Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wam mówie...m$ specjalnie zaniża wsio oczekiwania wobec swojej konsoli żeby na e3 polecieć z pełnej rury,

Tez mi sie tak wydaje. ;) Musza miec jakies petardy na e3 :) No i ta gra od Remedy zaciekawila mnie bardziej niz Killzone ,Deep Down ,inFamous razem wziete. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up ale to chyba było pisane z ironią z tego co mi się wydaje  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znam osobę która jest bardzo zadowolona z wczorajszej konferencji, jest nią moja żona. :)

Powoli przygotowywałem ją do faktu iż budżet domowy trochę się uszczupli po zakupie dwóch next-genów ale coś czuję że M$ mojej kasy nie zobaczy!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie tak wydaje. ;) Musza miec jakies petardy na e3 :) No i ta gra od Remedy zaciekawila mnie bardziej niz Killzone ,Deep Down ,inFamous razem wziete. :P

 

Walący w most w statek zrobił na Tobie większe wrażenie niż konkretny gameplay z Killzone'a czy innych gier?

Zresztą, co kto lubi :)

 

Tak z innej beczki...

Zadziwia mnie, że naprawdę są ludzie, którym się ten szmelc podoba, a co gorsza nadal są skłonni do bulenia za XBL, bo twierdzą że dzięki temu mają wyższą jakość sieci ^^

Jedno trzeba M$ przyznać. Genialnie pierze mózgi swoim nabywcom. Może jak ktoś kupi to pudełko po butach i zobaczy ile jeszcze trzeba bulić i ile rzeczy nie działa, to może przejrzy na oczy :D Chociaż...chyba za dużo wymagam :D

 

http://www.gamespot.com/twitter-battle/xbox-vs-ps4/

Domination! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nowy xbox nie przyniesie zmiany w kwestii gier niezaleźnych- Sony znowu ma + - zapowidali, że będą otwarci na niezaleźne projekty ;p

 

PS: macie gdzieś może jakąś listę nowych tytułów (IP) zapowiadanych dla PS4? chciałbym sobie to przypomnieć ;p

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i ta gra od Remedy zaciekawila mnie bardziej niz Killzone ,Deep Down ,inFamous razem wziete. :P

Ta? A niby czym Cię zaciekawiła, skoro nic nie pokazali. Spekulować można, że gra będzie w połowie serialem, w połowie grą. Możliwe, że serial emitowany będzie osobno, a grać będzie się osobno. Remedy przy Alanie Wake'u już robiło "epizodyczność" przy kolejnych "misjach" w grze. Pewnie celują podobnie. Dla mnie ta gra to próba zrobienia konkurencji dla Quantic Dream. Ale Beyond zapowiedziane na PS3 zrobiło na mnie o wiele lepsze wrażenie, niż ten Quantum Break :)

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Walący w most w statek zrobił na Tobie większe wrażenie niż konkretny gameplay z Killzone'a czy innych gier?

Zresztą, co kto lubi :)

Dokladnie tak. Co mi po kolejnym Killzone czy inFamous? CHCEEE nowych marek ,a nie kontynuacji...

edit: I nie życzyłbym tak zle Xbox One. Pamietajcie ,ze brak konkurencji moze byc dla graczy tragiczny w skutkach. :)

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko nikt nie powiedział, że tamta gra nie będzie powielać kolejnych schematów :)
Mnie też Killzone czy Infamous zwisa, ale są ludzie którym się podoba, szanuje to i luz.

To, że komuś gierki na X'a mogą się podoba to też szanuje. Ale nie szanuje tego co M$ robi jego fanom.

 

A jedyna gra z nowej generacji, którą nałogowo obserwuję i chyba nawet ubóstwiam to...Destiny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko - fan czy tez osoba wspierajaca dzialania to jedno - Ci raczej sa otwarci, beda niepocieszeni ale znajda cos dla siebie. Fanboye i tak beda bronic XO.

 

Troche dlugi ten gif ale nie moglem sie powstrzymac (zwlaszcza ze na bazie Se7en)

 

http://i.minus.com/iBzvb2JSpQNRM.gif

 

Nie bede chwalil dnia przed zachodem slonca (w tym wypadku przez E3) ale prawda jest taka ze zawrzalo.

Wielu to zgadania w naszym kraju na marudzenie 8GB pamieci za malo bylo by 16GB krzyczeli by ze za duzo i podwyzsza cene sprzetu. Ci ludzie zdaja sie nie zauwazac ze wrze wszedzie. Angry Joe niech bedzie przykladem jak wczoraj ogladalem ten film na YT to flood komentarzy byl niesamowity. Przegladajac komenty pod artykulami na roznych serwisach tez widac poruszenie. Ten watek (i moja w nim aktywnosc) tez jest tego przykladem. 

 

Mysle ze trzeba zacisnac poslady i poczekac do E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tą konkurencyjnością się uparliście? W czasach kiedy marka Playstation nie miała sobie równych w latach 90' i 00' powstawały na nią najlepsze gry wszech czasów. Między innym dlatego, że deweloperzy mogli olać inne platformy i ścigać się między sobą, co owocowało coraz lepszymi grami.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co oni pokażą na E3? Kilka gier, z tego może maksymalnie 2/3 exy i tyle?

