Skocz do zawartości
Gość ProroK

Deus Ex: Human Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Adam this game is big

Właśnie również zagrałem, i już więcej nie chcę bo chce mieć full-a aż mnie ściska. Muza, klimat, gameplay, prawdziwy ekwipunek....:rolleyes:

Gdzie skonczyles ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie skonczyles ?

Skończyłem pierwszą misje,

pobiegałem po mieście, dostałem się do budynku policji tajniackim wejściem, gra mi się wywaliła i całe szczęście bo się oderwać nie mogłem.

Nie ma co to będzie jedna z najlepszych gier tego roku, ba to będzie jedna z najlepszych gier w ogóle. Tyle, że ja grałem na tym średnim poziomie trudności i miałem markery zadań, ale na PS3 od razu zacznę od najwyższego bo chyba wtedy są wyłączone, a moim zdaniem przeszkadzają we wtopieniu się w ten świat. Kiedyś grało się w rpg bez tych durnych ikonek na mapie i też było dobrze i tak mam zamiar grać w ten tytuł. To co cieszy, że tylko newralgiczne punkty są zaznaczone, całą resztę musimy odkryć sami. Nawet durny sklep z bronią nie jest oznaczony i to mi się podoba. Och czuję, że ten tytuł przyniesie wiele frustracji i zarazem satysfakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zamierzam przejść, zakupione jakiś czas temu, dwa pierwsze DE, ;) Świetnie się zapowiada, choć grafika jest bardzo przestarzała. DE:HR poczeka aż poznam dwie pierwsze odsłony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójka to prequel więc może zacznij od niej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem pierwszą misje,

pobiegałem po mieście, dostałem się do budynku policji tajniackim wejściem, gra mi się wywaliła i całe szczęście bo się oderwać nie mogłem.

Nie ma co to będzie jedna z najlepszych gier tego roku, ba to będzie jedna z najlepszych gier w ogóle. Tyle, że ja grałem na tym średnim poziomie trudności i miałem markery zadań, ale na PS3 od razu zacznę od najwyższego bo chyba wtedy są wyłączone, a moim zdaniem przeszkadzają we wtopieniu się w ten świat. Kiedyś grało się w rpg bez tych durnych ikonek na mapie i też było dobrze i tak mam zamiar grać w ten tytuł. To co cieszy, że tylko newralgiczne punkty są zaznaczone, całą resztę musimy odkryć sami. Nawet durny sklep z bronią nie jest oznaczony i to mi się podoba. Och czuję, że ten tytuł przyniesie wiele frustracji i zarazem satysfakcji.

Widzialem to tajniackie wejscie (ba, nawet 2 inne jeszcze :D), ale ja postanowilem uzyc perswazji :smile:, jest tyle drog ze leb boli. Markery zadan mozna wylaczyc w opcjach (niezaleznie od poziomu trudnosci), przewaznie sa glowne misje poboczne i glowne oznaczone, ale czasami nie ma ich w ogole i musisz znalezc zleceniodawce jakiegos pobocznego questa, o sklepie z bronia dowiedzialem sie z Kieszonkowej Sekretarki :laugh: wiec potem szukalem

stacji benzynowej w miescie

, ale co najlepsze, to nie jedyny sklep, drugi jest lepiej ukryty i ma lepsze itemy ;), troche sie go naszukalem podczas "hardokorowego lizania scian miasta".

W poprzednim poscie zapomnialem dodac ze w grze modyfikuje sie bronie czesciami ktore potem sa widoczne, tez fajny patent i upgrade'ow jest troche.

Dlatego zamierzam przejść, zakupione jakiś czas temu, dwa pierwsze DE, ;) Świetnie się zapowiada, choć grafika jest bardzo przestarzała. DE:HR poczeka aż poznam dwie pierwsze odsłony.

HR to prequel, jestes pewien ze lepiej bedzie zaczynac od 1nki ?

PS. Dwojka to ogromna kupa ponoc ktora i tak nie kontynuuje jedynki, nawet tytul zostal zmieniony bo gra nie spelnila oczekiwan.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójka to prequel więc może zacznij od niej :)

Wiem o tym, ale wolę poznać świat normalnie, tak jak fani DE. To tak jakbym zaczął oglądanie sagi STAR WARS od nowych epizodów. Gdybym tak zrobił, to pewnie nie byłbym fanem tego uniwersum. Co więcej, skok technologiczny i róznice w grafice, czy też animacji, zepsułyby mi przyjemność z gry w oryginalnego DE.

