Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre wieści, PS4 z dużo mniejszym ryzykiem awarii:

http://www.nowgamer.com/news/2015280/ps4_has_less_risk_of_failing_consoles.html

 

Podobno cała konsola ma grzać się do około 35 stopni, a PS3 grzało się do 55.

Także jeśli to prawda to będzie rzeczywiście spora różnica.

 

Liczę jednak, ze skoro jedno się poprawi, to drugie nie zepsuje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony's PS4 dev kit passed by the FCC roughly a week ago, and now its consumer-oriented counterpart has passed through Uncle Sam's offices. Not only do the federal documents show the consoles' polished exterior, but they once again note a "max clock frequency" of 2.75GHz, teasing just what kind of horsepower sits inside the black trapezoid. Though there isn't much more to note in the agency's files, a duo of system labels marked with "Made in China" and "Made in Japan" hint that Hirai and Co. will be manufacturing the hardware in both those territories. Mark Cerny's wunderconsole won't be hitting store shelves until later this year, but it already has the appropriate paperwork to make the trip stateside.

 

For reference, PS3 passed the FCC September 15 2006, so the PS4 is almost 2 months ahead of that. This bodes well for holiday availability.

 

http://www.engadget.com/2013/07/22/sony-playstation-4-fcc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno temperatura jak i częstotliwość to bullshit. Dokumenty, z których te dane wyciągnięto zostały źle zinterpretowane. Temperatura pracy to 5-35 stopni i dotyczy to zalecanej temperatury otoczenia. A częstotliwość 2.75GHz nie dotyczy CPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekałem kiedyś, że nie ma nic z interfejsu oraz ogólnie menu.

Dzisiaj pojawił się news z kilkoma screenami prosto z menu i niektórych funkcji :)

Udostępnione video: http://gematsu.com/gallery/albums/playstation-4/july-23-2013/PlayStation-4_2013_07-23-13_008.png

Wiadomości: http://gematsu.com/gallery/albums/playstation-4/july-23-2013/PlayStation-4_2013_07-23-13_009.png

Menu główne (?): http://gematsu.com/gallery/albums/playstation-4/july-23-2013/PlayStation-4_2013_07-23-13_010.png

Panel od gry: http://gematsu.com/gallery/albums/playstation-4/july-23-2013/PlayStation-4_2013_07-23-13_011.png

Panel od gry 2: http://gematsu.com/gallery/albums/playstation-4/july-23-2013/PlayStation-4_2013_07-23-13_013.png

Profil: http://gematsu.com/gallery/albums/playstation-4/july-23-2013/PlayStation-4_2013_07-23-13_012.png

Z tego co widzę, to np. na panelu od gry widać jakieś dodatkowe gadżety i prezenty od znajomego.

Czyżby wynalazek na miarę kart/przedmiotów ze Steama? Poza trofeami zdobywamy dodatkowe rzeczy i możemy je dawać naszym znajomym?

Zawsze to jakieś urozmaicenie.

Zaś menu głównie (o ile to menu głównie rzecz jasna) wygląda wg mnie strasznie chaotycznie i ciężko na nim cokolwiek ogarnąć.

Na tym screenie dostałem już oczopląsu, a co dopiero na takim 50" TV.

Wiadomości oczywiście również na plus. Przejrzyste, w formie dzisiejszych smsów. Nic dodać, nic ująć, tego można było się spodziewać.

Najważniejsze, żeby menu po kliknięciu przycisku PS śmigało jak należy, a nie zamulało jak obecnie :)

Ale o to chyba nie trzeba się martwić przy takiej ilość pamięci.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menu główne mi się kompletnie nie podoba, wszędzie te kwadraty, wielkie ikony i czcionki, chaos niekontrolowany, obawiałem się, że pójdą za obecnymi trendami. Pewnie będzie to kwestia przyzwyczajenia, ale ja jednak cenię sobie czarnulkowe XMB, prosto, przejrzyście i wiadomo o co chodzi.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to było logiczne, że pójdą w tą stronę. Wystarczyło zobaczyć co zrobili z PSS. To było więcej niż pewne, że te kafle będą i na PS4.
Pamiętajmy też, że to pierwsza wersja FW będzie, a dam sobie łapę uciąć, ze zmian wyglądu będzie od groma.
Bardzo możliwe, że w końcu dostaniemy możliwość pewnego rodzaju modyfikowaniu układu tych kafli, itd.

