Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem czy odpowiedni temat ale napisze tutaj. Otoz zamowilem nowego pada z allegro pomaranczowy sam otwieralem pudelko. Chodzi o oto ze ten pad jest bardzo sztywny myslalem ze to kwestia ogrania go troche ale nic z tych rzeczy trojkąt sie slabo wciska to samo z innymi o analogach nie wspominam bo grac nimi w takiego bfa to sie nieda... Mial ktos takie cos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile za niego zapłaciłeś? Jesteś pewien, że jest oryginalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko jest orginalne pad tez wygląda wnioskując po napisach. 110 zl tam + przesylka chyba 20 jedyne co mi tu smierdzi to to ze zamowilem z poltora tygodnia przed swietami a on przyszedl moze 20 stycznia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się, jak wiernie wyglądają podróby padów. Dowiadujesz się, że były nieoryginalne tego dnia, którego Ci padają (zazwyczaj po krótkim czasie). Nie chcę Cię straszyć, ale 110 zł za pada i to w niestandardowym kolorze, to bardzo niska cena. W sklepach oscylują w przedziałach 170 zł, ale wiadomo, na allegro można wyrwać jakoś taniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha to czyli raczej dalem sie zrobic w bambuko... Dodam ze bateria tez trzyma z 5 - 6 godzin grania w fife z qmplem. Dobra dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak działa 6h, to na pewno podróba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Co by sie stało gdyby mi sie rozwalił ten głowny pad?

Znaczy ten ktory mialem odrazu z konsola.

Bd musiał kupic nowy i co dalej?

Powód jest taki ze analog jest zjechany i niedługo odpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Co by sie stało gdyby mi sie rozwalił ten głowny pad?

Znaczy ten ktory mialem odrazu z konsola.

Bd musiał kupic nowy i co dalej?

Powód jest taki ze analog jest zjechany i niedługo odpadnie.

Nic się nie stanie. Kupisz nowy, podłączysz go do konsoli za pomocą kabla USB i tyle.

btw. jak przy normalnym użytkowaniu może analog odpaść? po za tym są chyba nakładki nie trzeba kupować nowego pada, bo przecież Tobie prawdopodobnie schodzi gumka z analoga, a nie sam analog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanko

Ostatnio przez nieuwagę poleciała mi dosłownie kropla soku do rozdrabniania z wodą. Wpadła prosto w szczelinę pod jeden z guzików (trójkąt) i teraz strasznie słabo chodzi ten przycisk. Trzeba go mocno wciskać, chodzi z wyraźnym oporem, czasem się blokuje czy coś. Jest jakiś sposób na pozbycie się tego prócz rozkręcania pada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanko

Ostatnio przez nieuwagę poleciała mi dosłownie kropla soku do rozdrabniania z wodą. Wpadła prosto w szczelinę pod jeden z guzików (trójkąt) i teraz strasznie słabo chodzi ten przycisk. Trzeba go mocno wciskać, chodzi z wyraźnym oporem, czasem się blokuje czy coś. Jest jakiś sposób na pozbycie się tego prócz rozkręcania pada ?

jak był to sok do rozdrabniania to chyba rozdrobnił ci przycisk...

najlepszym wyjsciem bedzie wlasnie rozkrecenie pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak był to sok do rozdrabniania to chyba rozdrobnił ci przycisk...

chyba nie...... sok do ROZRABIANIA z wodą, jakby jeszcze ktoś nie wiedział o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas uzywania lewego analoga (najczesciej podczas wciskania) same wciskaja sie przyciski po lewej stronie pada (d-pad, l1,l2).Wiecie co to moze byc? Otworzylem pada, nic nie znalazlem. Daloby rade jakbym to zaniosl gdzies do jakiegos elektronika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie czy jako pada dodatkowe dla kumpli jak wejda 2-3 razy w miesiącu nada się taki pad http://www.ultima.pl/gampad_bezprzewodowy_madcatz/i8297/ nie chcę od razu kupować oryginalnego, gdyż 1 już mam a ten będzie używany tylko okazyjnie. Czy może w tej cenie kupię coś lepszego. I mam jeszcze pytanie: czy on działa ze wszystkimi grami bo słyszałem że z nieorginalnymi padami w Gran Turismo 5 są problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie czy jako pada dodatkowe dla kumpli jak wejda 2-3 razy w miesiącu nada się taki pad http://www.ultima.pl..._madcatz/i8297/ nie chcę od razu kupować oryginalnego, gdyż 1 już mam a ten będzie używany tylko okazyjnie. Czy może w tej cenie kupię coś lepszego. I mam jeszcze pytanie: czy on działa ze wszystkimi grami bo słyszałem że z nieorginalnymi padami w Gran Turismo 5 są problemy?

