Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu dokupilem 2 orginalnego pada zarejstrowalem go w konsoli no i wszystko ok, ale po wyłaczeniu i wlaczeniu konsoli pad po kilku minutach szaleje wchodzi do głownego menu (tak jak przez wcisniecie ps button), akceptuje, powraca ,przechodzi w prawo, w lewo , w gore, w dol. nie wiem co sie dzieje jezeli mieliscie taki problem albo wiecie jak temu zapobiec to piszcie z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu dokupilem 2 orginalnego pada zarejstrowalem go w konsoli no i wszystko ok, ale po wyłaczeniu i wlaczeniu konsoli pad po kilku minutach szaleje wchodzi do głownego menu (tak jak przez wcisniecie ps button), akceptuje, powraca ,przechodzi w prawo, w lewo , w gore, w dol. nie wiem co sie dzieje jezeli mieliscie taki problem albo wiecie jak temu zapobiec to piszcie z gory dzieki.

Zrób reset pada, może pomoże mi po aktualizacji zgubił oba pady a jak po resecie będą jaja to sprawdź na kablu

Jak na kablu będziesz miał też problemy to reklamuj.

Pozdrawiam 

Nie pytaj się o reset - przeszukaj forum lub instrukcję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oki ja juz dalem sobie rade z moim problemem. Okazalo sie ze zle wlozylem te druciki od klawiszy L2 i R2 i mialy loozy. A kolo silniczka wcisnalem dwie zapalki w szpary miedzy mocowania i juz siedzi stabilnie i nic nie klekota ;) Niedlugo bede musial rozerbac drugiego pada mojej polowki bo tez zalala jednego klawisza i juz troche nie odskakuje. Teraz juz nie powinno byc problemu z rozmontowaniem i zmontowaniem :)

Takze tym ktorzy maja zamiar rozbierac swojego pada polecam uwaznie patrzec jak ty wszystko wyglada wczasie rozbiorki bo jest kilka szczegolow o ktorych mozna zapomniec lub nie tak zlozyc.

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM. Szybko i na temat. Pad do ps3 podczas rozgrywki się rozładował. Po podpięciu do ładowania diody nie zaczęły mrugać. Zrobiłem reset pada i podpiołem przez USB ale nawet tak nie połączył się z konsolą, tylko diody migały przez kilka sekund i przestały. Po ponownym resecie koniec. Pad nie daje znaków życia, czyli nie łączy się z konsolą, ani nie mruga. Pozostawiłem pad podpięty do ładowania przez ponad 3 godziny. Żadnej reakcji. Pad po gwarancji SIXAXIS. Po rozkręceniu wygląda dobrze chdź zdjąłem tylko tył pada. Napięcie do bateri z portu USB dochodzi ale sama bateria prawie zero energi. Wydaje mi się, że po podpięciu przez USB bateria nie ma znaczenia. Ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie zdjąłem przednią część obudowy i zauwarzyłem na stykach jakąś dziwną jasno szarą maź. Pzetarłem ją, wsadziłem baterie z innego pada i alleluja. Pad działa. Nawet od razu sparował się z konsolą. Morał taki że bateria zamyka obwód zasilania. Innymi słowy, trzeba wymienić. Zastanawia mnie tylko ta maź. Wyglądała jak pasta termoprzewodząca ale była na płytce luzem stykając tylko ścierzki, mimo jej braku wszystko działa. Ktoś wie co to mogło być i po co? Nie była to pasta termoprzewodząca bo momentalnie roztarła się w palcach. Mogła dostać się z zewnątrz bo była zaraz nad lewym analogiem ale nie przypominam sobie żebym zalał czymś pada a inne osoby urzywały go przy mnie więc to musiało być wprowadzone fabryczmnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pasta ma być w padzie - zabezpiecza ona styki folii przed utlenianiem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to już jej nie ma. Jak bardzo skróciłem żywot mojego pada? A i jak to się nazywa to kupię i nałoże spowrotem.

Edytowane przez buchi86
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo baterii jeszcze. To w padzie ktory dostalem z konsola jest Made in Japan a w padzie ktorego kupilem dodatkowo (wszystko w MM) Made In CHina. I jedna ma pojemnosc 714 a druga 650. Tylko nie pamietam ktora ktora heh.

@Serwis Konsol. Mozesz potwierdzic ze lepiej ladowac pady gdy zacznie nam migac dioda czy nic nie szkodzi zeby grac padem az padnie i wtedy dac go do ladowania... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy pad dualshock 3 kupiony w USA bedzie bez problemów działał u nas? Dla mnie to raczej oczywiste, ale wole się upewnić :-]

Pytam dlatego, że nowe ds3 mozna kupic z usa wraz z przesyłką za około 120 złotych, a u nas nowy kosztuje minimum 160. Dlatego zastanawiam się czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać bez problemu. Jak chce ci się czekać na przesyłkę to warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dzieki wielkie za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

2 dni temu mój piękny dualshock 3 się scrashował.

Moja młodsza siostra zaczęła się nim bawić i ku mojemu zdziwieniu

wyszła na balkon. Tak,dobrze się domyślacie.

Upuściła tego pada z drugiego piętra.

Niestety nic z niego nie zostało. Poszedł do śmieci.

Mam do Was wszystkich ogromną prośbę.

Czy pomoglibyście mi znaleźć jakiegoś taniego, a zarazem

dobrego pada,który będzie mi współpracował z PS3 jako główny pad?

Chodzi mi oto żeby był w nim jakiś przycisk,odpowiednik PS Button.

