg który nie pozwala myśleć obiektywnie. Mam ochotę na GoW czy RDR to włączam konsolę. Mam ochotę na SC2 czy innego RTSa to odpalam kompa. Gry kupuję i na PC i na konsole bo po prostu lubię grać bez względu na platformę i czy jest to PSP , Gameboy Color , PS3 , Xbox 360 czy Pc daje mi to tyle samo frajdy. A o plusach i minusach poszczególnych platform mógłbym długo pisać.

Edytowane przez Firo.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie tak bardzo bo różnica między grami to ok 50 zł a pc i konsola to z 1,5 k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy komp kosztuje 1.5k zł a konsola 1000 więc różnica to nie 1.5k zł. a poniżej masz przykład :

http://allegro.pl/quad-phenom-x4-4x3-2ghz-8gb-1tb-gt430-1gb-prezent-i1686397842.html

A tak wygląda gta 4 z modyfikacjami stworzonymi przez kilku zapaleńców(same modyfikacje są dostępne do pobrania). Niestety na obecną generację konsol nigdy nie zobaczymy takiego efektu. Wystarczy sobie wyobrazić co mógłby stworzyć rockstar gdyby miał do dyspozycji nową generacje konsol.

http://www.youtube.com/watch?v=BhGYGvhhU60&feature=player_embedded

Moim marzeniem jest aby GTA 5 było tytułem startowym na nowego pleja nawet jeśli trzeba było by czekać 2-3 lata.

A tak przy okazji to nie temat dotyczący gier tylko sprzętu :)

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście uważasz, ze komp za 1,5 tysiaka pociągnie coś takiego na maksymalnych ustawieniach i to bez spadków fps. Coś strasznego...

Idąc Twoim tokiem rozumowania, PS4 i X720 będą przestarzałe już w dniu premiery, bo i tak będzie wtedy można złożyć silniejszego blaszaka. Fakt, że za kupę kasy, ale jednak.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ta karta z zestawu (GT430), to pewnie low profile, za mniej niż 200 złotych. I nie jest to karta przeznaczona do gier! Nawet Crysis z 2007 roku na na średnich ustawieniach będzie raczej niegrywalny w 20 klatkach. W ogóle, żeby nabierać się na takie komputery z allegro to trzeba nie mieć pojęcia o dobrym sprzęcie do grania.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy komp kosztuje 1.5k zł a konsola 1000 więc różnica to nie 1.5k zł. a poniżej masz przykład :

http://allegro.pl/qu...1686397842.html

A tak wygląda gta 4 z modyfikacjami stworzonymi przez kilku zapaleńców(same modyfikacje są dostępne do pobrania). Niestety na obecną generację konsol nigdy nie zobaczymy takiego efektu. Wystarczy sobie wyobrazić co mógłby stworzyć rockstar gdyby miał do dyspozycji nową generacje konsol.

http://www.youtube.c...player_embedded

Moim marzeniem jest aby GTA 5 było tytułem startowym na nowego pleja nawet jeśli trzeba było by czekać 2-3 lata.

A tak przy okazji to nie temat dotyczący gier tylko sprzętu :)

Przestań się ośmieszać,jesteś w błędzie i nie masz zielonego pojęcia o tym jakie bzdury wypisujesz.

Karta graficzna za ok 200 zł!!!!.Czy taki komputer aby napewno ma służyć do grania :fool:

Edytowane przez Grzegorz M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagle wszyscy na forum o PS3 to spece od komputerow i rynku podzespolow, jpdole armagedon.

kill, moze czas to juz ukrocic dla dobra tego tematu ? Jeszcze troche i nazwa PC vs Konsole bedzie bardziej adekwatna.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to temat o ps4 a nie o PC.

