Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do Kaisus

Wiesz może czy podłączając do któregoś z tych urządzeń o których pisałem wcześniej klawiaturę i myszkę bezprzewodową też będzie działało?? Bo z kablami latać to byłoby to trochę uciążliwe;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mój problem jest następujący - oryginalny pad sixaxis został przeze mnie rozkręcony, celem przeczyszczenia, jednak ze skręceniem go spowrotem były pewne problemy. Spakowałem więc wszystkie części, oddałem do serwisu, wrócił złożony, na pozór wszystko w porządku. Jednakże przy próbie włączenia nim konsoli nic się nie działo. użyłem przycisku reset z tyłu kontrolera, podłączyłem kablem usb do konsoli i jedyny efekt był taki, że cztery diody zaczęły migać powoli - co wedle mojej wiedzy oznacza, że pad się ładuje. Nadal jednak nie reaguje, mimo powtórzeniu powyższych czynnosci kilka razy, a jedyne co wskazuje na jego żywotność, to właśnie cztery migające diody, po podpięciu kablem usb. Chciałbym wiedzieć, czy jest jeszcze jakaś możliwość, poza ponownym oddaniem go do serwisu (przykładowo, coś z opcjami wykrywania urządzeń bluetooth)? Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Kaisus

Wiesz może czy podłączając do któregoś z tych urządzeń o których pisałem wcześniej klawiaturę i myszkę bezprzewodową też będzie działało?? Bo z kablami latać to byłoby to trochę uciążliwe;)

Cześć, jeśli chodzi o bezprzewodowe podłączenie myszki i klawiatury do tego urządzenia to raczej nie możliwe. Fabrycznie nie ma takiej możliwości. Jedynie przez USB.

Bezprzewodowo to tylko z dedykowanymi myszkami i klawiaturami do PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezprzewodowo w takim sensie, że to urządzenie podłączyć za pomocą kabla do ps3, a do tego urządzenia podłączyć mysz i klawe bluetooth;) Myślę że pójdzie nie?

Może jakieś linki zapodasz do tych dedykowanych bo nie widzę nic;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezprzewodowo w takim sensie, że to urządzenie podłączyć za pomocą kabla do ps3, a do tego urządzenia podłączyć mysz i klawe bluetooth;) Myślę że pójdzie nie?

Może jakieś linki zapodasz do tych dedykowanych bo nie widzę nic;/

Np.

KLAWIATURA :

http://allegro.pl/klawiatura-bezprzewodowa-sony-do-ps3-jest-mpk-i2212836407.html[/CODE]

MYSZKA Z DODATKIEM :D (nie ma na allegro innych)

[CODE]http://allegro.pl/aimon-ps-elite-nowa-mysz-aimonps-lepszy-niz-frag-i2210996490.html[/CODE]

Chociaż odradzam allegro i Polskie strony do takich sprzętów ponieważ nieźle sobie cenią za takie rzeczy np.

[CODE]http://compare.ebay.com/like/300635288911?_lwgsi=y&ltyp=AllFixedPriceItemTypes&var=sbar[/CODE]

Taka myszka z klawą kosztuje na allegro ok. 700zł a tam prawie 95 dolców, jest różnica ? Jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten eagle eye chyba najlepszy z tego wszystkiego... choć nie wiem jak się ten zestaw dedykowany spisuje od Hori...

właśnie mnie zastanawiało bo eagle eye masz 2 wejscia usb, a podłączając klawe i myszkę z jednego zestawu jest jeden transmiter bt. więc chyba nie pójdzie;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten eagle eye chyba najlepszy z tego wszystkiego... choć nie wiem jak się ten zestaw dedykowany spisuje od Hori...

właśnie mnie zastanawiało bo eagle eye masz 2 wejscia usb, a podłączając klawe i myszkę z jednego zestawu jest jeden transmiter bt. więc chyba nie pójdzie;/

No niestety.

Na allegro masz jedną aukcje tego eagle eye, nie zaszkodzi spróbować zalicytować, może szczęście dopisze i kupisz tanio ? ;)

Masz linka :

http://allegro.pl/eagle-eye-ps3-jak-nowy-i2224266453.html[/CODE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx!

właśnie piszę ze sprzedawcą EA z Alledrogo i mówi że można podłączyć przez bluetooth i działa w przypadku 95% sprzętu na rynku dostępnego.

Edytowane przez wysoczanin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę stwierdzić, że dualshock jest źle zaprojektowany i po dwóch dniach gry wrócił mi problem stawów w nadgarstkach.

Do używania klawiatury mam podkładkę, podobnie jak do myszki. Odpowiednie biurko i krzesło. Mam bardzo wyczulone ręce na kiepskie ergonomicznie przedmioty.

