Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem , pożyczyłem kumplowi pada, zawsze mu pożyczałem , nie było problemów, wczoraj oddał mi pada, niestety konsola mi go nie wykrywa, migają diody i nic . Sprawdzałem u niego pad działa , jego pad u mnie na konsoli działa ale moj pad nie chce , o co chodzi , proszę o pomoc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz swojego pada podłączyc do swojej konsoli za pomocą kabla usb albo na konsoli kolegi poprostu go wyłączyć.

--------------------------------------------

Lewy10_PL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lewy10 - jedyny sposób to sparowanie z drugą konsolą, nie da się na pierwszej "wyłączyć" pada w sensie, że rozparować go z konsolą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to w takim razie sorki za wprowadzenie w błąd ;)

-------------------------------------------------

Lewy10_PL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pakując sie na wakacje ps3 i wszystko wpakowałem do plecaka , założyłem plecak na plecy wszystko fajnie i jedno ramionko od plecaka sie urwało .

ps3 i cały sprzęt spadł na ziemie...... kiedy dojechałem włączyłem konsole wszystko działa tylko pad nie chodzi......

mogę chodzić po menu tylko krzyżakiem x , trójkąt kółko i kwadrat nie działają . jakiś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie no lewy nie bierz mnie za jakies laika czy cos xD chodzi mi ze po podlączeniu pada z konsolą przez kabel , diody na padzie migają ale nie wykrywa go , u kumpla działa u mnie nie , co jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony pada masz taki maly otwor i tam szpilke wkladajac resetujesz go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zestawie od ps3 był tylko 1 sixaxis, a 2 zarąbiscie drogi jest ;/ za 80zł juz moge miec gre, wiec widzialem ''podroby'' ale nie posiadają one sixaxis,

czy gry które wymygają sixaxis nie będą działały?

btw. sory za głupie pytanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zestawie od ps3 był tylko 1 sixaxis, a 2 zarąbiscie drogi jest ;/ za 80zł juz moge miec gre, wiec widzialem ''podroby'' ale nie posiadają one sixaxis,

czy gry które wymygają sixaxis nie będą działały?

btw. sory za głupie pytanie ;)

Każda gra bedzie działa z takim padem. Jest on napewno mniej wytrzymalszy itd. ale to twoja decyzja.

Żadna gra nie wymaga sixaxisa :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy, że gdy będzie moment, w którym będzie trzeba tego użyć (np. w Lair)

to nie będzie sie dało wtedy ruszyć ale gra sie odpali tak?

dziex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest mój pierwszy post na forum więc pozdrawiam wszystkich i mój PS3 też was pozdrawia :)

A teraz do rzeczy. Postanowiłem dokupić drugiego pada do konsolki, wybór padł na Chillstream od Logitech. Z padzika jestem zadowolony lecz przeszkadza mi jeden szczegół, nie ma na nim przycisku PS. I tutaj pojawia się moje pytanko. Czy można jakoś zmapować przyciski w tym padzie żeby w/w klawisz był dostępny. Szukałem już odpowiedzi na to pytanie lecz nigdzie nie znalazłem.

Z góry dziękuję za odpowiedź .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Mam pytanie do Szanowynych grupowiczów. Czy posiadając dwie konsole PS3 Slim - mozna przypisać na stałe pady? Chodzi o to że za kilka dni będę miał drugą konsole w domu i prowadopodobna będzie taka sytuacja , że obie będa właczone w tym samym czasie ale będa zapuszczone inne gry ..... np. dzieciaki będą grały w FIFE a ja w tym czasie bym sobie popykał np. w Call of Duty ...

Czy pady nie będa się gryzły ze sobą? - chciałbym mieć dwa pady dla siebie - przypisane do mojej konsoli - a dzieciaki niech mają swoje przy drugiej ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pady przypisujesz do danej konsoli podłączając je kablem USB i wciskając PS Button.

Dopóki nie zresetujesz ich wciskając przycisk na spodzie pada będą one pamiętać, do którego PS3 są przypisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie

Mój DualShock niedziała...tak poprostu nie działa! To znaczy jak go podłączam za pomocą kabla to migają 4 lampki cały czas. I tu mój problem pad popostu nie "CZUJE" przycisków. Przykład:

Konsola wyłączona, chcę ją włączyć padem...chwila namysłu...OK! Mój kciuk powoli zbliża się do przycisku "PS"! Powolnym ale stanowczym ruchem naciska przycisk i....nic. OK! Może podłącze go za pomocą kabla i wtedy uruchomię konsolę za pomocą pada! To samo! Dobra...jestem lekko zdenerwowany ale uruchomię konolę normalnie, czyli przyciskiem na tej właśnie konsoli! Konsola się uruchamia, wszytko ładnie pięknie! Uruchamiam pada ale co?! Pad nie działa po całonocnym ładowaniu nie chce się włączyć!

Podsumowanie:

-Pad był ładowany całą noc (ładowałem go także następnego dnia i nocy) (KONSOLA BYŁA WŁĄCZONA! NIE JESTEM GŁUPI!):biggrin:

-Podczas podłaczenia go do kabla migają 4 lampki ale gdy naciskam przycisk "PS"! NIC SIĘ NIE DZIEJE PAD JAKBY NIE CZUJE PRZYCISKÓW

Przygotowywałem się do "ROZBIURKI" pada ale czekam na opinię "SPECJALISTÓW"

Jakieś pomysły? Dzięki za wsparcie!

Edytowane przez Damio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam taki problem odnosnie prawej galki w padzie podczas grania mam wrazenie ze prawa galka nie reaguje od razu tylko po ulamku sekundy tak jak by bylo minimalne opoznienie ale odczuwalne, najbardziej daje sie to zauwazyc podczasd grania w fpp. podlaczylem 2 pada i jhest to samo, wiec w czym tkwi problem??? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jakiej grze tak sie dzieje ? jak w killzone 2 to tak gra jest zrobiona ze jest lekkie opoznienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawde mowiac to we wszystkich grach mam takie wrazenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawde mowiac to we wszystkich grach mam takie wrazenie

Moze byc to wina telewizora? Sony bravia kdl32 ex500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV nie ma z tym nic wspólnego. Może poprostu masz lagi przy graniu online. ;) Heh.

A w Killzone żadnych lekkich opóźnień nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opoznienia wystepuja przy graniu w singlu :( wiec o co kaman????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×