Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie o Sony Centre nie pomyślałem. Podjadę tam może w weekend i pogadam z nimi. Coraz bardziej zastanawiam się nad samym preorderem ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też się do sony przejadę w niedzielę ale cos tak myślę że kupie w MM lub euro rtv agd z gwarancją rozszerzona bo z nowym sprzętem nigdy nic nie wiadomo . a Media Markt zawsze w okresie świątecznym daje 30 lub 50 rat zero procent :)

zobaczcie tu http://www.euro.com.pl/search/playstation-4.bhtml?keyword=playstation

cena dobra tak myślę gratis dostawa dowiem się jutro więcej jak z gwarancją rozszerzona

Edytowane przez teddiipl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w SC zawsze mają 20-30% drożej niż np. w MM.

Ja swobodnie czekam na premierę Dark Souls II w marcu i jak splatynuje tytuł to dopiero kupuje PS4 - czyli dobre pół roku od premiery. Mam nadzieję, że już poniżej 1500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w sony centre (gdynia główna świętojańska) - juz wzieli moje dane i w dniu premiery konsoli - 1 sztuka zostaje odłożona - kto chce sobie w ten sposób sprawę załatwić polecam.... Owszem ceny oficjalnie nie podali chociaż powiedziano mi że na więcej anizeli 1800-1900 za "najlepszą wersję" nie ma co liczyć... Gwarancja u nich na 2 lata, jeżeli się chce są też raty 0% (w które osobiscie nie wierze) - powiedziano również że jak się u nich ten sprzęt kupi dostanie jakąś zniżkę na akcesoria do konsoli (osobiście liczę na np. -10% na pada drugiego)...  

Sony nie daje 2 lat gwarancji na konsole - nawet w swoich salonach...

Pewnie Panu sprzedawcy chodziło o niezgodność towaru z umową (24 miesiące) - ale to masz w każdym sklepie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przewiduję prędko spadków cen samej konsoli. Prędzej można zaoszczędzić na tym, że gry po tym pół roku stanieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1800-1900 nie jest w tym wypadku specjalną przebitką a miejsce/ sieć renomowane i nikt ci sie z reklamacją nie przysapie (jak kupujesz konsole w sieciach/"markietach" różnie z tą gwarancją bywa)... 

 

Dokładnie mówił "2 lata gwarancji sony na sprzęt" - nie znam sie mówię co mi powiedziano...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony nie daje 2 lat gwarancji na konsole - nawet w swoich salonach...

Pewnie Panu sprzedawcy chodziło o niezgodność towaru z umową (24 miesiące) - ale to masz w każdym sklepie...

Nie daje na ps3 co nie znaczy ze tak samo bedzie z ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps4 mi wii troche przypomina (na plus gdyż ta konsola niny bardzo mi swoim minimalizmem odpowiadała) wyglad na plus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie daje na ps3 co nie znaczy ze tak samo bedzie z ps4

Polityka co do długości gwarancji zostaje na chwile obecną taka sama - info z niemieckiego SEL'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem właśnie z przedstawicielem sklepu rtv euro agd i powiedział że cena ma byc 1699zł gwarancja producenta 24miesiące i to co wszyscy wiemy premiera przed świętami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1699 ale bez gier a nie po to się kupuje PS4 by nie mieć gier :D więc realnie 1900...

 

a wygląd: pierwsze ps3 wyglądało jakoś tak bardziej "pro" :D 

 

najważniejsze, że gry od Sony nie bądą mieć żadnych online passów, a gry innych wydawców mogą mieć tylko do używek i to tylko do multi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1699 ale bez gier a nie po to się kupuje PS4 by nie mieć gier :biggrin: więc realnie 1900...

 

a wygląd: pierwsze ps3 wyglądało jakoś tak bardziej "pro" :biggrin: 

 

najważniejsze, że gry od Sony nie bądą mieć żadnych online passów, a gry innych wydawców mogą mieć tylko do używek i to tylko do multi!

przecież w ramach plusa dostaniemy grę :)(ale zgadza się każdy jakąś gre jeszcze dokupi) a co do gwarancji to powiedział że około 30 % ceny produktu czyli drogo w MM około 15% wychodzi(tylko że w mm jeszcze nic o konsoli nie napisali) Edytowane przez teddiipl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na starcie kupuje konsole i dwie gry (o ile będą dostępne w momencie premiery konsoli) - rodzimego Wiedźmina i Diablo 3, więc z 1700 zrobi się coś w okolicy 2200.

Jak tylko będzie wiadomo ilo calowy dysk będzie siedział w środku to kupie coś większego niż standardowe 500 GB - tak więc przesiadka na następną generacje będzie mnie kosztować coś koło 2600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

W takim razie nie kupisz żadnej gry bo obie które wymieniłeś pojawią się dopiero w 2014 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupować PS4 dla DiabloIII (LOOOOOOOOOL), Wiedźmin jeszcze zrozumiem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek trzeba kupid dodatkowego pada kamerke i różdżki (o ile takowe beda bo na razie chyba naic o tym nie wspominano) do tego na pewno assassin bo musi byc na premier jak wychodzi w pazdzierniku na ps3 wiec maja dwa miechy wiecej na wersje na ps4 dadza rade no i oczywiscie fifka i do kolejnych dni sie przetrwa a taki zestawik ok 2800

Co jest i tak cena promocyjna bo liczylem na sama konsole za na pewno ponad 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa, AC? Wytłumaczy mi ktoś jaki jest sens kupowanie tego typu gier na PS4, skoro oprócz lepszej jakości tekstur i rozdzielczości nie będą się niczym różnić od wersji na PS3. To nadal te same silniki, ale kto co lubi. Jak oglądałem tą prezentacje AC, to aż się dziwiłem, że Sony zgodziło się na pokaz i że Ubi nie wstydzi się pokazywać czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę racji masz, ale jak narazie dość dużo gier jakie są zapowiedziane na PS4 to multiplatformy. Chodzi mi o to, że wychodzą i na PS3, i na PS4.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuje PS4 dla Diablo, kupuje Diablo bo będzie na PS4 :-)

Myślałem, że te tytuły będą dostępne na starcie konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
While direct competition in real time won’t be possible [without PS Plus] for instance in the case of DriveClub, asynchronous online gameplay and receiving data from other players will still be free of charge.

You will need PS+ to enjoy online multiplayer, but this will also depend on the judgement by the publishers, and there will be some free to play titles that you’ll be able to play without needing a PS Plus subscription, like PlanetSide 2 and DC Universe Online.
 
PS+ nie bedzie potrzebny do gier Free to play aby grac przez internet.

 

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×