Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak ale dziś zauważyłem w zasadzie, że :triangle::square::cicle::x: posiadają 3 stany nacisku, od ponad roku mam konsolę a dopiero teraz to zauważyłem zauważyłem

Z pewnością coś ci się pomyliło :) DS3 i Sixaxis nie mają funkcji stopniowego nacisku. DS2 to miał w PS2.

otóż nie jak masz uncharted 1 jest tam przejazd ścigaczem wodnym i właśnie na tym

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację, wykasowałem swojego posta ale za późno :P

Tak w ogóle to Sixaxis i DS3 mają 8 przycisków z natężeniem nacisku, nawet select i start oraz R1 i L1. Czułość jest zwiększona w porównaniu do DS2. Po prostu jest to funkcja tak kompletnie nie używana w grach, że z miejsca założyłem, że jej nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację, wykasowałem swojego posta ale za późno :P

Tak w ogóle to Sixaxis i DS3 mają 8 przycisków z natężeniem nacisku, nawet select i start oraz R1 i L1. Czułość jest zwiększona w porównaniu do DS2. Po prostu jest to funkcja tak kompletnie nie używana w grach, że z miejsca założyłem, że jej nie ma :)

Hihi szybkość przede wszystkim - ale jet to kolejne ZA oryginalnym padem - czasem jakieś kombo mi nie wychodziło albo inne pierdułki teraz będę zwracał na to uwagę jak i w innych grach :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos z was dualshocka 3 niebieskiego?? bo mam okazje kupic od kolegi ale nie wiem czy jest originalny tzn. w moim czarnym galki analogowe maja taka gumke zakladana a w tym niebieskim jest jednolity plastik bez zadnych gumek :unsure:. Na zdjeciach w necie nie moge poznac <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę mięc bardzo głupie pytanie ;) Przepraszam jeśli kogoś zdenerwuję ale przejrzałem temat i forum i jakoś się nie dogrzebałem :/

Czy oryginalny pad ds3 dokupiony powinien mieć kabelek usb w blistrze ?

Trochę się zawiodłem, że na takiej głupocie widocznie oszczędzili..

Czy faktycznie oryginalne pady są pakowane w blistry gdzie tekturki są w kolorze czerwonym i czarnym?

Kupiłem wczoraj w sklepie z konsolami za 150zł i choć wygląda dobrze zastanawiam się czy napewno oryginał i po co Sony miesza z tymi pudłami :/

p1060086e.jpg

http://img193.images...8/p1060085j.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabelków do blistra nie dają. Z tymi pudełkami rzeczywiście mieszają, ja mam czerwono białe. Jak wygląda tabliczka z tyłu? Po za tym wygląda solidnie, jak oryginał.

Zresztą z czasem grania upewnisz się czy faktycznie oryginał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokupiłem sb drugiego kiedys za 110zł na allegro zza granicy. Tak, jest on oryginalny, ale te pady skąd oni sprowadzają to chyba te nietestowane i np. ten pad nie trzyma 1 dnia co nie mozna powiedziec o tym co był z ps3, bo jego ładuje 1 na tydzień. No, a do SONY nie moge isc raczej na wymiane/naprawe pada? Bo jak on jest z Chin czy tam skąd to chyba nie ma jakiegos tam atestu, czyż nie? Może się mylę?

No i właśnie chce kupić dobrego oryginalnego pada do ps3 (może niebieskiego?) tylko gdzieś w realu, ale żeby drogo nie było. Mieszkam w Krk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi pudełkami rzeczywiście mieszają, ja mam czerwono białe. Jak wygląda tabliczka z tyłu?;)

Dzięki za odpowiedzi.

Tabliczka z tyłu wygląda identycznie jak na tym który był w komplecie z konsolą. Ogólnie po jednym dniu grania stwierdzam, że niczym się nie różni od drugiego. Myśle więc, że jest dobrze :)

Jeszcze żeby z kolorami pudełek mieszali.. z napisami na tych pudełkach też. U mnie jest przodu jest napis w pięciu jezykach, że to kontroler bezprzewodowy ds3 ;)

A na pudłach które często widuję jak na przytoczonych aukcjach http://www.ps3site.p...post__p__539848 w dwóch jezykach... eh

I kto zgadnie jaki jest oryginał polskiej dystrybucji :D W sklepie widziałem jeszcze inne jak tu z Euro sony-dualshock-3-ps3,84849530_3.jpg

No nic, takich tematów już było sporo na forum ;) nieważne.. Pudełko to nie wszystko :D

Edytowane przez mivipe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam problem z moimi dwoma oryginalnymi padami , mianowicie nie moge w żaden sposób ich naładować, próbuje poprzez pc i ps3 i nic , podlaczam je kablem usb i czasami jak pada podniose do gury to złapie sygnał ale jak go leciutko rusze to już go traci a przecież nię bede stał non stop i tzymał go w rękach apre godzin , sprawdzalem na paru kablach usb i nic , pady rozładowane więc nie mam dostepu do gier, macie jakieś porady w czym tkwi problem , pady popsute czy co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam problem z moimi dwoma oryginalnymi padami , mianowicie nie moge w żaden sposób ich naładować, próbuje poprzez pc i ps3 i nic , podlaczam je kablem usb i czasami jak pada podniose do gury to złapie sygnał ale jak go leciutko rusze to już go traci a przecież nię bede stał non stop i tzymał go w rękach apre godzin , sprawdzalem na paru kablach usb i nic , pady rozładowane więc nie mam dostepu do gier, macie jakieś porady w czym tkwi problem , pady popsute czy co ?