Spokojnie taki pad jak najbardziej wystarczy. Lecz podczas ostrzejszej gry kabel może pójść w ruch xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Polecam produkty firmy ''Dragon''. Idealne podróbki tych od PS3

Edytowane przez PredatorsPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi też coś się wlało (prawdopodobnie trochę herbaty z sokiem malinowym, sam nie wiem jakim cudem :P ) w te szczeliny pod przyciskami na padzie, cała prawa strona, tj. trójkąt, kwadrat, kółko, krzyżyk, R1 i R2, chodzi dosyć ciężko. Grać się na upartego da, ale strasznie to przeszkadza, dlatego pytam: czy po rozkręceniu pada (wykręceniu tej śrubki pod spodem, krzyżakiem) będę miał dostęp do przestrzeni pod przyciskami i czy będę mógł bez obaw o uszkodzenie elektroniki przetrzeć to mokrą szmatką? Czy może potrzebuję jakiegoś specjalnego specyfiku, który nie zaszkodzi wnętrznościom? whistling.gif

Edytowane przez HelpUncleSam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem świezym posiadaczem ps3, konsole zakupiłem z drugiej ręki w bardzo dobrym stanie za okazyjną cene na pierwszy rzut oka bez ściemy. Problem jest z padem, niby oryginalny ale jako że kiedyś byłem posiadaczem psx pady były ciężkie a plastiki znakomitej jakości. Mój jest lekki(może teraz takie robią do ps3) plastik mił w dotyku al coś nie gra, z tyłu jest tabliczka która mówi CECHZC2E - niby oryginał, ale na YT jest dużo filmów porównawczych a moja tabliczka z porównywanymi padami ma za mało oznaczeń. Tzn. Sony, numer modelu wireless controller, oznaczenia prądowe, CE, i na dole SonyComputerEntertainment wraz z kodem kreskowym.

Moge podesłac foty na pw osobie ktora zechce pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, jestem świezym posiadaczem ps3, konsole zakupiłem z drugiej ręki w bardzo dobrym stanie za okazyjną cene na pierwszy rzut oka bez ściemy. Problem jest z padem, niby oryginalny ale jako że kiedyś byłem posiadaczem psx pady były ciężkie a plastiki znakomitej jakości. Mój jest lekki(może teraz takie robią do ps3) plastik mił w dotyku al coś nie gra, z tyłu jest tabliczka która mówi CECHZC2E - niby oryginał, ale na YT jest dużo filmów porównawczych a moja tabliczka z porównywanymi padami ma za mało oznaczeń. Tzn. Sony, numer modelu wireless controller, oznaczenia prądowe, CE, i na dole SonyComputerEntertainment wraz z kodem kreskowym.

Moge podesłac foty na pw osobie ktora zechce pomóc.

Wyślij tutaj fotki.

PS : Pady są lekkie i miłe w dotyku thumbsup.gif

Edytowane przez Kaisus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

99e90baadcfc32cam.jpg

Tyle oznaczeń widnieje z tyłu, czy to oryginał ?? Miałem zamair dać większe ale nie ma sensu każdy wie jak to wygląda z tyłu...

Edytowane przez piernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99e90baadcfc32cam.jpg

Tyle oznaczeń widnieje z tyłu, czy to oryginał ?? Miałem zamair dać większe ale nie ma sensu każdy wie jak to wygląda z tyłu...

piernik jakbyś ciut większe dodał, albo chociaż odnośnik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

piernik jakbyś ciut większe dodał, albo chociaż odnośnik ;)

http://www.fotosik.p...aadcfc32ca.html

Pokaz zdjęcie jak ma wyglądac o tyłu oryginał, bo będe kupował nowego w sumie bo i tak chce mieć 2 pady.

Edytowane przez piernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

99e90baadcfc32cam.jpg

Tyle oznaczeń widnieje z tyłu, czy to oryginał ?? Miałem zamair dać większe ale nie ma sensu każdy wie jak to wygląda z tyłu...

Niestety, podróbka.

To są pady tzw. Które nie przeszły testów jakości, czytałem o tym kiedyś. Czyli jak by to określić podróbki ;]

A ile bateria trzyma ?

Edytowane przez Kaisus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile trzyma ? jak kupiłem to na chwile włączyłem w port bo nie wiedziałem w jakim jest tanie, a tak to około 10h wygrałem w tym duzo działałem w XMB i jeszcze nie ładowałem. Pewnie niedługo padnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile trzyma ? jak kupiłem to na chwile włączyłem w port bo nie wiedziałem w jakim jest tanie, a tak to około 10h wygrałem w tym duzo działałem w XMB i jeszcze nie ładowałem. Pewnie niedługo padnie

Bo z tymi padami to tak dokładnie nie wiadomo. Czytałem o nich jakiś czas temu i różnie to wygląda. Na początku ps3 niby takie pady były w zestawie, no ale skoro kupiłeś slim 160GB to jakim cudem masz takiego pada ? Dziwne. Mi się jednak wydaje (i nie tylko mi) że to są jednak podróbki. Jakiś czas temu były one sprowadzane z Azji i niby są to oryginalne pady które nie przeszły testów jakościowych, ale to chyba bajka.

Aha... I jak możesz zobacz ile jeszcze zostało ci baterii w padzie do użytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×