Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

@up, na niemieckim amazonie masz po 399€ PS4 - lepszego sklepu chyba nie znajdziesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już to widzę jak Sony pozwoli się po raz kolejny się "ograbiać". Na Vicie już nie można robić składek

Jeśli nie będzie można robić składek na ps4, chociaż w dwie osoby, to życzę im powodzenia w cyfrowej dystrybucji. Bo kto im kupi grę za 279 zł? Uważam, że przy obecnym układzie mogli więcej zyskać, niż gdyby od samego początku, można było kupować tylko w pojedynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie o tym, że w większości krajów, przy normalnej sytuacji gospodarczej ceny gier na PSS wcale nie są aż tak wysokie, żeby mocno odstraszać. U nas wiadomo, trzeba kombinować, składać się itp. ale taki Niemiec nie ma z tym wielkiego problemu. A z oczywistych względów ceny dla poszczególnych regionów muszą być ujednolicone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki sens jest kupowac ps4 z niemieckiego amazona, jak w przeliczeniu cena wychodzi praktycznie taka sama jak w u nas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mirant

Jak znajdziesz zestaw z grą za niecałe 1850zł to konieczne daj mi znać.

Dopóki nie pojawią się bundle to lepszego zestawu w tej cenie nie ma nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dalej będą te głupie blokady regionalne na karty bankowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieje że za ten bundle, który został zapowiedziany za 500 euro, nie krzykną u nas więcej niż 2200 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieje że za ten bundle, który został zapowiedziany za 500 euro, nie krzykną u nas więcej niż 2200 ;)

To wszystko zależy od kursu euro i vat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze wychodzi taniej kupowanie "na zachodzie".

Poczekajcie spokojnie na to jakie bundle u nas wejdą i na ostateczną cenę :D

Jeżeli będzie goła konsola to wtedy trzeba będzie się zacząć martwić :D

Poza tym do "gdzie kupić i za ile?" jest osobny temat ;)

W każdym razie dokładnie - wszstko zależy odkursu, podatku, kosztów przesyłki i zazwyczaj jeszcze od jakichś niezależnych czynników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja cos w temacie PS4:

 

Zrodla (en): http://www.computerandvideogames.com/427467/gaikai-on-ps4-eu-launch-uncertain-due-to-broadband-issues/

i

http://www.edge-online.com/features/ps4-next-gen-rivalry-and-the-vita-rescue-plan-in-conversation-with-playstations-jim-ryan/

 

Art streszczony (pl): http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,14538232,Gaikai_na_europejskich_PlayStation_4_pojawi_sie_duzo.html

 

Prosze nie panikowac, wydaje mi sie ze Jim po prostu nabral wody w usta, musza zrobic cala infrastukture aby to uruchomic. 

Ja przyznam ze czekam bardzo mocno na GaiKai a i informacja jakoby mialby sie na PS3 pojawic streaming oprocz cyfrowej dystrybucji wrozy ze ta platforma jeszcze pozyje. 

Ot po prostu ciut wiecej cierpliwosci. Niemniej w swietle tego wywiadu - widze czemu Sony wspomnialo tylko o Gaikai a nie strzela do nas informacjami. Mysle ze przyjdzie jeszcze czas na promowanie tej uslugi.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to wiadomo nie od dziś, że w dużej części europy internet tylko jest bo o dużych prędkościach bez limitu to mowa tylko w miastach a żeby i upload był odpowiedni to już ze świecą szukać trzeba... a do Gaikai up będzie nawet ważniejszy niż download...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to wiadomo nie od dziś, że w dużej części europy internet tylko jest bo o dużych prędkościach bez limitu to mowa tylko w miastach a żeby i upload był odpowiedni to już ze świecą szukać trzeba... a do Gaikai up będzie nawet ważniejszy niż download...

 

Upload to przeciez tylko wcisniecia klawiszy reszta do DL w formie steamingu o ile mi wiadomo. 

Niemniej nie patrzylem z perspektywy ojczyzny bo niestety jak jest to wiemy. 

 

Ale jesli spojrzymy z perspektywy Europy jako regionu to jest sporo krajow gdzie nie ma problemow z netem. 

 

Tu nawet nie chodzi o predkosc tylko o stabilnosc lacza. Majac wymagane dla OnLive 3Mbit i gdzie predkosc nie waha sie od 33,6kbps do 3Mbit mozna grac co z tego ze w umowie mam wpisane 10Mbit. Ale juz w PL na 25Mbit z UPC grac sie nie dalo bo predkosc polaczenia miedzy mna a serverami uslugi odnotowywala wahania ktore byly identyfikowane jako brak polaczenia. 

 

Raczej chodzilo mi o to ze to jakas informacja ktora mowi o tym ze w Europie poczekamy chwile dluzej. Teraz tylko czekac na info kiedy zaczna sie pojawiac jakies daty. 

 

Ja osobiscie jestem ciekaw tej uslugi. 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tylko wiecie co mnie najbardziej zadziwia? 

Że niby u nas mamy problemy z internetem szerokopasmowym co jest nie prawdą. ...gdy większość Ameryki nadal jedzie na modemach telefonicznych.

