Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

pad jednoczeczesnie moze byc przypisany tylko do jednej konsoli :thumbsup:

wiec graj z kolega bez obaw

Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam ze swoim padem taki problem. Podczas grania w różne strzelanki, biegając analogiem czasem zdarza się, że dociskając analog do środka (niezbyt mocno) przypadkiem rzuca mi granatem (który ustawiony jest pod górna strzałkę). I zastanawia mnie co jest grane bo nie jest to błąd gry ani nic takiego, gdyż w innych grach także tak mam. Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy da się sprawdzić czy pad który posiadam to ten sam który był w pudełku ?

Ponieważ podczas ostatniej imprezy znajomi przynieśli swoje pady żeby pograć na ps3, ale wszystkie pady się pomieszały... Ja miałem całkiem nowego, i nie chcę jakiegoś starego pada który zaraz padnie :D A wszystkie pady wyglądają tak samo, nie mam po czym rozpoznać swojego kochanego nowego pada...

Proszę o szybką odpowiedź !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Może mi ktoś powiedzieć, bo z tego co się orientuję to pad z PS2 działa na PS3 z przejściówką, a mam pytanie co z kierownicą ? Bo mam kierwonicę od PS2 i działa na PS1 i jakbym kupił przejściówkę na PS3 to by śmigała?

I jakiś link którą przejściówkę brać, allegro :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy pad z tej aukcji jest oryginalny(Z tego co widzę sprzedający nie ma żadnych negatywów)?

Pytam, ponieważ wygląda mi na tą wersję jaką dodawali do Infamus2, ale czemu cena jest taka niska?

http://allegro.pl/or...1684531720.html

Za odpowiedź z góry dziękuje

Coś czuje że sprzedający rozpakował zestaw i spzredzaje osobno gry i osobno pady stąd może taka oferta sam poszukuje oryginalnego pada i sie mocno zastanawiam nad ta aukcja.

Edytowane przez slaVa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że sprzedający rozpakował zestaw i spzredzaje osobno gry i osobno pady stąd może taka oferta sam poszukuje oryginalnego pada i sie mocno zastanawiam nad ta aukcja.

Dzięki za odpowiedź, postanowiłem zaryzykować i kupiłem. Teraz pozostało tylko czekać na paczkę biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to,że nie daje kabla usb do ładowania pada.Z tego co mi wiadomo do każdego pada Sony daje taki kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kilka dni temu kupiłem pada ( ds3 ) w sklepie za 119zł. Podobno na 100% oryginalny.

Jednak w czasie grania okazało się że krzyżak dobrze nie styka. Trzeba mocniej przyciskać, dziwne bo nigdy czegoś takiego nie zauważyłem w padzie którego kupiłem razem z konsolą.

Zacząłem się przyglądać i musze powiedzieć że mam wątpliwości czy aby na pewno pad jest oryginalny.

Napisy na naklejce są jakby rozmazane, sama naklejka krzywo przyklejona. Różni się od tej która jest na padzie zakupionym z konsolą.

Na gałkach widać nadmiar plastiku, jakby nie były tak dokładnie wykonane.

W miejscu gdzie jest mini usb, nad gniazdem jest duzy prześwit, widać płytę pada.

Jest jakiś sposób na sprawdzenie numeru seryjnego? Czy jakkolwiek inaczej da się sprawdzić oryginalność produktu?

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to,że nie daje kabla usb do ładowania pada.Z tego co mi wiadomo do każdego pada Sony daje taki kabel.

Do pada, który był dodany do zestawu z konsolą jest kabel USB, ale gdy kupisz osobno pada to nie dodają. Nie wiem czemu tak jest, ale to grosze.

Pozdrawiam Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy link: "zapakowany oryginalnie w blister", więc to chyba raczej podróbka. Chociaż ten sprzedawca prowadzi sklep.

Drugi link: Nic nie napisane na temat skąd są i na temat oryginalności.

Pada najlepiej kupować w dużych sklepach, np.: MediaMarkt. Powinna być przystępna cena i powinien być to oryginalny produkt.

Pozdrawiam

No więc właśnie ja kupiłem pada z tego sklepu i wydaje mi sie że to podróba, opisałem problem wyżej w poście, może ktoś pomoże?

Kolejne porównanie - zauważyłem że diody są większe, napis DUALSHOCK3 jest wyżej, czcionka też wydaję się być inna.

W sobote wybiore się do tego sklepu ale przydałoby sie mieć jakieś silne argumenty!

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie ja kupiłem pada z tego sklepu i wydaje mi sie że to podróba, opisałem problem wyżej w poście, może ktoś pomoże?

Kolejne porównanie - zauważyłem że diody są większe, napis DUALSHOCK3 jest wyżej, czcionka też wydaję się być inna.

W sobote wybiore się do tego sklepu ale przydałoby sie mieć jakieś silne argumenty!

Pozdrawiam.

