Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz proszę podajcie mi 3 launch titles dla których w moim wypadku, warto ją kupić.

Przede wszystkim to nikogo tutaj nie obchodzą zarówno Twoje jak i każdego innego problemy z pre-orderem i ogólnym odbiorem PS4.

Masz wątpliwości, nie podoba Ci się konsola, nie ma dobrych gier na starcie, to nie kupuj... Co Ty chcesz, żeby jeszcze Cie inni prosili, żebyś łaskawie kupił konsolę?

Zostaw pre-order dla kogoś kto doceni konsolę, a nie będzie marudził tylko na prawo i lewo, jak to go robią w zad z 30 klatkami na sekundę.

Masz PC, to z kasy za PS4 dokup sobie gier, albo lepszego sprzętu i każdy będzie zadowolony.

Krzywda się im robi, bo muszą kupić konsolę...

Z dnia na dzień zaczynają się tu pojawiać coraz głupsze posty.

Jak tak dalej pójdzie to temat zostanie zamknięty minimum do GamesComu...

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serio nie macie o co się spierać ?.

 

Jeżeli dla kogoś liczy się to jak gra wygląda i w ilu chodzi klatkach, czy to 30 czy 60 to lepiej niech od razu zmieni platforme na PC i będzie spokój...

 

Co z tego że będzie 30 fps'ów...niech sobie bedzie, byle były stałe...jak twórcy stwierdzą że im sie opłaci to zrobią w 60 albo nawet 120 a jak nie to nie zrobią...

 

@Patricko...ja już to wiele razy powtarzałem...lepiej zamknąć ten temat na tydzień ( minimum ) i wtedy się wszystkim polepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykanie tematu nic nie da, ludzie przeniosą się do komentarzy na portalu i tyle, choć tam i tak był sajgon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli konsola nie wyrabia przy niektorych grach w 1080p i 60 fps to jest to smiech na sali,albo jest to ruch w strone niedzielnych graczy,walnac gre w 30 fps z lepsza grafika zeby widac bylo jeszcze wieksza roznice graficzna miedzy ps3 a ps4.

Jezeli konsola przed premiera juz nie wyrabia co wg mnie jest malo prawdopodobne(zwazajac ze battlefield 4 pojdzie w fhd i 60 fps),to nie wiem jak mozna machnac reka i mowic : ,,jesli deweloperzy twierdza ze tak bedzie lepiej to niech tak bedzie"...to moze pod koniec generacji bedziemy grali w niepelnym 720p albo 1080p jesli juz wtedy UHD bedzie standardem jak teraz FHD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupszego trolla od ciebie na konsolowych forach nie widziałem już dawno. Lepiej anuluj, marka Playstation tylko na tym skorzysta...

Dlaczego od razu obrażasz go od trollow? Bo napisał że jest zawiedziony nextgenami?(w dużej mierze ma rację.)

@Dex

Nie jest jeszcze potwierdzone że Bf4 Na nextgenach będzie chodził w 60kl/s i w 1080p. Z tego co wiem to tylko potwierdzili 60kl/s. Nie zdziwiłbym się ani trochę jakby nie było 1080p a jakby by było to by musieli obniżyć jakoś tekstur itd

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu na tym forum nie mozna rozdawać minusów?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W celu uniknięcia trolli, bezpodstawnego minusowania postów itp. itd.

Przy obecnym temacie każdy post byłby zminusowany po kilkanaście razy, tylko dlaczego? Dlatego, że ktoś nie ma sensownych argumentów to wlepi komuś minusa, albo dlatego że tak mu się po prostu podoba?...

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy limit, jeden minus na dzień, na innych forach sprawdza się idealnie. OK, nie róbmy offtopa, wracajmy do... offtopa. ;)

 

6 gier w które trzeba zagrać na PS4 według dragonblogger.

http://www.dragonblogger.com/top-6-ps4-games-you-must-buy/

 

Planuje zagrać we wszystko oprócz 6 pozycji.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, no widzisz , a ja zamierzam przesiedzieć ponad 1000 godzin właśnie przy bf4 i niczym więcej.xD

btw. coś na ps3site piszą że będzie kastracja preorderów. nie ma problemu aby otworzyli fabrykę u nas w kraju ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tej listy widzę 2 może 3 tytuly które warto zagrać

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, no widzisz , a ja zamierzam przesiedzieć ponad 1000 godzin właśnie przy bf4 i niczym więcej.xD

 

Tylko jakie to marnotrawstwo, nie zagrać w tyle fajnych gier. Mam dwóch znajomych, jeden gra tylko w Fify, drugi w CoD. Nie rozumiem takich ludzi, jak można się tak ograniczać, rozumiem, że są gusta, ale być takim betonem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Ja podziwiam ludzi że im się tak chce przez 1000h jeździc od flagi do flagi i zabijać w tym BF. Przecież to po jakimś czasie nudne się robi i monotonne

A ile gier można ograć przez 1000h O_O

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ONE,

 

