Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

używa ktoś może takiego pada Nitho Neo ? jeśli tak to proszę podzielić się opinią na jego temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poscie ktos moglby edytowac i dac informacje, ktore pady sa oryginalne bo na allegro jest zatrzesienie padow od "Sony" a to zwykle buble sa po 90pln. Ale niektorzy ida krok dalej i te buble sprzedaja np za 139pln - po czym wiec poznac czy pad jest orygoanlny? Po kolorze opakowania? Po numerze modelu?

Musze teraz cos kupic, bo wlasnie zepsul mi sie przycik R2 - tzn mechanicznie - ta malutka blaszka-agrafka pekla, i R2 jest zueplnie luzny. Oczywiscie pada rozkrecilem ale z peknieta blaszka nic nie zrobie, wiec albo moge improwizowac z czyms, co znajde w piwnicy - choc nie sadze, ale szukac uszkodzonego pada i z tamtad brac ta czesc, ale jesli mam placic kolo stowy za uszkodzonego pada to chyba lepiej juz kupic nowego - tylko ktorego?

PS. Kolego Laber - nie rob pizdy i nie wprowadzaj ludzi w blad jakimis Joypadami Sony za 127pln, bo to co zapodales to jakies uzywane gnioty, a nie "Joypady w wersji OEM bez pudelka" Buahhahahahah, poczytaj z reszta jego komentarze - nabral wielu ludzi, wiec podejrzewm, ze albo dla nich (tej firmy) pracujesz, albo jestes tym sprzedawca.

Edytowane przez MichuV12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Kolego Laber - nie rob pizdy i nie wprowadzaj ludzi w blad jakimis Joypadami Sony za 127pln, bo to co zapodales to jakies uzywane gnioty, a nie "Joypady w wersji OEM bez pudelka" Buahhahahahah, poczytaj z reszta jego komentarze - nabral wielu ludzi, wiec podejrzewm, ze albo dla nich (tej firmy) pracujesz, albo jestes tym sprzedawca.

Pizde to ty masz na czole, sam przeczytaj komentarze jego, to będziesz wiedział o co chodzi. A co do tych 45 negatywach na 33009 pozytywnych ... Pady są 100% oryginalne, a że trafi sie jakiś trefny towar raz na 100 to już nie jego wina, wymienia bez problemu na dobry towar. http://allegro.pl/sh...pe=fb_recvd_neg . A gdybyś chodź cofnął się o kilka odpowiedzi na ten temat, to byś wiedział dlaczego są bez opakowania no ale jeśli potrzebujesz opakowanie do grania .., Ja jestem zadowolonym użytkownikiem najnowszej wersji pada (B1) i każdemu będę polecać. co do tego uszkodzenia, mam zepsutego pada i mogę ci odsprzedać za 30 zł plus koszt przesyłki.

Edytowane przez Laber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierniczek, jutro zrobię zdjęcie to zobaczyć t czy to ta sama część i sprawdzisz czy da się to wyjąć i włożyć bo na moje oko może być lipa. Próbowałem dzisiaj przełożyć prawe na lewe i teraz oba R mi się telepia.

Co do pada za 127PLN. Kolego, na allegro czyta się najpierw negatywy i jeśli tam są często powtarzające się przypadki to znaczy że coś jest nie tak. Ok, u niego może nie ma tragedii, może coś mi się pomyliło z innym sprzedawcą ale wydaje mi się że chodzi o pady używane, tzw towar klasy B czyli w pełni funkcjonalny ale bez oryginalnego opakowania i mogącego nosić ślady użytkowania. Może go kupię skoro dajesz sobie rękę uciąć , zobaczymy czy swojego złożę do kupy.

