Skocz do zawartości
Patricko

Resident Evil 6

Rekomendowane odpowiedzi

Capcom nie umie wydawać dem - DD świadkiem... ;)

A jak gra mimo wszystko będzie słaba, to trudno - Dishonored za rogiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry bajer, haha. Jak wyskoczyło zdjęcie mojego przyjaciela, to się nieźle obśmiałem :D Ale filmik to zrobić potrafią klimatyczny, szkoda, że w grze tego aż tak nie czuć, to jest dziwne, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Salwik92

Demo z założenia pokazuje najlepsze strony pozycji (ma zachęcić do zakupu, taka reklama.....wiesz?), jeśli to ma być dobra strona z RE 6 to niestety w mojej skromnej ocenie gracza ogrywającego premiery 1-3 to 6ka dyplomatycznie mówiąc jest słaba i tyle. Nie pisze tego z satysfakcją lecz z żalem ;), liczyłem na więcej.

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zdjecie brata wyskoczylo

I msg "I love you" a ja se mysle "ku*wa srolju" xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo z założenia pokazuje najlepsze strony pozycji (ma zachęcić do zakupu, taka reklama.....wiesz?), jeśli to ma być dobra strona z RE 6 to niestety w mojej skromnej ocenie gracza ogrywającego premiery 1-3 to 6ka dyplomatycznie mówiąc jest słaba i tyle. Nie pisze tego z satysfakcją lecz z żalem ;), liczyłem na więcej.

Nie, nie wiem...dobrze, że mnie uświadomiłeś, dziękuję. Trudno, żeby wszystko umieścili w demie (notatki, możliwe zagadki) i inne rzeczy. Demo to demo, jak pod tym kątem sugerujesz się czy grę kupić należy, czy też nie, to pozdrawiam serdecznie. Jak ja mam jakieś wątpliwości co do danego tytułu, czytam mase recenzji i patrzę na oceny. Jeszcze nigdy demo nie zachęciło mnie do kupna jakiejkolwiek gry. I jak kogoś gra interesuje, to powienien się zacząć nią interesować już przez dłuższy czas, to by wiedział, jak możliwie wyglądać ona będzie i na czym bazowac. Ja się nie rozczarowałem jakiś strasznie, bo wiedziałem, co mnie czeka, no ale jednak wielkiej tragedii też nie było.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demie chciałeś mieć jakieś zagadki? Proszę...podobnie z notatkami, nie musieli wcale ich zamieszczać w demie.

Pewnie że nie musieli po co w demie zagadki czy notatki ?? po co w demie wogóle gra?? mozę poogladamy tylko filmiki i na podstawie tego zdecydujemy sie na zakup ufając Capcomi w zapewnienia że gra jest super. Wyjasnie ci cos bo chyba nie rozumiesz demo ma mnie ZACHĘCIĆ a nie ZRAŻIĆ do kupna gry dlatego powinno być doładowane wszystkim co czeka mnie w puzniejszej rozgrywce, ma to być najlepszy wycinek gry abym po ograniu zakładał buty i biegł do sklepu. Wydaje mi sie iż skoro w demie nie zamieścili ani jednej zagadki (no niech im bedzie ze demo za krótkie na zagadki) tak wrzucenie chociaż jednej notatki do zebrania nie powinno być problemem. Skoro nie ma tego w demie jest bardzo duze prawdopodobieństwo że w finalnej wersji tez tego nie bedzie ew wrzucą jedna, dwie zagadki żeby np: wyżej piszący kolega i ja nie mówili że nie ma zagadek. Zastanawia mnie czemu bagatelizujesz swoimi wpisam wszystkie negatywne komentarze odnośnie gry - jakbyś był podstawiony z Capcomu normalnie:D. Pisze ci chłop że nie ma zagadek = bo nie ma to mu odpowiadasz bezsensowym zdaniem czy w demie chce mieć zagadki - zero jakich argumentów tylko bronienie gry na "siłę" - bo ja uważam ze jest ok to jest ok - no taka dyskusja to do niczego nie prowadzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wiem...dobrze, że mnie uświadomiłeś, dziękuję. Trudno, żeby wszystko umieścili w demie (notatki, możliwe zagadki) i inne rzeczy. Demo to demo, jak pod tym kątem sugerujesz się czy grę kupić należy, czy też nie, to pozdrawiam serdecznie. Jak ja mam jakieś wątpliwości co do danego tytułu, czytam mase recenzji i patrzę na oceny. Jeszcze nigdy demo nie zachęciło mnie do kupna jakiejkolwiek gry.

