Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

jest oryginalny, ma wielkie logo SONY na przodzie i wygląda na oryginalnego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jest oryginalny, ma wielkie logo SONY na przodzie i wygląda na oryginalnego.

Pozdrawiam

To jest oryginalny czy tylko wyglada na takiego?

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będzie różowy pad w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to jak mogę sprawdzić, czy pad jest oryginlany, czy tylko tak wygląda. Dowiedziałem się od sprzedawcy że pad był kupowany oddzielnie od konsoli na allegro, i jemy też się "wydaje" że jest oryginalny.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na 99% masz chińską podróbę. Na allegro jest tego od groma. Po jednej z ostatnich aktualizacji systemu, Sony zablokowało możliwość używania nieautoryzowanych padów (i innych akcesoriów), w PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie skąd mogę miec pewność że pad który kupuje jest oryginalny? jest jakiś sprawdzony sprzedawca na allegro, albo czy na pewno w np. Media Markt kupię oryginał od sony?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM czy innym saturnie nie ma chinszczyzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu przejdę się do Sony Center, pokaże im pada i poproszę o sprawdzenie go na ich konsoli, jak coś to pal licho kupię nowego u nich.

Pozdrawiam

stało się tak jak przewidywaliście, pad okazał się podrabiany, aż w Sony Center byli zdziwieni że naklejka na odwrocie wygląda jak oryginalna, zresztą nie ważne. Teraz wszystko ładnie śmiga nowy bielutki pad się ładuje a ja czekam aż uruchomią PSN. Dzięki za pomoc :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam takie jeszcze jedno pytanko, czy jest możliwość dokonania downgradu z tego najnowszego 3.6, abym mógł korzystać z tamtego pada też? chciałbym sobie z dziewczyną w coś pograć a szkoda mi kasy na jeszcze jednego pada. Nie musi to być "oficjalna" metoda.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Już pisałem ale nikt nie odpowiedział:

Mam problem na który nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi.

Kupiłem nowego, oryginalnego pada dualshock 3 na allegro. Niby wszystko w nim działa, ale jak zacząłem grać w strzelanki, to zauważyłem że jego precyzja jest jakby mniejsza niż pada który dostałem w zestawie PS3. Mianowicie gałki zaczynają reagować mi dopiero przy wychyleniu o jakieś 2-3mm (w starym padzie było to do 1mm) a jak już załapią wychylenie, to reagują szybszym przesunięciem na ekranie. Strasznie mnie to wkurza i utrudnia precyzyjne celowanie. Czy da się coś z tym zrobić? Czy to normalne? Proszę o pilną odpowiedź, bo chyba da się zwrócić pada do 10 dni.

Nikt nie miał takiego problemu??

Proszę o pilną odpowiedź i z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobnie nowy zielony pad jest inny niz stary ale myśle że się wyrobi - ogólnie to lekko chyba gorzej zrobione sa te nowe mioty PADów -więc nie martw się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@majeczka Jeżeli jest to nowy orginalny pad to reklamacji nikt ci nie uwzględni. Masz zwyczajowego pecha

Nikt ci nie gwarantował ze potencjometry będa działały bez skoków.

Spróbuj może zmienić w opcjach gry szybkośc na mniejszą

Można również wymienić potencjometry na nowe. Wybierz takie jakie masz w swoim padzie

https://www.conrad.pl/websale7/?Ctx=%257bver%252f7%252fver%257d%257bst%252f417%252fst%257d%257bcmd%252f0%252fcmd%257d%257bm%252fwebsale%252fm%257d%257bs%252fconrad%252fs%257d%257bl%252f01%252daa%252fl%257d%257btype%252fLoginUser%252ftype%257d%257blcmd%252f2%252flcmd%257d%257bssl%252fx%252fssl%257d%257bsf%252f%253cs1%253epotencjometr%253c%252fs1%253e%253cs5%253e2%253c%252fs5%253e%252fsf%257d%257bp1%252fe138e7bdd36fd2105cb6d43ce1a27e86%252fp1%257d%257bmd5%252f8c5c7b82cdafaf227c61bb5d744b6232%252fmd5%257d&dummychar=%3F&product_item=name&search_input=Potencjometr+joystickowy&x=13&y=8

Daj link do allegro gdzie kupiłeś

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do sprzedającego że chcę zwrócić pada i że przysługuje mi 10-dniowe prawo na to, zobaczę co odpisze :confused:.

