Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

błędem tej konferencji było rozpoczęcie jej od ukazania funkcji TV, gdyby wpierw powiedzieli o historii, o bebechach, o możliwościach, xbox live i aspektach społecznościowych, o grach, a na końcu powiedzieli "ale to nie wszystko!", i wtedy wyskoczyli ze streamowaną tv, funkcjami smart etc. to odbiór byłby znacznie lepszy,...



odtwarzacz vhs ,

oby ps4 nie okazało się stylistycznym gównem, IMO wizualnie nowy X wypada lepiej niż to ps4-concept-580x203.jpg

no ale kwestie stylistyczne, schodzą na dalszy plan, dla mnie liczy się content :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś fanowski projekt . Natomiast Sony chyba nigdy nas nie zawiodło , Ps3 fat był śliczny . A ms ? Pierwszy żalobox - pudło , z resztą o którym nikt nie słyszał , 360 - ogryzek po jabłku , one - magnetowid . Chyba wszystko na temat :) . 

 

Śmieszy mnie jeszcze to , że xbox będzie miał Blu-Ray :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, kwestia gustu. Dla mnie nie ma nic gorszego niż zwykły kwadrat w stylu magnetowidów z lat 90.

Zdecydowanei wolę wygląd zamkniętego laptopa, przynajmniej ktoś się starał coś wymyślić, a nie zrobić kwadrat i po sprawie.

Ale to art i wymysł kogoś konsola na bank tak wyglądać nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry ten felieton :)

 

" O wieloplatformowych pozycjach, jakimi są produkty EA Sports oraz "Call of Duty: Ghosts", w którym chyba największą innowacją ma być... pies, nie warto nawet wspominać."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj bardzo dobry:

 

 

"

Co dla gracza jest najważniejszym czynnikiem decydującym o zakupie konkretnej platformy? Czy jest to wbudowany dekoder? Reakcja na komendy głosowe? A może możliwość prowadzenia rozmów przez Skype przy jednoczesnym oglądaniu filmu? Otóż żadne z powyższych. Najważniejsze są gry, a dokładnie tytuły ekskluzywne, na które zwraca się uwagę przy zakupie sprzętu za niemałe przecież pieniądze. Tymczasem włodarze Microsoftu skupili się na wszystkim, tylko nie grach.

 

"

 

 

wszystko w temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że M$ w tym co robi nie widzi nic złego. Oni myślą, że tworzą rynek konsol na nowo...

 

 

Czy tylko ja widzę analogię pomiędzy prezentacją MS i ich podejściem do klienta a naszą rodzimą aferą z NC+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy tylko ja widzę analogię pomiędzy prezentacją MS i ich podejściem do klienta a naszą rodzimą aferą z NC+?

Trafiłeś/łaś (whatever :biggrin:) w samo sedno. Coś w tym jest. Klapki na oczy i mówienie o tym, że tworzymy nową jakość rozrywki, która według nas jest bezkonkurencyjna, ale nasi abonenci już się z nas śmieją. Cóż, jak to dobrze być związanym z Sony...

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak było , to sorry :sad:

 

Rzeczywiście , nie otworzyłem tamtego filmiku , bo mi się akurat przy nim laptop zwiesił . 

Edytowane przez LukaszWro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://kotaku.com/you-will-be-able-to-trade-xbox-one-games-online-micros-509140825

W skrócie, aby zagrać w używkę na innej konsoli i innym koncie musisz zapłacić tyle ile kosztuje nowa gra!!!! Strzał między oczy.


ciekawe kto bedzie cene ustalal. juz to widze, ze za roczna gre bedzie trzeba zaplacic tyle co w dniu premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wydawca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli Sony nie pójdzię tym tropem co MS w sprawie używek, online, włączonej non stop kamerki itp. to jest szansa na powtórke sytuacji jaka była za czasów psx i ps2, które wyraźnie dominowały i dzięki temu powstawało na te konsole multum nowych gier, większość najbardziej dzisiaj rozpoznawalnych serii powstało właśnie na konsolach od Sony i to od 3rd party co jest teraz nie do pomyślenia. 

