Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera PS4 29.11, premiera GT6 na PS3 06.12, WHY SONY WHY?!?!?

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up a co w tym złego ? Akurat wydasz poprzednią wypłatę na konsole to Sony pozwoli Ci wydać kolejną na grę xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To DriveClub z plusa nie jest pełne? Czego brakuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra taktyka :biggrin: chociaż chyba lepiej zainwestować w pełne DriveClub. :)

Czy opłaca się zainwestować w pełne DriveClub dla kilku aut i mapek ?:P no nie wiem ja raczej z plusowej wersji skorzystam bo wiem jak samochodówki szybko mi się nudzą :D no chyba że to będzie jakaś niewielka kwota przejscie z PS+ na full to się zastanowię jeszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29.11 urlop , odwiedziny w kilku sklepach , kupno PS4 , BF4 (bundle?) , przyjazd do domu , rozpakowanie , podłączanie , ehhh żeby już był 29.11 :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolka ma kosztować w dniu premiery 1790 pln mogę załatwić zniżkę 50-70 pln ktoś chętny pw. Mam zniżkę w jednym z sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29.11 urlop , odwiedziny w kilku sklepach , kupno PS4 , BF4 (bundle?) , przyjazd do domu , rozpakowanie , podłączanie , ehhh żeby już był 29.11 :D

720p to nie next-gen. :(
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

720p to nie next-gen. :(

To glosuj portfelem i nie kupuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tak widzę to co druga osobą tutaj kupuje bądź już kupiła, liczę na jakieś fajne filmiki i recenzje od was nie znikajcie potem z forum

Edytowane przez Damianero999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To glosuj portfelem i nie kupuj.

Nie kupie, ale BF4. Za to KZ: SF na pewno da radę, no i będę widział, ze mam do czynienia z next-genem. Nie ma co dyskutowac na ten temat bo każdy kupi to co mu najbardziej pasuje, ja tylko chce od pierwszych chwil poczuć ten kop w dupsko, a nie kręcić nosem.

Panowie jak tak widzę to co druga osobą tutaj kupuje bądź już kupiła, liczę na jakieś fajne filmiki i recenzje od was nie znikajcie potem z forum

Obiecuje, ze między przerwami w grze będę spuszczał się nad zajebistoscia PS4. ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam wy nie wiecie,co to jest dobry multiplayer. :biggrin: Ja od nowej generacji oczekuje,czegos nowego.

Mam dosc strzelanek na szynach z multiplayerem,gdzie ludzie sa zamknieci na mapie po kartonie po butach i nic sie nie da rozwalic.Oczekuje,duzych map,rozwalki,60fps,destrukcji otoczenia,mnostwo graczy.

Dlatego dla mnie Destiny i nowy BF4 to next gen.Sory,ale do takiej zabawy trzeba miec potezny sprzet,a konsola za 400$ musi isc na kompromisy.

Nie zmienia to faktu,ze nowy killzonie wyglada zajebiscie i tez go kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od nowej generacji oczekuje,czegos nowego.

 

Dokladnie, dlatego dla mnie jedynymi grami, ktore uznaje za next-geny, ktore rzeczywiscie wnosza cos nowego, to Destiny, The Division i Titanfall, a gry typu KZ czy BF tylko pokazuja lenistwo ich tworcow, samo podrasowanie grafiki to IMHO za malo, zeby nazwac gre next-genem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zrobienie shooterów, ale tylko z trybem online to za mało żeby mówić o rewolucji. Dalej czekam na produkcje które by mnie zmusiły do  zakupu next-genowej konsoli, najlepiej coś od Naughty Dog, Team Ico czy Quantic Dream.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednego.

Każdy oczekuje nie wiadomo czego porównując konsole do PC co z góy jest błędne.

Przkład? PS3 i jego bebechy. Nigdy bym nie uwieżył że z taka małą ilością ramu można zrobić takie cuda w jakie teraz grywam.

Dla jednego next gen to sama grafa i fajerwerki, dla innego next gen to nieprzebrana moc obliczeniowa, to to, siamto, sramto, a jeszcze inni sami nie wiedzą czego oczekują i chcą być porażeni jakąś totalaną innowacją i technologią z kosmosu która przeniesie nas na inny poziom rozgrywki.

Ja sam oczekiwałem cudów na kiju i jeszcze żeby to wszystko było za pół darmo.

...ale zastanówmy się czego nam (a przynajmniej mi) brakowało w PS3 (zwłąszcza tym spaczonym przez standardy znane z PC)?

- brak porządnych serwerów do multi

- mała ilość graczy w grach tkaich jak BF4 czy innych multiplayerowych grach gdzie możnaby właśnie mieć 64 graczy i kupę frajdy.

- brak gier MMO (kilka tytułów) lub MOBA (jeszcze mniej tytułów i brak graczy/sakramenckie lagi prze zpołączenia P2P)

- brak poprawnej komunikacji między graczami (obecny system komunikacji jest beznadziejny)

- brak funkcji społecznościowych - system znajomych i komunikacja jest badziewna.

- streaming/dzielenie się bez problemów naszą grą z innymi

- brak mocy obliczeniowej i pamięci operacyjnej na obsłużenie większych lokacji / większej ilości przeciwników na raz nawet kosztem grafiki - nie do przeskoczenia.