Nie ujmując nic XMB, to na Boga...już pora na jego spoczynek. Przez cały żywot konsoli nie zrobili z tym interfejsem dosłownie nic.
Dodanie dynamicznych themeów to nie jest aktualizacja. Najwyższa pora na coś nowego.
To samo tyczy się DualShocka, w końcu dostaniemy świeży design, a nie klepanie w kółko tego samego od kilkunastu lat :)

Żeby nie było, że narzekam. Zarówno XMB i DS to świetne rzeczy, ale wszystko ma swój koniec.
Jak to mówią, "kto się nie rozwija, ten się cofa".

Ja zacieram ręcę. Przez pierwsze kilkanaście minut będę ślinił nowego pada i jarał się każdym jego milimetrem, a potem przejdę do jarania się każdą możliwą funkcją menu i samym jego wyglądem. Będę pisał głupie wiadomości do znajomych, żeby tylko sobie coś popisać i pomaziać na nowym touch padzie.
A potem granie, streamowanie, zapisywanie sobie filmików.
Na początku nie będzie wiadomo do czego włożyć ręce, że tak powiem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Zdjęcia już były

- Zdjęcia od "Panlel Gry" aż do końca są zdjęciami aplikacji mobilnej na Androida a nie PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 za szybą  :biggrin:

 

a co do menu konsoli... to nie podoba mi się, że "kopiują" od MS te niepraktyczne i paskudne kafle- mogliby dać już coś jak w vicie jak koniecznie musi być nowe... choć to było do przewidzenia, jak pisze Patricko po tym jak wypuścili nowe PSS...

Osobiście uważam, że obecne XMB jest prawie idealne- przynajmniej wszystko czytelne i względnie łatwe do znalezienia. Jedyne co ja bym zmienił to dodałby stale widoczna opcję szukaj do XMB tak aby nie musieć przewijać się do ustawień tylko szybko móc wpsać pierwsze litery danej opcji...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na stronach Sony pojawiły się zestawy w jakich będziemy mogli zakupić PS4. Poniżej ich zestawienie.

Oczywiście wszystkie zestawy zawierają pakiet podstawowy tj. konsola, 1 kontroler Dual Shock 4, kabel HDMI, zestaw słuchawkowy mono, kabel zasilający.

 

  • Podstawa +Battlefield 4 i roczny abonament PlayStation Plus. Cena: $499.90
  • Podstawa + Killzone: Shadow Fall i roczny abonament PlayStation Plus . Cena: $499.90
  • Podstawa + Knack. Cena Cena: $459.98
  • Podstawa + Watch Dogs Cena: $459.98

Żródło:


http://gametrade.pl/grupa/playstation-4/znamy-zawartosc-zestawow-premierowych-ps4-kazdy-znajdzie-cos-dla-siebie


Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm szału nie ma, ale cenowo te zestawy z abo wyglądają ciekawie ( jeśli cena zamieni się z $ na E, i przeliczymy to po kursie na zł to wyjdzie jakieś 2000 zł., co za konsolę, premierową grę i rok abo jest całkiem nieźle, ale pewnie przewalutowanie nastąpi po przeliczniku Sony, i wtedy już tak różowo nie będzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Podstawa +Battlefield 4 i roczny abonament PlayStation Plus. Cena: $499.90

Taki sam zestaw i tak chciałem kupić na premierę, więc bardzo cieszy mnie takowy mix :thumbsup: :psbutton:

A tak od siebie dodam... że już bardzo ale to bardzo bym sobie pograł na ps4 :laugh:

                                                                                                                                         

Czekom !

