Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

podrzucili pewnie niecne dranie Ci mutację DS2 z Sixaxisem Czuję w tym udział mrocznych i tajnych laboratoriów Microsoftów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że konsole sprowadzane z Japonii wyposażone w pady z opakowania mają te pady ciemniejsze (plastik mniej prześwituje) ale to że jest większy lub mniejszy prześwit niczemu nie przeszkadza, działa i jest cool!!...

Szczerze powiem że zaskakujące są niektóre tematy i pytania... gdzieś doczytałem się że gość po 7mscach używania konsoli dowiedział się że są w PS3 czytniki kart... za chiny mu sie klapka nie chciała otworzyć więc zaczął robić syf w SONY ale.... nie pomyślał i wcześniej nie przeczytał że jak se sprowadził PS3 z Japonii to takiego bajeru nie będzie miał w wersji 20GB i wolal otworzyć obudowę na siłę... widelcem... i gwarancja w SONY diabli wzięla...

Druga sprawa... na siłę pytają się niektórzy kiedy złamią PS3... i piszą w postach do Adminów żeby nie usuwać tematu bo nie każdego stać na grę za 250zł... jak se kupił konsolę i stać go było na sprzęt za 1500zł to czego się spodziewał, że gry będą za 20zł?... bo SONY laskę zrobil kupując ich konsolę?... jak Cię nie stać na grę za 250zł to zaczekaj 6-8mscy i kup se po przecenie w Allegro, tam są już za 90zł!...

STOP PIRACTWU raz jeszcze mówię!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, gdyż to jest mój pierwszy post tutaj .

Pod choinkę sprawiłem sobie PS3 40 gigowe, jak wiadomo na razie w Europie nie ma Dual Shocków 3 i chciałbym się szybko w niego zaopatrzyć, póki nie wejdą nowe pady do Europy, bo teraz jeszcze sprzedam Sixasixa w rozsądnej cenie. Przeszukałem internet i chyba najbardziej atrakcyjna wydaje się być oferta w sklepie http://www.gadget-asia.com . Z przesyłką wychodzi około 200 złotych, co prawda można jakoś wziąć u nich darmową przesyłkę, ale nie wiadomo ile to będzie do mnie dochodziło. Mam pytanie, czy ktoś sprowadził może białą wersję kolorystyczną i czy różni się ona materiałem z jakiego jest wykonana od czarnej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich forumowiczów, gdyż to jest mój pierwszy post tutaj .

Pod choinkę sprawiłem sobie PS3 40 gigowe, jak wiadomo na razie w Europie nie ma Dual Shocków 3 i chciałbym się szybko w niego zaopatrzyć, póki nie wejdą nowe pady do Europy, bo teraz jeszcze sprzedam Sixasixa w rozsądnej cenie. Przeszukałem internet i chyba najbardziej atrakcyjna wydaje się być oferta w sklepie http://www.gadget-asia.com . Z przesyłką wychodzi około 200 złotych, co prawda można jakoś wziąć u nich darmową przesyłkę, ale nie wiadomo ile to będzie do mnie dochodziło. Mam pytanie, czy ktoś sprowadził może białą wersję kolorystyczną i czy różni się ona materiałem z jakiego jest wykonana od czarnej wersji?

zapewne plastik jest taki sam jak w czarnej wersji, tylko że biały. Na materiał użyty przy produkcji PS3 na pewno by się nie odważyli, bo pada strach by było dotknąć Ale to tylko moje przypuszczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dla ciebie masster małą radę - nie zamawiaj fedexem tylko poproś, aby posłali normalnie. W czym rzecz już mówię - w Fedexie muszą zgłaszać do cła każdy produkt powyżej 22 euro, a poczta polska nie ma takiego obowiązku. Do mnie z gadget asia dual leciał przez około 2 tygodnie było fedexem - chciałem na święta pada mieć pod choinką (taki prezencik ode mnie dla mnie ) nie dość, że usługa fedexu to 9 funtów to jeszcze doje.... DOłożyli JEdyne 54 zł. cła - także uważam, że lepiej poczekać tydzień dłużej i mieć 100 zł. w kieszeni na jakąś gierkę.