Zgadzam sie. Jezeli nie jestem pewny co do tytulu, zawsze czytam roznorakie recenzje. Pozatym, fajnie jednak pewne niespodzianki pozostwic, niz wszystkie asy odrazu wylozyc na stol. Jedynie chyba tylko Folklore kupilem na podstawie dema, bo okladka gry przywodzila na mysl jakas gre dla dzieci :P ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wiem...dobrze, że mnie uświadomiłeś, dziękuję. Trudno, żeby wszystko umieścili w demie (notatki, możliwe zagadki) i inne rzeczy. Demo to demo, jak pod tym kątem sugerujesz się czy grę kupić należy, czy też nie, to pozdrawiam serdecznie. Jak ja mam jakieś wątpliwości co do danego tytułu, czytam mase recenzji i patrzę na oceny. Jeszcze nigdy demo nie zachęciło mnie do kupna jakiejkolwiek gry.

no na pewno dla samego tytułu nie kupuję, bo z całym szacunkiem dla serii RE - to 6ka po demku nie napawa optymizmem, a znając życie to recenzje gier zależne są od sponsora danej gazety, strony www, programu TV itp. Własnie demo to własne namacalne doświadczenie, poza tym ja po tym demie nie mam wątpliwości, nie muszę czytać recenzji przekupionych pismaków - wiem swoje - RE 6 jest do bani

ps. nie spinaj się tak ;), to jest moje subiektywne zdanie, skażone starymi naleciałościami, nick sugeruje, że masz inne doświadczenia, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nie musieli po co w demie zagadki czy notatki ?? po co w demie wogóle gra?? mozę poogladamy tylko filmiki i na podstawie tego zdecydujemy sie na zakup ufając Capcomi w zapewnienia że gra jest super. Wyjasnie ci cos bo chyba nie rozumiesz demo ma mnie ZACHĘCIĆ a nie ZRAŻIĆ do kupna gry dlatego powinno być doładowane wszystkim co czeka mnie w puzniejszej rozgrywce, ma to być najlepszy wycinek gry abym po ograniu zakładał buty i biegł do sklepu. Wydaje mi sie iż skoro w demie nie zamieścili ani jednej zagadki (no niech im bedzie ze demo za krótkie na zagadki) tak wrzucenie chociaż jednej notatki do zebrania nie powinno być problemem. Skoro nie ma tego w demie jest bardzo duze prawdopodobieństwo że w finalnej wersji tez tego nie bedzie ew wrzucą jedna, dwie zagadki żeby np: wyżej piszący kolega i ja nie mówili że nie ma zagadek. Zastanawia mnie czemu bagatelizujesz swoimi wpisam wszystkie negatywne komentarze odnośnie gry - jakbyś był podstawiony z Capcomu normalnie:D. Pisze ci chłop że nie ma zagadek = bo nie ma to mu odpowiadasz bezsensowym zdaniem czy w demie chce mieć zagadki - zero jakich argumentów tylko bronienie gry na "siłę" - bo ja uważam ze jest ok to jest ok - no taka dyskusja to do niczego nie prowadzi

Ciężko mi się czytało ten twój post, no ale jakoś przebrnąłem, uf...

A więc tak:

-

Pewnie że nie musieli po co w demie zagadki czy notatki ?? po co w demie wogóle gra?? mozę poogladamy tylko filmiki i na podstawie tego zdecydujemy sie na zakup ufając Capcomi w zapewnienia że gra jest super
o co ci chodziło, bo nie za bardzo rozumiem?

- swoje zdanie o bazowaniu na demie pod kątem finalnej wersji wymieniłem, a twoje na ten temat mnie jakoś nie specjalnie interesuje

- Ostatnie zdania twojej wypowiedzi znowu są jakieś tragiczne. Koleś pisał, że nie ma zagadek, no na litość boską....czy w 5tej części miałej w demie jakieś zagadki? Nie, więc o czym rozmawiamy? Weź się 2 razy zastanów człowieku, zanim coś do mnie napiszesz, dobra moja rada.

ps. nie spinaj się tak ;), to jest moje subiektywne zdanie, skażone starymi naleciałościami, nick sugeruje, że masz inne doświadczenia, pozdrawiam
.... brak argumentów to atakujemy nick? wróć do piaskownicy. :> Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)czy w 5tej części miałej w demie jakieś zagadki?