KONIEC

(wiem że sam się wypowiadałem, ale doszedłem do wniosku że nie warto się spierac się z idiotą bo on sprowadzi nas do swojego poziomu i nas pokona )

PS nie chciałem nikogo obrazic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie ku..a jakiś pecet obchodzi ze jest mocniejszy od konsoli jak nie zagram na nim w :

Uncharted. Forze, Gearsy, GOW, LBP czy Resistance

Producenci którzy narzekają że konsole sa juz za słabe to niech robia gry tylko na komputer. Nikt ich ku..a nie trzyma przy konsolach na siłę

Zobaczymy jak na tym wyjdą :)

Ps

Gry maja bawić i dawać przyjemność z grania a nie być pokazem możliwości graficznych sprzętu

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam jeszcze blaszaki, myszke i klawiaturę, o boże nie chce do tego wracać. Nic nie zastąpi konsoli PS i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że pc ma lepszą grafe ale mnie na to NIE STAĆ uzbierałem na ps3 750 zł

Pc za 750 zł nie uciągnie gta4 nawet w snach !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

threaddirection.gif

Proponuje skonczyc ta bezsensowna dyskusje o PC bo to nie temat (a nawet nie forum) temu poswiecone...

On topic:

Cos duzo ostatnio tych newsow nt. PS4, a jak powszechnie wiadomo >90% plotek poswieconych SONY sie sprawdza, takze kto wie, moze rzeczysicie cos sie swieci. Moze na przyszlym E3 zaprezentuja konsole zeby pod koniec roku wypuscic ja na rynek?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy komp kosztuje 1.5k zł a konsola 1000 :)

Nie wiem gdzie Ty kompy kupujesz, że za 1,5 tys. masz dobrego kompa?

Ja na mojego ostatnio ponad 4 wydałem. :rolleyes:

A co do tematu to bardzo bym się zmartwił, gdyby za kilka miesięcy Sony ogłosiło wyjście na rynek PS4. dry.gif

Mam nadzieję, że jeszcze 2-3 lata sobie pogramy na tym sprzęcie.

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmowa rzeczywiście mocno odbiła od głównego tematu. nikt nie ma złudzeń że np: battlef 3 będzie wyglądał lepiej na kompach składanych dwa miechy temu( oczywiście nie tych po 1000zł) , niż na konsoli której bebechy są z 2005 roku. cała ta wojna fanbojowska wynika poprostu z braku kasy . taki przeciętny 20 czy 30 latek mieszkający w europie zachodniej w " gejm rumie" ma ps3, xboxa, psp, ds, wypasionego pieca i pewnie sporą plazmę na ścianie. a u nas ? bieda , albo xkloc albo plej3, albo psp albo ds. mało jest takich co mają wszystkie konsole i jeszcze po kilkanaście gier. co do playstacji4 : pewnie niedługo się pojawi , mnie to wali kiedy , narazie bawię się ps3 . a jak wyjdzie nowa to i tak poczekam na wersję slim ;-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne żalenie się DICE, że konsole są słabe, i w ogóle dużo gorsze od PC'tów. Zaczynam powoli dochodzić do wniosku, że ktoś tutaj wciska kit i nie potrafi zoptymalizować gry na konsole. DICE sprawnie robi sobie wymówkę, na słabą grafikę w BF3 na konsolach- i tyle.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne żalenie się DICE, że konsole są słabe, i w ogóle dużo gorsze od PC'tów. Zaczynam powoli dochodzić do wniosku, że ktoś tutaj wciska kit i nie potrafi zoptymalizować gry na konsole. DICE sprawnie robi sobie wymówkę, na słabą grafikę w BF3 na konsolach- i tyle.

Ale takie sa realia, podzespoly obecne na rynku sa teraz o wieeeele mocniejsze od bebechow w konsoli i nie ma najmniejszej szansy ze gra robiona stricte pod PC bedzie prawie identyczna na konsolach (PS3 ma srednia grafike a Xbox360 procka, trzeba isc na kompromisy). To nie sa zadne wymowki a twardy fakt, swoja droga jesli grafika w BF3 jest slaba, baaa, w BC2 nawet, to ktos tu musi isc do okulisty (mowa oczywiscie o konsolowych wersjach).

Osobiscie nie mialbym nic przeciwko gdyby PS4 wystartowalo w 2012 roku, czas najwyzszy, brak AA w prawie kazdej grze na PS3 jest juz wystarczajaco nie do zniesienia. I przy okazji tworcy gier nie mieliby juz kozla ofiarnego na ktorego mogliby swoje lenistwo zrzucac.

