Skocz do zawartości
ONE

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

Były 2 z tłumikiem. Ta pierwsza i ostatnia. Ten Dragunov nie miał żadnych dodatków. 3 snajpa z tłumikiem i lunetą lepszą + Bushmen za anteny i naprawdę mało co się przeslizgnie. Jeszcze ulepszona maczeta za listy i jesteśmy jak Rambo w dżungli.

Wysłane z SGS2 przy użyciu TapaTalk 2.4.8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z tym, żeby z tyłu pudełka były napisane wszystkie języki w jakich gra jest dostępna, w Norwegii kupiłem, Uncharted 3, Heavy Rain i Need for speed: Most Wanted, i były z tyłu narysowane 4 flagi norweska, szwedzka i jeszcze jakaś, polskiej nie było nigdzie, ale jednak w każdej z tych gier był polski DUB lub napisy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie może troszkę głupie pytanie. Jak założyć grę współpracy publiczną? kiedy próbuję i wchodzę w gry publiczne to od razu zaczyna wyszukiwać i wrzuca mnie do jakiejś. Chciałbym po prostu mieć możliwość wyboru misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to pytanie odnośnie całej fabuły i akcji gry... Wszystko jest zawarte w spoilerze aby nie psuć gry tym,którzy nie przeszli FC 3.

Pomimo,że dawno przeszedłem FC 3 mam parę pytań... 1 pytanie: O co chodzi z zapalniczką z pierwszą próbą zabójstwa Jasona? Vaas strzelił AKURAT W zapalniczkę? 0_o. 2 pytanie: To pytanie jest też odnośnie próby zabicia Jasona. W willi Vaasa Vaas wbija nóż Jasonowi...no proszę was i jeszcze żyję? To była jakaś podróbka z noża czy co? I jak Vaas dostał ten nóż w swoje ręce? I te ekrany w walce z psychopatą... to była jakaś halucynacja? Trzecie i ostatnie pytanie.Hoyt. gdzie się podziali jego strażnicy po ucięciu Jasonowi palca? Wyparowali? Nie chce mi się wierzyć,że zostawili by Hoya sam na sam z Jasonem. Albo ja nie zrozumiałem,albo po prostu nie uważałem podczas fabuły >.<. Z góry oczywiście bardzo dziękuje za odp.

PS: Podczas bitwy z ''klonami'' Vaas'a miałem moją broń ak-47.Na filmikach na yt widzę,że każdy ma jakiś szybki karabinek >.<

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tutaj niby dają na m do zrozumienia że Jason nie jest pierdołą na jaką wygląda tylko totalnym madafaką który tych strażników odjebał tak mimo woli podczas szamotaniny z Hoytem - zauważ że strażnicy leżą martwi na podłodze.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to pytanie odnośnie całej fabuły i akcji gry... Wszystko jest zawarte w spoilerze aby nie psuć gry tym,którzy nie przeszli FC 3.

Pomimo,że dawno przeszedłem FC 3 mam parę pytań... 1 pytanie: O co chodzi z zapalniczką z pierwszą próbą zabójstwa Jasona? Vaas strzelił AKURAT W zapalniczkę? 0_o. 2 pytanie: To pytanie jest też odnośnie próby zabicia Jasona. W willi Vaasa Vaas wbija nóż Jasonowi...no proszę was i jeszcze żyję? To była jakaś podróbka z noża czy co? I jak Vaas dostał ten nóż w swoje ręce? I te ekrany w walce z psychopatą... to była jakaś halucynacja? Trzecie i ostatnie pytanie.Hoyt. gdzie się podziali jego strażnicy po ucięciu Jasonowi palca? Wyparowali? Nie chce mi się wierzyć,że zostawili by Hoya sam na sam z Jasonem. Albo ja nie zrozumiałem,albo po prostu nie uważałem podczas fabuły >.<. Z góry oczywiście bardzo dziękuje za odp.

PS: Podczas bitwy z ''klonami'' Vaas'a miałem moją broń ak-47.Na filmikach na yt widzę,że każdy ma jakiś szybki karabinek >.<

Na moje to wygląda tak (spojlery!)