Ale przeciez w 5 w ogole nie bylo zagadek XD :P

no dobra, byla jedna z laserami...

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez w 5 w ogole nie bylo zagadek XD :P

no dobra, byla jedna z laserami...

Bo nie było ^^ Jednakże chodziło mi o demo ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wszystkim już powiedzieliście wyżej. Mi, już na na samym początku, po wciśnięciu przycisku "Start" zabrakło kultowego lektora wypowiadajacego słowa: "łysident iwyl... syx" w akompaniemencie uderzeń łańcuchów czy coś...

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wszystkim już powiedzieliście wyżej. Mi, już na na samym początku, po wciśnięciu przycisku "Start" zabrakło kultowego lektora wypowiadajacego słowa: "łysident iwyl... syx" w akompaniemencie uderzeń łańcuchów czy coś...

Też liczyłem na coś podobnego, szczerze :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, ze bedzie w pelnej wersji ;)

Haha, wyobraziłem sobie je w wykonaniu premiera Tuska "Rheeeesident....." haha ^^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi się czytało ten twój post, no ale jakoś przebrnąłem, uf...

A więc tak:

- o co ci chodziło, bo nie za bardzo rozumiem?

- swoje zdanie o bazowaniu na demie pod kątem finalnej wersji wymieniłem, a twoje na ten temat mnie jakoś nie specjalnie interesuje

- Ostatnie zdania twojej wypowiedzi znowu są jakieś tragiczne. Koleś pisał, że nie ma zagadek, no na litość boską....czy w 5tej części miałej w demie jakieś zagadki? Nie, więc o czym rozmawiamy? Weź się 2 razy zastanów człowieku, zanim coś do mnie napiszesz, dobra moja rada.

.... brak argumentów to atakujemy nick? wróć do piaskownicy. :>

to może w końcu usłyszymy Twoje argumenty na TAK. Co w tej grze jest zajebistego czego nie ma w każdej aktualnie wydawanej? Ja osobiści krytykuje tą grę w kontekście jej poprzedniczek, w które Ty zapewne wcale nie grałeś, a jeśli tak to z perspektywy nowych czasów i innych wymagań, daruj sobie ta polemikę i umoralnianie. Sprawa jest prosta: dla nowych graczy to RE6 może coś wnosi, ale dla starszych to kupa warta ewentualnie zagrania w rok po premierze w darmowym wydaniu na PS+

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On to juz na starcie by wszystkich wystraszyl.... a raczej odstraszyl :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wyjaśniam

"Pewnie że nie musieli po co w demie zagadki czy notatki ?? po co w demie wogóle gra?? mozę poogladamy tylko filmiki i na podstawie tego zdecydujemy sie na zakup ufając Capcomi w zapewnienia że gra jest super"

Napisałes koledze:

