Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję podpowiedzi, jak ustawić ponownie na konsoli, ustawienia fabryczne pada, prawdopobnie dziecko coś przestawiło i skręcanie w lewo czy w prawo, odbywa się bardzo gwałtownie, jest po prostu bardzo uczulone na dotyk. Każda z gier ma te same symtomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu konsoli nie ma takich ustawień. Jedynie w grach występują ustawienia tzw: sensivity X i Y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam. Mam problem. Podczas rozbierania pada wypadł mi taki plastikowa część przypominająca trójkąt (taka trój ramienna ). Gdzie ona dokładnie idzie. Proszę o zdjęcie gdzie to się powinno znajdować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam. Mam problem. Podczas rozbierania pada wypadł mi taki plastikowa część przypominająca trójkąt (taka trój ramienna ). Gdzie ona dokładnie idzie. Proszę o zdjęcie gdzie to się powinno znajdować.

Wiesz co wątpię żeby ktoś wiedział bo raczej nikt bez celu nie grzebie w padzie, leć do serwisu może udzielą ci odpowiedzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem konsole PS3 250 GB Slim. Wszystko śmiga fajnie, soft został zaktualizowany do wersji 3.15 ale występuje problem z Padem. Otóż pad działa tylko poprzez kabel. Jakakolwiek próba uruchomienia go bezprzewodowo zakończyła się fiaskiem. Nie dział nawet po jego restarcie. (wciskałem ten przycisk na spodzie i nic )

Pad był ładowany całą noc (konsola chodziła a pad był wyłączony ). migały wszystkie 4 diody naprzemiennie przez 10 sekund migały a kolej 10 nie. Jak pad jest włączony przesz kabel i sprawdzam stan jego naładowania ,wyświetlane jest "ładowanie zakończone" a po chwili "trwa ładowanie" i tak w kółko.

Wie ktoś o co może chodzić. Pad jest dupnięty, ja coś schrzaniłem czy może jest coś nie tak z BT w konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu jeszcze na innej ps3 sprawdzil czy pad sie tak samo zachowuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kupiłem konsole PS3 250 GB Slim. Wszystko śmiga fajnie, soft został zaktualizowany do wersji 3.15 ale występuje problem z Padem. Otóż pad działa tylko poprzez kabel. Jakakolwiek próba uruchomienia go bezprzewodowo zakończyła się fiaskiem.

Zajrzyj tutaj.

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popróbuje tych sposobów i dam znać co i jak.

P.S. nie znam nikogo w pobliży kto miałby konsole niestety więc nie mam jak sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj zdjęcie może w tedy ci ktoś pomoże.A jak nie leć do serwisu jak jesteś w pobliżu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Pada juz rozkrecalem ale musisz dac zdjecie to Ci powiem co i gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to o czym piszesz to jest czesc podtrzymujaca przyciski nawigacji po lewej stronie pada musisz je wlozyc tak aby trzy jego ramiona zmiescily sie w wanience w ktorych sa przyciski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety po wypróbowaniu podanych metod pad dalej nie działa bezprzewodowo.

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły ?? Jak by miał ktoś chęci proszę o podanie w punktach jak parować, restartować itp. Może ja jestem za ciemny i nie potrafię tego zrobić :/

I jeszcze jedno pytanko czy jak kupiłem konsole z padem w Media Markt to czy mogę oddać samego pada na gwarancie w razie czego czy cały zestaw razem z konsolą ?

P.S. post pod postem w celu odświeżenia tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh,idziesz do MM mówisz jaka sytuacja,że konsola z padami i kablami na gwarancji i tylko pad ci siadł.Spytaj się czy ci wymienią lub naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada jeżeli już to wymienią, bo Sony nie prowadzi serwisu akcesoriów. Tylko nie wiadomo czy nie będą chcieli całego zestawu wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak ma prawo do wyciągnięcia sobie dysku twardego.Więc straty mogą być niewielkie z koro posiadasz parę dni konsolkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mu przyjdzie z wyciagniecia dysku? Przeciez jak dostanie inna konsole to mu sie na nic nie przyda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o zdjęcia,filmy czy muzykę którą ma na dysku.A której już nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tak jak w temacie. Gdzie kupić nowego zablistrowanego sixaxisa? Wiem, że wycofali juz go z produkcji, ale może jest jaszcze nadzieja. Może ktoś gdzieś widział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps3 jako jedyne miejsce gdzie trzymane sa zdjecia czy filmy np. z wakacji to wedlug mnie kiepski pomysl

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tak jak w temacie. Gdzie kupić nowego zablistrowanego sixaxisa? Wiem, że wycofali juz go z produkcji, ale może jest jaszcze nadzieja. Może ktoś gdzieś widział?

allegro http://allegro.pl/item877850245_sklep_ps3_dual_shock_3_ps3_sony_silver_wawa_otwock.html

Edytowane przez snowman82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dysku mam tylko jeden save z gry i nic poza tym.

Poczekam jeszcze i załatwie innego pada w celu sprawdzenia czy z konsolą jest wszystko ok.

Przynajmniej ja wnioskuje że konsola działa bez zarzutu (nie nagrzewa się nadmiernie, nie zawiesza ani nic w tym rodzaju), więc bt powinien działać bez zarzutu

Załatwię jakiegoś innego pada i będę wtedy wiedział co i jak.

Czy MM jak bym oddał cały zestaw dało by mi nową konsolę czy musiał bym czekać aż moja wróci z gwarancji ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie nowa dostaniesz bo malo czasu od zakupu minelo (jest to jakos regulowane), ale nie jestem pewien ile dni masz na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×