Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Tretton powiedział na GT, że tylko ich gry będą wolne od DRM. Reszta zależy od wydawców.

Czyli EA 100% DRM/Ubi możliwe, ale tutaj mniejszy %.

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toć typ grał normalnie i gra nie przycinała a tylko duży ekran łapał freeza. Czy nie?

 

Podczas pokazu destiny wydaję się że ciął się obraz tylko na dużym ekranie ale AC4 cieło się też kolesiowi który w to grał (prezentacja musiała zostać przerwana)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toć typ grał normalnie i gra nie przycinała a tylko duży ekran łapał freeza. Czy nie?

 

Poważnie? :)  

 

Skąd to wiadomo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Jak to nie? Obie konsolę wyjdą w listopadzie (ps4 pod koniec)

 

Potwierdziła się najgorsza informacja jaka mogła trafić do polskich graczy. Xbox One nie pojawi się w naszym kraju w tym roku.

Nie znamy powodów takiej decyzji Microsoftu. Możliwe, że ma to związek z problemami z produkcją konsoli, o których plotkowało się od pewnego czasu. Konsola zatem faktycznie trafi na 21 rynków, ale Polska nie będzie jednym z nich.

Co to dla nas oznacza? Przede wszystkim walkę o konsolę na zachodzie. Informowaliśmy Was tuż po konferencji, że cena Xbox One w Wielkiej Brytanii wyniesie 429 funtów. Tyle własnie będziecie musieli zapłacić chcąc kupić konsolę na prawdopodobnie najbardziej zasobnym rynku w Europie.

Nie wiemy kiedy poznamy oficjalną datę premiery Xbox One w Polsce. Jeżeli tylko takowa się pojawi, będziemy jednymi z pierwszych, którzy Was o tym poinformują.

http://polskilive.pl/news/xbox-one-nie-pojawi-sie-w-polsce-w-2013-roku/

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? :)

 

Skąd to wiadomo?

 

Sam się pytam właśnie. Na tą generacje wychodzi kupa gier które na początku podobnie działają póki ich nie załatają to co się dziwić takim wpadkom w jakichś pre pre alfach i omegach na ledwo co stworzony system. Nie bez powodu na ps4 będzie patent ze sciąganiem łatek w locie.

 

Chyba będzie. Albo już mi się wszystko pomieszało z nadmiaru info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera już się nie mogę doczekać na tą nową konsolkę od Sony ;) Taki Killzone albo Battlefield to będzie cudo na takim sprzęcie + HS i w dobry TV trzeba będzie zainwestować (ale to w daaalekiej przyszłości :biggrin:)

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze lepiej :biggrin: Zawsze to tam parę zł mniej niż kupno osobno! Nie oglądałem E3 ani specjalnie ale to specjalnie się tym nie interesowałem. Czy naprawdę X1 odstaje tak ostro od PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cenie słyszałem. Niby to 500 zł różnicy to nic,ale można to odczuć,patrząc na polskie zarobki (chyba się dobrze wyraziłem :biggrin:). 1500 zł to dobra cena jak na NOWĄ konsolę,pewnie kupię na premierę lub parę miesięcy po. Gdyby konsola kosztowała powyżej tych 2500 zł (jakimś cudem) to bym się poważnie zastanowił. Gry pewnie będą kosztować tyle samo co na PS3,więc dokupię sobie FIFE i Killzone'a i Fun'a mam na rok :biggrin:

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu rzucił mikrofon? :)

 

http://i.minus.com/iLFFqpZxPbqPs.gif

 

Poniewaz Dorito Pope go o to poprosil. Dal mu mikrofon i powiedzial zeby rzucil za siebie, jakas tradycja chyba, nie wiem, pierwszy raz ogladalem ICH coverage of E3.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem ludzie oszaleli na punkcie nowego PS'a. Na Amazonie PS4 poszła w górę o 3 miliony % (!) i produkt jest już niedostępny zarówno w US jak i UK :) Flawless victory!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem ludzie oszaleli na punkcie nowego PS'a. Na Amazonie PS4 poszła w górę o 3 miliony % (!) i produkt jest już niedostępny zarówno w US jak i UK :) Flawless victory!

Trzeba będzie złożyć preordera bo zabraknie.

Chciałem poczekać, aż jakieś bundle będą w preorderze, ale widzę, że to nie przelewki i wypada zaklepac sobie egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja zrobilem to juz wczoraj u nas chyba tak szybko juz nie pojdzie jednak jestesmy troszeczke biedniejsi i zarabiamy mniej kasy ale co prawda to prawda victoria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w sony centre (gdynia główna świętojańska) - juz wzieli moje dane i w dniu premiery konsoli - 1 sztuka zostaje odłożona - kto chce sobie w ten sposób sprawę załatwić polecam.... Owszem ceny oficjalnie nie podali chociaż powiedziano mi że na więcej anizeli 1800-1900 za "najlepszą wersję" nie ma co liczyć... Gwarancja u nich na 2 lata, jeżeli się chce są też raty 0% (w które osobiscie nie wierze) - powiedziano również że jak się u nich ten sprzęt kupi dostanie jakąś zniżkę na akcesoria do konsoli (osobiście liczę na np. -10% na pada drugiego)...  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×