Jak dla mnie jest to totalny bullshit. Rozchodzi się pewnie o jakiś haracz albo o politykę. Może to też mieć jakiś związek z wdrażaniem usług mobilnego internetu które były zapowiedziane na targach w Niemczech,

...ale żeby później nie było - to są tylko moje gdybania.

 

 

 

PS4 w bundle z Vitą - nadal nic konkretnego. Rozmawiają między sobą na ten temat ale nadal nic oficjalnie nie ma powiedziane czy będzie czy nie.

 

Nie podoba mi się podejście do bundli z grami. Byc będą, ale wcale nie będą super hiper tanie bo czytając między wierszami "Microsoft na tyle zjebał sprawę, że nawet dodanie FIFY do xBone mu nie pomoże i czujemy się na tyle mocni że nie zamierzamy nic dawać za darmo pierwszego dnia. Taniej, ale nie za tanio."

 

...generalnie mam coraz większe wrażenie że Sony na tyle pewnie się czuje że zaczyna pokazywać zęby.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wypas. Czekałem na nową wersję headseta.

Mam nadzieję, że to będzie 7.1 a nie ten na jedno ucho.

Jeszcze nie czytałem artykułu poza tytułem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny news jak pokażą na TGS hmz-t3. :D Ja miesiąc temu sprzedałem HMZ-T2, żeby mieć kase na PS4. Jak to sprzedawałem to w głowie już miałem ułożone że kupuje nowszą wersje jak będzie dostępna.  Sprzedałem bo urządzenie miało wady, było za ciężkie męczyło przy dłuższych sesjach, po bokach obraz tracił ostrość a obok tych wyświetlaczy oled jakaś membrana odbijała lekko światło. Jak to wyeliminują to będzie urządzenie doskonałe, bo już w tym modelu obraz powalał, a 3D to był kosmos i największy sceptyk by się do tego efektu w tych okularach przekonał. Oby to była prawda :D Jeszcze jak urządzenie będzie śledzić ruch głowy w grach na PS4 to pozamiatane. Jak uda im się jeszcze zwiększyć rozmiar obrazu i wstawią ekrany fullHD to oszaleje ze szczęscia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HMZ T to fajny bajer ale na krótko bo jest po prostu za ciężkie. Tak długo jak wagą nie będzie to zbliżone do zwykłych okularów 3D dawanych do tv Sony to nie ma to racji bytu ;)

 

byle do TGS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być lekkie jak okulary, wystarczy zeby waga rozkładała się na całej głowie a nie na czole. Zresztą po tym jaki to obraz oferuje to jestem w stanie temu urządzeniu wiele wybaczyć. Zastanawiałbym się gdyby obraz był wielkości 50 cali, czy warto się w to pchać, ale wrażenie ekranu kinowego przy oledowych kolorkach wynagradza wszystko. Już nie wspomne że TV OLED to w tej chwili ogromne pieniądze. 

No to byle do TGS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli sądziliście, że Sony nie będzie starało się zawalczyć czymś ekstra wraz z PlayStation 4, to możecie się srogo mylić. Jednak wszystko wskazuje na to, że mylić się w taki sposób będziemy chcieli jak najczęściej. Kilka serwisów jak jeden mąż zamieściło nieoficjalną informację o tym, że w trakcie swojej konferencji na TGS, Sony pokaże światu ostatni element układanki z logo PS4 - hełm wirtualnej rzeczywistości operujący jak Oculus Rift.

O sprawie donosi zarówno serwis CVG powołując się na swoich informatorów, wskazując, że pierwotnie mieliśmy zobaczyć do na Gamescom, ale napotkano pewne problemy organizacyjne i prezentację przełożono na Tokyo Game Show. Dodatkowo z ich informacji wynika, że pierwszą produkcją która wesprze ten dodatek będzie #Driveclub, w którym zakładając urządzenie będziemy mogli rozglądać się swobodnie po naszym pojeździe.

Podobne informacje przynosi serwis Eurogamer, który wskazuje, że Sony mogło nawiązać współpracę z Oculus Rift, ale na ten moment - nad technologią pracują sami jak konkurencja dla właśnie Oculusa. Co ciekawe, według Eurogamera, urządzenie oficjalnie zobaczymy dopiero w 2014 roku.

Jednak niezależnie kiedy, taki ruch pozwoli na faktycznie coś nowego w grach.  Dlatego czekam na faktyczne potwierdzenie i prezentację tej technologii.

http://www.ps3site.pl/sony-szykuje-prawdziwa-bombe-na-tgs-wirtualna-rzeczywistosc-zawita-na-playstation-4/165733

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ja jestem ciekaw jaki efekt będzie przy wadach wzroku. Chętnie przetestuję jeżeli będzie okazja. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, w oculusie zapowiedzieli chyba ze bedzie mozna sobie przestawiac jak w aparatach ostrosc obrazu by dostosowac do wady wzroku, mialoby to sens bo ludzie w okularach troche narzekali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tylko wiecie co mnie najbardziej zadziwia? 

Że niby u nas mamy problemy z internetem szerokopasmowym co jest nie prawdą. ...gdy większość Ameryki nadal jedzie na modemach telefonicznych.

 

Dokladnie. :) W Kanadzie powszechna sa jeszcze modemy 55kb, gdzie jak siedzisz w necie to domowy nie dziala. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×