Skocz do zawartości
Patricko

Resident Evil 6

Rekomendowane odpowiedzi

Nowym w RE 6 będzie fakt, że bronie nie będzie można upgrade'ować

Nie nowym, nie.

@up

Po co mi amunicja jak mam baraż o wiele bardziej zabójczych kopniaków ? ;)

To jest giera, masz ammo to grasz w strzelanke, nie masz to w chodzone mordobicie :biggrin:

Tylko czemu to się jeszcze nazywa Resident Evil :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie zrobia czegos takiego, ze np. w pewnym momencie jestesmy rozdzieleni z partnerem i jedynie nam pozostaje komunikacja przez radio, ewentualnie mini podglad z widoku kompana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie zrobia czegos takiego, ze np. w pewnym momencie jestesmy rozdzieleni z partnerem i jedynie nam pozostaje komunikacja przez radio, ewentualnie mini podglad z widoku kompana.

Jak oglądałem gameplay na cmentarzu to był taki moment i może jest ich więcej. Kolega wcześniej napisał że nie można upgradować broni, a szkoda bo lubiłem tę opcje w RE4 chociaż może to i lepiej że sie nie da. Teraz zamiast kasy zbieramy jakieś skill pointy. Ciekawe co z tego będziemy mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nowym, nie.

To jest giera, masz ammo to grasz w strzelanke, nie masz to w chodzone mordobicie :biggrin:

Tylko czemu to się jeszcze nazywa Resident Evil :(

Zapytaj ludzi z Capcomu...

Ciekaw jestem w takim razie na co będą te punkty wypadające z przeciwników.

Co do kopniaków... nie możesz tego robić w nieskończoność. Ubywa staminy przy każdej sekwencji ciosów i postać się męczy. W demie nawet ciężko bez amunicji było pod koniec kampani Leona, pokonać wszystkich zombie.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem w takim razie na co będą te punkty wypadające z przeciwników.

Imo pewnie będzie się kupowało za to jakieś pierdółki w stylu kostiumów, figurek, dodatkowych broni itp, jak miało to miejsce w RE5. Zamiast określonej liczby pts, przydzielanej pod koniec chaptera w zależności od oceny, teraz te punkty będziemy sobie zbierać sami. Ot, tak zachęta, żeby starać się ubić każdego przeciwnika i wściubić nos w każdy kąt, zamiast pędzić na złamanie karku przez lokację w celu otrzymania jak najwyższej noty. Niegłupio pomyślane - chcesz dużo punktów, żeby jak najszybciej odblokować bonusy = spędzasz więcej czasu w lokacji = czas gry leci w górę. w tym świetle wiadomości o tym, ze RE6 będzie około trzy razy dłuższe od RE5 nabierają sensu:).

Ot, takie sobie gdybanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kopniaków... nie możesz tego robić w nieskończoność. Ubywa staminy przy każdej sekwencji ciosów i postać się męczy. W demie nawet ciężko bez amunicji było pod koniec kampani Leona, pokonać wszystkich zombie.

Strasznie wolno sie mecza, a jak sie zmecza, to wystarczy wyciagnac noz i ciac ich w pien dopoki stamina sie nie zregeneruje lub zazyc 1 pastylke i "wracamy do gry". Ze tez o systemie kontr nie wspomne ktore moga byc fatalne dla truposzow.

@Mvegeta

Za skill pointy bedziesz mogl ulepszyc obrazenia zadawane bronia palna, beda 3 lvle skilla.

A jak ktos jest ciekaw listy skillow, to zapraszam do linka: http://uk.ign.com/wikis/resident-evil-6/Campaign_Skills?objectid=85710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie wolno sie mecza, a jak sie zmecza, to wystarczy wyciagnac noz i ciac ich w pien dopoki stamina sie nie zregeneruje lub zazyc 1 pastylke i "wracamy do gry". Ze tez o systemie kontr nie wspomne ktore moga byc fatalne dla truposzow.

@Mvegeta

Za skill pointy bedziesz mogl ulepszyc obrazenia zadawane bronia palna, beda 3 lvle skilla.

