Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej w ps4 mnie martwi chłodzenie - nie podoba mi się jak głośno pracuje moje ps3 slim (lato bf3). Mniejsze rozmiary ps4 ograniczaja powierzchnię radiatorow. Czy ktos cos wie w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w ps4 mnie martwi chłodzenie - nie podoba mi się jak głośno pracuje moje ps3 slim (lato bf3). Mniejsze rozmiary ps4 ograniczaja powierzchnię radiatorow. Czy ktos cos wie w tym temacie?

U mnie 40 stopni w lecie 5 ścinek  dziennie teraz to kupiłem kilka wiatraków i bez ścinek. W PS4 nie powino tego być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w lecie też ustawiam wentylator na konsolę. Mam taki duży pionowy.
Głównie chodzi o to, żeby "wywalać" ciepłe powietrze, a nie stało obok konsoli, bo to jest najgorsze wtedy.

Jak nie masz przewiewu w pokoju i obok konsoli, to ugotować bardzo łatwo :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w lecie też ustawiam wentylator na konsolę. Mam taki duży pionowy.

Głównie chodzi o to, żeby "wywalać" ciepłe powietrze, a nie stało obok konsoli, bo to jest najgorsze wtedy.

Jak nie masz przewiewu w pokoju i obok konsoli, to ugotować bardzo łatwo :)

 

Ja w związku z tym w zeszłym roku przemeblowałem pół pokoju :)

Faktycznie, powietrze "stało" i kiepsko to wszystko mogło się skończyć w jakiejś tam perspektywie czasu.

Teraz już jest dobrze :) A niebawem będzie jeszcze lepiej .... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w montowałem je w konsole. Przewiem mam.

Edytowane przez Vass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego momentu będę usuwać posty typu "OMGGGG, gry za 100 ojro! porąbało ich!!!!oneone".

Niech do Was w końcu dotrze, że to ceny wstępne, aby tylko złożyć pre-order.

Już było mówione, że cena gier nie ulegnie zmianie, ale sklepy po prostu czekają na oficjalne potwierdzenie, wtedy zmienią kwoty.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego momentu będę usuwać posty typu "OMGGGG, gry za 100 ojro! porąbało ich!!!!oneone".

Niech do Was w końcu dotrze, że to ceny wstępne, aby tylko złożyć pre-order.

Już było mówione, że cena gier nie ulegnie zmianie, ale sklepy po prostu czekają na oficjalne potwierdzenie, wtedy zmienią kwoty.

 

Bardzo dobrze, jak ktos dalej nie rozumie takich prostych rzeczy, to niech takie posty nie widnieja i nie sieja dalszego zametu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy info że zasilacz ma być poza konsolą to fakt czy domysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy info że zasilacz ma być poza konsolą to fakt czy domysły ?

Chyba domysły, bo, mimo tego że wydaje się to jedynym sensownym rozwiazaniem, to gniazdo z tyłu konsoli wygląda raczej jak takie do którego bezpośrednio wpina sie kabel zasilajacy(tak jak w PS3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal podchodzę z dystansem do ps4 mimo tylu pozytywnych informacji. Sprawa DRM nadal nie jest jasna, ciągle podawane są sprzeczne informacje, Sony zapowiedziało, że koniec online passów w ich grach, ale nie dostaliśmy chyba jednoznacznej odpowiedzi w sprawie devsów 3rd party, czy będą mogli narzucać online passy czy jakieś jeszcze blokady? Druga sprawa to płatny online ( w ramach ps+), mam wrażenie, że sama usługa zostanie uszczuplona, a pełne wersje wrzucane do plusa to będą tylko podstawowe wersje, gdzie normalne funkcjonowanie gry będzie wymagało kupna pierdyliardu dlc (jak jest teraz z pokrojonym U3, czy DriveClub ,,ps+'' edition na start usługi w ps4). Zapowiada się na to, że dlc będą odgrywać jeszcze większą rolę w grach next-genowych. Do tego wszystkiego lista exclusivów na ps4 jest na chwilę obecną biedna, odgrzewane kotlety w postaci infamousa, czy killzone'a. Biblioteka zapowiedzianych gier na chwilę obecną ciekawiej się prezentuje na nowym xklocku (część z tych exów wyjdzie też na pc, ale ja na kompie nie gram prawie w ogóle więc to dla mnie nie ma znaczenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z DRM mnie nie martwi z jednej prostej przyczyny - lwia część mojego grania to gra offline, a tu mam pewność że nikt niczego blokował mi nie będzie. PS+ jak do tej pory jest fantastyczną ofertą i jak na razie Sony nie daje mi powodu żeby obawiać się spadku jej atrakcyjności. Lista exów faktycznie nie powala, ale póki są tak fajnie zapowiadające się tytuły jak "The Order", "Thief" czy "Destiny" to ja jestem w 100% kontent - mentalność psa ogrodnika jest mi raczej obca i nie cieszy mnie że ktoś sobie nie pogra w dany tytuł na konsoli od M$ ;) Jedyna gra której zdążyłem pozazdrościć Xowi już, jak rozumiem, okazałą się multiplatormą(oczywiście mam na myśli "Titanfall") i w sumie szkoda mi tylko "Bayonetty 2" z wiiu.

