Skocz do zawartości
Emir

SingStar

Rekomendowane odpowiedzi

W większości utworów jest taka możliwośc. W opcjach się ustawia czy ma być słychac w tle artyste czy nie. Tak samo mozna regulowac glosnosc mikrofonu.

PS: wlasnie zakupilem singstara dance, ide tanczyc :D

Tanio ! Saturn za 99 zl.

Pamietam ze za sinsgara abbe dalem 140 :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przetestowalem pare piosenek.

i wydaje mi sie ze to jest gra dla profesjonalistow chyba, ja z trudem nadarzam, jest malo powtorzen

ciezkie niespotykane w teledyskach uklady. masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie po polsku jest ta gra ?

tzn singstar dance

Edytowane przez VegittoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utwory? :D Tych w Singstar Dace brak.... no ale jak ktoś chce trochę polskiego popu marnej jakości to polecam Singstar: Polskie Hity 2.. część pierwsza jest ździebko lepsza ale brak klasyków przy której bawiłyby się "stare byki" mnie trochę dziwi bo taką "Szklaną Pogodą" czy "Makubą" czy niech mnie nawet jakieś klasyki Disco Polo rozkręcą każdą imprezę :D

Edytowane przez Daigoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubie  tych polskich karczmowych shitow, wiec jedynie sciagnalem sobie stachurskiego z ps store ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam SingStar

Mam pięć płytek

Pop

Polskie Hity

vol. 3

Queen

Abba

Jedyne czego bym chciała to bezprzewodowych mikrofonów - bo kable to jeden wielki problem i ograniczenie

nie wiem czy weszły już na rynek polski bezprzewodówki, nie jestem na czasie , ale jesli tak, to kupcie je, bo z kablami to moge wam zaświadczyć że to tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jedno pytanko zakupiłem dziś singstara dance (piękna gra) i chciał bym kupić piosenki tylko ze z drugiego konta na i czy te piosenki będą na każdym koncie w mojej konsoli czy tylko na tym na którym kupiłem piosenkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy weszły już na rynek polski bezprzewodówki, nie jestem na czasie , ale jesli tak, to kupcie je, bo z kablami to moge wam zaświadczyć że to tragedia

YYY.... bezprzewodowki sa juz od dawna na rynku :pardon: naprawde nie jestesmy az tak zacofani :verymad:

mam jedno pytanko zakupiłem dziś singstara dance (piękna gra) i chciał bym kupić piosenki tylko ze z drugiego konta na i czy te piosenki będą na każdym koncie w mojej konsoli czy tylko na tym na którym kupiłem piosenkę ?

o ile dobrze pamietam to beda widoczne na kazdym koncie.

Utwory? :D Tych w Singstar Dace brak.... no ale jak ktoś chce trochę polskiego popu marnej jakości to polecam Singstar: Polskie Hity 2.. część pierwsza jest ździebko lepsza ale brak klasyków przy której bawiłyby się "stare byki" mnie trochę dziwi bo taką "Szklaną Pogodą" czy "Makubą" czy niech mnie nawet jakieś klasyki Disco Polo rozkręcą każdą imprezę :D

Dlatego polecam plytki SS z PS2 Eska i Wakacyjna imprezka :-)

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego polecam plytki SS z PS2 Eska i Wakacyjna imprezka :-)

Zgadza się - to jest absolutna podstawa! Te dwie płyty trzeba mieć. Szkoda, że teraz juz tyle kosztują, choć używki chyba też się da dostać. Jak rok temu wprowadzili możliwość użytkowania płyt z PS2 i jeszcze niewiele osób wiedziało to kupowaliśmy te płyty chyba po 30-40pln nówki (dokładnie cen nie pamiętam).

Niemniej warto teraz tez nabyć i jedna i drugą - na imprezach rządzą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż osobiście jeszcze bardzo Singstar 80's przypadło mi do gustu... Eski nie posiadam, zaś co do Wakacyjnej Imprezy to "Długość Dźwięku Samotności" to postawa podczas sesji z Singstar ;D

Co do posiadanych Singstarów to (wszystkie na PS2)

-Abba

-Queen

-Rocks!