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale takie sa realia, podzespoly obecne na rynku sa teraz o wieeeele mocniejsze od bebechow w konsoli i nie ma najmniejszej szansy ze gra robiona stricte pod PC bedzie prawie identyczna na konsolach (PS3 ma srednia grafike a Xbox360 procka, trzeba isc na kompromisy). To nie sa zadne wymowki a twardy fakt, swoja droga jesli grafika w BF3 jest slaba, baaa, w BC2 nawet, to ktos tu musi isc do okulisty (mowa oczywiscie o konsolowych wersjach).

Osobiscie nie mialbym nic przeciwko gdyby PS4 wystartowalo w 2012 roku, czas najwyzszy, brak AA w prawie kazdej grze na PS3 jest juz wystarczajaco nie do zniesienia. I przy okazji tworcy gier nie mieliby juz kozla ofiarnego na ktorego mogliby swoje lenistwo zrzucac.

Tyle że gry na konsole tworzy się nieco inaczej. Silnik DICE jest źle zoptymalizowany, a wnioskuje to po pokazie E3, gdzie zaprezentowano BF3 na super-kompie, a i tak się ciął. Dla mnie BF3 wygląda bardzo dobrze, tyle że taka gadka mnie wkurza. Łatwiej powiedzieć, że się nie da, niż że się nie potrafi. DICE ma problemy z optymalizacją swojego silnika graficznego, nie tylko na konsole.

Jeśli RAGE będzie takie super jak mówią, to wtedy obnaży się nam prawdziwa słabość Frostbite'a 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony nawet nie myśli o ps4 tylko o ps3 i mi to pasi niech ulepszają ps3 a na ps4 jest jeszcze czas :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejne żalenie się DICE, że konsole są słabe, i w ogóle dużo gorsze od PC'tów. Zaczynam powoli dochodzić do wniosku, że ktoś tutaj wciska kit i nie potrafi zoptymalizować gry na konsole. DICE sprawnie robi sobie wymówkę, na słabą grafikę w BF3 na konsolach- i tyle.

http://www.ps3site.pl/ubisoft-%E2%80%9Ebardzo-ograniczony%E2%80%9D-przez-obecna-generacje-konsol/77984

a tu żeby nie było ubisoft narzeka na konsole.

http://www.ps3site.pl/crytek-chcemy-8gb-ramu-w-konsolach/69116/

Crytek też narzekał na konsole

http://www.ps3site.pl/dice-konsole-to-stare-maszyny-dlatego-otrzymaja-gorsza-grafike/77924

Dice narzeka na konsole

Pewnie nie potrafią odpowiednio zoptymalizować gier na ps3 jeżeli tak narzekają, w końcu co to za jakieś lipne studia co oni zrobili ? Niech się uczą od Santa monica co stworzyła jedną gre na ps3 god of war 3 i naughty dog który stworzyło aż 3 części uncharted drake :) oni są kozakami.

Osobiscie nie mialbym nic przeciwko gdyby PS4 wystartowalo w 2012 roku, czas najwyzszy, brak AA w prawie kazdej grze na PS3 jest juz wystarczajaco nie do zniesienia. I przy okazji tworcy gier nie mieliby juz kozla ofiarnego na ktorego mogliby swoje lenistwo zrzucac.

Święta racja, zgadzam się w 1000%

Wystarczy przypomnieć sobie BF2bc multi. Do tej chwili pamiętam brak AA i te paskudne postrzępione krawędzie.

a na koniec

http://www.cdaction.pl/news-15840/szef-polyphony-digital-moc-ps3-niewystarczajaca-dla-gran-turismo-5.html

tu narzeka polyphone digital na brak mocy w ps3 :) no ale cóż po prostu nie potrafią wykorzystać tej mitycznej mocy ps3 o której słyszymy od dnia premiery. Może następny tomb raider będzie o poszukiwaniu mitycznej mocy ps3 haha.