1. No zapalniczka, po prostu miał farta. Ile razy to w filmach wszelkie odznaki, manierki, guziki, itd. ratowały głównych bohaterów przed kulką. Żadnego drugiego dna tutaj nie ma, poza mega szczęściem.

2. Tego tutaj nie kuma właśnie nikt i dlatego jest taka burza. Sam nieźle zdzikłem, jak po tych halucynacjach Vass leżał już martwy. Początkowo myślałem, że te halucynacje to coś w rodzaju czyśćca i Jason walczy o powrót do życia. Po czym jak haluny się skończyły to i Vass leżał...Pewnie chodzi o jakieś mistyczne czary-mary, które go ocaliły. Niby Citra cały czas uważała go za wielkiego wojownika, który to ma wymieść całe zło z wyspy.

3. No tutaj dla mnie sprawa w miarę prosta. Umarli po prostu jak leszcze. Jak to Dany opisał wyżej, z Jasona był już taki koks, że zabicie dla niego takich płotek to pryszcz, więc i autorzy zbytnio się tym nie przejmowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą zapalniczką to akurat jest świetny motyw w FC3, kiedy się do tego podejdzie inaczej niż "po prostu miał farta" albo coś.

Warto przypomnieć sobie, co Vaas mówi do Jasona w scenie, w której wkłada mu tę zapalniczkę:

... now the only way to kill you is to erase you completely.

A podczas swojego słynnego monologu:

I killed you once already... and it's not like I am fucking crazy. It's okay... It's like water under the bridge.

A po tym wszystkim, Jason wraca po raz kolejny, stając się dla Vaasa jakimś horrorem, jak ktoś wracający zza grobu (i to nawet trochę dosłownie, doskonałe uzupełnienie motywu) albo duch, którego nie da się zabić. A być może podczas sceny śmierci szaleństwo Vaasa przeniknęło się z szaleństwem Jasona i być może da się powiedzieć, że na swój sposób Vaas przeżył, gdzieś w głębi umysłu Jasona, co może symbolizuje to ostatnie spojrzenie Vaasa po tym jak został podziurawiony i osunął się na ziemię. Z tym szaleństwem genialny motyw, wielkie pole do własnych przemyśleń, interpretacji, każdy może podejść na swój sposób i każdy może mieć rację.

Zaś co do noża, którym Vaas go dźgnął...

... to prawdopodobnie sytuacja w ogóle nie miała miejsca w rzeczywistości. Jason był całkowicie pochłonięty przez gniew podczas tej misji, chciał jedynie dopaść Vaasa i go zabić (kto normalny przechodzi na pałę przez terytorium wroga i jeszcze krzyczy "Vaas! Where are you?!", kiedy pułapka może czaić się za każdymi drzwiami? Tylko ktoś, kto jest tak zdławiony przez emocje, że nie myśli racjonalnie), cała scena była halucynacją, podczas której Jason był nieobecny (może warto zwrócić uwagę na dźwięk noża, który Vaas rzekomo wbija w klatę Jasonowi... jakby wbijał w ścianę, a nie w ludzkie ciało), tak samo jak podczas walki z Hoytem, w której nagle znikają strażnicy, a po walce Jason ma opatrunek i strażnicy leżą martwi. W tych scenach pewnie traci panowanie nad umysłem i wraca do siebie dopiero po pewnym czasie i dopiero od tego momentu znów obserwujemy akcję z "prawdziwego świata" (w końcu miał być największym wojownikiem Rakyat, a co!). Być może to przez te rytuały Rakyat (vide psychozy typu walka z tym zajebiście zaprojektowanym potworem), może zwykły gniew, który stopniowo zmienia Jasona w potwora... co by nie było, wyszło fantastycznie i nie mam żadnych zastrzeżeń co do spójności fabuły i relacji między motywami.

/opinia

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy nie wiecie jak odpalić split screen'a w normalnym trybie multi? Wczoraj próbowałem jednak dostałem informację, że drugi użytkownik musi być zalogowany i za bardzo nie wiem do czego? I jeszcze jedno pytanie, czy drugi gracz też musi mieć online pass, czy mój mi już wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy musi miec online passa bez wyjatku zeby pograc we wspołpracy (1 konto jeden online pass) proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jednej konsoli nie ma przypadkiem tylko multi? Online pass dziala na wszystkie konta na konsoli ale chyba nie ma splita w multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BrzozaLuk: jest split w multi, dowód niżej.