-Rock Ballads

-Legends

-Party

-80's

-Wakacyjna Impreza

Edytowane przez Daigoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka prośba w imieniu osób które chciałyby mieć TROPHY za 1000 ocen ze średnią 4*

LISTA OSÓB PROSZĄCYCH O OCENNIENIE ICH DZIEŁ NA SINGSTAR ONLINE najlepiej 5*

stelek,

Desert4PL,

red_baronpl

polx02

piszcie na PSN ID polx02 będę dodawał chętnych do tej listy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy jest mozliwosc ustawienia w opcjach singstara tekstu piosenki tak azeby nie byly podzielone wyrazy na sylaby, tylko byly cale wyrazy a w zwiazku z tym w moim wypadku lepiej by mi sie spiewalo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko! Tak sie przytrafilo ze mam juz 2x ps3 :-) jednak chciałbym aby na obu były te same zakupione kawałki z SingStore. Jest to mozliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc , jak zdobywac w tej grze duzo puntkow :D nie jestem super spiewakiem na srednim mam po 2 tysiace a widze ze trophy wymaga 3 tysiace wiec jak spiewac by nabijac jak najwiecej punktow mysle ze sa jakies sposoby o ktorych nie wiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz sobie poziom łatwy i będzie łatwiej, możesz nucić nie śpiewać może więcej punktów Ci nabije. Na poziomie wysokim ja najwięcej zrobiłem troche ponad 6 tyś. Na łatwym powyżej 9 tyś często wpada. Trofeum 9436 czy coś takiego na poziomie wysokim jest dla mnie na razie nieosiągalne, troche lepszy wynik mam na poziomie łatwym. Na święta wielkanocne przyjedzie moja siostra cioteczna, która jest profesjonalną piosenkarką to wtedy sie okaże jaki wynik zrobi. Ewentualnie zaprosze Milera z Boysów i zobacze na ile zaśpiewa swoją piosenke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na imprezie u mnie byl kumpel po paru flaszkach przypomnialo nam sie ze on spiewa i gra na gitarze , dalismy mu singstara to nie spiewal tylko wydawal z siebie dziwne dzwieki i wbijal wiecej puntkow niz ja spiewajac na caly glos no coz widze ze troche trzeba sie pobawic i ze to nie jest gra dla kazdego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości utworów jest taka możliwośc. W opcjach się ustawia czy ma być słychac w tle artyste czy nie.

...gdzie to się ustawia?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem.

Wszystkie mikrofony jakie można podłączyć do PS3 (eye camera, słuchawka bluetooth, bezprzewodowe mikrofony) w moim przypadku mają spore opóźnienie. Kalibracja nic nie pomaga. Nie wiem w czym tkwi przyczyna.

PS3 z TV połączone kablem HDMI (Prolink), a z amplitunerem - przewodem optycznym (Prolink).

Też się dołączam do pytania. Własnie zakupiłem Grę SingStar Polskie Hity 2 z bezprzewodowymi mikrofonami i muszę stwierdić, że to wielka porażka. Opóźnienie głosu śpiewającej osoby słyszanego w głośnikach wręcz uniemożliwia śpiewanie. Grzebanie w kalibracji i ustawienie na jakąkolwiek wartość nic nie daje. Automatyczne ustawienie wchodzi na 110. Ponad to we wszystkich piosenkach z tej płyty nie ma mozliwości wyłączenia oryginalnego głosu wykonawcy. Jestem totalnie rozczarowany z powodu braku mozliwości zaśpiewania tylko do lini melodycznej i dlatego mam pytanie do szanownych forumowiczów majacych ta płytę, czy tak to z nią jest czy zakupiona wersja oryginalna z Empiku za 239zł. jest skopana.

Ponad to podstawowe pytanie - jak to jest z tymi mikrofonami? Czy też macie takie opóźnienie swojego głosu względem słyszanego głosu w głośnikach? Czy tylko ja tak mam?

A śpiewanie przy wyciszonych mikrofonach, to totalne mijanie się z celem takiej zabawy. A co dopiero śpiewać równo razem z wykonawcą? Przecież tak się nie da. Proszę o odpowiedź!

Bo jeśli to tak działa to znaczy, że to badziew nic nie wart i idę czym prędzej oddać ten szajs do sklepu. Bo czy to jest zabawa śpiewać przy wyciszonych mikrofonach?