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pada za 127PLN. Kolego, na allegro czyta się najpierw negatywy i jeśli tam są często powtarzające się przypadki to znaczy że coś jest nie tak. Ok, u niego może nie ma tragedii, może coś mi się pomyliło z innym sprzedawcą ale wydaje mi się że chodzi o pady używane, tzw towar klasy B czyli w pełni funkcjonalny ale bez oryginalnego opakowania i mogącego nosić ślady użytkowania. Może go kupię skoro dajesz sobie rękę uciąć , zobaczymy czy swojego złożę do kupy.

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Oczywiście że się czyta komentarze od kupujących, dlatego najpierw czytaj a nie pisz mi ze ma negatywy i to dużo, zawsze się znajdzie człowiek który nie myśli, a co do tego czy są używane ... nie są. Są to nowe wyjęte z pudelka z ps3. Nie ma żadnych klas, są tylko wersje, jest bez oznaczeń gdzie masz kilka modyfikacji, następne są A1, a najnowsze B1. Przynajmniej tyle wiem, ale mnie poprawcie jeśli czegoś nie napisałem. Dla powtórzenia z moich poprzednich odpowiedzi, konsole zostały zamówione przez Ultime w dużych ilościach a że dostali do każdej konsoli dodatkowy pad, to woleli sprzedać osobno. Dlatego nie ma oryginalnego opakowania. Różnice pomiędzy A1 a B1, nowsza wersja jest lżejsza, bateria trzyma dłużej, z innego plastiku został zrobiony, albo po prostu jest bardziej szorstki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat po 2 miesiącach (wrócił syn marnotrawny :P ). Od tamtej pory kupiłem i wymieniłem tą baterię i pad dalej kwiczy i nie działa, próbowałem na kilka sposobów, ale po prostu nie działa. Mój plej teraz leży sobie w kącie bo tytuły, które teraz mam nie pozwalają mi grać na ds z ps1. Przymierzam się do kupna pada i na allegro jest pełno aukcji w stylu tej. Czy takiej wysyłce z zagranicy można zaufać? Ta konkretna aukcja to raczej pady oryginalne do ps3 bo zauważyłem też wiele wałków, ale ta wygląda na pewniaka. Z tego co się orientuję to te są po prostu tańsze bo nie ma marż sklepowych, chyba, że jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się czyta komentarze od kupujących, dlatego najpierw czytaj a nie pisz mi ze ma negatywy i to dużo, zawsze się znajdzie człowiek który nie myśli, a co do tego czy są używane ... nie są. Są to nowe wyjęte z pudelka z ps3. Nie ma żadnych klas, są tylko wersje, jest bez oznaczeń gdzie masz kilka modyfikacji, następne są A1, a najnowsze B1. Przynajmniej tyle wiem, ale mnie poprawcie jeśli czegoś nie napisałem. Dla powtórzenia z moich poprzednich odpowiedzi, konsole zostały zamówione przez Ultime w dużych ilościach a że dostali do każdej konsoli dodatkowy pad, to woleli sprzedać osobno. Dlatego nie ma oryginalnego opakowania. Różnice pomiędzy A1 a B1, nowsza wersja jest lżejsza, bateria trzyma dłużej, z innego plastiku został zrobiony, albo po prostu jest bardziej szorstki.

a ja ostatnio sięzastanawiałem dlaczego mój nowy pad jest taki szorstki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę użyłem dziecinnego wysłowienia, mam nadzieje że każdy to zrozumiał ;) Pozdrawiam ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko odnośnie dziwnie brzmiacego z nazwy zestawu Gioteck VGA.

Mam pytanko czy w danym zestawie znajduje sie pad?

http://allegro.pl/ko...2714771223.html

tu sprzedający wystawił opis ze mamy pad i hdmi. za cene 50 zeta. coś tu smierdzi gdyż cena jest bardzo niska.

