Skocz do zawartości
ONE

Far Cry 3

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę to mi się nie podobało że Vassa trzeba było zabić tak wczesniej a nie na samym końcu moim zdaniem zupełnie bez sensu to zrobili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza gra wydana w 2012 ... Bardzo fajna fabuła , ciekawy multiplayer , co tu dużo gadać , CUDO :D (Platynka już wpadła :happy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam nie wiem czy to wina gry czy serwerow ale nie moge wejsc do meczu zadnego caly czas pisze wczytywanie i tyle nic wiecej sie nie dzieje mial ktos podobnie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam fc3 w pudełku śćiągłem patch 95mb ale nie mam jezyka poslkiego sprawdzałem w ustawieniech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam nie wiem czy to wina gry czy serwerow ale nie moge wejsc do meczu zadnego caly czas pisze wczytywanie i tyle nic wiecej sie nie dzieje mial ktos podobnie ;>

W zasadzie ja tak mam, jednak moge spokojnie wbijac na dominacje.. spoko nawet tryb.. reszty niegralem bo wieszalo sie na wczytywaniu wlasnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 160pln za nówkę polska wersję z the lost expeditions to dobra cena?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam nie wiem czy to wina gry czy serwerow ale nie moge wejsc do meczu zadnego caly czas pisze wczytywanie i tyle nic wiecej sie nie dzieje mial ktos podobnie ;>

Ja też tak mam od dwóch dni i nie wiem o co kaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy w fc 3 trofea można zdobywać bez grania w multi bo mam okazję kupić grę bez online passa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam gre ale nie mam jezyka polskiego gra jest pudelkowa jezyk w menu ps3 mam polski ale w ustawieniach gry nie ma polskiego. Umiem angielski ale wole grę po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umiem angielski ale wole grę po polsku.

Lecz pisać poprawnie po Polsku nie koniecznie potrafisz :P

Wracając do tematu ;) skoro nie masz PL to albo kupiłeś wersję ANG bo takowe też są pudełkowe (tańsze zresztą o wiele od PL), albo gra musi zrobić jakiś update i będziesz miał PL (to moje domysły tylko, ale Sleeping Dogs tak miał:) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Lecz pisać poprawnie po Polsku nie koniecznie potrafisz :P

Wracając do tematu ;) skoro nie masz PL to albo kupiłeś wersję ANG bo takowe też są pudełkowe (tańsze zresztą o wiele od PL), albo gra musi zrobić jakiś update i będziesz miał PL (to moje domysły tylko, ale Sleeping Dogs tak miał :) ).

Rok nauki w Polskiej szkole. Patcha sciaglem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do osób mających problem z multi, to u mnie działają mapy robione przez graczy. Jednak wczoraj tak trafiłem, że każda z tych map, to był raj dla kamper snajperów i szybko odechciało mi się grać. Jak działały mi zwykłe mapy to były o niebo lepsze, bo ich architektura sprzyjała każdemu typowi gry. Mam jeszcze pytanie, czy jest jakaś osoba której działa normalnie multiplayer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z 4 listem. Nie wczytuje mi go do znalezionych i już nie moge go drugi raz podnieść ktoś tak miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wyszło, na poprzednich stronach sobie poczytaj jak go znalezc, bo nie jest latwo.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam taki problem W multi grałem pare meczy i w każdym mialem lvl up z 1 do 5 po meczu lvl był znowu 1 i tak ciagle.Ktos wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie :))

Zbieram ekipe na jutrzejsze nocne granie w coopa :)) Brakuje mi tylko pucharków do platynki:)) Najbardziej odpowiada mi termin : piątek wieczór, niedziela wieczór.

Jak coś to pisać na psn juza_88

z dopiskiem FC3 bym wiedział że to Wy :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę pomoc w weekend, w godzinach wieczornych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam 3 miejsca na miksturki i zrobilem jedna przeciwogniowa to moge ja jakos sprzedac czy musze zuzyc zeby slot miec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zapolować na zwierzynę jaką potrzebujesz to zwiększenia ilości slotów, do 12 slotów maks można zwiększyć, patrzysz crafting.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wiem, ale czy mozna ich sie jakos inaczej pozbyc, bo liscie zajmuja mi miejsce w plecaku i jsk da nie uzyteczne to je poprostu sprzedawac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×