Edytowane przez sawros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się dołączam do pytania. Własnie zakupiłem Grę SingStar Polskie Hity 2 z bezprzewodowymi mikrofonami i muszę stwierdić, że to wielka porażka. Opóźnienie głosu śpiewającej osoby słyszanego w głośnikach wręcz uniemożliwia śpiewanie. Grzebanie w kalibracji i ustawienie na jakąkolwiek wartość nic nie daje. Automatyczne ustawienie wchodzi na 110. Ponad to we wszystkich piosenkach z tej płyty nie ma mozliwości wyłączenia oryginalnego głosu wykonawcy. Jestem totalnie rozczarowany z powodu braku mozliwości zaśpiewania tylko do lini melodycznej i dlatego mam pytanie do szanownych forumowiczów majacych ta płytę, czy tak to z nią jest czy zakupiona wersja oryginalna z Empiku za 239zł. jest skopana.

Ponad to podstawowe pytanie - jak to jest z tymi mikrofonami? Czy też macie takie opóźnienie swojego głosu względem słyszanego głosu w głośnikach? Czy tylko ja tak mam?

A śpiewanie przy wyciszonych mikrofonach, to totalne mijanie się z celem takiej zabawy. A co dopiero śpiewać równo razem z wykonawcą? Przecież tak się nie da. Proszę o odpowiedź!

Bo jeśli to tak działa to znaczy, że to badziew nic nie wart i idę czym prędzej oddać ten szajs do sklepu. Bo czy to jest zabawa śpiewać przy wyciszonych mikrofonach?

Co do opoznienia to polecam ustawienie na TV/AMPLI trybu który poddaje dzwiek jak najmniejszej kompresji (zazwyczaj jest to tryb gry) wiem to bo przed sylwestrem zmagalismy się z tym problemem u znajomego. Przy wszystkich innych trybach opóźnienie wynosilo 120-130 ms co bylo nieakceptowalne, ale po zmianie na tryb gry wyszlo 60 ms co jest niezauwazalne . Co do wyciszenia wokalu w orginale to raczej moze byc trudno ale mozna na maxa podciagnac glos gracza (:r1: i :r2: ) i wtedy ledwo co slychac wykonawce.

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. mam mikrofony przewodowe i tez na początku miałam taki problem z opóźnieniem wokalu, znalazłam w ustawieniach singstara że można to wyłaczyć lub ustawic na mniejsze lub większe opóźnienie, tak samo jak z wokalem- wyciszyć, wyłaczyć lub włączyć- to akurat jest w opcjach po włączeniu wybranej piosenki ( naciska sie wtedy ten mały przycisk start i wyskakuje m.in zakładka o wokalu) niestety niektóre piosenki nawet po wyłaczeniu wokalu mają ten wokal słyszalny- czasami w zwrotce, a czasami w refrenie, u mnie nie da sie całkowicie wyłaczyc wokalu,zawsze cos tam mędzi w tle.

Jesli chodzi o to opóźnienie to jeszcze sprawdzę gdzie się na to natknęłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam o opóźnieniu

opcje-ustawienia sprzętowe- ustawienia opóźnienia

kalibracja opóźnienia (automatyczna kalibracja dźwięku i ręczna kalibracja obrazu)

wartości opóźnienia (opóźnienie dźwięku-to jest właśnie to, a dalej jest jeszcze opóźnienie obrazu i wskazówki czasu)

Jeśli chodzi o wokal

Opcje- ustawienia gry- redukcja wokalu ( wył, wł,wyciszenie)

No i to właściwie tyle, jeżeli są jeszcze jakieś inne problemy z opóźnieniem to ja już nie umiem pomóc bo się na tym nie znam, mi się udało nad tym zapanować właśnie w tych ustawieniach i teraz jest wszystko w porządku.

Edytowane przez Moorwena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czy można śpiewać online z kimś, jeśli się ma płytę z ps2? Tzn. np. ja mam britney spears na Hity Eska, a ktoś sobie pobrał z SingStore, to czy można z taką osobą zaśpiewać online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czy można śpiewać online z kimś, jeśli się ma płytę z ps2? Tzn. np. ja mam britney spears na Hity Eska, a ktoś sobie pobrał z SingStore, to czy można z taką osobą zaśpiewać online?

Też mam tą płytkę więc możemy sie na jakiś dzień ustawić i zobaczyć czy pójdzie na płytkach z ps2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×