Skocz do zawartości
ONE

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wie ktoś coś na temat uaktualnienia software'u do Far Cry 3 powodującego znikniecie aparatu i kamienia oraz braku trofeów przy misjach online? Szczerze mówiąc szlak mnie trafia. Piszę do Ubisoftu, ale od trzech maili milczą. Szczerze mówiąc irytuje mnie fakt, że kupując oryginał takie jaja się pojawiają i nikt z tym nic nie robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z lekkim opuznieniem zabieram sie za gre... zobaczymy covwas tak zachwycalo...

Faktycznie zaliczyłeś solidną "obsuwę" :D Lepiej później, niż za późno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest bdb ;) , oby nie wpadł do mnie syndrom znudzenia sandboxowego - póki co tylko rdr się udało uniknąć tego trapiącego mnie z tym gatunkiem problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość piaskownic cierpi na tą przypadłość...

W FC3 też Cię niestety ona dopadnie, ale nie ma aż tak źle...

Zamiast zapowiadanych misji do co-op'a, przydałoby się rozszerzenie fabularne, albo chociaż porządny pakiet misji dodatkowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zaliczona, na PC, ale zawsze. Jestem naprawdę pod wrażeniem:

- klimat z FarCry 1

- ogromna przestrzeń

- zagadki i tego typu duperele

- fabuła i filmowość

- Co-op

Gram właśnie w DLC, ale mam problem z Lost Expedition, włączam zasilanie jedej windy i jest jakiś bug, bo ciągle mnie razi prąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co-Op na plus? Broń Boże...tak nudnego i robionego na jedno kopyto co-opa nie ma nawet w Battlefieldzie.

Podchodziłem do niego naprawdę z wielkim zapałem. Po pierwszej misji było super, podobało mi się, itd. itp.

Ale wraz z każdą kolejną misją coś mi tu nie grało. Ogólnie cały co-op wygląda tak - idziemy, zadyma, idziemy, zadyma, idziemy, zadyma.

Od zadymy do zadymy i tak wygląda cały co-op, nic więcej. Jedynie irytacja człowieka bierze jak musi po raz enty walczyć, zamiast robić coś ciekawszego.

W takim BF3 to przynajmniej akcja na 2 snajperów, latanie heli, itd. To już tutaj mogli dać, że jeden jedzie, a drugi wali z działka, czy coś.

Dla mnie co-op ewidentnie robiony na siłę i nic więcej. Tak, żeby tylko mogli sobie stwierdzić, że Far Cry 3 ma również "super zajefajnego" co-opa.

Będzie DLC na co-opa? No to kiepsko...już zdecydowanie wolałbym jakieś fajne misje do singla.

Ewentualnie poczekać na wersję GOTY, bo takowa będzie na bank (jeśli będą pluć tymi DLC rzecz jasna).

Królem co-opa coś czuję, że był, jest i będzie Borderlands na PS3 i długo żadna gra chyba tego nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Borderlands nie grałem niestety, choć słyszałem wiele dobrego. Jedynego co-opa jakiego ograłem to Resident Evil 5.

Mimo wszystko nie wliczając co-opa do oceny na pewno się zgodzisz, że gra jest naprawdę bardzo dobra. Wiele czasu spędziłem na Far Cry "1", jeszcze po premierze w 2004 roku i dużo grałem w multi w trybie Assault. To co różni tę grę od innych fpsów to ogromne lokacje (choć BF3 też je ma), ale jednak te tereny to coś absolutnie innego. Tropiki już zawsze będą się kojarzyć z Far Cry'em.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja mówiłem TYLKO o coopie :) Singiel to zupełnie inna bajka i jeśli o singla chodzi to jest to chyba jedna z najlepszych, albo nawet i najlepsza gra tej generacji.

Większość ostatnich gier włączałem bardziej z przymusu ukończenia i sprzedania niż czerpania jakiejkolwiek radochy z gry.

Przy FC3 znów poczułem się jak gracz powinien się czuć, gdy odpala konsole. Nic innego mnie nie interesuje tylko buszowanie po dżungli, przejmowanie posterunków, wież, itd.

Gra jest genialna, a co ważniejsze długa! Wiadomo, że nie jest to RPG na 100 godzin, ale jakość i długość jaką oferuje FC3, nie może się pochwalić żadna inna gra.

Widziałem, że na Amazonie FC3 znowu zdrożał, więc dobrze, że dorwałem go za te 120zł :) Jak na taką grę to śmieszna cena.

Polecam każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zasadniczo we wszystkie fpsy gram na PC, i również w FC3 grałem na PC - grafika jest wyśmienita.

Gra roku, jak wspomniałem wcześniej, AC3 był dobry na początku, ale nie ma takiego replayability, raz przeszedłem i już więcej nie zamierzam, za to w FC3 zagram na pewno, a na DLC czekam z utęsknieniem :-).

Jak na strzelankę to naprawdę strzelanka, ale z głową. Sporo elementów zaczerpnęli z AC (mapa, zdobywanie wież, etc.), co grze dodało wigoru.

U mnie w Holandii nowości lecą po 39,99 €, przed chwilą sprawdzałem i cena to 54 € z groszem. Kupić jej na PS3 raczej nie kupię, bo lubię takie widoki oglądać na dobrym PC, ale każdemu polecam ogranie tego tytułu. Dla samego zwiedzania tych pięknych widoczków naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co-Op na plus? Broń Boże...tak nudnego i robionego na jedno kopyto co-opa nie ma nawet w Battlefieldzie.