Wziąć prawdziwego pada i pokazać różnicę. Skoro jest napis Sony i inne, które są zastrzeżone, wiedz, że jeżeli to podróbka to niestety, ale za sprzedaż takiego produktu są ponoszone konsekwencje prawne. Zawsze tam w jakiś sposób można zastraszyć, ale to zależy co chcesz osiągnąć i jak twardy sprzedawca jest.

Pozdrawiam Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że Sony robi identyczne pady i to nie ich rozbieżności produkcyjne ?!

Chcę poprostu oryginalnego pada za którego zapłaciłem. W tym wypadku widze jednak że nie ma co ryzykować, zwrot kasy i do MediaM po pada za 200zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały/duży problem.

Mam jednego pada w zestawie, chciałem kupić drugiego jednak kumpel również ma ps3 więc postanowiliśmy, że nic nie będę kupował, a on będzie przynosił swojego pada do mnie. Wszystko były pięknie, przyniósł pada, podłączyłem go i oba działały, potem poszedł zabrał swojego pada, a ja na swoim pograłem jeszcze chwilę i tu skończyły się dobre wieści.

Rano chcę włączyć ps3, a pad nie odpowiada, podłączyłem go do play'a myśląc, że może się rozładował i znowu nic.

Udało mi się go włączyć dwa razy jednak po kilku minutach gry(był podłączony do ładowania) sam się wyłącza.

Nie wiem co może być nie tak proszę o pomoc.

Przed chwilką udało mi się włączyć pada, pokazał się komunikat, że jest on wyczerpany i żeby go podłączyć przez kabel, jednak był on cały czas podłączony i się wyłączył. Wejścia usb działają na 100% ponieważ sprawdzałem przedłużka z diodami, diody się świecą.

Mam dwa kable do ładowania, oba nie działają...

To znaczy, że pad jest sprawny, ale gdzie może leżeć wina, ps czy kable? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że Sony robi identyczne pady i to nie ich rozbieżności produkcyjne ?!

Chcę poprostu oryginalnego pada za którego zapłaciłem. W tym wypadku widze jednak że nie ma co ryzykować, zwrot kasy i do MediaM po pada za 200zl.

Właśnie te rozbieżności to dowód, że ktoś nie umie podrabiać.

Jeżeli takiego pada masz z MM to bardzo dziwne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, postanowiłem zaryzykować i kupiłem. Teraz pozostało tylko czekać na paczkę biggrin.gif

Właśnie przyjechał mój padzik i co widze na pierwszy rzur oka ...... Wyglada dośc solidnie nie widać niedoróbek, niedociągnięć wiec wydaje się być oryginalny ale ... no właśnie jest ale i tu moje pytanie może ktoś mi odpowie jak wyglądało opakowanie pada z tych zestawów z gra Inafamous 2 bo mój pad przyjechał w kartoniku koloru bialłego ale myśle że mogły one byc tak pakowane w zestawie z grą lub to opcja pakowanie sprzedającego sklepu do pada dołączone są wszelkiego typu instrukcje,paragon legalnie działającego sklepu więc naprawde wydaje się być ok przynajmniej na pierwszy rzut oka. Czekam na Twoja (Wasza ) opinie. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyjechał mój padzik i co widze na pierwszy rzur oka ...... Wyglada dośc solidnie nie widać niedoróbek, niedociągnięć wiec wydaje się być oryginalny ale ... no właśnie jest ale i tu moje pytanie może ktoś mi odpowie jak wyglądało opakowanie pada z tych zestawów z gra Inafamous 2 bo mój pad przyjechał w kartoniku koloru bialłego ale myśle że mogły one byc tak pakowane w zestawie z grą lub to opcja pakowanie sprzedającego sklepu do pada dołączone są wszelkiego typu instrukcje,paragon legalnie działającego sklepu więc naprawde wydaje się być ok przynajmniej na pierwszy rzut oka. Czekam na Twoja (Wasza ) opinie. Pozdro

Mój padzik też doszedł i raczej jest na 100% oryginalny(Imo wygląda kozacko) thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój padzik też doszedł i raczej jest na 100% oryginalny(Imo wygląda kozacko) thumbsup.gif

ufffff dzięki za ten filmik to jest to czego mi było trzeba hehe no i tak jak można było sie domyślić że to pad z zestawu w końcu to takie polskie nakąbinować jak taniej kupic drożej sprzedać (zestaw) ale nic mi do tego ja jestem zadowolony z ceny, pada wiec teraz już tylko grać :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój pad nie włącza się w ogóle nic zero żadne kontrolki nie swiecą.

Wie ktoś gdzie można kupic oryginalną baterie do niego albo chociaż zamiennik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój pad nie włącza się w ogóle nic zero żadne kontrolki nie swiecą.

Wie ktoś gdzie można kupic oryginalną baterie do niego albo chociaż zamiennik?

A podłącz go pod USB i wtedy spróbuj włączyć po uruchomieniu konsoli.

Pozdrawiam Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podłącz go pod USB i wtedy spróbuj włączyć po uruchomieniu konsoli.

Pozdrawiam Screen-PL

poruszaj stykiem przy padzie mój też się nie ładuje a jak porusze to zaczyna ładowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic nie dało machanie chyba bateria umarła na dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×