Z tego co widzę to PS4 wszystko to ma oferować, do tego będą graficzne fajerwerki (w 720p też gry mogą ładnie wglądać pod warunkiem że jakość tekstur będzie podciągnięta) i mieć trochę jeszcze innych dodatkowych fukcji.

Dużo graczy obecnej generacji gra jeszcze w rozdzielczości SD. Dużo ma telewiory tulko HD Ready gdzie ustawiona na sztywno rozdzielczość po wyżej 720p nie jest wyświetlana. Sam myślałem o tym że 1020p i 60fps to będzie standard, jednakże może po paru latach będzie to osiągalne? Nie od razu Kraków zbudowao :P Czas, praktyka oraz dobra wola developerów pokaże czy warto było zainwestować w PS4.

W każdm razie chyba najważniejsze jest to żeby gry nie przycinał na tyle żeby spadek FPS był zauważalny? Wiadomo - grając że tak to nazwę "półprofesjonalnie" w FPS po sieci każdy spadek FPS może kończyć się zgonem co bardzo łatwo można było odczuć na PC i pod multi rozumiem obcięcie wszelkich graficznych bajerów żeby było płynniej kosztem grafiki. Jednak na singlu - niech sobie będzie to 30 FPS i wszystko świeciło, pływało i falowało - ważne żeby nie klatkowało przy bardziej obciążających miejscach.

Jak myślicie - dla czego Sony tak bardzo stawia na developerów niezależnych (Indie)?

Bo zawsze to więcej pomysłów, wyobraźni i wiedzy z któej można czerpać i wykorzystać przez firmy 1st party.

Co do gier, łatwości pisania, jakości exów i multi platform itp. itd.

Spokojnie, zobaczymy co będzie. Poza tym czego nowego można się spodziewać w klasycznych grach poza grafiką? ALbo jak będą nowe elementy to "wierni fani serii zaczną narzekać że to już nie jest to samo". Jedni developerz spoczną na laurach bo kotlety, nawet te odgrzewane z mikrofali, zawsze znajdą swoich amatorów, inni dorzucą coś od siebie pod konkretną platformę.

Jakby na to nie patrzeć, mamy przed sobą Next Gen któy dopiero ma pokazać co potrafi.

Zaraz ktoś okrzyknie mnie (ponownie) Fanboyem i zaślepionym ignorantem. Wiadomo że piszę o PS4 bo mam jakieś tam odnośniki i informację z lepszych czy gorszych źródeł. Next Gen to PS4 i XBone i zobaczymy jak te 2 konsole się będą rozwijały. Życzę M$ jak najlepiej. Konkurencja (ta zdrowa) i wyścig w walce o klienta zawsze wychodzi nam klientom na dobre.

Mam tylko nadzieję że jak pod koniec roku będę widział filmiki z gier i opinię graczy którzy kupią konsole (jedną i drugą) pierwszego dnia, to sie nie zawiodę i spokojnie będę mógł czekać na PS4 na raty 0%. :D

Tyle moich wywodów.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dales obok tytulow open world Titanfalla? :biggrin:

To ta sama liga,co KZ i COD

 

Bo to jak narazie pierwsza(?) gra, ktora laczy SP i MP w jedno, i to jest cos noewgo czego wczesniej nie bylo na rynku, tak samo jak Destiny, ktore jest MMO FPSem czy The Division, ktore jest online'owym TPS/RPGiem z otwartym swiatem. To wszystko to sa nowe pomysly, a nie odgrzewane kotlety z podrasowana grafika. Bo prostackich strzelanek typu CoD, BF, czy KZ to bylo, jest i jeszcze bedzie od groma.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Destiny będzie miało standardowy multiplayer, taki jak w Halo czy Killzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Destiny będzie miało standardowy multiplayer, taki jak w Halo czy Killzone.

Niewydajemisie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ONE:

Destiyny TEZ bedzie mialo zwykle multi, a nie TYLKO, taka drobna roznica.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oczekuję nie wiadomo czego od nowej generacji, tylko chciałbym żeby gry tak samo jak na gameplayu skupiały się na opowiadaniu dobrej historii. Sukces produkcji wydanych na tą generację (takich jak The Last of Us, Red Dead Redemption, Deus Ex HR i wiele innych) pokazuje że to  się sprzedaje i ludzie tego oczekują od gier. Dlatego dziwi mnie że dalej widzimy w głównej mierze shootery, tym razem z bardziej rozdbudowanym multi, żadnej gry która mogłaby sprawić że nam zależy na kierowanej postaci i wywołać emocje inne niż satysfakcja z udanego headshota.

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie może być taka sama grafa jak na Ps3 byle by było porządne wygładzanie krawędzi i fpsy nie spadały i to mi całkowicie wystarczy a jak dodadzą coś więcej to spoko, nie obrażę się. Tylko niech robią takie gry jak MGS i The Last of Us gdzie liczy się fabuła tego oczekuję jak najwięcej ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ONE:

Destiyny TEZ bedzie mialo zwykle multi, a nie TYLKO, taka drobna roznica.

Pod słowem multi mam namyśli standardowy tryb rywalizacji między graczami, znany z każdego fps, takiego trybu też nie zabraknie w Destiny i właśnie z nim wiąże największe nadzieję (Halo2/3/4, najlepsze multi na konsolach). To co pokazywali na konferencji Sony, to multiplayer raczej nie jest, tylko odkrywanie świata razem z innymi graczami.

Niewydajemisie...

 

3:20, standardowy multiplayer znany z każdego fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×