Natomiast co do tego którą konsolę kupić to decyzje podjął za nas M$ ;) Więc w moim przypadku pytanie nie czy i co, ale kiedy. Tytuły startowe nie są dla mnie system sellerami i pewnie zaopatrze się w nową czarnulkę dopiero wraz z premierą którejś wspomnianej wyżej gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, szukanie dziury w całym. Wyraźnie powiedzieli, że nic w kwestii używek się nie zmienia. Będzie dokładnie tak jak jest teraz.

 

Our used game position for PS4 is exactly the same as PS3, which publishers and consumers broadly support today. In fact, all publishers we’ve spoken to are in agreement with our position.

 

Więc co dokładnie jest tu niejasnego?

 

Płatny online za 200 rocznie plus tona gier + polepszenie usługi? W cenie jednej gry? Poważnie? Powinniśmy tylko za to dziękować, że w końcu coś ruszą a nie będą zlewać bo za darmo, to ludzie nie będą narzekać.

 

The online experience on PS3 has got better, but at the beginning it was rather rudimentary, and the investment associated with it reflected that.

We are going to make a very significant step-change in the online experience with PlayStation 4
. Some of that functionality was spoken about yesterday, and some on February 20, and that’s all great and we’re really happy that we’re able to make our online experience much more competitive, but the flipside is that this stuff comes at a cost. When you’re trying to achieve a $399/£349 price-point and trying to deliver all this functionality, the money has to come from somewhere.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie sa preordery gier na muve szkoda ze nie ma padow i kamerki i mogl bym jusz caly zestaw miec

A możecie mi powiedzieć co wam te preordery dadzą? Na ten moment bezsensem jest zamawianie czegokolwiek, no może oprócz konsoli jeżeli ktoś chce sobie zaklepać jedną sztukę. Tak naprawdę ceny jeszcze pierdyliard razy się zmienią więc nie ma się co podniecać pojawianiem się preorderów, bo one same w sobie nie dają zupełnie nić ponad to co otrzymasz w dniu premiery, a nawet jak dają to nie są to rzeczy dla których warto taki preorder składać. 

Co do plusa, to zmiana po prostu modelu płatności za internet. Zamiast online passów, masz jeden abonament, w którym dostajesz dodatkowo content. Nie jest tak jak przez lata z abonamentem Xbox Live, gdzie płaciło się za samą możliwość połączenia z netem. Przestańcie się tym zamartwiać stratni na tym nie wyjdziecie :P A jak jesteście otwarci na różne gatunkowo gry to plus już teraz powinien zostać przez was zakupiony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do zasilacza- już pisałem, że oficjalna specyfikacja podaje w zestawie obok konsoli sam kabel - więc wniosek jest prosty- Sony na szczęście zabudowało go w PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Our used game position for PS4 is exactly the same as PS3

 

