Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to gry z poczatku generacji przepisywane na nowa generacje na kolanie.. Za przeproszeniem nie srajcie zarem, porownajcie poczatek a koniec tej generacji

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem nie srajcie zarem, porownajcie poczatek a koniec tej generacji

 

No walsnie to w drugiej polowie zycia current-genow gry zaczely nagminnie chodzic w sub-HD@cinematic24FPS, ale wiadomo jak to jest - grafika wazniejsza, bo mozna wrzucac ladne obrazki czy trailery do Internetu zeby promowac gre, a ze sama gra przycina i klient jest niezadowolony? Who cares, wazne ze kasa sie zgadza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze niedawno niektórzy się zastanawiali, czy gry na ps4 będą w 4k  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze niedawno niektórzy się zastanawiali, czy gry na ps4 będą w 4k :biggrin:

Będą tak jak gry w 1080p i 60fps na PS3 :d (NO PRZECIEŻ KEN MÓWIŁ)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdą grę na PS4 będzie można zainstalować na dysku.

Jack w DS4 może być użyty także do zwykłych słuchawek.

source

Dobrze, mam pudelkowa manie, ale w nocy wkurzaja mnie odglosy napedu :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre info z tą instalacją, zawsze laser będzie miał lżej.

KZ: SF z tego co wiem będzie można kupić z PSS, tak jak każdą grę, ale gdzieś czytałem, ze będzie możliwość kupna oddzielnie trybu single i multiplayer. Też fajna opcja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze zrozumiałem, to po zainstalowaniu gry trzeba mieć ją dalej w napędzie w celu weryfikacji, czyli rozwiązanie z klocka.

 

Dobrze, mam pudelkowa manie, ale w nocy wkurzaja mnie odglosy napedu :P

 

przy odpaleniu gry z dysku, przez chwilę będziesz mieć odgłosy z napędu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba logiczne że trzeba mieć płytę - inaczej zrzucalibyśmy się w 10 osoób na płytę i u każdego instalowali grę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba logiczne że trzeba mieć płytę - inaczej zrzucalibyśmy się w 10 osoób na płytę i u każdego instalowali grę :P

No popatrz nie pomyślałem o tym, a tak na serio szkoda, że tak zrobili... Mogliby zrobić jakieś kody na instalacje gry na dysku. :D

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym problem?

Wsadzasz płytę, 2 razy zamieli, zweryfikuje że jest to oryginał i cisza na całą sesję.

Jak byś miał kod to płyta by była do wyrzucenia. Coś takiego włąśnie chciał M$ zrobić :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale w czym problem?

 

W niczym :)

Jak byś miał kod to płyta by była do wyrzucenia. Coś takiego włąśnie chciał M$ zrobić

 

Mi chodziło o taką rzecz: granie z płytką bez kodu, granie z dysku z jednym kodem. :D Takie tam moje fantazje i tyle...  Swoją drogą nie będzie blokady regionalnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że na Vitę był zanim przejął go M$ no i w XBone będzie preinstalowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, MS sam chce, zeby Skype byl tez na PS4, ale "In Your Face M$ !! !!"... Zal mi takich fanboyow, for real, na przyszlosc polecam czytac linki ktore sie wrzuca, co by potem nie wyjsc na idiote.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywy wypraszam sobie personalne wycieczki i nazywanie mnie idiotą.

To że kupię PS4 nie jest tajemnicą (jak większość tutaj zebranych) a to że przy obecnym układzie nie miałem żadnej, kompletnie żadnej nadzieji na Skype w PS4 z wiadomych powodów. Czy M$ chce, czy nie chce, z jakiegoś powodu jednak będzie, tak więc "In your Face M$" jest bardziej oznakiem radości niż fanbojstwa.

Do póki nie wiemy czy krosgame'owy system czatu na PS4 będzie również działał na Androidzie, iPhone, Skype rozwiązałby moje wszelkie problemy komunikacyjne podczas grania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy M$ chce, czy nie chce, z jakiegoś powodu jednak będzie, tak więc "In your Face M$" jest bardziej oznakiem radości niż fanbojstwa.

 

question_mark_woman.jpg

 

Albo sie pogubilem, albo sam sobie zaprzeczyles w jednym zdaniu.

 

Ale mniejsza z tym, w tym artykule nigdzie nie jest napisane ze skype bedzie na PS4, mowia ze jako firma sa cross-platformowi, ale nic wiecej nie padlo na tyle konkretnego aby pisac ze skype na ps4 bedzie.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że na Vitę był zanim przejął go M$ no i w XBone będzie preinstalowany ;)

Odśwież dane może? Skype został przejęty przez MS w 2011 roku a na Vicie pojawił się w kwietniu 2012. No ale tak MS buu zły

@Żywy

Dokładnie,popieram Cie w 100%. Niektórym to wystarczy znaczek Sony żeby polecieć do sklepu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bez przyczyny produkty Sony zbierają najwięcej nagród, w tym także od EISA. Tak więc, Sony uber ales.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Żywy

Dokładnie,popieram Cie w 100%. Niektórym to wystarczy znaczek Sony żeby polecieć do sklepu :)

 

Tak sie akurat sklada, ze sam jestem zagorzalym fanen Sony i wole doplacic nawet kilkaset zl byle tylko na sprzecie byl znaczek Sony, a katalogow innych firm nawet nie ogladam :P Wyjatek stanowi wlasnie marka Playstation, bo tutaj w odroznieniu do innego sprzetu elektronicznego trzeba tez brac pod uwage content jaki jest oferowany.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×