Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie Depsey. Tu żadnej filozofii nie ma. :) Po prostu mogą mieć kilka zamówień na haczyku. ;]

Kurcze nie mogę edytować postu:)

Dodam że zapłatę tych 100 zł można ominąć o ile oczywiście ktoś ma możliwość odbioru w wybranym markecie. Wtedy daje opcje płatne przy odbiorze i po sprawie można wtedy przyczaic ich jaka cena będzie i ewentualnie zrezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że ludzie z MM myślą że w Polsce będzie taki szał na konsole jak np. w Japonii czu USA. Wątpię aby w Polsce ustawiały się kolejki po konsolę, na którą póki co nie będzie żadnych porządnych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja preordera nawet nie składam - po prostu w dniu premiery kupie tam, gdzie będzie mi odpowiadało. Mam nadzieje, że ni zabraknie.

Ktoś pamięta jak wyglądała dostępność PS3 w dniu premiery?

Były problemy z dostępnością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę i trochę podziwiam nadgorliwość . Naprawdę już teraz jest potrzeba składania preordera na konsolę? Nie prościej na spokojnie dwa dni po premierze oblukać sklepy i wybrać zadowalającą ofertę. To nie komuna, gdzie towar był dostępny raz w miesiącu i po godzinie znika z półek. Sami nakręcacie spiralę większych cen gorączkowo klikając te preordery. Sugerujecie cwaniaczkom że co by się nie działo i jaka nie była by to cena i tak ją zapłacicie.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry porządne będą, ale większość to multiplatformy.

 

Zgadza się. Tak było, jest i pewnie będzie. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś kupił w MM/SATURN PS4 preorder z ceną 1749 to za tyle muszą mu sprzedać. Cenę ukryli bo pewnie im SonyPL im kazało żebyw razie słabnięcia złotówki móc przywalić 2K albo  i więcej.

2gi powód jest bardziej prawdopodobny- MM/Saturn samo zauważyło, że zloty słabnie więc schowali cenę dla pewności 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dziś wyczytałem, że ps4 ma być tańsza bo nie będzie kamerki w zestawie. Miało być 499$ a jest 399$ czyli, że niby kamerka miała kosztować stówkę? Hmmm z czego ta kamerka miała być, jakie miała mieć funkcję? O ile dobrze pamiętam to miała działać tak jak kamerka z ps3 czyli bez kinektopodobnych bajerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nasunęło mi się pytanie (być może już ono padło, ale chyba rozumiecie, że przeszukiwać 210 stron w celu znalezienia odpowiedzi, której równie dobrze może nie być, jest trochę żmudne :D) odnośnie store'a i gier z niego ściągniętych.

 

Wiecie może jak to będzie wyglądało ? tzn. jeżeli mam kilka gier ściągniętych na trójkę i są one zapisane na dysku/na koncie store'a to zostaną one przeniesione/udostępnione na PS4 store'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nasunęło mi się pytanie (być może już ono padło, ale chyba rozumiecie, że przeszukiwać 210 stron w celu znalezienia odpowiedzi, której równie dobrze może nie być, jest trochę żmudne :biggrin:) odnośnie store'a i gier z niego ściągniętych.

 

Wiecie może jak to będzie wyglądało ? tzn. jeżeli mam kilka gier ściągniętych na trójkę i są one zapisane na dysku/na koncie store'a to zostaną one przeniesione/udostępnione na PS4 store'a ?

 

Oficjalne info jest takie że Plus będzie obowiązkowy na PS4 żeby grać online, a co za tym idzie dane z konta które było na PS3 zostanie przeniesione na PS4.

Tylko pytanie po co Ci gry z PS3 na PS4 skoro będzie brak wstecznej kompatybilności?

Żeby  zajmowały miejsce na HDD?

Od grania w gry z PS3 ma być Gaikai i "stream" - na jakiej zasadzie jednak będzie to działało? A cholera wie, oficjalnych danych brak.

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nasunęło mi się pytanie (być może już ono padło, ale chyba rozumiecie, że przeszukiwać 210 stron w celu znalezienia odpowiedzi, której równie dobrze może nie być, jest trochę żmudne :biggrin:) odnośnie store'a i gier z niego ściągniętych.

 

Wiecie może jak to będzie wyglądało ? tzn. jeżeli mam kilka gier ściągniętych na trójkę i są one zapisane na dysku/na koncie store'a to zostaną one przeniesione/udostępnione na PS4 store'a ?

 

Raczej nie będzie oddzielnego stora na ps4. Na nowej konsoli będziesz wchodził do tego samego stora jaki jest teraz, z tą samą zawartością. Dodadzą tylko kontent na ps4 i pewnie go jakoś może przebudują i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne info jest takie że Plus będzie obowiązkowy na PS4 żeby grać online, a co za tym idzie dane z konta które było na PS3 zostanie przeniesione na PS4.

Tylko pytanie po co Ci gry z PS3 na PS4 skoro będzie brak wstecznej kompatybilności?