Przesadziłeś trochę. Nie obrażaj innych. Każdy gra w to co lubi i spędza przy tym tyle czasu ile ma ochotę. Sam się przez ładnych parę (w sumie naście) lat ograniczałem na PC do CS'a, Medal of Honor: Allied Assoult, WoW'a, Lineage 2, Ragnardok'a i paru jeszcze innych gier w które potrafiłem grac w jedną przez miesiące i przez ten czas inne gry mogły dla mnie nie istnieć. Online + ranking + zdobywanie nowych umiejętności potrafi ludzi wchłonąć. Teraz nie mogę dłużej przy jednej grze posiedzieć niż przejście singla i ewentualnie dobicie platyny jeżeli jest przyjemna. Chociaż jak bym się wkręcił w Multiplayer w Assassin's Creed 3 albo coraz bardziej w Battlefield 3, to można się zajawić i siedzieć godzinami.  Multiplayer w Mass Effect 3 gdyby był bardziej zróżnicowany mógłby wkręcić na ładnych parę miesięcy.

 

Są gry które potrafią ludziom dostarczyć na tyle pożądanej rozrywki że siedzą przy niej miesiącami i nie tobie to oceniać czy nazywać ich "betonami".

 

Co do minusowania - może od razu automatyczny ban na 48H przy odpowiedniej liczbie minusów? ...

 

PS4 zapewni parę tytułów nastawionych na Multiplayer, część wręcz MMO, więc będzie można w jedną grę się wkręcić na długie godziny, dni, tygodnie ponieważ granie z ludźmi a nie z NPC dostarcza ludziom dodatkowej adrenaliny. ...zwłaszcza jak masz dobrą ekipę znajomych/przyjaciół/ludzi poznanych w grze. Mi osobiście brakuje na PS3 gier bardziej interaktywnych więc z niecierpliwością czekam na Division czy Destiny. FFXIV niestety odpadło w konkursie gdyż poza światem FF oferuje system walki sprzed paru nastu lat gdzie stoisz przy mobie i mashujesz X na zmianę ze skillami aż padnie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakie to marnotrawstwo, nie zagrać w tyle fajnych gier. Mam dwóch znajomych, jeden gra tylko w Fify, drugi w CoD. Nie rozumiem takich ludzi, jak można się tak ograniczać, rozumiem, że są gusta, ale być takim betonem.

To samo można powiedzieć o ludziach grających głównie w exy Sony.  

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, te osobiste wycieczki z tym betonem to sobie darujcie. bo właśnie to wy prezentujecie beton , i to taki w "Terlikowskim" wydaniu. masz na coś ochotę to to rób , ale nie mów co robić mają inni. ja gram w bf bo lubię tego typu gry , reszta to dla mnie dziecinada. ale to jest moje zdanie i nikomu go nie sugeruję . masz ochotę poskakać w np mario , proszę bardzo.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko battlefielda i kupiłem konsole tylko dla tej gry. Znaczy mam jeszcze BO2 ale nie gram w to. Czemu konsole? Bo miałem taką zachciankę. To jakiś problem? Nie rozumiesz takich ludzi? A ja nie rozumiem ludzi którzy nie rozumieją innych, widząc tylko czubek swojego nosa. 

Edytowane przez cinkibolek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po kupnie konsoli przez pare miesiecy gralem tylko w fife i to tylko z kumplem na jednej konsoli, samemu nawet jej nie wlaczalem. Kazdy gra w co i jak lubi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, te osobiste wycieczki z tym betonem to sobie darujcie. bo właśnie to wy prezentujecie beton , i to taki w "Terlikowskim" wydaniu. 

Może darujmy sobie te polityczne aluzje, dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terlikowski nie jest politykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terlikowski nie jest politykiem.

Ale podejmuje on tematy, którymi zajmuje się też polityka i politycy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też lubię multiplayer i miałem masę godzin w Halo 2/3, czy na tej generacji w Uncharted 2/3, każdy gra w to co lubi, ale mając konsole i ograniczając się do jednego góra dwóch gier, to moim zdaniem straszne marnotrawstwo, tyle. To tak jakby mieć do wyboru 10 świetnych posiłków, a jeść tylko jeden nie próbując pozostałych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety, choć tak na nią czekałem, PS4 nie kupię. Wszystko przez płatną grę przez sieć. Sony decydując się na to pozbawiło się największej przewagi nad Xboxem i jak dla mnie PS4 stało się konsolą bezużyteczną, bo 99% mojego grania to właśnie multi, a abonamentu płacić nie zamierzam. Dlatego też po tylu latach grania na konsolach, będę zmuszony wrócić do peceta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

nie mów ostatniego zdania. sony wprowadzając płatne multi też mnie mocno rozsierdziło. ale jeśli ta usługa "plus" będzie wyglądała jak teraz na ps3 to nie mam nic przeciwko. tylko tak się zastanawiam co oni dadzą od początku na tego plusa ? jakieś mini gierki czy jakieś tytuły z ps3 przeskalowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jakby kazali Ci płacić za samo granie online, ale w przypadku gdy wymagają tylko ps+ to w ogóle nie trafia do mnie twój argument. Plusa właśnie przedłużałem 3 raz o rok, gdzie cena ok 150zł jest śmieszna w porównaniu z tym co oferuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×