Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupiłeś czarnulkę niecały rok temu , to masz gwarancje na pada i akcesoria itp . Dwa lata obejmuje samą konsole bez dodatków . Jak masz jeszcze gwarancje na pada to oddaj go ;p i oni ci go zrobią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem jak podłączam 3 joypady to w grach wyłapuje mi tylko 2 dlczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 witam kupiłem pada i się nie ładuje robiłem resety i nie pomagają wymieniłem mu nawet baterie ale dalej kicha raz sie udało mi go naładować i więcej ani razu mam najnowsze oprogramowanie na konsoli

mikox bo moze gra obsługuje tylko 2 graczy ? podaj nazwe tej gry

Edytowane przez misiek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupiłem pada i się nie ładuje robiłem resety i nie pomagają wymieniłem mu nawet baterie ale dalej kicha raz sie udało mi go naładować i więcej ani razu mam najnowsze oprogramowanie na konsoli

mikox bo moze gra obsługuje tylko 2 graczy ? podaj nazwe tej gry

A w jaki sposób go ładujesz chodzi mi o to czy przez więcej niż 1 przejściówkę usb ,bo ja jeżeli ładuje pada w ps3 kablem do ładowania bez przejściówek jest ok ale już z nimi dupa wtedy ładuje go na pc nawet z dodatkowym 1 przedłużaczem kabla usb.

A może- z drugiej strony pada masz taki mały otwór i tam szpilkę wkładając resetujesz go,może pomoże

Edytowane przez 1908borsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.Dzisiaj dotarła do mnie moja upragniona konsola PS3. Uradowany rozpakowałem sprzęt, podłaczyłem i odpaliłem konsolke. Pojawił się ekran mówiący o podłączeniu pada przez USB do konsoli i wciśnieciu przycisku PS. Tak też zrobiłem, jednak nic się nie dzieje. Na padzie nic się nie świeci, konsola nadal wyświetla ten sam ekran. Konsola jest nowa, ze sklepu. Orientuję się ktoś czy to ja coś źle robie, czy to pad jest uszkodzony?

Ehh..

/// edit; double post ;/

Edytowane przez Hunterh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.Dzisiaj dotarła do mnie moja upragniona konsola PS3. Uradowany rozpakowałem sprzęt, podłaczyłem i odpaliłem konsolke. Pojawił się ekran mówiący o podłączeniu pada przez USB do konsoli i wciśnieciu przycisku PS. Tak też zrobiłem, jednak nic się nie dzieje. Na padzie nic się nie świeci, konsola nadal wyświetla ten sam ekran. Konsola jest nowa, ze sklepu. Orientuję się ktoś czy to ja coś źle robie, czy to pad jest uszkodzony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak piszesz, pewnie pad jest uszkodzony. nie znasz kogos od kogo pada moglbys pozyczyc i sprawdzic czy zadziala?

ps. nie uzywaj niebieskich liter na ciemnym tle, bo nic nie widac co piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Wszystkich, dopiero zaczynam karierę na ps3site więc proszę o wyrozumiałość i informacje ''jakbym robił coś nie tak''.... czy jest w stanie ktoś pomóc mi w następującej sytuacji: odpalam konsole i juz w XMB (menu) pad mi szaleje tzn. zjeżdża na sam dół np w ''friendliście'', podobnie jest w menu gry. skacze jak porąbany (zawsze ląduje na najniżej pozycji)...resetowałem go ale nic to nie zmienia. byłbym bardzo wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz oryginalnego pada? czy jakąś podróbkę? jeśli to drugie to chyba znasz odpowiedź na twoje pytania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz oryginalnego pada? czy jakąś podróbkę? jeśli to drugie to chyba znasz odpowiedź na twoje pytania...

jeżeli o mnie chodzi to pad jest oryginalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli o mnie chodzi to pad jest oryginalny

Może gałka analogowa jest wykrzywiona w dół lekko od grania? Jeżeli jest to nowy pad to na gwarancję z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może gałka analogowa jest wykrzywiona w dół lekko od grania? Jeżeli jest to nowy pad to na gwarancję z nim.

zarówno gałka jak i strzałka dolna z d-pada są ok (analog w prawidłowej pozycji a strzałka odbija)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, kupiłem sobie pad do ps3 PAD PS3 DUAL SHOCK(35zl wiec zamiennik jakiś) przewodowy i mam z nim problem bo podczas grania w NFS/GRID wszyscy wyprzedzają mnie na starcie, w Gridzie obok obrotomierza jest ten wskaźnik z jaka silą wciska się gaz. Okazuje się ze klawisze L i R Na 6 kresek dochodzi do 4 choć klawisz wcisniety na Maxa :verymad: Tak jest z R1 I R2. W NFS to jeszcze wolniej dziala:( To normalne ?