Żeby  zajmowały miejsce na HDD?

Od grania w gry z PS3 ma być Gaikai i "stream" - na jakiej zasadzie jednak będzie to działało? A cholera wie, oficjalnych danych brak.

 

Okej, dzięki bardzo. Tzn. chodzi mi o takie gry jak np. Guardians of Middle Earth czy DC Universe Online. Myślicie, że to też nie będzie działać ?

Raczej nie będzie oddzielnego stora na ps4. Na nowej konsoli będziesz wchodził do tego samego stora jaki jest teraz, z tą samą zawartością. Dodadzą tylko kontent na ps4 i pewnie go jakoś może przebudują i tyle.

Dobra, dzięki.

 

A teraz jakbym chciał sprzedać PS3 to po prostu usunąć swój profil z konsoli i tyle ? I później się po prostu zaloguje na nowego stora jak kupię ps4 ?

Edytowane przez Yoda_Mistrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki bardzo. Tzn. chodzi mi o takie gry jak np. Guardians of Middle Earth czy DC Universe Online. Myślicie, że to też nie będzie działać ?

Dobra, dzięki.

 

 

Bedzie

 

http://massively.joystiq.com/2013/06/13/e3-2013-dcuo-plans-to-remain-completely-free-on-ps4/

Sorry za post pod postem

 

Już nie możesz doczekać się dnia, w którym upragniona konsola PlayStation 4 stanie na sklepowych półkach? Pobiegniesz z wypiekami na twarzy by zanieść magiczne pudełko do kasy i rozkoszować się nową jakością przyszłej generacji? Tak pewnie będzie, o ile pójdziesz do konkretnego sklepu.
 
Jeden z pracowników polskiego Media Markt, który pragnie zachować anonimowiść poinformował nas dzisiaj, że to właśnie Media Markt będzie miało czasową wyłączność na sprzedawanie konsoli PlayStation 4 w Polsce. Ile będzie trwać to ograniczenie, tego nie wiemy. Dlaczego to jest ważne? Ponieważ jeśli zrobiliście pre-order w jakiejś innej sieci sklepów niż Media Markt, jest wielce prawdopodobne, że nie dostaniecie konsoli w dniu premiery. Z drugiej jednak strony wiele sklepów nie korzysta z polskiej dystrybucji i taka wyłączność raczej ich nie dotyczy. 
 
Nie przypominam sobie takiej sytuacji, aby jakikolwiek sklep wykupował lub załatwiał tego typu akcje, choć Company of Heroes 2 przez 4 dni można było kupić tylko w Empiku. Oczywiście w ramach polskiej dystrybucji. Z konsolami do tej pory się tak nie działo. 1750 zł za 500 GB wersję, to wszak nie jest niska cena. No i jeszcze PS Eye za 100 zł. Czy w związku z tym przesuniecie pre-ordery i w dniu premiery ustawicie się pod drzwiamy sklepów "nie dla idiotów" krzycząc "Open the dooooor!"? Podoba Wam się taka wyłączność?
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ch*** we wsi :thumbsup:
Gdyby tak było inne sklepy wycofały by pre-ordery :biggrin:
Co to za Pre-order co mam go tydzień po premierze? :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, dzięki.

Hmm, chyba napiszę na oficjalnym forum GoME. Tam powinni mieć jakieś oficjalne info :)

Edytowane przez Yoda_Mistrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, dzięki.

Hmm, chyba napiszę na oficjalnym forum GoME. Tam powinni mieć jakieś oficjalne info :)

 

Nie wiem czy to ma jakiś wiekszy sens. Jakby mieli wydać tą gre na PS4 to by już to dawno zapowiedzieli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olbrzymia konsola/dekoder X1, lol

PS4 jak prawie Slim ^^

 

http://i5.photobucket.com/albums/y180/nchoudhury/PS3XboxOneDimensions.png~original

To porównanie ukazuje, że podobne "bebechy", Sony upchało w o wiele mniejszą obudowę. Pytanie teraz - jak się ma do tego układ chłodzenia? Do tego sprawa zewnętrznego zasilacza X1 o ile sie nie mylę jest już wyjaśniona - a jak to się ma z PS4? Jeśli do mniejszej obudowy, upchali także zasilacz to będzie naprawdę gorąco...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ch*** we wsi :thumbsup:

Gdyby tak było inne sklepy wycofały by pre-ordery :biggrin:

Co to za Pre-order co mam go tydzień po premierze? :P

Ahahahaha oczywiście że by wycofały, jak wszyscy wiemy, w naszym kraju przede wszystkim liczy się dobro klienta :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nie będę żałować tego, że nie zrobiłem preordera na muve za 1699 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, tym bardziej, że to ok 25 piw  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie o to chodzilo. Żeby się nie okazało, że cena sugerowana przez producenta to 1699 a w dniu premiery w sklepach będą 200/300 PLN drożej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×