Witam,

Sam nie wiem co obstawić bo wątpię, aby w dwóch padach były rozwalone jednocześnie dwa wejścia.

Sprawdź pady na innym PS3 i sprawdź kogoś pady na swoim PS3.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam problem z moimi dwoma oryginalnymi padami , mianowicie nie moge w żaden sposób ich naładować, próbuje poprzez pc i ps3 i nic , podlaczam je kablem usb i czasami jak pada podniose do gury to złapie sygnał ale jak go leciutko rusze to już go traci a przecież nię bede stał non stop i tzymał go w rękach apre godzin , sprawdzalem na paru kablach usb i nic , pady rozładowane więc nie mam dostepu do gier, macie jakieś porady w czym tkwi problem , pady popsute czy co ?

Ja bym stawiał na uszkodzony kabel USB. Mało prawdopodobne, żeby oba pady miały taką samą awarię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał na uszkodzony kabel USB. Mało prawdopodobne, żeby oba pady miały taką samą awarię.

Tylko że napisał że sprawdzał na kilku kablach.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, ponieważ mam bezprzewodowy pad Logitech RumblePad 2 to czy będzie on działał w połączeniu z PS3, czy jest to niemożliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, ponieważ mam bezprzewodowy pad Logitech RumblePad 2 to czy będzie on działał w połączeniu z PS3, czy jest to niemożliwe?

A czemu nie spróbujesz, więcej zajmuje napisanie posta niż samemu sprawdzenie, przewodowe działają to i bezprzewodowe powinny działać jeżeli nie są dziwnie skonstruowane.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam PS3, więc to takie pytanie przed zakupem :)

A to przepraszam, ale chyba powinno działać, zależy na jakiej zasadzie to wszystko działa.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo:)

Kupiłem niedawno używaną konsolę ps3 320gb slim.Do konsoli dołączony był pad CECHZC2E,poszedłem do reala i na wystawie była konsolka ps3 tak zerknąłem ale zainteresował mnie pad który tam był.

Pad wystawiony w gablotce był matowy a tylko woków przycisków było takie sliskie a mnie cały jest taki sliski.Czy wyszło kilka edycji padów(oprócz tego że wibracja dodali)?

Mam podejrzenia że dostałem pada np. z fata bo był bardziej zniszczony w porównanie z konsolą nówką:/

Edytowane przez mckaczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo:)

Kupiłem niedawno używaną konsolę ps3 320gb slim.Do konsoli dołączony był pad CECHZC2E,poszedłem do reala i na wystawie była konsolka ps3 tak zerknąłem ale zaintereswał mnie pan który tam był.

Pad wystawiony w gablotce był matowy a tylko woków przycisków było takie sliskie a mnie cały jest taki sliski.Czy wyszło kilka edycji padów(oprócz tego że wibracja dodali)?

Mam podejrzenia że dostałem pada np. z fata bo był bardziej zniszczony w porównanie z konsolą nówką:/

Witam,

W tego typów sklepów takie przekręty to codzienność, więc jeżeli czymś się różni od tego co jest w pudełku powinno być to możesz reklamować.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem konsolę używaną!A pada innego tylko zobaczyłem w sklepie:)

Jakie sa wasze pady od slima śliskie czy matowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem konsolę używaną!A pada innego tylko zobaczyłem w sklepie:)

Jakie sa wasze pady od slima śliskie czy matowe?

A to przepraszam, źle doczytałem.

Mam takie same modele padów: jeden był w zestawie z konsolą, a drugi dokupiony. Tak jak w Twoim przypadku model CECHZC2E

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że wszystkie pady jak są nowe, to są matowe, a potem ze względu na używanie stają się błyszczące- po protu grając je "polerujemy"...

Mam 2 pady, które kupiłem z PS3 Slim 120GB, a teraz kupiłem PS3 320GB z padem i ten nowy pad jest matowy, a tamte dwa teraz błyszczące, ale właśnie nie pamiętam jakie były na początku... niestety w tym momencie nie mam możliwości, czy modele padów są takie same, czy inne, ale sprawdzę i napiszę wieczorkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad kupiony z konsolą zaczął fiksować.

Czy reklamując pad muszę oddać całą konsolę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×