Niestety nie mam ~150zł na kupno DS3 lub Sixaxisa. Niestety....

Znalazłem Logitecha Chillstream'a. Ciekawie wygląda,ale niestety

niema PS button,więc odpada. No chyba że się myle. A nie chce

wyłączać konsoli tylko po to by wyjść z gry i odpalać ją od nowa.

Myślę że wiecie o co chodzi? nie gram już drugi dzień,gdyż po

prostu nie mam jak i czym...

Bardzo Was proszę o pomoc. Oczywiście rady,propozycje,sugestie i linki jak najbardziej miło widziane gdyż nie wiem co robić.

Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc.

Pomoże ktoś ?

Wiem że piszę nie w tym temacie,ale do tamtego(inne pady) chyba nikt dawno nie zaglądał.

Czekałem 5 dni i dłużej już nie będę.

Na prawde jestem w dramatycznej sytuacji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pasta ma być w padzie - zabezpiecza ona styki folii przed utlenianiem

Witam.

Mam pytanie do fachowca. Wczoraj mój roczny synek siedząc u mnie na kolanach i trzymając w rączkach pad tak bez orientu wsadził go do kubka z kawą :scare: . Dokładnie to zanurzył na sekundę lewą jego stronę. DS3 zaliczył momentalnie zgon i wyłączył się. Po rozkręceniu i osuszeniu zobaczyłem minimalne, może 1mm okopcenie na płytce. Po złożeniu pad nie uruchamia się z PS buttona :confused: . Miał 4 m-ce i jest w idealnym stanie mechanicznym wszystko chodziło pięknie, nic nie jest wyrobione i zużyte. Teraz pytanie. Czy ktoś może mi taką płytkę podmienić fachowo? Opłacalne to jest? Są pewnie kontrolery zatyrane z których można by ten układ przełożyć do mojego umarłego pada? Akumulatorek i cała reszta jest jak nowa i szkoda mi go posłać na śmietnik. Doradzi ktoś?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@upuaut dogadaj sie z mlekoslawem moze mu nie pekla plytka po tym upadku z 2 pietra heh.

Pisał przecież, że wywalił całego do śmieci...

Ja już dzisiaj kupiłem nowego DS3 za 150 pln :ninja: ale to nic w Saturnie mają po 199, a w MM jednym za 219 a w drugim 249 :shok:

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Ostatnio rozebrałem pada i usunołem jasno szary środek który jest odpowiedzialny za konserwacje styków na przedniej części układu pada do PS3. Teraz gdy jóż wiem, że to nie był brud chciał bym wiedzieć jak się taki środek nazywa aby go powrotnie nałożyć i w którym miejscu dokładnie powinien się znajdować.

Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dość uciążliwy problem z padem, a dokładnie dzisiaj po włączeniu ps3 zorientowałem się, że przyciski na moim padzie są pozamieniane, np. naciskam strzałkę w bok, a tu włączam grę, naciskam x i się cofam. Proszę o pomoc, ponieważ nie mogę zrobić teraz nic na moim ps3 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj pada . Odwróć go do góry nogami , weź jakąś szpilkę czy igłę i cyknij tam w dziurkę . Bez skojarzeń .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miałem podobny problem tylko ja nic nie naciskałem a postać sama sobie chodziła. Po rozkręceniu okazało się że do środka dostał się kusz. Jak nie pomoże sposób przedmówcy to proponuje sprężone powietrze.

Edytowane przez qgar
........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dopiero zaczynam przygodę z PS3 z pewnymi przeczami jestem zielony i mam dwa pytania:

chcę kupić kabel USB do Dualshocków, obecnie w domu posiadam kable max 50cm co w przypadku chęci gry i ładowania nie jest zbytnio wykonalne, przydałby się więc dłuższu kabel, najlepiej 5m, czy lepiej w takim wypadku kupić 3m kabla USB-Mini USB czy co bardziej by mi pasowało 5m przedłużacz USB?

A drugie pytanie - na początek zacząłem grać w NFS Carbon i mimo włączonej w menu opcji wibracji pad jakkolwiek nie wibruje w ogóle, jaka może być przyczyna?

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jako, że dopiero zaczynam przygodę z PS3 z pewnymi przeczami jestem zielony i mam dwa pytania:

chcę kupić kabel USB do Dualshocków, obecnie w domu posiadam kable max 50cm co w przypadku chęci gry i ładowania nie jest zbytnio wykonalne, przydałby się więc dłuższu kabel, najlepiej 5m, czy lepiej w takim wypadku kupić 3m kabla USB-Mini USB czy co bardziej by mi pasowało 5m przedłużacz USB?

A drugie pytanie - na początek zacząłem grać w NFS Carbon i mimo włączonej w menu opcji wibracji pad jakkolwiek nie wibruje w ogóle, jaka może być przyczyna?

z góry dzięki

Gra może nie obsługiwać wibracji . Przedłużacz może nie przesyłać prądu , więc pewniej byłoby kupić kabel . Natomiast pady ładują się szybko , a chodzą długo , więc nie wiem czy będzie ci to aż tak potrzebne .

Edytowane przez Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra może nie obsługiwać wibracji . Przedłużacz może nie przesyłać prądu , więc pewniej byłoby kupić kabel . Natomiast pady ładują się szybko , a chodzą długo , więc nie wiem czy będzie ci to aż tak potrzebne .

http://allegro.pl/item1001138156_belkin_4_pin_mini_b_usb_kabel_3m_parag_fv.html taki 3m będzie ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×