Skocz do zawartości
Patricko

Vanquish

Rekomendowane odpowiedzi

Coś Ci się trofy pomieszały. :P

Leci plusik, bo jak na razie poradnik fajnie wykonany. Sam bym jakiś wkleił ale nie mam do tego głowy, lepiej recke skrobnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamte trofea będę później uzupełniał. Te które nie mają opisu są jeszcze do poprawy.

Zrobiłem tam tylko ikonki, żeby potem nie mieć tyle roboty.

Najwięcej to mi zabrało opisanie tych Challengy. Ale mam nadzieję, że przyszłe pokolenia skorzystają z tego, jak ktoś będzie taki wariat jak ja i strzeli mu do głowy robienie platyny w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super poradnik, dzięki! :) Może kupię grę. