Skocz do zawartości
Patricko

Resident Evil 6

Rekomendowane odpowiedzi

Ale komu przetłumaczać chcesz? To nie Korea Płn chłopie, że ktoś mi narzuca pogląd.

tobie akurat nic nie narzucam i tak bym nic nie wskórał

"AHA ! Idąc z kolei Twoim tokiem rozumowania, po ograniu dema masz prawo wydać ocenę grze równie rzetelną co recenzent który ograł pełen produkt. Aż nie wiem jak to skomentować.

Być może gra nie będzie rewolucyjna, być może nie będzie w niej niczego, czego wcześniej nie widzieliśmy, ale co z tego? Przecież nie te czynniki decydują czy gra jest dobra czy nie. Dla mnie najważniejszym jest, że po demie mam ochotę na więcej i z niecierpliwością czekam na 2 października. Amen."

Wiesz ja tu nie wydaje ocen ja pisze po prostu jakie jest demo i że WYDAJE mi sie że w finalnej wersji bedzie to samo - czyli rozgrywka której ja nie kupuję, nie podoba mi sie i tyle. Tobie seie podoba taki rodzaj rozgrywki rozumiem to i szanuje możesz isc kupić gre i życze ci abys się dobrze bawił bo oto chodzi. Jesli gra w finalnej wersji okaże sie lepsza i mi spasuje wtedy z checia ja kupię ale do tej pory Capcom niczym mnei nie zachecił do jej kupna. In to jest tylk9o moje zdanie na temat tej gry jesli komus to pomoże w podjęciu decyzji super ale jak pisałęm wyżej moje słowa to nie wyrocznia - podoba ci sie - nie patrz co mówia pozostali idz kup gre, baw sie dobrze bo sam wiesz co jest dla ciebie najlepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@salwik92

Jeśli mnie pamięć nie myli to Ty grałeś i broniłeś na forum kupowatego RE: ORC. No w porównaniu z tym crapem to faktycznie RE6 to gra roku. :biggrin:

Jeszcze jedno do zawiedzionych kolegów: Grubo przed oficjalną zapowiedzią RE6 główny twórca powiedział: "RESIDENT EVIL 6 BĘDZIE GRĄ AKCJII"

"kropka i koniec" :P

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno do zawiedzionych kolegów: Grubo przed oficjalną zapowieszią RE6 główny twórca powiedział: "RESIDENT EVIL 6 BĘDZIE GRĄ AKCJII"

"kropka i koniec" :P

No i kolega wszystko ładnie wyjaśnił, dość tych spin i kłótni :-P

Powiem Wam tak, jak przyjdzie mi gra i ją przejdę to na pewno napiszę tu na portalu recke tak jak zrobiłem z 5 odsłoną serii. Bowiem właśnie dzięki recenzją (czy to tekstowym, czy wideo) gracze decydują się na zakup danej gry. Najważniejsze by recenzja nie była pisana przez mega fanboya, bo taka nigdy nie będzie obiektywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@salwik92

Jeśli mnie pamięć nie myli to Ty grałeś i broniłeś na forum kupowatego RE: ORC. No w porównaniu z tym crapem to faktycznie RE6 to gra roku. :biggrin:

Jeszcze jedno do zawiedzionych kolegów: Grubo przed oficjalną zapowieszią RE6 główny twórca powiedział: "RESIDENT EVIL 6 BĘDZIE GRĄ AKCJII"

"kropka i koniec" :P

RE:ORC nie był zły, klimat odczuwałem, fabularnie gra też była powiązana, a to, że gra była typowym shooterem to inna sprawa, grało mi się w nią przyjemnie. Jestem jedną z niewielu osób, którym się ta gra podobała. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@salwik92

Jeśli mnie pamięć nie myli to Ty grałeś i broniłeś na forum kupowatego RE: ORC. No w porównaniu z tym crapem to faktycznie RE6 to gra roku. :biggrin:

Jeszcze jedno do zawiedzionych kolegów: Grubo przed oficjalną zapowiedzią RE6 główny twórca powiedział: "RESIDENT EVIL 6 BĘDZIE GRĄ AKCJII"

"kropka i koniec" :P

@salwik92 widze że cie juz koledzy z innych dyskusji szukaja po forum :D musisz być bardzo znany i lubiany buahahhaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@salwik92 widze że cie juz koledzy z innych dyskusji szukaja po forum :biggrin: musisz być bardzo znany i lubiany buahahhaha