Podchodziłem do niego naprawdę z wielkim zapałem. Po pierwszej misji było super, podobało mi się, itd. itp.

Ale wraz z każdą kolejną misją coś mi tu nie grało. Ogólnie cały co-op wygląda tak - idziemy, zadyma, idziemy, zadyma, idziemy, zadyma.

Od zadymy do zadymy i tak wygląda cały co-op, nic więcej. Jedynie irytacja człowieka bierze jak musi po raz enty walczyć, zamiast robić coś ciekawszego.

W takim BF3 to przynajmniej akcja na 2 snajperów, latanie heli, itd. To już tutaj mogli dać, że jeden jedzie, a drugi wali z działka, czy coś.

Dla mnie co-op ewidentnie robiony na siłę i nic więcej. Tak, żeby tylko mogli sobie stwierdzić, że Far Cry 3 ma również "super zajefajnego" co-opa.

Będzie DLC na co-opa? No to kiepsko...już zdecydowanie wolałbym jakieś fajne misje do singla.

Ewentualnie poczekać na wersję GOTY, bo takowa będzie na bank (jeśli będą pluć tymi DLC rzecz jasna).

Królem co-opa coś czuję, że był, jest i będzie Borderlands na PS3 i długo żadna gra chyba tego nie zmieni.

dokładnie , ja jak z moimi kumplami przechodziliśmy co-opa mielismy to samo wrazenie, juz po 2 misji chciałem to przejsc tylko dla trofeów, COOP wieje wg mnie wieje NUDĄ

Co innego single-player , po prostu wymiata, ( SWOBODA, FABUŁA, MISJE, itp. - to jest to ), ukonczyłem grę, zrobiłem platyne i normalnie mam ochotę grac dalej :)

chocby zwiedzać, polować na zwierzeta i robic to czego sie nie zrobiło

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawitał do mnie kurier z Far Cry'em 3 z amazona i pisały osoby o polskich napisach ale u mnie ich nie ma ... jest język, holenderski słowacki, duński i portugalski i koniec ... ładnie zostałem wprowadzony w błąd :/

czy to ustawia się gdzie indziej ??

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XMB na język polski + w grze zmieniasz same napisy w ustawieniach audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że XMB mam po polsku, gra zainstalowana i pobrany patch 1.02 i do wyboru mam napisy te co mają pełne tłumaczenie (Angielski, Hiszpański, Francuski, Włoski i Niemiecki) + napisy te co wymieniłem, po portugalskim mam off. Gra bles-01138, instaluje jeszcze raz :/

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No platynka zdobyta i z miła checia sie to robiło szkoda ze w coopie trzeba troche sie natrudzic online i troche zepsuc nerwow ale kampania epicka 25 h przy samym wykonywaniu misji bez dodatkowych, sama głowna fabuła wraz z posterunkami i wiezami trwa 25 h wiec polecam i do tego jeszcze zwiedzanie mapy na 100% to dodatkowe godziny rozgrywki a misja gniazdo szerszeni to misja ktora długo pozostanie mi w pamieci z muzyka skrillexa w tle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem wszystko od nowa, nawet zaktualizowałem system z 4.30 na 4.31 i możliwości wyboru polskiego nie ma, jedynie nie wykorzystałem jeszcze online passa. Bez sensu, jedne wersje mają a inne nie?

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tyłu na pudełku co pisze, jakie języki są obsługiwane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydałem 250 na edycję szaleńca i byłem załamany bo gra mnie wciągnęła. Dopiero wczoraj po 4-5 godzinach grania zdobyłem posterunek bez wykrycia, upolowałem tygrysa z łuku i pograłem trochę w coop. I powiem że wpadłem. Gra jest świetna. Masa opcji, sposób grania nie jest z góry narzycony a to akurat bardzo lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC'ta ostatnio zawitał mod, który dodaje "Nową Grę+". Rozpoczynamy grę od nowa z wszystkimi tatuażami i wingsuitem (!) a tak to wszystko od zera. Fajna rzecz, przydałoby się coś takiego na konsole plus jakiś dodatkowy trofik za ponowne przejście gry. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC'ta ostatnio zawitał mod, który dodaje "Nową Grę+". Rozpoczynamy grę od nowa z wszystkimi tatuażami i wingsuitem (!) a tak to wszystko od zera. Fajna rzecz, przydałoby się coś takiego na konsole plus jakiś dodatkowy trofik za ponowne przejście gry. :biggrin:

Co??? to wg nie ma sensu... co to za frajda grac z all umiejetnosciami?? od poczatku.. .?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie mod dodaje jakieś ciekawe inne opcje i utrudnienia, o których kolega nie wspomniał. Taki jest sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC3 w coop z randomami to rzeźnia. Dwa dni temu trafiłem na super rozgarniętą ekipę i dwie mapy przeszliśmy w mig. Było późno i się rozłączyłem. Za to wczoraj miałem do czynienia z debilami którzy z okrzykiem "I'm The Best In Call of Duty Series" wpadali w tłum i ginęli w 5 sekund. A dziwne zjawisko podnoszenia rannych jest im obce. W pół godziny ukończyłem ćwierć mapy. W tym czasie przewinęło się z 5 kolesi w zespole.

Banda tłoków i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pobrała się łatka 1.3. Dodała bronie i zwierzęta z edycji kolekcjonerskiej.

Też tak macie? Trochę dziwne że dali to za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×