Przykładowo używając za małej myszki (takiej do laptopów) boli mnie nadgarstek. Poza bólem przy każdym większym ruchu nadgarstkiem często słychać strzał.

W związku z tym muszę coś poradzić na tego pada.

Od razu na wstępie powiem: nie interesują mnie pierdoły, że do PS3 tylko oryginalny pad. Taka opcja w ogóle nie wchodzi w grę, nie zostanę inwalidą tylko dlatego, że jakiś półmózg tak zaprojektował tego pada.

Mam więc 3 opcje do wyboru:

1. Cross battle adapter + Pad do x360 (koszt ok 50zł za chińską kopię, pada mam)

2. Pad Gioteck (ok 80-150zł za wersję HF1 i 150-200 za wersję HF2)

3. Nakładki na Dualshocka, (koszt 30zł)

Najbardziej na razie jestem nastawiony na opcję pierwszą, ponieważ pad przewodowy do x360 jest lekki, gioteck z kolei ma tą durną skrzynkę na baterie i obawiam się, że będzie ciężki (ciężki pad = ból nadgarstka).

Z kolei trzecia opcja to tylko nakładki, nie zmienią kształtu pada tylko go trochę powiększą, co może okazać się niewystarczające.

Uwaga: to nie jest kwestia przyzwyczajenia. Miałem do czynienia z wieloma dziwnymi padami. Logitech inne firmy i nawet noname. Tylko niektóre pady nie przyprawiają mnie o ból.

Miałem też pożyczone PS2 dość długo i sytuacja podobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki, ale musze to napisac (radze tobie nie czytac)

cos jakis delikatny jestes. dzieci normalnie na padzie oryginalnym graja i nie znam nikogo kto narzeka na bol nadgarstka od grania. fakt niektorym przeszkadza jego wielkosc (maly i lekki), ale zeby inwalida zostac...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi jeszcze którego słowa w zdaniu:

Mam problem stawów w nadgarstkach

nie rozumiesz?

Nawet od zasranego parasola z kiepską rączką będzie mnie boleć nadgarstek.

Byłem oczywiście u lekarzy, robiłem sobie prześwietlenia, biorę jakieś pigułki na stawy.

Ale chyba tego nie da się wyleczyć. Da się natomiast powstrzymać od pogarszania stanu.

Nowa myszka nie leży w ręku? Zwrot albo sprzedaż.

Nowa klawiatura jest źle wyprofilowana albo ma zły skok klawisza -> allegro.

A teraz jeszcze wytłumaczę ci dlaczego DS3 jest źle zaprojektowany. Żeby go pewnie chwycić w rękach musisz zacisnąć całą dłoń.

W jakim kształcie układa ci się dłoń w powietrzu kiedy palec wskazujący trzymasz na spuście? Tak:

260188951_Pistolet_ASG_Colt_Double_Eagle_180107.jpg

I co się dzieje jak rączka jest wygięta jeszcze bardziej w twoją stronę, tak, że nie obejmuje małego palca?

Zginasz go do wewnętrznej części dłoni. Zegnij go sobie więc, pozostawiając resztę palców luźno. Co czujesz?

Ja czuje ból dolnej części nadgarstka bo ścięgno małego palca go uciska.

Teraz druga opcja, paluchy dalej, tak, że nie dotykam opuszkami palców triggerów a środkiem.

W takim wypadku naciśnięcie X wymaga maksymalnego ugięcia kciuka a ruch gałek powoduje mocne naciągnięcie ścięgna kciuka które powoduje ból nadgarstka.

Co więcej w tej pozycji nadal mały palec jest całkiem zwinięty i dalej powoduje dyskomfort.

Próbowałem kilka różnych uchwytów, claw, palm, różne długości. To jest po prostu tandetny badziew.

Jak na razie dalej jestem za opcją 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jaka będzie najtańsza działająca kierownica pod PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam nie kupować najtańszej, naprawdę warto uzbierać na Driving Force GT, daje masę frajdy za przystępną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi jeszcze którego słowa w zdaniu:

nie rozumiesz?

Nawet od zasranego parasola z kiepską rączką będzie mnie boleć nadgarstek.

Byłem oczywiście u lekarzy, robiłem sobie prześwietlenia, biorę jakieś pigułki na stawy.

Ale chyba tego nie da się wyleczyć. Da się natomiast powstrzymać od pogarszania stanu.

Nowa myszka nie leży w ręku? Zwrot albo sprzedaż.

Nowa klawiatura jest źle wyprofilowana albo ma zły skok klawisza -> allegro.

A teraz jeszcze wytłumaczę ci dlaczego DS3 jest źle zaprojektowany. Żeby go pewnie chwycić w rękach musisz zacisnąć całą dłoń.