A ty zabawny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawie to wygląda, a wiadomo coś ile rozdziałów posiada osobno każda z kampanii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Według mnie, bardzo dobry trailer. ;) Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE:ORC nie był zły, klimat odczuwałem, fabularnie gra też była powiązana, a to, że gra była typowym shooterem to inna sprawa, grało mi się w nią przyjemnie. Jestem jedną z niewielu osób, którym się ta gra podobała. :)

Co że niby RE:ORC nie było złe to było totalne nieporozumienie , klimat he he dobre zwykła rozwałka napieprzanie do zombi z prawie niekończącą się amunicją , czas gry żałosny to nawet nie był czas gry mnie to bardziej podeszło pod dłuższe demo 3,5h prawie 4 godziny że o małej ilości bossów nie wpomnę jeśli coś w tej grze oprócz dwóch tyrantów można nazwać bossami a trzeba pamiętać że taki RE do czegoś zobowiązuje , jeszcze jakby gra była długa np 10h no 8h + powiedzmy 6 konkret bossów to szło by pogadać ( i nie jest ważne czy to shooter czy surival horror) a tak to zwykły shit i naciąganie ludzi na kasę kumpel miał tp mi pożyczył i sobie pograłem, co do RE6 na pewno kupię demko mi się podobało i jeżeli Capcom nie zrobi tego błędu co Square z FF13 to będę grał w takie rezydenty jeśli przejdą w stronę Racoon City to pulok im w twarz i sobię na jakiś czas daruję ich gry. :banana:

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co że niby RE:ORC nie było złe to było totalne nieporozumienie , klimat he he dobre zwykła rozwałka napieprzanie do zombi z prawie niekończącą się amunicją , czas gry żałosny to nawet nie był czas gry mnie to bardziej podeszło pod dłuższe demo 3,5h prawie 4 godziny że o małej ilości bossów nie wpomnę jeśli coś w tej grze oprócz dwóch tyrantów można nazwać bossami a trzeba pamiętać że taki RE do czegoś zobowiązuje , jeszcze jakby gra była długa np 10h no 8h + powiedzmy 6 konkret bossów to szło by pogadać ( i nie jest ważne czy to shooter czy surival horror) a tak to zwykły shit i naciąganie ludzi na kasę kumpel miał tp mi pożyczył i sobie pograłem, co do RE6 na pewno kupię demko mi się podobało i jeżeli Capcom nie zrobi tego błędu co Square z FF13 to będę grał w takie rezydenty jeśli przejdą w stronę Racoon City to pulok im w twarz i sobię na jakiś czas daruję ich gry. :banana:

Pograj sobie na najwyższym poziomie trudności. Ludzie grają na easy/normal to się dziwią, że gra jest krótka, a tam zbytnio większego problemu z przejściem gry na szybko nie ma. Ja klimat odczuwałem w tej odsłonie, to najważniejsze. Za nówkę zapłaciłem 120zł i mega stratny nie byłem, dałem grze szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty salwik ale my też re:orc nam na najwyzszym poziomie przeszliśmy w 4 godziny :P

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty salwik ale my też re:orc nam na najwyzszym poziomie przeszliśmy w 4 godziny :P

W 6-7h, ale na bank nie w 4, no prosze cię. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jedni grają lepiej drudzy gorzej a nie wierzę że jesteś mega lepszy od mojej skromnej osoby skąd wiesz że ja nie gram powiedzmy 50% lepiej od ciebie i mnie starczą 4h by skończyć rezydenta na najwyższym stopniu trudności + mogłem grać z kumatym kumplem to rozgrywka już jest w połowie łatwiejsza.

Ps. Nie jestem jakiś super hardcor i nie robię z siebie super mega gracza jakby co he he.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni wypuścić takie demko, tutaj już jest jakiś klimat. Pustymi korytarzami idziemy tropem jakichś dźwięków i jest niezła muzyka, no ale nadal wkurza mnie że ktoś non stop obok mnie chodzi i nie moge sie przez to bać. Gra solo straciła już zupełnie smak. Mogli chociaż jedną kampanie dać z samym Leonem i dałoby sie zrobić więcej kinowych scenek trzymających w napięciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem, po jaką cholerę dają we wszystkich scenariuszach osobę towarzyszącą. Chodzi taki CPU, nawet nie strzela odpowiednio i stoi w miejscu i przeszkadza, zabija klimat, bo wieje od niego sztucznością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby można było grać w co-op offline przypuszczam. No ale fakt, niestety psuje to klimat. Przeszkadzało już w RE 5 :/