HR to prequel, jestes pewien ze lepiej bedzie zaczynac od 1nki ?

PS. Dwojka to ogromna kupa ponoc ktora i tak nie kontynuuje jedynki, nawet tytul zostal zmieniony bo gra nie spelnila oczekiwan.

Jestem, jestem. ;)

P.S. Ponoć, ale tylko dlatego, że jedyneczka była tak wypasiona (podobno). Nie zmieniono tytułu, tylko dodano podtytuł- INVISIBLE WAR. Myślisz pewnie o PROJECT SNOWBLIND, który miał być osadzony w realiach DE, ale ostatecznie twórcy gry odeszli od tego pomysłu i stworzyli coś odrębnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie skończyłem betę. Klimat w tej grze miażdży, a tak miodnego gameplayu z tyloma sposobami przejścia jednej małej misji od dawna nie było. Ile ma być miast, 5-6? Jeśli tak to wspaniale, zapowiada się naprawdę długa i świetna gra. Taka mała beta jest 2-3x dłuższa niż przeciętny CoD :D. Denerwują trochę długie loadingi, ale mam nadzieję, że zostanie to poprawione. Teraz mam dylemat czy kupić Skyrima czy to, bo starczy mi tylko na jedną grę.

Jak udało Wam się wejść do posterunku policji? Ja nie wiedziałem co zrobić, bo Haas nie chciał mnie wpuścić, więc zwiedziłem całą dzielnicę i

znalazłem ten korytarz, w którym podłoga jest naelektryzowana. Trudziłem się z tym przez chwilę i spróbowałem przejść używając dwóch skrzynek (jedną kładę na podłodzę, podnoszę drugą i kładę przed siebie)

. To mnie kompletnie rozwaliło, uważałem to za arcygłupi pomysł, a jednak się to udało xd. Mindblown.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętni zagłębienia się w betę mogą ściągnąć ja z filesonic Ja po przeczytaniu kilku postów nie mogę się powstrzymać, jeśli jest tak jak piszecie będzie zajebista giera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale najprawdopodobniej w grze będzie 6 miast:

- Detroit

- Shanghai

- Montreal

- New York

- Philadelphia

- Milwaukee

...i 1 wyspa: Heng Sha

http://deusex.wikia....uman_Revolution

PS. Mam pytanie - czy w becie jest jedyna część miasta czy będą inne dzielnice? I jeśli będą to wiadomo ile ich jest?

Edytowane przez InFaMe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo na ile mniej więcej godzin starczy pełna wersja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo na ile mniej więcej godzin starczy pełna wersja?

Bedzie dlugo, z 20-30h na pewno powinno byc, a moze i nawet dluzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo kombinowania więc zejdzie :) Podobno odwalając wszystkich, czyli najszybszy sposób przejścia, zejdzie jakieś 20h.

Ktoś pisał wcześniej że graficznie gra kuleje, jak dla mnie jest bardzo dobrze, styl zbliżony do MGS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał wcześniej że graficznie gra kuleje, jak dla mnie jest bardzo dobrze, styl zbliżony do MGS4.

Ja to napisalem, styl zgadza sie, mialem chwilami skojarzenia z MGSem, szczegolnia ta zlota otoczka wszedzie [bardzo mi sie podoba], aczkolwiek w kwestii technicznej nie jest tak super kolorowo, przynajmniej na razie, moze do premiery sie to jeszcze poprawi. Ale podkreslam, design/artyzm tej gry jest na poziomie mistrzowskim.

Ugryzlem sie w palce i postanowilem nie przechodzic bety drugi raz, wracam do BC2 przy ktorym bede zabijal mysli o Deusie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam, zbyt krótki fragment żeby zepsuł zabawę później :) Ja tam połknąłem już 2 razy, pierwszym razem przechodziłem eliminując co się da, drugim po cichu. Wystrzelanie wszystkich nie sprawiło mi trudności, przejście po cichaczu było nudne, najlepiej chyba bawić się i eliminować po cichu kolejnych wrogów. Zajmie to trochę czasu ale dostarczy najwięcej frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam, zbyt krótki fragment żeby zepsuł zabawę później :) Ja tam połknąłem już 2 razy, pierwszym razem przechodziłem eliminując co się da, drugim po cichu. Wystrzelanie wszystkich nie sprawiło mi trudności, przejście po cichaczu było nudne, najlepiej chyba bawić się i eliminować po cichu kolejnych wrogów. Zajmie to trochę czasu ale dostarczy najwięcej frajdy.

