Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi podróbami to róznie bywa. Dają też wysoką cenę bo klient myśli że skoro tyle kosztuje to musi być orginał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprawa wygląda tak: zalałem pada piwem, rano wstałem patrze czy działa i niestety nie, podłączyłem do konsoli i ożył tyle że działa tylko na kablu, bezprzewodowo nic kompletnie nawet nie zamruga zresetowałem i dalej nic jakieś pomysły ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprawa wygląda tak: zalałem pada piwem, rano wstałem patrze czy działa i niestety nie, podłączyłem do konsoli i ożył tyle że działa tylko na kablu, bezprzewodowo nic kompletnie nawet nie zamruga zresetowałem i dalej nic jakieś pomysły ??

Rozkręć go i wysusz może na słońcu.

Nie potrzebnie go odpalałeś po zalaniu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Map problem z padem - co jakiś czas podczas grania sam coś zrobi. (np w Pro Evo biegnę z piłką a on sam strzeli).

czy ktoś miał podobny problem i jakoś sobie z nim poradził np samemu rozkręcił i pomogło?

Czy jednak nie ryzykować i oddać do naprawy?

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. Ostatnio wyjechałem na kilka dni. Wracam, biorę pada do ręki i zonk. Przyciski i drążki analogowe, ale w szczególności drążki się bardzo kleją, jakby były pokryte jakimś kremem, który w dodatku bardzo ciężko zmyć. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz w domu kota/psa/papugę/chomika/szczury? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teściową ? hehe :D

Ktoś coś ci musiał na nie wylać coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... myszy? Z jednego pada doczyściłem w miarę bezproblemowo (i to akurat z tego lepszego), ale drugi cały czas się klei. W ostatnich dniach było gorąco, może to miało jakiś wpływ na to, choć pady były w cieniu.

Edytowane przez kuba105000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/pa...1684570809.html

http://allegro.pl/pa...1673523493.html

oryginał? jeśli nie, to gdzie najtaniej kupię pada?

Pierwszy link: "zapakowany oryginalnie w blister", więc to chyba raczej podróbka. Chociaż ten sprzedawca prowadzi sklep.

Drugi link: Nic nie napisane na temat skąd są i na temat oryginalności.

Pada najlepiej kupować w dużych sklepach, np.: MediaMarkt. Powinna być przystępna cena i powinien być to oryginalny produkt.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy link: "zapakowany oryginalnie w blister", więc to chyba raczej podróbka. Chociaż ten sprzedawca prowadzi sklep.

Wtf, chyba z tego powodu można uznawać go "raczej za oryginał" xX Poza tym koleś ma 1500 pozytywów za sprzedaż i prowadzi sklep, więc na luzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Sęk w tym że taki opis "zapakowany oryginalnie w blister" co nie oznacza że sam pad musi być oryginalny. Komentarze? Fakt, ale może są tak dobre te podróbki że nikt się skapnął, ale po zakupie nie może się przyczepić kupujący, ponieważ źle zinterpretował opis produktu. Sklep widać na porządny, mam nadzieje że nie ma związku z jakimikolwiek podróbkami.

Polecam obejrzeć ten o to dokument: http://uwaga.tvn.pl/...k,reportaz.html

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolał dopłacić te 30zł i się nie bać że mam podróbkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam mały problem z padem. Jakiś czas temu przestały mi działać przyciski L2 oraz kierunkowy (krzyżak) w górę.

Postanowiłem rozebrać pada, poczyścić i ogólnie sprawdzić co i jak.

Po rozłożeniu obudowy wypadła mi taka część

dsc008921.th.jpg

Wydaje mi się, że ta część jest pęknięta i powinny być cztery ramiona. Ale nigdzie nie było tego ułamanego elementu.

Złożyłem pada bez tej części, bo nie wiedziałem gdzie to się ma znajdować.

Po złożeniu pad działa jak wcześniej (tzn. nie działa L2 i góra), ale wszystko inne śmiga bez zarzutu.

Nie chce mi się rozkładać drugiego pada, żeby to sprawdzać. Może ktoś z Was ma pojęcie co to jest i gdzie powinno się znajdować?

Z góry dzięki za info.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Witam,

A YouTube to od czego jest? Podaje filmik jak typek rozkręca pada to może zobaczysz tą część.

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czym przeczyścić pada, jak pisałem zalałem piwem i działa tylko na kablu, mogę użyć wody i na wacik czy coś innego polecicie bo widzę że w środku ma gdzie nie gdzie jakis osad z piwa.

Edytowane przez Kyuzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to wacik i spirytus bo szybko odparuje. Dokładnie wyczyścić i poczekać aż w 100% będzie suchy i dopiero podłączać akumulatorek i kabel.

@down to co na alkoholu co szybko odparuje :D może być :))

Edytowane przez Khazar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wyborowa ??:D Rozpuszczalnik lub denaturat ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być ktoś z was tak dobry i podrzucić jakiś link do sklepu/aukcji gdzie mógłbym kupić pada do PS3? Przeczytałem kilka postów i zdecydowałem się na oryginalnego pada ze względu na dłuższą "żywotność". Nie chcę potem żałować zakupu więc wolę wydać trochę więcej kasy. Poszukuję jak najtańszego, oryginalnego pada do PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z oryginalnym pilotem do PS3, mam włożone nowe baterie ale on i tak nie działa. Odtwarzam filmy na blu-ray i nic w pilocie nie działa. Czy trzeba go jakoś skonfigurować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z oryginalnym pilotem do PS3, mam włożone nowe baterie ale on i tak nie działa. Odtwarzam filmy na blu-ray i nic w pilocie nie działa. Czy trzeba go jakoś skonfigurować?

http://manuals.playstation.net/document/pl/ps3/current/settings/bdremotecontrol.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Mam 2 konsole w domu i teraz chciałbym na jednej konsoli pograć sobie z kolegą. Czy da się jakoś zrobić tak, żeby używając PS Buttona na padzie nie włączyć obu konsol? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pad jednoczeczesnie moze byc przypisany tylko do jednej konsoli :thumbsup:

wiec graj z kolega bez obaw

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×