"W demie chciałeś mieć jakieś zagadki? Proszę...podobnie z notatkami, nie musieli wcale ich zamieszczać w demie." - Idąc tym tropem rozumowania po co w demie to czy tamto doszibyśmy do tego po co w demei wogóle jakaś gra (w sensie nasza aktywnośc -chodzenie, celowanie itp). Może obejrzymy tylko filmik i nacisniemy z dwa razy trójkąt podczas jakiegoś QTE i na podstawie tego kupimy grę (czyli de facto kota w worku = bo nie wiesz nic poza tym jak gra wyglada i jaka ma grafikę). Pewnie że w demei nie muszą zamieszczać tego czy tamtego ale powinno to być w ICH INTERESIE - gdyż demo tak naprawdę najlepiej ci przekazuje jak bedzei wygladałą gra i rozgrywka - możesz to ocenic ty sam jako indywidualan osob- pasuje mi to czy nie. Przy ogrywaniu dema to ty jestes recenzentem sam dla siebie - nie musisz czytac recenzji i bazowac na tym co ktoś napisze - wszystko oceniasz sam. Recenzenci sa tylko ludzmi i to co sie podoba im nie zawsze się musi tobie podobać a w przypadku dema możesz sam to ocenić wiec według mnie demo wreć POWINNO być naszpikowane aż do bólu każdym aspektem z gry (i nie piszcie mi tutaj że o moze bedzie niespodzianka moze w finalnej wersji bedzie ok - bo nie każdy ma tyle pieniedzy żeby kupować grę z nadzieją "demo było chu..we ale gra bedzie moze fajna" - według mnie kupowanie gry na siłę pod wpływem hypu, bo jestem fanem serii no prosze cie nie dajmy sie tak doić jak jakieś głupie krowy bo jak programisci zobacza ze coś takiego "przeszło " na rynku to juz wogóle nie bede sie przykładać do żadnej gry bo i tak kupisz bo powiedzmy jestes fanem serii i musisz miec do kolekcji. Tyle jak czegoś nie bedziesz rozumiał jeszcze to pisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może w końcu usłyszymy Twoje argumenty na TAK. Co w tej grze jest zajebistego czego nie ma w każdej aktualnie wydawanej? Ja osobiści krytykuje tą grę w kontekście jej poprzedniczek, w które Ty zapewne wcale nie grałeś, a jeśli tak to z perspektywy nowych czasów i innych wymagań, daruj sobie ta polemikę i umoralnianie. Sprawa jest prosta: dla nowych graczy to RE6 może coś wnosi, ale dla starszych to kupa warta ewentualnie zagrania w rok po premierze w darmowym wydaniu na PS+

Tak, TY człowieku wiesz najlepiej w co ja grałem, a w co nie. Haha, nie no to ci się udało... bez kitu. Jak masz jakiś problem emocjonalny, to wyżyj się, odreaguj w jakiś ciekawy sposób. Nie będę się powtarzał, co w grze jest zajebistego, a co nie, bo to już opisałem pare stron wcześniej. Chcesz, buszuj i sobie znajdziesz. Zajmiesz się czymś.

Wczoraj odkryłem grając z alfikiem w kampanii Jake'a, że możemy się schować do melalowej szafie (coś na zasadzie MGS'a?). Śmiesznie to wygląda, tylko zastanawia mnie po co to w takiej grze. Co jeszcze, bronie wypadają z drewnianych kartonów (mi wypadł shotgun). Dodatkowo jakby ktoś chciał, to w opcjach gry można zmienić celownik laserowy, znany nam z 5tej części, jakoś lepiej mi się z nim gra.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez w 5 w ogole nie bylo zagadek XD :P

no dobra, byla jedna z laserami...

Celna uwaga kolego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym wy piszecie, przecież te demo to jest właśnie ten NAJLEPSZY wycinek z wszystkich 3 kampani .

W Capcomie ludzie po podstawówce na marketingu się nie znają to i specjalnie pokazali najsłabsze fragmenty gry co by ludzi zachęcić ?!

Ta gra od początku miała taka być, demo dokładnie pokazuje co ta gra ma do zaoferowania, w pełnej możesz zobaczyć co najwyżej kilka innych lokacji i broni .

A w 5 co było ?

Zagadki ?

Fabuła ?

Klimat ?

Niektórzy kupili by tą grę nawet jak by Leon latał z pistoletem na wodę i strzelał do smoków bo to przecież legendarne RE !

A jak by zamiast zombie były dinozaury to przecież też fajnie, przecież seria musi ewoluować hehe .

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym wy piszecie, przecież te demo to jest właśnie ten NAJLEPSZY wycinek z wszystkich 3 kampani .

W Capcomie ludzie po podstawówce na marketingu się nie znają to i specjalnie pokazali najsłabsze fragmenty gry co by ludzi zachęcić ?!

Pokazało wszystko co gra ma do zaoferowania, w pełnej możesz zobaczyć co najwyżej kilka innych lokacji i broni .

A w 5 co było ?

Zagadki ?

Fabuła ?

Klimat ?

Niektórzy kupili by tą grę nawet jak by Leon latał z pistoletem na wodę i strzelał do smoków bo to przecież legendarne RE !

A jak by zamiast zombie były dinozaury to przecież też fajnie, przecież seria musi ewoluować .