Edytowane przez LotNick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, od wczoraj mam gre i meczy mnie jedna sprawa, moze to bylo poruszane tutaj ale troche jest tego do czytania, a wiec mam pytanko odnosnie grafiki. Zauwazylem u siebie cos mniej wiecej takiego: mam przed soba jakis budynek, szybko rozgladam sie, a budynek przesuwa sie najpierw np. dol, srodek , gora, Tv mam dobry, zmienialem ustawienia - nic nie daje (inne gry dzialaja dobrze) wlaczylem youtuba, gameplaye z ps3 hd i zauwazylem to samo. Jak to u was wyglada? P.S konsola stara 40GB 5lat i jakos dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy nie wiecie jak odpalić split screen'a w normalnym trybie multi? Wczoraj próbowałem jednak dostałem informację, że drugi użytkownik musi być zalogowany i za bardzo nie wiem do czego? I jeszcze jedno pytanie, czy drugi gracz też musi mieć online pass, czy mój mi już wystarczy?

Na tym drugim koncie zrobiłeś konto UPLAY osobne? Bo jak tam nie ma tego konta to na pewno nie pogracie.

Online Pass działa na całą konsolę, nie tylko na konto, na którym zostało użyte, więc pewnie kwestia tego UPLAYa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli dołączę to gry w połowie misji to po przejściu dostanę pucharek? Pytam bo ostatnio jak dołączyłem w połowie to nie dostałem, ale nie wiem czy po prostu miałem pecha, czy po prostu nie ma możliwości w takim przypadku na otrzymanie go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem tak, ze jesli dolaczylem do coopa nawet w pierwszym "etapie" ale juz po filmiku - pucharek nie wpadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od razu przepraszam jeśli temat nie jest w dobrym dziale.

Otóż mam do wykonania trofeum Bujanie łodzią a polega ono na przejściu misji za burtą w co-op. Ilekroć przejdę tą misje na dowolnym poziomie to trofea mi nie zaliczy. Macie na to jakąś rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mamy ale i Ty masz - gdy wciśniesz taki mistyczny guzik jak :select: , ukaże Ci się mapa wyspy, a nie są zaznaczone rejony, w których występują zwierzęta i są to lokalizacje bardzo dokładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bystrzaku za radę! Sorry, ale ja po samych ikonkach nie jestem w stanie rozpoznać wszystkich gatunków zwierząt ... :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać warto uważać na biologii w szkole. Najwyraźniej nie ma zbyt wiele takich poradników, bo dla znacznej większości ludzi ikonki na mapie są dość zrozumiałe, a jeżeli nie, wystarczy iść do jednego obszaru raz, żeby zobaczyć, o jakie zwierzę w tej ikonce chodzi. Problem z głowy.

Poza tym... nie wiem, sylwetki bawoła od świni jakiejś czy tygrysa nie odróżniasz?

Nieważne. Użyłem Google za Ciebie i pierwszy wynik wyszukiwania wygląda tak:

KLIK.

Po opisach słownych jesteś w stanie już poznać, czy może polskie nazwy gatunków z tłumacza Google Ci przytoczyć?

:wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem tak, ze jesli dolaczylem do coopa nawet w pierwszym "etapie" ale juz po filmiku - pucharek nie wpadal.

Aha, czyli widocznie trzeba być od samego początku. Kurcze nie dość że trafienie w misję której akurat mi brakuje graniczy z cudem to jeszcze musi być od samego początku, trochę głupkowato to rozwiązano.Dobrze że akurat to chyba najlepsza gra w jaką grałem w tym roku więc można się pomęczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za problem zrobić ustawkę, celem ogrania brakujących misji ? To normalna praktyka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za problem zrobić ustawkę, celem ogrania brakujących misji ? To normalna praktyka :biggrin:

własnie jak macie problem t coopem to dodawajcie pomoge :P mozna ekipe zebrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×