Skocz do zawartości
Endriu001

Spis Gier Wymagających Kodu Online

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

1st. Kupując używaną grę: BATTLEFIELD - BAD COMPANY 2 będę mógł grać w trybie multi bez dodatkowych opłat?

2nd. Możliwe jest że gra jest po ang, a multi po polsku? czy jest sztywna wersja jednego tylko języka?

1. tak, będziesz mógł

2. w sumie nie spotkałem się z czymś takim, ale raczej nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały odkop ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytania. Chodzi mi głównie o grę Battlefield 3 ;)

Czy kupując online pass na polskim psn bedę mógł grać w online na koncie na amerykańskim psn

Czy mając polską wersje gry, po wpisaniu online passa w amerykańskim psn będzie to wszystko działało

Na ilu kontach na jednej konsoli działa online pass

Mam nadzieję że ktoś pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja użyłem w dwóch grach passa, i działają na obu kontach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z online pass w Battlefield 3. Problem polega na tym, że nie mogę ściągnąć go ponownie, bo ściągnąłem kod już na 2 PS3 ( wszystko z powodu YLOD). Jestem tymczasowo za granicą i mam dostęp do innego PS3, więc chciałbym sobie pograć w BF3, którego kopie wziąłem ze sobą. Zdecydowałem się na pobranie online pass do tej gry z PSStore, ale nie mogę go w ogóle znaleźć. Może jestem zbyt ograniczony, ale wchodziłem na amerykański PSS i tam jest w zakładce Add on, w polskim szukałem i nie znalazłem. Może ktoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem. Ściągnąłem kod, ale pojawił się następny problem. Nie mogę grać na swoim drugim koncie. Zapewne ze względu na to, że mam aktywowane konto na dwóch PS3. Debilizm polega na tym, że jedno jest aktywowane na PS3 której spalił się cały układ graficzny i nie ma możliwości jego dezaktywacji bezpośrednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam problem z FIFA 12. Kod wpisałem, przepustke pobrałem, ale gdy włączam sezon w fifie wyskakuje, ze przepustka jest nieaktywna i trzeba ją pobrac. Pobieram i znów to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma. Ma tylko VIP pass z dodatkowymi mapami

BTW masz to samo pytania na tej stronie, już nie wspomnę nawet o poprzednich.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sleeping dogs wymaga jakiegoś pass'a ? Bo na allegro w opisach gry niektorzy pisza że ma, ale nigdzie indziej nie znalazłem takiej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naruto suns ma online pass?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sleeping dogs wymaga jakiegoś pass'a ? Bo na allegro w opisach gry niektorzy pisza że ma, ale nigdzie indziej nie znalazłem takiej informacji.

Tylko limited edition na pakiet GSP.

Czyli do zrobienia platyny nie jest potrzebny OP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ,dobra inicjatywa ! Sam raz musiałem dokupić online pass do fight night champion bo kupiłem używkę... ;) Dobrze wiedzieć jakie tytuły wymagają online pass'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×