Dokładnie ale co przetłumaszysz ?? nie przetłumaczysz chocbyś sobie palce zdarł na klawiaturze skoda zachodu po prostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zastanówcie się, po co w grze takiej jak Resident Evil sa notatki? Najczęściej mamy 2 powody, albo służą one do poznawania jakichś ciekawostek fabularnych albo pomagają w rozwiązaniu zagadki logicznej. Spójrzmy teraz na demo RE6. Po pierwsze zagadek tu nie ma, więc nie ma po co umieszczać notatek powiązanych z nimi. Po drugie, załóżmy że dostaliśmy do ogrania mniej więcej środek gry, chcielibyście znaleźć tutaj notatkę która wy wam coś zaspoilerowała? Szczerze wątpię. Od poznawania fabuły jest pełna wersja gry i jestem przekonany, że w niej notatek nie zabraknie. Wracając do zagadek, być może będą, być może nie, możliwe też, że będzie ich jak na lekarstwo i/lub będą banalnie proste, tego nie wiemy i nie możemy być tego pewni.

Dobra wyjaśniam

"Pewnie że nie musieli po co w demie zagadki czy notatki ?? po co w demie wogóle gra?? mozę poogladamy tylko filmiki i na podstawie tego zdecydujemy sie na zakup ufając Capcomi w zapewnienia że gra jest super"

Napisałes koledze:

"W demie chciałeś mieć jakieś zagadki? Proszę...podobnie z notatkami, nie musieli wcale ich zamieszczać w demie." - Idąc tym tropem rozumowania po co w demie to czy tamto doszibyśmy do tego po co w demei wogóle jakaś gra (w sensie nasza aktywnośc -chodzenie, celowanie itp). Może obejrzymy tylko filmik i nacisniemy z dwa razy trójkąt podczas jakiegoś QTE i na podstawie tego kupimy grę (czyli de facto kota w worku = bo nie wiesz nic poza tym jak gra wyglada i jaka ma grafikę). Pewnie że w demei nie muszą zamieszczać tego czy tamtego ale powinno to być w ICH INTERESIE - gdyż demo tak naprawdę najlepiej ci przekazuje jak bedzei wygladałą gra i rozgrywka - możesz to ocenic ty sam jako indywidualan osob- pasuje mi to czy nie. Przy ogrywaniu dema to ty jestes recenzentem sam dla siebie - nie musisz czytac recenzji i bazowac na tym co ktoś napisze - wszystko oceniasz sam. Recenzenci sa tylko ludzmi i to co sie podoba im nie zawsze się musi tobie podobać a w przypadku dema możesz sam to ocenić wiec według mnie demo wreć POWINNO być naszpikowane aż do bólu każdym aspektem z gry (i nie piszcie mi tutaj że o moze bedzie niespodzianka moze w finalnej wersji bedzie ok - bo nie każdy ma tyle pieniedzy żeby kupować grę z nadzieją "demo było chu..we ale gra bedzie moze fajna" - według mnie kupowanie gry na siłę pod wpływem hypu, bo jestem fanem serii no prosze cie nie dajmy sie tak doić jak jakieś głupie krowy bo jak programisci zobacza ze coś takiego "przeszło " na rynku to juz wogóle nie bede sie przykładać do żadnej gry bo i tak kupisz bo powiedzmy jestes fanem serii i musisz miec do kolekcji. Tyle jak czegoś nie bedziesz rozumiał jeszcze to pisz

AHA ! Idąc z kolei Twoim tokiem rozumowania, po ograniu dema masz prawo wydać ocenę grze równie rzetelną co recenzent który ograł pełen produkt. Aż nie wiem jak to skomentować.

Być może gra nie będzie rewolucyjna, być może nie będzie w niej niczego, czego wcześniej nie widzieliśmy, ale co z tego? Przecież nie te czynniki decydują czy gra jest dobra czy nie. Dla mnie najważniejszym jest, że po demie mam ochotę na więcej i z niecierpliwością czekam na 2 października. Amen.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ale co przetłumaszysz ?? nie przetłumaczysz chocbyś sobie palce zdarł na klawiaturze skoda zachodu po prostu

Ale komu przetłumaczać chcesz? To nie Korea Płn chłopie, że ktoś mi narzuca pogląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×