Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Bateria trzyma o wiele dluzej. Na grach bez wibry pad dzialac potrafi 3 dni. A z wibra tak jak sixaxis. Ale to tez zalezy jak intensywnie sie gra ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kiedy ukarzą się pierwsze tytuły z wibracjami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sa, przejrzyj liste kompatybilnosci ;-)...

Zamowilem dwa bielutkie DualShocki, zobaczymy co z tego bedzie... Na pewno bedzie ladniej - biale pady daja ladny kontrast do reszty czarnego sprzetu... Choc z drugiej strony skoro DVD i TV sa czarne, to konsola moglaby tez byc biala :-P...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz sa, przejrzyj liste kompatybilnosci ;-)...

Zamowilem dwa bielutkie DualShocki, zobaczymy co z tego bedzie... Na pewno bedzie ladniej - biale pady daja ladny kontrast do reszty czarnego sprzetu... Choc z drugiej strony skoro DVD i TV sa czarne, to konsola moglaby tez byc biala :-P...

Nie rob scen :/ spinasz sie jakimis kolorami, kontrastami Poki co, wibra ma lepsze zastosowanie niz czujniki ruchu, ktorych np w U:DF uzywalo sie sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupię dla zasady! nie jestem jeleniem i nie dam się robić w balona, nabijając za byle gucio kapuchy złodziejom. Zabiorę swoje 2 pady i w sklepie powiem, że mają je wymienić. Nadal usilnie twierdzę, że wibracje powinny być o nowości, a problemy patentowe Sony latają mi wiadomo gdzie ;x

zal.pl a moze frytki do tego?

Wszystko jest możliwe, może nie w PL ofkorz. Gdybyś zobaczył, co pisze pod moim avatarem, to wiedziałbyś co mam na myśli. Wyobrażasz sobie, że mogę zabrać takiego pada do sklepu, położyć na ladę i wskazać palcem DS3 (płacąc różnicę w cenie, która aktualnie wynosi 0) a co za tym idzie zamienić? Wyobrażasz sobie, że mogę kupić dowolną grę i w ciągu 7 dni roboczych (a z kartą stałego klienta 14) zrobić tzw. "Trade in" czyli wymienić za free na dowolną grę w cenie max do takiej, ile moja jest warta, ewentualnie dopłacić różnicę (ostatecznie jest to max piątak) Wyobrażasz sobie, że będąc w sklepie, mogę wybrać dowolny starter pack, czyli zamienić gry i filmy, wybierając z półki na jakie tylko mi się podoba? Oto uroki UK (nie chwaląc się oczywiście) pozdro ;x

w PL tez sa takie mozliwosci <lol> tak sie sklada ze bylem troche na wyspach i nie jest to jakas bajka <lol2> i tu musze was zaskoczyc to zwykly szary swiat z + i -

a co do DS3 to mam zamiar kupic PS3 (xbox mnie wku***) w stanach i do tego ds3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie rob scen :/ spinasz sie jakimis kolorami, kontrastami Poki co, wibra ma lepsze zastosowanie niz czujniki ruchu, ktorych np w U:DF uzywalo sie sporadycznie.

Nie robie - po prostu jestem esteta, i czarny pad jest dla mnie bez wyrazu... Kazdy ma czarny pad, wiec co w nim fajnego?

Co do wibry - jak juz przyjda to sie wypowiem, ale jak na razie czujniki ruchu wymiataja. Piszesz o Uncharted w tkorego nei gram - OK. Ale np. w Super Rub'a'Dub czujnik ruchu to podstawa gry. Rownie przyjemnie steruje sie za jego pomoca w Motorstormie :-)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma czarny pad, wiec co w nim fajnego?

dla mnie jest on ładniejszy niż biały. Może jak zobaczę kiedyś na żywo go to się przekonam.

Rownie przyjemnie steruje sie za jego pomoca w Motorstormie :-)!

ja nie potrafię w MS grać wychyleniami - może to i fajny bajer ale czasami bardzo przydaje się precyzja (aby o centymetry ominąć kamień itp.) i wtedy gałka jest niezastąpiona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem po kilku godzinach gry z moim nowym DS3 i muszę powiedzieć że pad jest rewelacyjny. Zapewne wielu z was, tak jak i mi, jakos specjalnie nie przeszkadzał brak wibracji, ale kiedy odpaliłem Burnouta i pad zadrżał mi w rękach to miałem uśmiech od ucha do ucha. Tego mi brakowało!! Dodatkowe połączenie gracza z grą. Już sama waga pada jest jak dla mnie przyjemniejsza. Ten niewielki ciężar do którego moje dłonie były przystosowane od dawien dawna Kolejna sprawa to wykonanie- o wiele lepsze niż SIXAXIS (a przynajmniej 3 SA na których grałem). Pad jest bardzo spójny, nie wydaje żadnych zgrzytów gdy się go ściska i skręca. Wszystko ze sobą ładnie skręcone; przyciski chodzą przyjemniej; triggery zdają się być lepiej wykonane (ale to tylko moje odczucia, może się mylę, bo porównuje do swojego SA).