I to jest właśnie najlepsze w tym wszystkim, że Sony zniszczyło M$ jeszcze w prologu next-gena tak naprawdę nic nie zmieniając na lepsze, a nawet dodając opłaty za granie online :). Wszystko dzięki temu że M$ nastraszył graczy swoimi nowymi chciwymi praktykami. Gdyby nie to to wszystkie te ogłoszenia Sony odnośnie używek, online passów, always online, wymaganej kamerki, dzielenia konta ps+ na konsoli i co tam jeszcze dobrego nie wynikło, były by ledwie oznajmieniem że wszystko jest tak jak było tylko teraz kasujemy za granie online. Meh. A po konfie M$ i wszystkich tych PRowych wtopach ogłosili to jakby odkryli Amerykę przy akompaniamencie orgazmu publiczności :). Przy takim podkładzie info o płatnym online było tak zmiękczone że większość automatycznie usprawiedliwiła je sobie i zaczęła szukać zalet (wiadomo wiadomo koszta i w ogóle wstyd się burzyć o to, darmowe gry i lepsze serwery...)

 

Na zakończenie kolejna wspaniała wypowiedź, tym razem nadworny testosteron M$, Cliffy B. odpowiedzialny za Gears of War :)

 

http://www.playstationlifestyle.net/2013/06/12/cliffy-b-disc-based-day-one-60-model-is-crumbling-numbers-dont-work-to-allow-used-games/

 

Czy to się kiedyś skończy? :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do zasilacza- już pisałem, że oficjalna specyfikacja podaje w zestawie obok konsoli sam kabel - więc wniosek jest prosty- Sony na szczęście zabudowało go w PS4.

czy na szczęście ? no nie wiem . zasilacz poza konsolą to mniejsze pokłady ciepła w niej samej . czyli mniejsza szansa na przegrzanie się sprzętu. imo , zasilacz mógłby być poza , i tak większość kabli mam pochowanych pod szafkami/biurkami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drive Club w edycji PS+ jest lepszy niz brak tej gry i przymusowe PS+, ale zawsze znajdą się jacyś niezadowoleni;

 

DRMy to nie tędy droga, imo producenci gier powinni przykładem TV postawić na "lokowanie produktów", niektórzy mają miliony odbiorców, w sumie to nawet dziwię się, że taki Rockstar jeszcze nie zgłosił się z propozycją do Nokii, Samsunga lub BlackBerry by za pewną opłatą główny bohater GTAV korzystał z ich telefonu,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir ładnie wszystko ujął. Z tym plusem to w większości przypadków osoby które "szukają zalet" mają już plusa wykupionego od x czasu i planowały wykupienie go na ps4. Ja postrzegam wprowadzenie PS+ jako płatnej opcji online, jako coś co i tak bym miał, bo planowałem przedłużenie gdy mi wygaśnie obecny. 

A szukanie plusów plusa, wynika właśnie z posiadania i zadowolenia z tej usługi. Sam nie jestem zadowolony z faktu, że online będzie płatny, ale jakoś mniej boli mnie to przy fakcie, że wiem mniej więcej co otrzymuję w zamian za taką formę opłacania działalności sieciowej PS4, bo to nie jest tak, że trzeba mieć Plusa i oprócz samej możliwości grania online nie dostajemy nic więcej (tak jak to było w przypadku MS).
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na szczęście ? no nie wiem . zasilacz poza konsolą to mniejsze pokłady ciepła w niej samej . czyli mniejsza szansa na przegrzanie się sprzętu. imo , zasilacz mógłby być poza , i tak większość kabli mam pochowanych pod szafkami/biurkami .

 

jak chłodzenie jest dobrze zrobione to zasilacz nie jest problemem ;p

ja też mam kable pochowane ale i tak wolę zasilacz wbudowany ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na szczęście ? no nie wiem . zasilacz poza konsolą to mniejsze pokłady ciepła w niej samej . czyli mniejsza szansa na przegrzanie się sprzętu. imo , zasilacz mógłby być poza , i tak większość kabli mam pochowanych pod szafkami/biurkami .

ale też wada, na rynku pojawiłaby się masa zamienników, różnej jakości, która mogłaby zaszkodzić marce Sony, zwiększyć zawodność sprzętu;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-18663-0-99333200-1371141348_thumb.j

To malutkie pudełeczko to co to jest? Na move ani na eye mi to nie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzięki, bo wpisałem w Google PlayStation Eye i pokazywały mi się obrazki tego typu:

post-18663-0-02661400-1371142016_thumb.j

 

To zapewne kamerka z PS3, a myślałem, że też taka będzie w PS4 :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×