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zaciskam kciuki i czekam. Demo narobiło mi smaka, zwłaszcza na kampanię Leona. Wracają motywy ze starych RE, co cieszy. Ależ mi się japa ucieszyła, gdy zombie zaczęli wsadzać swoje brudne łapska przez okna korytarza, albo przy panicznej próbie odpalenia radiowozu (BTW, Leon nie ma szczęścia do aut - co nie wsiądzie w radiowóz, to od razu go rozbija:)). Chris, jak na typowego koksa przystało w swojej kampanii sieje rozpierdziel na lewo i prawo, nie zapowiada się to za ciekawie, no ale cóż - może podratują się ciekawymi i emocjonującymi walkami z bossami. Po demie nie da się za wiele powiedzieć o kampanii Jake'a, nie dane było zmierzyć się z Ustanakiem, a sama rozrywka za bardzo przypominała tę, która daje kampania Chrisa. No, ale jeżeli będzie skąpienie ammo i paniczne rajdy przed nacierającym Nemezis-wannabe, to może być ciekawie.

I w ogóle nie łapię zarzutów o słabszą niż w piątce grafikę. Ej, porównuję kampus z kampanii Leona i dowolną lokację z piątki - ilość szczegółów w RE6 bije na łeb na szyję to, co dał nam Capcom w RE5. Analysing nie straszy, tekstury przystojne, spowolnień animacji nie uświadczyłem. Modele postaci lepsze i bardziej szczegółowe niż w RE5. No i w poprzedniej części nie dało rady odstrzelić samego czerepu przeciwnikowi:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne opinie na temat RE 6. Dobrze, bardzo dobrze. Zobaczymy jak będzie się prezentować gra finalnie w październiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby można było grać w co-op offline przypuszczam. No ale fakt, niestety psuje to klimat. Przeszkadzało już w RE 5 :/

mogli pójść tropem Visceral, którzy w nadchodzącej odsłonie Dead Space i dadzą co-op na życzenie. grasz sam, to nikt się nie pałęta pod nogami. masz towarzysza - pojawia się kolejna postać w grze.

co do RE5 - tam postać Shevy niczego nie psuła, bo gra wyzuta była z jakiegokolwiek klimatu grozy. w przypadku RE6 jakaś namiastka strachu mogłaby się pojawić w kampanii Leona, ale tak jak piszecie - będzie prawdopodobnie skutecznie zepsuta przez wszędobylskiego bota.

Edytowane przez zimzvm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do RE5 - tam postać Shevy niczego nie psuła, bo gra wyzuta była z jakiegokolwiek klimatu grozy. w przypadku RE6 jakaś namiastka strachu mogłaby się pojawić w kampanii Leona, ale tak jak piszecie - będzie prawdopodobnie skutecznie zepsuta przez wszędobylskiego bota.

Kurczę, ja mam nadzieję, ze uda się - przynajmniej w przypadku Leona - pokazać, że i w co-op można postraszyć. Ale żeby to osiągnąć, trzeba by nafaszerować grę tymi "quasi-QTE" z dema - blokowanie drzwi z kumplem i odstrzeliwanie zombiakom tego, co akurat wystawiają, czy paniczne poszukiwanie kluczyków do stacyjki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ja mam nadzieję, ze uda się - przynajmniej w przypadku Leona - pokazać, że i w co-op można postraszyć. Ale żeby to osiągnąć, trzeba by nafaszerować grę tymi "quasi-QTE" z dema - blokowanie drzwi z kumplem i odstrzeliwanie zombiakom tego, co akurat wystawiają, czy paniczne poszukiwanie kluczyków do stacyjki.

Na pewno granie z ogarniętym kolegą będzie zupełnie czym innym niż gra z botem i tak jak Ty piszesz też licze na takie ciekawe filmowe akcyjki. Jak już będę miał tę grę to nie mam zamiaru zaczynać jej z tragicznym CPU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowym w RE 6 będzie fakt, że bronie nie będzie można upgrade'ować jak to miało miejsce w RE 4 czy RE 5. I jak już każdy chyba wie, w przypadku kampanii Leona trzeba będzie rozsądnie rozporządzać posiadaną amunicją. To mi się podoba, bo amunicji jak ktoś zdąrzył zauważyć, za wiele nie ma. Ciekaw jestem jak to będzie w późnejszych etapach gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Po co mi amunicja jak mam baraż o wiele bardziej zabójczych kopniaków ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×