Wytłumacz mi jakim cudem "sprawa uzywek, online, włączonej non stop kamerki itp" miałaby wpływ na powstawanie multum nowych gier i najbardziej rozpoznawanych serii ? Bo chyba na ten sukces nie przekuwają się powyższe niuanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba jednak to ma znaczenie, jak ludzie odwrócą się od X'a to będzie dużo większy kapitał na ps4. A co za tym idzie powstanie wiele ciekawych produkcji tylko na konsole Sony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi jakim cudem "sprawa uzywek, online, włączonej non stop kamerki itp" miałaby wpływ na powstawanie multum nowych gier i najbardziej rozpoznawanych serii ? Bo chyba na ten sukces nie przekuwają się powyższe niuanse.

 

Przeczytaj jeszcze raz CALY post, nie tylko to co pogrubiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posluchajcie tego:

 

http://www.youtube.com/watch?v=bne2G6aAAw0&feature=player_embedded

 

Nie wierze, co ja slysze.

 

"Słuchałem 3 razy ! Koleś ewidentnie powiedział, że FIFA 14 będzie TYLKO NA XBOX ONE !"

 

OMG, skąd Ty wytrzasnąłeś tego typa :D Słucham dalej, bo koleś zdecydowanie musiał coś brać zanim to nagrał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest cała prawda o Xbox 11!!!1111ONE

 

http://www.spidersweb.pl/2013/05/xbox-one.html

 

a wy się h*ja znacie  :ph34r:

Nie wiem chyba w innym świecie żyje niż ten koleś.

@up

Pierwszy taki "dziwny" filmik w jego wykonaniu :P Co prawda podkreślał, że bierze tylko pod uwagę tylko samą prezentacje, a nie dodatkowo wywiady po evencie.

Wszystko teraz w rękach Sony. Niewiele muszą zrobić, żeby lepiej wypaść i mam nadzieje, że nie strzelą sobie jakąś durną decyzją w kolano :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedz jednego z twórców niezależnych

 

Od czasów pierwszego Xboksa Microsoft chciał przejąć miejsce pod telewizorem, a ewolucja X360 pokazała, że nadal podążają tym torem. Xbox One jest realizacją wizji Microsoftu. Problem w tym, że zostawiają „hardkorowych” graczy z tyłu. Można by pomyśleć, że reakcja na ich konferencję na ubiegłorocznym E3 była dla nich pobudką [z letargu], ale obrali inny kurs. Więcej pieniędzy widzą w ogólnej rozrywce, mediach i reklamach niż w „hardkorowych” graczach. Widzą dolary w opłatach abonamentowych. Chcą strumienia przychodów od operatorów kablówek i telefonów. Jestem pewny, że Xbox One zadebiutuje z niską ceną i dwu lub trzyletnim kontraktem. Niestety wielu klientów nabierze się na niską cenę, choć w efekcie na dłuższą metę zapłacą znacznie więcej. Przedstawiają usługi telewizyjne graczom i prasie growej, grupie ludzi, która jako ostatnia skorzysta z tych bajerów. Kierunek Microsoftu nie jest zgodny z E3, a bardziej z CES. Mimo opóźnienia zapowiedzi o miesiąc, wciąż nie udało im się wykorzystać dodatkowego czasu do odzyskania swojej pozycji po zapowiedzi PS4. Jestem bardzo zaskoczony, jak ograniczona była ich prezentacja w porównaniu do PS4.

 

Przed tą konferencją oczekiwałem, że przynajmniej na E3 Microsoft zachęcać będzie w jakiś sposób indyków. Ich platforma pozostaje jedyną, która zabrania samodzielnego wydawania gier. Nie oczekiwałbym teraz niczego poza obietnicą, spodziewałem się, że zwrócą się do developerów niezależnych. Po tej konferencji jednak widzę, że kompletnie zostawiają indyki. Przecież koncentrują się na przeciętnym konsumencie, a nie „hardkorowym” graczu. Przeciętni konsumenci nie są tak zaangażowani w scenę indie.

 

http://www.cdaction.pl/news-32649/xbox-one-gry-uzywane-internet-indyki-kinect-cena-i-inne-wiesci.html

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×