Reszta to gry, które i tak będą na PS4 i w dodatku będą zapewne lepiej wyglądać na naszej konsoli.

Jak X miał więcej trawy teraz, tak my teraz będziemy mieć więcej chmurek, ha!

Jednak DDR5 robi sporą różnice względem DDR3, tym bardziej, ze do wykorzystania mają więcej objętości tej pamięci.

No, ale technikalia zostawiam na kiedy indziej.

 

Zresztą widać jakie podejście mają do gier...pewnie znów 3/4 prezentacji ciapaty będzie pitolić do konsoli, potem podniecać się Kinectem i na tym się skończy.

Jedyny ich ratunek to odwołanie blokad DRM, a szczególnie używek. Ale nie zrobią tego...nie zrobią bo są zbyt wielkimi pazernymi hienami.

Nie bronię tutaj Sony, bo Ci znowu umywają ręce i dają wolną rękę twórcom...chociaż to i tak lepsze niż z góry żądanie hajsu za używkę.

 

Tu już nie ma na co czekać...tej plamy nie zmażą.

90% do 10% na rzecz PS4?

Sony nawet na E3 by chyba nie musiało przychodzić, żeby zniwelować tą różnicę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
90% do 10% na rzecz PS4?

Sony nawet na E3 by chyba nie musiało przychodzić, żeby zniwelować tą różnicę :)

 

Nie traktowalbym nazbyt powaznie glosowania na twitterze pod wplywem emocji spowodowanych zje*ana konferencja MS. Po E3 jesli te slupki sie nie rusza, wtedy Sony moze otwierac spokojnie szampany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ale jednak kilka tysięcy ludzi w tym udział bierze, więc jakiś podgląd na sytuację jest.

 

Problem w tym, że M$ w tym co robi nie widzi nic złego. Oni myślą, że tworzą rynek konsol na nowo...

Chwalą się kablówką, z której powoli już przestają korzystać na rzecz internetowych serwisów.

A wątpię, żeby stare małżeństwo kupowało X'a i gadało do niego, żeby sobie kanał zmienić :)

Nie mi to oceniać w sumie.

 

Dla mnie i reszty fanów PS'a świetna sprawa, że idą w tym kierunku. Ułatwiają sprawę Sony i to nieziemsko.

Więcej ludzi przejdzie do Sony, więcej kasy, a przez to więcej sprzedanych gier i więcej coraz to lepszych produktów.

Po wczoraj to im powinni tort z podziękowaniami do siedziby podesłać :D

 

Ale tak, tak...czekajmy na E3 :)

Sony jeszcze bardziej się wybije, a M$ pogrąży jak będą szli tą ścieżką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

edit: I nie życzyłbym tak zle Xbox One. Pamietajcie ,ze brak konkurencji moze byc dla graczy tragiczny w skutkach. :)

 

Akurat sprzedażowy fail xone wyszedłby tylko na zdrowie branży. Te wszystkie 'ficzery' które wprowadza MS są bardzo szkodliwe dla branży i mega upierdliwe dla zwykłego gracza konsolowego który przyzwyczajony jest, że wkłada płytkę do napędu i gra, więc życze tej konsoli, żeby skończyła jak pierwszy klocek. Xbox-> Xbox360 (obrócił się o 360°) -> Xbox One. 

 

Może się sprawdzi  :biggrin:

 

Jeśli Sony nie pójdzię tym tropem co MS w sprawie używek, online, włączonej non stop kamerki itp. to jest szansa na powtórke sytuacji jaka była za czasów psx i ps2, które wyraźnie dominowały i dzięki temu powstawało na te konsole multum nowych gier, większość najbardziej dzisiaj rozpoznawalnych serii powstało właśnie na konsolach od Sony i to od 3rd party co jest teraz nie do pomyślenia. 

Edytowane przez drk2
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć, to M$ dał wczoraj Sony tak wyraźny znak, jak powinni poprowadzić rozwój konsoli, że masakra.

Wystarczy, że Sony nie będzie się bawić w głupie zabawy z wiecznym trybem online, DRM'ami na używki, czy non-stop podłączoną kamerką.

Dzięki temu mogą spokojnie liczyć na przejęcie znaczącej części klientów byłego X'a i zgarnąć taki hajs na starcie, o jakim w przypadku PS3 mogli tylko marzyć.

 

Tak jak mówiłem, Sony na razie rozgrywa wszystko wręcz perfekcyjne, a M$ to chyba z nimi współpracuje jak się patrzy na to co wyprawiają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co oni pokażą na E3? Kilka gier, z tego może maksymalnie 2/3 exy i tyle?

Reszta to gry, które i tak będą na PS4 i w dodatku będą zapewne lepiej wyglądać na naszej konsoli.

Jak X miał więcej trawy teraz, tak my teraz będziemy mieć więcej chmurek, ha!

Jednak DDR5 robi sporą różnice względem DDR3, tym bardziej, ze do wykorzystania mają więcej objętości tej pamięci.