W jakim kształcie układa ci się dłoń w powietrzu kiedy palec wskazujący trzymasz na spuście? Tak:

260188951_Pistolet_ASG_Colt_Double_Eagle_180107.jpg

I co się dzieje jak rączka jest wygięta jeszcze bardziej w twoją stronę, tak, że nie obejmuje małego palca?

Zginasz go do wewnętrznej części dłoni. Zegnij go sobie więc, pozostawiając resztę palców luźno. Co czujesz?

Ja czuje ból dolnej części nadgarstka bo ścięgno małego palca go uciska.

Teraz druga opcja, paluchy dalej, tak, że nie dotykam opuszkami palców triggerów a środkiem.

W takim wypadku naciśnięcie X wymaga maksymalnego ugięcia kciuka a ruch gałek powoduje mocne naciągnięcie ścięgna kciuka które powoduje ból nadgarstka.

Co więcej w tej pozycji nadal mały palec jest całkiem zwinięty i dalej powoduje dyskomfort.

Próbowałem kilka różnych uchwytów, claw, palm, różne długości. To jest po prostu tandetny badziew.

Jak na razie dalej jestem za opcją 1.

made my day ;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taki mały problem z przyciskiem :triangle: na moim padzie do PS3. Otóż po naciśnięciu (nie zawsze ale przeważnie) przycisk nie odbija i dopiero po sek. odbija spowrotem, jest to uciążliwe podczas grania w FPSy. Czy jest jakaś metoda aby zwalczyć tą usterkę bez rozbierania sprzętu ? Dodam że podczas grania przycisk co jakiś czas sam wydaje komendy :pinch: uaktywnia się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie bród/kurz się dostał do środka... czyszczenie potrzebne będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile średnio trzyma wam pad? Czas w godzinach najlepiej.

30H (też zależy od gry, bo wiadomo że jak w grze często występuje wibracja to mniej potrzyma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanko kupilem nowego pada na allegro...

tzn niby nowy bo byl otwarty.

niby orginalne opakowanie i pad...

Ale...

po naladowaniu pelnym po 5 minutach pokazuje ze juz sa tyko 2 kreski

strzalka na dol bardzo ciezko chodzi trzeba ja mocniej wcisnac... inne guziki rowniez ale juz przy mniejszym nacisku.

analogi dziwnie... jakos sztucznie i ociezale kierunki poprzeczne lewy dol prawy dol itd chodza tak jakby analog byl posklejany np w bf3 ciezko kogos ucelowac wogole..

takie pytanko czy tak w nowych orginalnych padach jest i sie musi wszystko dotrzec czy koles mnie porobil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanko kupilem nowego pada na allegro...

tzn niby nowy bo byl otwarty.

niby orginalne opakowanie i pad...

Ale...

po naladowaniu pelnym po 5 minutach pokazuje ze juz sa tyko 2 kreski

strzalka na dol bardzo ciezko chodzi trzeba ja mocniej wcisnac... inne guziki rowniez ale juz przy mniejszym nacisku.

analogi dziwnie... jakos sztucznie i ociezale kierunki poprzeczne lewy dol prawy dol itd chodza tak jakby analog byl posklejany np w bf3 ciezko kogos ucelowac wogole..

takie pytanko czy tak w nowych orginalnych padach jest i sie musi wszystko dotrzec czy koles mnie porobil?

chyba jednak to drugie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest oryginalny pad do PS3?

Sixaxis Dualshock 3?

Jeżeli tak, to nie jest to normalne.

Można mieć ew. bardzo małe opory w padzie, ale Ty je masz stanowczo za duże.

Czyli najprawdopodobniej koleś Cię oszukał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze z tylu jest baaardzo krzywo naklejka naklejona z nr seryjnym itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu na wstępie powiem: nie interesują mnie pierdoły, że do PS3 tylko oryginalny pad. Taka opcja w ogóle nie wchodzi w grę, nie zostanę inwalidą tylko dlatego, że jakiś półmózg tak zaprojektował tego pada.

Z całym szacunkiem, ale z tego co piszesz wygląda na to, że już jesteś inwalidą i winę tego zwalasz na ergonomię, nad którą pracowało pewnie setki osób przez setki godzin i testowano na 100 różnych sposobów (a tym bardziej jeśli chodzi o firmowe pady, klawiatury itd.).

Tak jak inny kolega napisał- "dużo" ludzi i dzieci używa nikt nie ma problemów. Więc zamiast wyzywać projektantów od idiotów pogódź się z faktem, iż Twoja przypadłość zmusza Cię do używania sprzętów o zmienionej ergonomi lub kształtach.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze z tylu jest baaardzo krzywo naklejka naklejona z nr seryjnym itp

Po prostu kupiłeś podróbkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu kupiłeś podróbkę.

a nie był to ten niby DS co na zamówienie ,,z kraju producenta" leci ? :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×