Mi najwiecej frajdy przynioslo skradanie sie z postojami w niektorych lokacjach na cicha eliminacje wrogow, oczywiscie wszystko hackowalem etc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dlugo, z 20-30h na pewno powinno byc, a moze i nawet dluzej.

Czyli to oznacza, że beta to 1/3 gry?! Trochę kiepsko porównując do takiego TES V, ale i tak myślę, że ze 50h z side-questami i eksploracją zejdzie. No nic, pewnie kupię na PC, bo mi tylko raz na jakiś czas przycina i da się komfortowo grać :P.

A tam, zbyt krótki fragment żeby zepsuł zabawę później :) Ja tam połknąłem już 2 razy, pierwszym razem przechodziłem eliminując co się da, drugim po cichu. Wystrzelanie wszystkich nie sprawiło mi trudności, przejście po cichaczu było nudne, najlepiej chyba bawić się i eliminować po cichu kolejnych wrogów. Zajmie to trochę czasu ale dostarczy najwięcej frajdy.

Udało Ci się przejść ostatnie pomieszczenie

(to przed Barrettem)

po cichu? Ja tam miałem wielki problem, z jednej strony turret, z drugiej kamera, z góry snajper, a po lewej 3 wrogów o_0. W końcu wkurzyłem się i wszystkich pozabijałem.

Edytowane przez InFaMe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/size][/font]Udało Ci się przejść ostatnie pomieszczenie

(to przed Barrettem)

po cichu? Ja tam miałem wielki problem, z jednej strony turret, z drugiej kamera, z góry snajper, a po lewej 3 wrogów o_0. W końcu wkurzyłem się i wszystkich pozabijałem.

Latwo nie bylo ale mi sie udalo. Turret mial 1 krotki blindspot ktory trzeba bylo dobrze wykorzystac, mozna tez bylo wejsc od gory, lub nawet nie zblizac sie do turreta, tylko w srodku tych "pomieszczen malych" bylo wejscie do szatni, jesli dobrze rozegrasz dialog, wejdziesz tam, poszperasz w itemach i pojdziesz dalej czysta droga.

Osobiscie sprawdzilem wszystkie mozliwe drogi do tego pomieszczenia (nawet jak juz doszedlem to sie cofalem specjalnie przez pol bazy zeby inne podejscie wyprobowac - sporo itemow nakosilem), znalazlem dokladnie 4 :thumbsup:, oczywiscie 0 alarmow i nikt mnie nie widzial, ale siedzialem chyba ponad godzine/dwie nad ta misja.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy DX będzie na Steamie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Kopacza :

linka1

linka 2

Nie pamiętam który ściągałem..a to i tak było pare latek temu. Znacząco poprawia grafę w tej genialnej grze. Polecam .Grę też :)

Co tu dodac by offtopu nie było...Nic. I love DeusEx i nie moge sie doczekać.

Over & out do premiery!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DaraS>>>Dobre. Powinien być zakaz wrzucania filmików z tej gry, bo człowiek się zaczyna za bardzo ekscytować, a przy obecnych temperaturach, może się to skończyć zawałem. :D

Dla Kopacza :

linka1

linka 2

Nie pamiętam który ściągałem..a to i tak było pare latek temu. Znacząco poprawia grafę w tej genialnej grze. Polecam .Grę też :)

Co tu dodac by offtopu nie było...Nic. I love DeusEx i nie moge sie doczekać.

Over & out do premiery!

O, dzięki, ale raczej przejdę ją w normalnej wersji. Lubię klasyki w starej oprawie. Grafika nie jest najważniejsza, więc takie gry jak TR nawet z mega pikselami bronią się same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Kopacza :

linka1

linka 2

Nie pamiętam który ściągałem..a to i tak było pare latek temu. Znacząco poprawia grafę w tej genialnej grze. Polecam .Grę też :)

Co tu dodac by offtopu nie było...Nic. I love DeusEx i nie moge sie doczekać.

Over & out do premiery!

31 lipca wychodzi nowy mod obslugujacy rozdzielczosc HD i DX10 - oto efekty:

Chyba sie skusze.

<boner>

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×