Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z jednym z padów sixaxis. Otóż lewa gałka, a właściwie gumka na tej gałce stała się luźna i kręci się dookoła własnej osi. Jest to bardzo irytujące zwłaszcza jak gram w Fife 10 i poprzez to kręcenie się gumki ślizga mi się palec uniemożliwiając mi wykonanie wszystkich ewolucji.

Co mogę w takiej sytuacji zrobić ? Czy radzicie przykleić tę gumkę ?

Proszę o pomoc pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro za 199 jest red i blue... ofc oryginalny SONY. chciałem kupić, ale nie pasuje mi do czarnuli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 2 tygodnie lece do irlandi na tydzien jak beda tam kolorowe pady to wezme kilka, tak samo sprawdze ceny gier jak beda 50% tansze to kupie jakies premierowe

ps: co myslicie o tym

http://allegro.pl/item793205079_bezprzewodowy_pad_dual_shock_3_ps2_ps3_pc_p01.html

Edytowane przez kokosanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli szukacie kolorywch padow to na allegro uzytkownik ELECTRONICDREAMS posiada obecnie czerwony i niebieski.

Co jakis czas warto zobaczyc bo zdarzaja sie u niego i biale :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOKOSANKA, Jak by w Irlandii były czerwone albo białe pady w jakiejś dobrej cenie (ok. w przeliczeniu na plny 150zł) to wziął bym jednego heh ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne dziwactwa już widziałem w sklepach :)

Choćby pad SIAXIS :) firmy VAKOS model DUALSHOCK3 - idealnie podrobiony.

Takie Pad'y mają jednak wady tzn: albo są przewowodowe i pomimo że można odpiąć od nich kabel USB to bez niego i tak nie działają, lub też wymagają dodatkowego USB STICK'a wpiętego w konsolę - bez sensu. Rozwiązanie w sumie dobre gdy potrzebujemy "okazyjnego" pada na wizytę kumpla. Osobiście jednak strzeliłem sobie drugiego DS3 (219zł :( ) i drugi raz postąpiłbym tak samo.

d89101c1a8fa9414med.jpg

Wydawać by się mogło że warto ale po innych topicach z opisami problemów użytkowników tanich zamienników wnioskuję że lepiej dołożyć ...

Tu choćby >>> http://www.ps3site.pl/forum/topic/24102-pad-odwrotne-dzialanie-przyciskow/ użytkownikowi odwrotnie działają przyciski L1>L2 R1>R2 niby niewiele ale ja pewnie bym takiego pada po 5 minutach wywalił do śmieci

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio niezbyt powiodła się moja samodzielna próba rozkręcenia sixaxisa tzn. udało się rozkręcić ale wyleciała mi taka pewna część i nie wiem gdzie to ma być i do czego to jest;

a tak apropo planuje rozkręcić jeszcze ds3 i takie moje pytanie co tam jeszcze wyskoczy???

zdjęcie tej części(kawałka plastiku przypominającego część z klocków LEGO) : http://zapodaj.net/d2ada12565c8.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem, w padzie sixaxis sony zaczeła mi się odklejać gumka od lewego analoga, ta która gramy od spodniej części. Miał ktoś z was taki problem, jak to rozwiązać?

Z góry serdeczne dzięki i pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, ciekawe co zrobic z czyms, co sie odkleja .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HHmmmm.. w sumie to nie odkleja się chyba tylko pod tym kółkiem na którym trzymamy kciuk pod spodem się dookoła rozrywać zaczęło .... i jakby połowa się już przerwała , jak przerwie się całość to odpanie mi gumka z lewej gałki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skręć zastępcze, pełno tego badziewia jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn.? mógłbyś coś więcej.... ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn.? mógłbyś coś więcej.... ??

wez z jakiegos zepsutego pada ta czesc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam żadnego zepsutego pada, ani dostępu do takiego...

a sprzedają te gumowe gałeczki same jakoś???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam żadnego zepsutego pada, ani dostępu do takiego...

a sprzedają te gumowe gałeczki same jakoś???

pewnie ktos to gdzies sprzedaje...

moze na allegro bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze na bazarze mieczy burakami bedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam białego kruka sprowadzonego z Japonii.jest piękny

post-4812-1258490711,8253.png

Edytowane przez kill
Warn, Jak nie masz nic ciekawego do napisania, nie pisz wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jakieś 3 tygodnie temu PS3 slim wraz z dual shockiem 3 w zestawie. Po zaledwie paru tygodniach pojawił mi się dziwny brud naokoło "kołka" i "trójkąta", więc wpadłem na "wspaniałomyślny" plan rozkręcenia i wyczyszczenia pada od środka. Proces wraz z poradnikiem przebiegał dosyć sprawnie lecz napotkałem pewien problem przy scalaniu dwóch części obudowy, nie wiem dlaczego ale wszystkie zatrzaski czy coś w tym stylu nie chcą mi wejść. Po "zatrzaśnięciu" pada dolna części jest scalona, górna zaś oddzielona i jakiś milimetr( pomimo iż staram się najpierw złączać część górną) . Dopiero gdy dokręcę na siłę Dual Shocka to jest on w całości połączony i tu się pojawia mój problem. Pad strasznie mi trzeszczy, jak zginam lekko obudowę, naciskam trochę mocnej przyciski, wciskam R2/L2 - Cholernie mnie to wkurza, i odczuwam dyskomfort podczas grania.

Może jakiś pomysł jak temu zaradzić? Z góry dzięki ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozkrec i poukladaj, srodek nalezcie, ja to mialem czesto w psx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już nie trzeszczy. Ale ostatnio pojawił się nowy problem... Mimo, iż bateria jest prawie pełna pad czasami nie działa bezprzewodowo... tylko przez USB.

Zaczynam myśleć, że mój pad jest jakiś wybrakowany. Podlega to gwarancji, czy coś? (mam go dopiero 3 tygodnie) Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×