Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

W rtv euro agd jest promocja czarny pad za 149 zl. Wczoraj dokupilem do konsoli.

Wysyłane z mojego Optimus 2X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W media markt też jest za 149 zł i chyba to nie jest promocja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie w każdym MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że musiałbym dojechaćdo takiego sklepu 40 km, a to mi sie nie opłaca. Dlatego najlepiej przez neta zamówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem nowego pada dual shock3, gdyż stary wydawał mi sie juz troszke zużyty.ku mojemu zaskoczeniu nowy pad ma okropne opóźnienie w grach i nie tylko.testowalem na bf3 na którym miałem delikatnego laga na nowym padzie gra jest praktycznie nie możliwa!!!wrzuce niebawem filmiki dla porównania.czy ktoś doświadczył taki problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujcie pady w sklepie a nie na allegro gdzie wiekszość to podróby.

Edytowane przez redo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat tyczy się kontrolerów do ps3 , a klawiatura de facto też jest kontrolerem...

A do rzeczy czy jest możliwe zatwierdzenie opcji tak klawiaturą przy oknie informującym o dostępnym patchu do danej gry.

Za cholerę nie mogę tej opcji zatwierdzić a pad od ps3 dawno już leży gdzieś na wysypisku. A i nie nie posiadam drugiego pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz kupiłem pada na allegro i więcej nie kupię... Dobra podróbka z oznaczeniem ze to wersja na rynek USA ale pad nie działał poprawnie nie polecam. Lepiej Euro, Czy Media Markt albo jakiś sprawdzony sklep z akcesoriami do PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś mieszka w Częstochowie to polecam przejść się do sklepu na ulicy Wolności 11, sklep jest dedykowany pod konsole, mają tam podróby padów lecz jakość i cena jest okazyjna, za 60 zł dostajesz dobrego pada lecz bez baterii ale tak to działa jak oryginał a za 100 zł masz pada takiego że szczerze jest taki sam jak oryginał.

Miłego zakupu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie pisać nowego tematu mam pytanko dziś kupiłem konsole i mam pytanie jak długo mam mieć podłączony pad do usb w konsoli czyli jak długo go ładowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem z kumplami i podczas gry przycisk :x: zaczął się wciskać w jednym padzie, tzn wciskał i zostawął czasem. Już jak zamówiłem tego drugiego pada miałem podejrzenia co do jego oryginalności. Pada zamówiłem od Robsona na allegro, ale kontroller jest tak jakby matowy, przy numerze seryjnym zaś jest oznaczenie B1 a przy tym z konsolą A1 (nr seryjny CECHZC2E). Czy to może być podróbka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad raczej oryginalny. B1 to nowszy model.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze! dzięki ;) Robson w sumie solidna firma więc... ;)

Edytowane przez Jason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z joystickiem CYBORG F.L.Y. 9. Wygląda to następująco - uruchamiam konsolę, podlączam adapter do konsoli, uruchamiam joy'a przyciskiem PS. Zarówno dioda w adapterze mruga na czerwono jak i wszystkie cztery na joysticku. Problem polega na tym że ostatecznie nic nie działa i diody na joy'u gasną. W instrukcji opisali rozwiązanie, iż w przypadku braku połączenia trzeba do 10 sekund przytrzymać przycisk PS z L3. To również nie pomaga. Baterie są nowe. Proszę o jakieś sugestie zanim będę składał reklamację. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mówię co się stało że ta cena jest taka a nie inna za takie pady,

Zostały zakupione konsole przez Ultime i przez to dostali do każdej konsoli jednego pada gratis.

Czyli do konsoli było 2 pady ale że nie było napisane że jest dodatkowy to wystawili dodatkowe pady za taką cenę.

Skąd mam info, nie ważne ;)

Pytanie do The player, czy były w opakowaniu oryginalnym czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... czy były w opakowaniu oryginalnym czy nie ?

info z aukcji - "Joypad jest nowy. Jest to wersja OEM pakowana w foliowy woreczek a nie w plastikowy blister."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W woreczku były. No według mnie to oryginały są.

Wg Ciebie :)

Najlepiej to rozkręć i zobacz czy w środku jest chińszczyzna czy oryginalne podzespoły.

Chociaż jak się na tym nie znasz to pewnie różnicy i tak nie zobaczyłbyś, także może lepiej nie.

Jak działa i jest wszystko ok to się ciesz :) Niech Ci służy jak najdłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwa pady oryginalne i teraz porównując tego do nich, żadnej różnicy nie widzę (skok klawiszy, jakoś materiałów, wygląd), oczywiście pomijam fakt, że tamte dwa są bardziej wyrobione. Poza tym sprzedający dał mi paragon, więc w sklepie z grami/konsolami raczej podróbek nie sprzedają, dodatkowo jest gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×