Drugie pytanko czy jesli pad tam jest to czy jest podobnej jakości co reszta padów i osprzetu gioteck.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jestem peny ale zwrócił moją uwagę fakt, że nigdzie nie nie jest napisane, że pad jest oryginalny zamiast "pad Sony..." to "pad do Sony PS3", zamiast "oryginalny produkt..." to "pad oryginalnie pakowany...". Jakoś nie przemawia do mnie ta oferta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może ktoś mi pomoże. Otóż Pad do Ps3 przestał mi działać z dnia na dzień. Jeszcze wczoraj w nocy było wszstko ok. Dzis włączam konsole, biore pada... a tu kaszana bo nie chcę się włączyć... Nie mam pojęcia co się stało. Całą noc leżał w szufladzie... Sprawdzałem na kablu jednak to samo. Pad na nic nie reaguje... Próbowałem go oczywiście resetować i nic... Pad oryginalny kupiony razem z konsolą. Rozkręciłem go i także żadnego śladu rozlutowania kabla czy czegoś w tym rodzaju.. Jedyne co mnie zaintrygowało to mała plamka na płycie pod baterią pada.. ztarłem ją ale to nic nie dało.... moze ktoś zetknął się z podobnym problemem. Może coś da się zrobić bez potrzeby zanoszenia pada do serwisu. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno to nie jest oryginał, ale jeśli chcesz zaszczędzić 20 zł i zostać szczęśliwym posiadaczem chińskiego badziewia to polecam :D

Edytowane przez pakasiedlce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was kojarzy, co to za pad: CECHZC2JSS? Czy to oryginał? Nowa wersja - B1 czy stara - A1? Dużo takich w Internecie w renomowanych sklepach, stąd moje pytanie. Ktoś kiedyś napisał, że jedynie CECHZC2E to oryginał. To prawda? To jest podróba? Ktoś coś wie? ;)

I jeszcze są pady z końcówką numeru seryjnego "U", ponieważ są to pady na rynek amerykański...

Co o tym wszystkim sądzicie? Można brać każdy z nich czy lepiej szukać CECHZC2E?

Edytowane przez trustworthy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Smuga, jak już rozkręciłeś pada to weź wyjmij baterie i podłącz bez do konsoli, jeśli będzie to samo to możliwe że to procesor w płytce się popsuł lub miałeś gdzieś spięcie w padzie i przepłynęło zwarcie lub spięcie.

do Trustworthy, mam kilka padów, każdą wersje praktycznie i na każdym jest to samo bez wyjątku (CECHZC2E), czy masz pierwszą wersje czy najnowszą B1 to jest te same oznaczenie. Jeśli jest inne to można mówić o podróbce. Szczerze bym nie brał bo zapewne są po 90 zł lub trochę wyżej, lepiej dołóż parę złotych na oryginalny, ja promuje ciągle tego samego sprzedawce na allegro, dlatego że sprzedaje oryginalne pady za dobrą cenę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Newble, z tymi cenami to się właśnie mylisz :P Są one od 140 do 200 zł. Np na morelach jest dual z takimi oznaczeniami (CECHZC2JSS). Ale to ja chyba wezmę z CECHZC2E, tylko że wersję A1, co by nie wdepnąć w ... ;) A gdzie Ty kupujesz i czy jest to A1 czy B1? Wolałbym B1, szczerze mówiąc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Newble, z tymi cenami to się właśnie mylisz :P Są one od 140 do 200 zł. Np na morelach jest dual z takimi oznaczeniami (CECHZC2JSS). Ale to ja chyba wezmę z CECHZC2E, tylko że wersję A1, co by nie wdepnąć w ... ;) A gdzie Ty kupujesz i czy jest to A1 czy B1? Wolałbym B1, szczerze mówiąc ;)