Dzisiaj jeszcze zobaczyłem ze sa zamienione klawisze L1 z L2 oraz R1 z R2 Da sie cos zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam poważny problem. Grając w fife 09, zauwazylem ze lewy analog dziwnie chodzi. Wpatrujac sie zauwazylem, że ta gumka tak jakby się odkleiła. Odczepiłem tą gumkę od analoga i patrze, że te zaczepy się pourywały!

I teraz pytanie: Gdzie można taką gumkę kupić? Patrzyłem na allegro i nigdzie nie ma! Brat jest maksymalnie wkurzony. Powiedział, że jak nie załatwie sprawy to do końca tygodnia ma być nowy DS3.

Proszę nie dawać mi rad typu "przyklej super glue bedzie git", bo po takim zabiegu analog nie będzie chodził jak poprzednio

Z góry dziękuje za pomoc!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien czy tak bedzie dzialalo

ale moze kup uzywanego pada z ps2 i przeloz analoga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość w razie czego wymiany analogów w padzie? Chodzi oczywiście o ten oryginalny sixaxis, bo mam wrażenie, że w w tym tempie katowania gdy pocinam z kumplami długa nie pożyja :P Czy sie myle?

Edytowane przez gandihigh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Padła mi bateria w moim Dualschocku 3 i chciałbym kupić nową. Co dziwne konsole mam dopiero 7 miesięcy a bateria padła no ale konsola jest ostro katowana pod względem grania :biggrin: Wiem że istenieje możliwość wymiany u Sony ale na allegro znalazłem baterie które są 2-3 razy większe od standardowych i działają z PS3.

http://allegro.pl/item1161114812_nowa_bateria_do_ps2_wireless_controller_battery.html

http://allegro.pl/item1164675795_nowa_bateria_do_ps2_wireless_controller_battery.html

I tu moje pytanie: czy takie coś zadziałą? Prosiłbym o szybką odpowiedź ponieważ nie wiem co robić:confused: Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi

Edytowane przez Kitana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnio grając na mojej czarnuli podczas ataku złości gdy ktoś nieodpowiedni wszedł mi w drogę, rzuciłem niczym sprawny dyskobol moim padem, ów pad odbiwszy się od ziemi wylądował na tapczanie, myślałem, że już po nim, jakieżwielkie bylo moje zdziwienie gdy okazało się że tak naprawdę nic mu nie jest, poza jednym małym zgrzytem, wyłamałem sobie mocowanie przycisku L2 dlatego też proszę jeśli ktoś ma zniszczonego pada Dualshock sixaxis, proszę o kontakt zależy mi tylko na tym przycisku by był cał ze sprężynką, mogę za niego dobrze zapłacić jeśli zajdzie potrzaeba, nie będę przecież kupował nowego pada - bo to bez sensu - gdy stary stale funkcjonuje na 85%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Padła mi bateria w moim Dualschocku 3 i chciałbym kupić nową. Co dziwne konsole mam dopiero 7 miesięcy a bateria padła no ale konsola jest ostro katowana pod względem grania :biggrin: Wiem że istenieje możliwość wymiany u Sony ale na allegro znalazłem baterie które są 2-3 razy większe od standardowych i działają z PS3.

http://allegro.pl/item1161114812_nowa_bateria_do_ps2_wireless_controller_battery.html

http://allegro.pl/item1164675795_nowa_bateria_do_ps2_wireless_controller_battery.html

I tu moje pytanie: czy takie coś zadziałą? Prosiłbym o szybką odpowiedź ponieważ nie wiem co robić:confused: Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi

tak zadziała, bierz spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem a mianowicie 2 pady do ps3 od pewnego czasu nie chcą chodzić mi bezprzewodowo.

Pewnego dnia robiłem aktualizację i po całym procesie pady nie chcą działać bezprzewodowo tylko trzeba je podłączyć do konsoli za pomocą kabla;/

Próbowałem kilka rzeczy ale niestety nic nie pomogło;/

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Pozdrawiam Bialyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj zresetować oba pady. Na spodzie pada przy jednej ze śrubek masz dziurkę, gdzie trzeba włożyć drucik i wcisnąć tam przycisk. Potem parujesz pady z konsolą za pomocą kabla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebol niestety to niedziała;/ niewiem co się stało nie moge nawet za pomocą pada odpalić konseletki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pady nie mogą się łączyć bezprzewodowo z konsolą tylko za pomocą kabla, nie ma szans żeby ją włączyły - zaczną mrugać 4 diody naraz. Spróbuj jeszcze raz tak jak mówił Sebol, lub podłącz oby dwa pady przez kabel u pogrzeb w ustawieniach akcesoriów, poustawiaj przypisane nr do nich, może spróbuj zarejestrować. Wydaję mi się jednak, że musisz je tylko sparować przez usb z konsolą i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×