POLECAM! Jeżeli ktoś może sobie pozwolic na zakup kolejnego pada, a waha się czy zakupić DualShock 3 czy zostać przy SIXAXIS, bądź poczekać do europejskiej premiery, to niech kupuje azjatyckiego DS3, bo naprawdę warto. Ja już sie z nim nie rozstanę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mi przeszkadza to ze jest ciezszy od dualshocka 2, a proppo jak wlaczyles wibre w burnoucie? Ja jak gram w cod4 to wole grac sixaxisem bo jest lzejszym moze jak wyjdzie patch do cod4 to przezuce sie na ds3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niom waży 93 gramy a sixaxis 70g

Widział ktoś cene tego cacka na ultimie?? trochę przegieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ano 249 zł, ale na allegro jest już za 199 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano 249 zł, ale na allegro jest już za 199 zł.

ja na ebayu z HK kupilem za 149 z przesylka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja biore bialego bo jest piekny

Fakt mi też się podoba

I jakoś nie wiem czemu ale bardziej podoba mi sie czarna konsola i biały pad niż czarny pad i konsola

Taki kontrast mi pasuje

W exe mieli tylko czarne więc poczekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Fakt mi też się podoba

I jakoś nie wiem czemu ale bardziej podoba mi sie czarna konsola i biały pad niż czarny pad i konsola

Taki kontrast mi pasuje

W exe mieli tylko czarne więc poczekam

Kurde, ładniutkie te bielutkie . Jak będą na Allegro i zamiast gry będę wolał kupić pada to z pewnością wezmę białego =]. Ślicznyyyy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep PSX Extreme juz ma . Juz pare dni temu dotarly do mnie dwa bielutkie DS3'ki. Prezentuja sie niesamowicie obok czarnej konsoli, sa wyraznie ciezsze od SA, ale rece przywyczajaly sie zaledwie pare godzin - teraz ciezar wydaje mi sie "standardowy". Jak na razie jedyne w czym mi wibruje to Tekken : DR (ale i tak kupilem z mysla o MGS 4 w tkorym jego obsluga jest potwierdzona). Generalnie jestem zadowolony. No i nie wiem jak w czarnych, ale w bialych plastik jest duzo lepszy niz w SixAxiS - tj. nie widac przezroczystosci przy popatrzeniu pod swiatlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i nie wiem jak w czarnych, ale w bialych plastik jest duzo lepszy niz w SixAxiS - tj. nie widac przezroczystosci przy popatrzeniu pod swiatlo.

Nie wszystkie 6axis'y prześwitują. Mam dwa z których w jednym widać bebechy a w drugim nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkie 6axis'y prześwitują. Mam dwa z których w jednym widać bebechy a w drugim nie.

ja mam identycznie. ten ktory kupilem z ps3 w zestewie nie przeswituje a dokupiony odzielnie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj Sixaxis z zestawu z PS3 (60GB, kupione w marcu-kwietniu) przeswituje. bialy DS3 deklasuje go pod kazdym wzgledem jesli chodzi o jakosc wykonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale o co kaman?? Jakie to ma znaczenie czy prześwituje czy nie?? Pad jest do grania a nie do patrzenia przez niego na Słońce

Sam mam Duala od ponad tygodnia i muszę przyznać, że jak dla mnie bomba. Wykonanie o wiele lepsze niż Sixaxisa, cięższy i jakoś przyjemniej leży w łapie. Szkoda tylko, że w COD4 ( w którego gram 90% czasu ) nie zaimplementowano jeszcze obsługi wibracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę brał Białego DS3. Jest Piękny ,ale się chyba szybko ubrudzi... proszę o opinię jakiegoś posiadacza białego Ds3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ale o co kaman?? Jakie to ma znaczenie czy prześwituje czy nie??

też tego nie rozumiem. Konsola też jest zbudowana z prześwitującego plastiku a nikt na jakość wykonania się nie skarży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też tego nie rozumiem. Konsola też jest zbudowana z prześwitującego plastiku a nikt na jakość wykonania się nie skarży...

moze znaczenia to nie ma zadnego, ale znaczenie ma fakt, ze te SixAxisy zwyczajnie skrzypia przy mocniejszym ich scisnieciu. do tego plastik w dotyku jest tandetny.

przesiadka z SixAxisa na DS3 to mniej wiecej jak przesiadka z Opla do Audi. niby i tu i tu plastik fantastik, ale w Audi ten plastik jest duzo lepszej jakosci i az tak nie razi. to a propos wykonczenia.

co do tego czy bialy sie brudzi - moj wyglada jak nowka. moze to kwestia nawyku nazywajacego sie "mycie rak po jedzeniu"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymałem DS3 czarnego w swych łapach i muszę powiedzieć, że jest dużo lepiej spasowany, nie trzeszczy, tak jak SA i w ogóle czuć, że to znowu ten wspaniały DualShock co przy PS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja będę brał Białego DS3. Jest Piękny ,ale się chyba szybko ubrudzi... proszę o opinię jakiegoś posiadacza białego Ds3.

Moj sie nei brudzi, jako ze pomimo iz jest to Ceramic White, to jest po prostu snieznobialy, a nie pokrywany dodatkowo przezroczysta warstwa plastiku jak np. PSP Ceramic White. Jedyne czynnosci dotyczace czyszczenia to co jakis czas trzeba przejechac wykalaczka na laczeniach, zeby zebrac brud ktory dostal sie w zakamarki - jego po prostu widac. Poza tym brudzenia sie nie stwierdzono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×