Sony nawet nie myśli o ps4 tylko o ps3 i mi to pasi niech ulepszają ps3 a na ps4 jest jeszcze czas

Dobrze że umieściłeś indentifikator, 3 złote pucharki. Widzę gran turismo i uncharted 2, pewnie nie dawno kupiłeś konsolę(w grudniu zestaw z gran turismo ?) ? Gdybym był na twoim miejscu przykro by mi było gdyby za rok pojawiła się nowa konsola i te nowe lepsze gry :P

A ten nowy niby kinect dla rzekomego ps4 to może być eyetoy 3d. Co do samej produkcji ja bym raczej obstawiał nie ps4 tylko nowa wersja ps3 slim o której całkiem niedawno było słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że umieściłeś indentifikator, 3 złote pucharki. Widzę gran turismo i uncharted 2, pewnie nie dawno kupiłeś konsolę(w grudniu zestaw z gran turismo ?) ? Gdybym był na twoim miejscu przykro by mi było gdyby za rok pojawiła się nowa konsola i te nowe lepsze gry :P

Udało Ci się mnie poniżyć :laugh:

Ps. Ludzie grają dla zabawy a nie dla kilku platyn :whistling:

Widzę że jesteś w sobie zakochany !!!

A i nie mam zestawu z GT chociaż to jest najlepszy symulator

Edytowane przez greenps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie "nowe, lepsze gry"? A te exy na PS3 są słabe? Akurat ktoś kto teraz kupił PS3 to ma exy na spooooro czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homer wbiłeś platynę w U2 prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.p...je-konsol/77984

a tu żeby nie było ubisoft narzeka na konsole.

http://www.ps3site.p...onsolach/69116/

Crytek też narzekał na konsole

http://www.ps3site.p...a-grafike/77924

Dice narzeka na konsole

Pewnie nie potrafią odpowiednio zoptymalizować gier na ps3 jeżeli tak narzekają, w końcu co to za jakieś lipne studia co oni zrobili ? Niech się uczą od Santa monica co stworzyła jedną gre na ps3 god of war 3 i naughty dog który stworzyło aż 3 części uncharted drake :) oni są kozakami.

Święta racja, zgadzam się w 1000%

Wystarczy przypomnieć sobie BF2bc multi. Do tej chwili pamiętam brak AA i te paskudne postrzępione krawędzie.

a na koniec

http://www.cdaction....-turismo-5.html

tu narzeka polyphone digital na brak mocy w ps3 :) no ale cóż po prostu nie potrafią wykorzystać tej mitycznej mocy ps3 o której słyszymy od dnia premiery. Może następny tomb raider będzie o poszukiwaniu mitycznej mocy ps3 haha.

Dobrze że umieściłeś indentifikator, 3 złote pucharki. Widzę gran turismo i uncharted 2, pewnie nie dawno kupiłeś konsolę(w grudniu zestaw z gran turismo ?) ? Gdybym był na twoim miejscu przykro by mi było gdyby za rok pojawiła się nowa konsola i te nowe lepsze gry :P

A ten nowy niby kinect dla rzekomego ps4 to może być eyetoy 3d. Co do samej produkcji ja bym raczej obstawiał nie ps4 tylko nowa wersja ps3 slim o której całkiem niedawno było słychać.

Czegoś nie rozumiesz. Jest pewna różnica w narzekaniu i tworzeniu gier z bardzo dobrą oprawą graficzną i narzekaniu oraz tworzeniu gier ze średnią grafiką. Po Screenach z konsolowej wersji BF3(wiadomo, że to beta czy nawet alpha) mam mieszane uczucia, z jednej strony źle nie jest, ale z drgiej bardzo dobrze też nie jest. Co do optymalizacji mądralo, oglądnij sobie pokaz BF3 na E3 i zobaczysz, takie przycinanie się obrazu- nie, to nie wina Twojego łącza, tylko tego że BF3 ma kosmiczne wymagania. Ale widzę, że wiesz sam najlepiej, więc...

Co do odpowiedzi kierowanej do kolegi wyżej. Nie pomyślałeś może, że nie zaktualizował swojej karty, młocie? Ty za to jesteś super-hiper-mega gracz na PS3 i wiesz o konsoli więcej niż samo Sony. Uwielbiam takich ludzi, podwyższających swoje EGO na forum, bo poza komputerem są przeciętnymi przeciętniakami. Tyle ode mnie. Powiem w prost, jestem gotów na ripostę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×