Siedza sie w doma do jasny cholery

tak bardzo chca już playstation 4

Czas mi sie ciągnie.. ciągnie sie fest

Jo durś sie pytom kaj łona jest

Szukom jom wszyndzie w izbie, antryju

W barku jom szukom i na byfyju

Nie ma ji nikaj więc szukom dali

Beznoć na jesień bydyby grali

*wiersz zawiera elementy gwary śląskiej :biggrin:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na stronach Sony pojawiły się zestawy w jakich będziemy mogli zakupić PS4. Poniżej ich zestawienie.
Oczywiście wszystkie zestawy zawierają pakiet podstawowy tj. konsola, 1 kontroler Dual Shock 4, kabel HDMI, zestaw słuchawkowy mono, kabel zasilający.
 
  • Podstawa +Battlefield 4 i roczny abonament PlayStation Plus. Cena: $499.90
  • Podstawa + Killzone: Shadow Fall i roczny abonament PlayStation Plus . Cena: $499.90
  • Podstawa + Knack. Cena Cena: $459.98
  • Podstawa + Watch Dogs Cena: $459.98

Żródło:

http://gametrade.pl/grupa/playstation-4/znamy-zawartosc-zestawow-premierowych-ps4-kazdy-znajdzie-cos-dla-siebie

 

 

lol gdzie wersja z 2 padem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronach Sony pojawiły się zestawy w jakich będziemy mogli zakupić PS4. Poniżej ich zestawienie.

Gdzie? Na których? Bo owe bundle widzę tylko na amerykańskim Amazonie i innych amerykańskich sklepach.

Nie widziałem nigdzie bundla od początku zapowiedzi PS4 na rynek europejski.

Jak jest to mnie poprawcie, ale przeszukałem sporo rzeczy i nie ma.

Te bundle były dostępne na amerykańskim Amazonie chyba już tydzień po zapowiedzi na PSMeeting.

Wszystkie się wyprzedały bardzo szybko i po prostu jest druga fala.

Na n4g.com jest cisza i nie widzę niczego odnośnie tych bundli (poza newsem odnośnie tych dot. Ameryki).

Na razie tylko rynek US, o rynku EU nie słyszałem jeszcze nic odnośnie zestawów.

 

Genialne źródło...jeszcze tylko brakuje jakiegoś z onetu albo interii ;)

PS.

Jak jest inaczej to niech mnie ktoś uświadomi, ale tak jak mówię, szukałem i nie znalazłem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne bundle będą początkowo w USA tylko niestety bo od w koncu ameryka nie docenia tak PS jak europa więc tam trzeba dbać a w europie i tak się sprzeda :D

 

nie będę ukrywał, że bundle z Killzone+PS+ jest opłacalny i sam bym taki kupował a nie pusty za 1700...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy też dostaliście maila o anulowaniu preordera na ps4 na muve?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dosyć późno zamawiałeś, a sklep dostał info na ile konsol w dniu premiery mogą liczyć. U mnie zamówienie na dwie konsole dalej aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jawor, po co Ci dwie? Czekasz na YLODa, czy chcesz kogoś obradować? ( np mnie xD )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  • Podstawa +Battlefield 4 i roczny abonament PlayStation Plus. Cena: $499.90
  • Podstawa + Killzone: Shadow Fall i roczny abonament PlayStation Plus . Cena: $499.90
  • Podstawa + Knack. Cena Cena: $459.98
  • Podstawa + Watch Dogs Cena: $459.98

 

Ja wezmę z Killzonem, a abonament sprzedam. A nóż będzie co dołożyć do drugiego pada. Oficjalnie biednie to wygląda choć mam nadzieje, że sklepy internetowe i rtv zmodyfikują to do zestawy z 2 padami i 2 grami.

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jawor, po co Ci dwie? Czekasz na YLODa, czy chcesz kogoś obradować? ( np mnie xD )

Akurat jedna dla mnie, a druga dla mojego brata. I tak dla pewności zamówiłem jeszcze jedną w innym sklepie, ale to już pójdzie dla mojego znajomego. W Niemczech niestety nigdzie już nie dostępna w preorderze. Wszyscy czekali na Amazon, ostatnio Sony dorzuciło im trochę konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×