Skocz do zawartości
Endriu001

Spis Gier Wymagających Kodu Online

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Sprzedaje PS3, wraz z kilkoma grami które wymagały Online Pass. Czy aby ten, kto kupił odemnie konsole mógł grać online muszę zostawić mu swoje konto PS3, czy może kody są w jakiś sposób przypisane do konsoli?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online passy są do konta przypisane więc musisz konsole razem z kontem sprzedać. :)

Edytowane przez cyricano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie SEN przez przeglądarkę nie mogę namierzyć Online Pass do fify 13 ale do Street jest za darmo więc pewnie w 13 z poziomu gry będzie za darmoszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy Heavy Rain posiada online pass?

 

Yyy. Heavy Rain nie jest grą online? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

Mam pytanie czy do grania online w PES 2013 na Ps3 potrzebny jest online pass czy nie?

Już sie gubię i nie wiem , a chcę kupić sobie.

Jedni mówią że nie trzeba mieć, a inni że od jakiegoś czasu niby trzeba mieć?

Podobno do Fify 13 nie potrzebny już ale także nie wiem więc już mam PES 2013 i potrzebny jest do niego ONLINE PASS. Można też kupić go na Psstore za 39zl

Pzdr

Edytowane przez bartoshi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartoshi, a kupowałeś ten online pass do PES 2013? Niestety nie mogę kupić tej przepustki sieciowej, net ok, kasa na karcie jest - wyskakuje błąd numeru nie pamiętam.

Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a jak wygląda sprawa z grami sniper ghost warrior  i sniper ghost warrior 2 ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie, ale zapytam jeszcze raz, dla pewności, co prawda @bartoshi pisał że można, ale podjąłem już wiele prób i nie udało mi się nabyć online pass do PES 2013, wywala mi błąd i dupa.

Teraz mi przyszła do głowy myśl, może pablos_83 mi odpowie, otóż karta straciła swoją ważność to może być powód ? przecież one mają różne numery - te karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie, ale zapytam jeszcze raz, dla pewności, co prawda @bartoshi pisał że można, ale podjąłem już wiele prób i nie udało mi się nabyć online pass do PES 2013, wywala mi błąd i dupa.

Teraz mi przyszła do głowy myśl, może pablos_83 mi odpowie, otóż karta straciła swoją ważność to może być powód ? przecież one mają różne numery - te karty

Siema.

Ja nie kupowałem przez PSS online pass do PES 2013 ale słyszałem, że można normalnie go kupić tam i działa

Pzdr

P.S.

Nie mam pojęcia czemu nie możesz.

Napisz może do nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ale posiada kody z mnostwem aut :) Warto nowke kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Beyond Two souls posiada online pass?? Bo chcę kupić używkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź , pytam bo niektórzy piszą kod niewykorzystany (głównie w edycji specjalnej) może po prostu w tej edycji są kody na jakieś dodatki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Fifa 14 ma OP? Bo zdziwiło mnie, że jak tata sobie kupił to nie musiałem nic wpisywać żeby multi działało.

 

W związku z tym chciałbym sprzedać Fifę 13 - ma nadal OP czy już go nie potrzeba do multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 14 nie ma OP, 13 też już nie ma (tzn. chyba ma, ale jest do ściągnięcia za darmo z PSS).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, dzięki za szybką odpowiedź. Sprawdzę w PSS czy jest coś takiego jak online pass za free, ale widzę, że na Xklocku jest coś takiego za 0 punktów do kupienia. Przynajmniej nie trzeba sprzedawać gry za bezcen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×