W zasadzie sprzedaż na odległość - nie dotyczy aukcji poza tym pozbawione oryginalnego opakowania może być ciężko ale jak będzie porządny to pewno wymieni

USTAWA z dnia 2 marca 2000 r.

o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.)Art. 16. 1. Przepisów o umowach zawieranych na odległość nie stosuje się do umów: 10) sprzedaży z licytacji.

Może być problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@majeczka to sa podróbki !

Podobnie jak te. Ile ludzi nabiera sie na to g...o to szok !

A później gadają ze na padzie sie żle gra :)

http://allegro.pl/pa...1574969433.html

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to znow bede pytal madrzejszych od siebie w tym temacie :)

Chcialem sobie kupic drugiego pada bo mnie dookola wszyscy mecza, poczawszy od kobiety, kumpli po szwagra i siostrzenice :D

Myslalem nad jakas delikatna tania wersja, np. do ps3 i pc (kompa mam rowniez i czasami cos popykam, chociaz teraz jak mam sonke to poszedl w odstawke :D) ale z tego co tutaj wyczytalem to sa jakies problemy i chyba sie nie oplaca brac nieorginalnych? Wybaczcie ze nie przewertuje 90 paru podstron a jedynie ostatnie kilka z ktorych to wywnioskowalem.

Faktycznie tak jest? Kupowac orginal?

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

No to jasne.

Ale dziwię się że z logo SONY legalnie są sprzedawane. Dlatego się nabrałem.

Ale po postraszeniu sprzedającego Rzecznikiem Praw Konsumenta zgodził się na zwrot towaru :tongue:

Tylko teraz mówicie żeby na allegro nie kupować? Lepiej do sklepu się wybrać?

Ale czy zakupione w sklepie pady nie będą miały takich problemów (słaba precyzja), bo ktoś pisał że te nowe wypusty są gorsze?

Gdzie jak coś polecacie kupować?

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem pada (oczywiście oryginalnego) kilka dni temu i puki co na braki precyzji nie narzekam, co najwyżej na kształt samych gałek i ich rozmieszczenie (typowy xboxowiec) to co mogę powiedzieć a czego się nauczyłem jeszcze na poprzedniej generacji konsol, jeżeli zależy Ci na padzie na którym pograsz dłużej niż max pół roku, który nie będzie miał żadnych defektów jak np brak precyzji, to musisz kupić oryginalnego pada. Nie spotkałem jeszcze żadnego lepiej wykonanego pada do danej konsoli niż te oryginalne. Pad to nie jest bibelot który leży sobie gdzieś na półce cały rok i sie kurzy, to jest najbliższe fizyczne nam graczom narzędzie, dlatego powinniśmy być pewni że jest najlepsze jakie tylko się da.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy kojarzycie gdzie można kupić oryginalnego sixaxisa, takiego jakiego sie dostawalo w secie z konsola tylko ze czerwonego? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja kupiłem mojego w sony center w łodzi i wiem że były też czerwone, nie wiem czy w twoich okolicach znajdziesz ten salon ale możesz próbować w innych większych sklepach z RTV (media itp) allegro jeżeli chodzi o to przestałem już ufać, więc jakbyś już musiał tam kupować to znajdź kogoś kto kupił juz tam pada i zapytaj się czy np działa on na najnowszym sofcie, jeżeli nie, to tak samo jak ja trafiłem, miałbyś podróbkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza SONY center można gdzieś kolorowego kupić?

Też taki potrzebuję, dla dziewczyny żeby chętniej ze mną grała :tongue:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w Saturnie nowego oryginalnego czerwonego DS3 za 180 zł i stwierdzam że jest dużo gorszy niż DS3 którego mój kumpel dostał w komplecie z ps3 slim..Jego pad jest cięższy , obydwa analogi chodzą elegancko , równo. W moim np lewa gałka jest dużo luźniejsza od prawej , a pad kupiony jako nowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Mam pytanie dotyczące przycisku L3 i R3, otóż czy one działają tylko i wyłącznie na pionowym analogu ??

Np. w Army of Two często jest tak że biegnie się do przodu i naciska na L3 by kucnąć (czyli mam analog skierowany w górę i naciskam na L3) to zamiast klika słyszę jakieś zgrzytnięcia jakby się coś łamało :(

Co to może być

Pozdrawiam

Maciek

ps. Dziękuję za przeniesienie do odpowiedniego działu :)

Edytowane przez Maćkiewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×