A jak ktos jest ciekaw listy skillow, to zapraszam do linka: http://uk.ign.com/wi...?objectid=85710

Nie wiem czego oczekujesz po tych zombi. Jak jest ich dużo dookoła i skaczą na ciebie to wcale nie jest takie proste, ale zombi to zombi, nigdy nie było jakoś specjalnie ciężko ich zabić, a teraz można przynajmniej to robić na wiele przyjemnych sposobów. Przemyślałem temat i uważam że capcom to co chciał nam pokazać to jedynie gameplay, dlatego dali nam przy tym nudne lokacje, nudnych przeciwników, brak nastrojowej muzyki i brak klimatu, żeby sie gracze nie wypalili samym demem i za bardzo nie podjarali, ale i tak uważam co by nie było że największym minusem zabijającym klimat będzie brak możliwości gry w pojedynke.

Strasznie wolno sie mecza, a jak sie zmecza, to wystarczy wyciagnac noz i ciac ich w pien dopoki stamina sie nie zregeneruje lub zazyc 1 pastylke i "wracamy do gry". Ze tez o systemie kontr nie wspomne ktore moga byc fatalne dla truposzow.

@Mvegeta

Za skill pointy bedziesz mogl ulepszyc obrazenia zadawane bronia palna, beda 3 lvle skilla.

A jak ktos jest ciekaw listy skillow, to zapraszam do linka: http://uk.ign.com/wi...?objectid=85710

Nie wiem czego oczekujesz po tych zombi. Jak jest ich dużo dookoła i skaczą na ciebie to wcale nie jest takie proste, ale zombi to zombi, nigdy nie było jakoś specjalnie ciężko ich zabić, a teraz można przynajmniej to robić na wiele przyjemnych sposobów. Przemyślałem temat i uważam że capcom to co chciał nam pokazać to jedynie gameplay, dlatego dali nam przy tym nudne lokacje, nudnych przeciwników, brak nastrojowej muzyki i brak klimatu, żeby sie gracze nie wypalili samym demem i za bardzo nie podjarali, ale i tak uważam co by nie było że największym minusem zabijającym klimat będzie brak możliwości gry w pojedynke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/url]
wow wow wow wow
WOW! Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem coście się tak uje*ali tego coopa. Dla mnie najlepszy jaki grałem w 5. Sam system podziękowań i rozkazów b rozbudowali w 6. Ba, nawet tonacja się zmienia - nie ma akcji to gadają normalnie; jest zamieszanie to drą papę na maksa hehe

Słyszeliście o czymś takim jak lone wolf?

Jak są skille i re.net to pewnie bd też lvl postaci coś na wzór operacji raccoon mnie się wydaje ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania Leona jest w miare ciekawa ale reszta to już jakaś porażka.Grając jako Jake niedotrwałem do końca dema bo to było strasznie słabe i nudne.Podobnie się ma sprawa z Chrisem. Chciałem Kupic grę w dniu premiery ale chyba sobie odpuszczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasysam public demko. Jakie tam mam kampanie do dyspozycji?? Bo wy piszecie, o kilku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zagrałem w demo i to by było na tyle.

Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Strzelam sztywnemu w brzuch -> wybucha mu głowa, kopie go w nogę odpada ręka, nie dla mnie takie coś.

Grafa z d...y wzięta jak na tą epokę.

Fanem serii nie jestem żeby się tym zachwycić. Choć stare RE z PC było OK.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem po demie i.... nie jestem zachwycony. Podobały mi się głownie bulldogi które wykonawał Leon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba średnio dobra ;) ale - jutro się zobaczy czy zamawianie pre-ordera było dobrym rozwiązaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3/10 do 9/10 o_O Niezła rozpiętość ocen :D I jaki jest sens brać pod uwage oceny dużych serwisów? Żaden. Na szczęście dali demo i wiem, że Bloody Disgusting raczej z dupy wyjęło tą 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny wręcz słabe. No, ale może to będzie znak dla Capcom'u, że powinni w inną stronę pokierować nowe części Resident Evil. :) Czyli np. survival horror jak dawniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamespot ostro przegięło z oceną. Pewnie RE6 oceniał ten sam gościu co Operation Raccoon City, bo identyczna nota, a gry dzieli przepaść ...

Z resztą jutro przyjdzie preorder to sam się przekonam czy warto było kupić.

Po ograniu dema cudów nie oczekuję, ale wystarczyło by mi usprawnione RE5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premiera już jutro a ja daleko w polu z borderami 2... Cóż alfiki i inne salwiki nie dadzą mi żyć jak nie zacznę od jutra :P czekam i w dupie z hejterami na jakiś niszowych i ujowych serwisach (trochę edge straszy gdyż raczej ich szanowałem a tu 6tka tylko...)... Przecież nie ma nic bardziej suiektywnego aniżeli recenzja... "A ludzie swój rozum majo ino jo"

Edytowane przez zdun1983
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×