Nie jestem Newble chyba nie znasz ang ;PP to albo chcesz A1 albo nowszą B1 xD zdecyduj się ;P powiem ci że najlepiej kupić najnowszą wersje, B1 jest lżejsza, dłużej trzyma bateria, jest inny w dotyku, jest mnie śliski. Tu masz aukcje gdzie ja kupiłem i polecam ;) http://allegro.pl/sony-dualshock-3-nowy-oryginal-k-ce-i2705072687.html ale się już kończy więc trzeba się spieszyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiada ktoś pada nitho neo ? może ktoś się podzielić jakąś opinią na jego temat w porównaniu do dualshock 3... zastanawiam się dodać klasycznego pada DS3 czy może ten firmy NITHO jest dobry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Newble chyba nie znasz ang ;PP to albo chcesz A1 albo nowszą B1 xD zdecyduj się ;P powiem ci że najlepiej kupić najnowszą wersje, B1 jest lżejsza, dłużej trzyma bateria, jest inny w dotyku, jest mnie śliski. Tu masz aukcje gdzie ja kupiłem i polecam ;) http://allegro.pl/so...2705072687.html ale się już kończy więc trzeba się spieszyć :biggrin:

Sorry, źle spojrzałem. Ale słowa newbie nie znałem. Obawiam się, że Ty też możesz nie znać wszystkich słów z angielskiego ;) Więc nie wytykaj innym literówek :P

A więc, Laber ;) , wolę B1, ale nigdzie nie mogłem go znaleźć. Zamówię chyba z podanej przez Ciebie aukcji, dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje uszkodzonego pada ;) daje tutaj, może ktoś będzie potrafił naprawić go :)

http://allegro.pl/pa...2742864583.html

plus całkowicie zepsuty ale obudowa i bateria na pewno się komuś przydadzą ;)

http://allegro.pl/pad-playstation-3-ps3-uszkodzony-obudowa-dobra-i2742879289.html

Edytowane przez Laber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mianowicie taki:

Uzywanie lewego analago aktywuje inne przyciski. tzn. Gdy gram np. w Battlefielda 3 (tudziez w inna gre, ale w bf3 najbardziej odczuwalne) przy energicznym ruszaniu lewym analogiem (odpowiedzialnym za poruszanie sie) czasem rzuci mi granatem, apteczka, czasem zmieni bron... Czyli losowo aktywuje inny przycisk:/ Rozbieralem go juz ale nie zauwazylem nic podejrzanego:( Jak sobie z tym nie poradze to ewentualnie jaki by byl koszt naprawy?

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to prawda że pady na rynek amerykański są oznakowane w specjalny sposób ( konkretne liczby na początku numeru seryjnego ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do bardziej znających się na rzeczy użytkowników.

Otóż analog w moim padzie zepsuł z dnia na dzień(ok. roku temu) ale olałem sprawę. Prawy analog "idzie" cały czas w górę, gdy skieruje sie go w dół to stoi w miejscu. Nie dawno pomyślałem sobie, co by to wydawać 150zł~ na nowego pada jak można spróbować naprawić tego starego. Poszedłem do komisu, przedstawiłem problem, gość powiedział że analog cały do wymiany(mechanizm w środku, nie znam się za bardzo ;d) no i oddałem go do naprawy. Za pare dni facet dzwoni i mówi, że wymienił ale nic to nie dało i żebym przyszedł po odbiór. Na miejscu mi powiedział, że to nie wina tego mechanizmu tylko "zaprogramowania" pada czy coś w tym rodzaju, i że nie umie tego naprawić. I tu pojawia się moje pytanie:

Co zrobić? Da się to naprawić? Resetowałem pada miliard razy, bez skutecznie.Myślę,że to może taśma transmisyjna,chodź mogę sie mylić bo jak wspomniałem nie bardzo się znam. Szukałem na forum, w google lecz nie spotkałem się z tym problemem. Mam nadzieję że ktoś zdoła mi pomóc ;d. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem się dokładnie i zaoszczędziłem pieniążki. :) Mój problem właśnie został rozwiązany, ponieważ zakupiłem nowego pada, nie jest oryginalny, fokładnie jest to Speedlink STRIKE FX przewodowy, ale narazie daje radę i wygląda na solidnego pada (dam wam znać za ok. 3 miesiące czy jeszcze działą czy nie) :P Bardzo dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×