Taka moja mała rada, aby nikt nie dał sie tak nabić jak ja to zrobiłem

Pozdrawiam lewarPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam dla ciebie masster małą radę - nie zamawiaj fedexem tylko poproś, aby posłali normalnie. W czym rzecz już mówię - w Fedexie muszą zgłaszać do cła każdy produkt powyżej 22 euro, a poczta polska nie ma takiego obowiązku. Do mnie z gadget asia dual leciał przez około 2 tygodnie było fedexem - chciałem na święta pada mieć pod choinką (taki prezencik ode mnie dla mnie ) nie dość, że usługa fedexu to 9 funtów to jeszcze doje.... DOłożyli JEdyne 54 zł. cła - także uważam, że lepiej poczekać tydzień dłużej i mieć 100 zł. w kieszeni na jakąś gierkę.

Taka moja mała rada, aby nikt nie dał sie tak nabić jak ja to zrobiłem

Pozdrawiam lewarPL

Dzięki wielkie za informacje. Już właśnie chciałem zamówić, ale przypomniało mi się w ostatniej chwili, że istnieje coś takiego jak cło ;p. Szkoda, że nikt z was nie ma białego duala, tak to będę musiał w ciemno zamawiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupie jak będzie w polsce bo i tak musze kupic 2 pada więc dual shock 3 będzie w sam raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jest okazja masz kase bierz ja dopiero w następnym miesiącu kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mysle czy kupic ale jak clo dowala:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez mysle czy kupic ale jak clo dowala:/

Z tego co tu czytalem, to nie dowala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamowilem na gadget-asia dam znać co z cłem

Ja też zamawiałem na www.gadget-asia.com już dwa razy DS3 raz 1 i raz 2 szt z darmową przesyłką pocztową i przyszło w 10 dni pocztą bez cła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zamowilem z movietyme to tez niby clo mialo byc a nie bylo. Ludzie wejdzcie na polskiego ebaya ( www.ebay.pl ) i wpiszcie Dual Shock 3. Ja znalazlem I kupilem za 146 zl Po przeliczeniu z $ . Jest jeszcze pare ciekawych ofert. Zalozylem konto na ebayu i paypal w 20 minut ( no moze 10 ) Naprawde polecam Wam. Juz nie moge sie doczekac moje DS3

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś czy wibra działa w Colinie DIRT i demku GT 5 Prologue?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

jak ktos zamawia DS3 za dobra cene to chetnie sie przylacze:) WebsterPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Konarix nie wiem ja k w collinie bo nie mam ale w demku prologa chodzi jak ta LALA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Konarix nie wiem ja k w collinie bo nie mam ale w demku prologa chodzi jak ta LALA

To fajnie .

Jak co to podeślij mi pada to sprawdzę na colinie

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wibra dziala nawet w grach z PSS xD mowie wam wypas ... ja sprzedalem swojego sixaxisa za 27 F (130zl) i zamowilem DS3 za 30.90 F (149zl) tak wiec 19 zl to nie jest tragedia xD oplacalo sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też sprzedam jednego SA (a może 2?) i kupię 1 DS3 (albo i 2?) ale koniecznie białego (jest piękny) Niby na wibrze średnio mi zależy, ale jak można w DMC, czy MGS grać bez wibry?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi coś o baterii z DS3. Ile czasu gry wytrzxymuje i jak długo trzeba ją ładować? Czy czasy są porównywalne z SIXAXIS? Zastanawia mnie to, ponieważ wibracje pewnie zżerają dużo energii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8
A powiedzcie mi coś o baterii z DS3. Ile czasu gry wytrzxymuje i jak długo trzeba ją ładować? Czy czasy są porównywalne z SIXAXIS? Zastanawia mnie to, ponieważ wibracje pewnie zżerają dużo energii.

Bateria trzyma tyloe samo a moze i dluzej..czas ladowania taki sam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×