No, ale technikalia zostawiam na kiedy indziej.

 

Zresztą widać jakie podejście mają do gier...pewnie znów 3/4 prezentacji ciapaty będzie pitolić do konsoli, potem podniecać się Kinectem i na tym się skończy.

Jedyny ich ratunek to odwołanie blokad DRM, a szczególnie używek. Ale nie zrobią tego...nie zrobią bo są zbyt wielkimi pazernymi hienami.

Nie bronię tutaj Sony, bo Ci znowu umywają ręce i dają wolną rękę twórcom...chociaż to i tak lepsze niż z góry żądanie hajsu za używkę.

 

Tu już nie ma na co czekać...tej plamy nie zmażą.

90% do 10% na rzecz PS4?

Sony nawet na E3 by chyba nie musiało przychodzić, żeby zniwelować tą różnicę :)

 

 

Particko - wlaczyles gdybanie. Wlasnie dlatego ze nie wiem co pokaza na E3 napisalem o czekaniu na te targi. Czekaniu na to co zaprezentuja oba obozy MS i Sony. 

 

Sony po tej wrzawie ktora sie teraz podniosla pewnie bedzie pod obstrzalem pytan - czy to o uzywane gry, czy o uslugi i odplatnosci itd. Maja czas aby sie przygotowac bo to co zrobil MS to zakrawa na kpine - sprzeczne informacje, zamieszenia itd. 

 

Byc moze MS czyms zaskoczy pozytywnie - w co szczerze watpie. Ale Sony nie powinno tracic czujnosci. Jak piszesz dostalismy narazie w temacie gier informacje ze tworcy moga jak chca blokowac. Polityka umycia rak wystarczyla poki co ale na pewno pojawia sie dodatkowe pytania. 

 

Tak wiec subiektywnie oceniajac obie prezentacje ktore widzialem, zaznaczajac ze nie mam cisnienia na nxt.gen w tej chwili zwyczajnie kibicuje Sony. I czekam na E3 wlasnie po to aby porownac kolejne starcie i informacje z obu obozow. 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć, to M$ dał wczoraj Sony tak wyraźny znak, jak powinni poprowadzić rozwój konsoli, że masakra.

100% racji!

Nie mam pojęcia jakim pajacem trzeba by było być żeby tego nie zauważyć...

Sony ma teraz cały rynek jak na tacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiadomo, ale jednak kilka tysięcy ludzi w tym udział bierze, więc jakiś podgląd na sytuację jest.

 

Problem w tym, że M$ w tym co robi nie widzi nic złego. Oni myślą, że tworzą rynek konsol na nowo...

Chwalą się kablówką, z której powoli już przestają korzystać na rzecz internetowych serwisów.

A wątpię, żeby stare małżeństwo kupowało X'a i gadało do niego, żeby sobie kanał zmienić :)

Nie mi to oceniać w sumie.

trafiłeś w sedno...

problemem nowego x'a jest to, że oferuje to czego nikt normalny nie potrzebuje w konsoli...

 

sterowanie głosem? dzięki to samo ma tv samsunga w najdroższych modelach od dawna, do tego działa po polski z tego co wiem

kablówka? po co skoro nowe tv mają dekodery wbudowane nie tylko do DVBT ale też DVB-S  (satelitarna tv)? co w połączeniu z tv samsunga zastępuje połowę możliwości xboxa one ;p

 

Microsoft w ogóle jest sobie w jakimś odrealnionym świecie ostatnimi laty- zobacz co zrobili z Windowsem-> wcisnęli tabletowy interfejs na desktopy i laptopy, wycięli menu start z pulpitu i nazywają to rewolucją.... ot, cały MS, odkąd Bill Gates tam nie rządzi staczają się.... ku chwale Sony...

 

dla mnie po tym co pokazał MS a co Sony, po podejściu tych firm do obecnej generacji wszystko jest jasne- PS4 lepsze będzie i tyle ;)

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak teraz na spokojnie przemyślałem sprawę. Denna konferencja M$ może być dla nas bardzo korzystna pod względem finansowym :) Jeśli Microsoft nie zabłyśnie na E3 (co jest juz chyba nierealne) to będzie musiał dać cenę startową za nową konsolę niższą niż PS4. Sony z kolei nie będzie mogło dać ceny dużo wyższej bo by na tym Microsoft skorzystał :)

 

BTW. Jakie GPU ma mieć XO bo coś mi chyba umknęło? :)

Edytowane przez cyricano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już widziałem na jakiejś angielskiej stronie cenę 399 funtów , co razy 5 zł za funta i wszelkie dodatkowe opłaty i podatki daje nam 2,5 tysiąca złotych za odtwarzacz vhs , ta konsola nie przejdzie , nie ma takiej opcji :D . Jak Ps4 wjedzie za 2 koła to do sklepu idę na kolanach z pieniędzmi w zębach w dniu premiery :D . Beka z ms na cały świat :D . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba wstrzymam z zakupem do momentu jak w ramach plusa będą dawać chociaż jedną pełnowartościową grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×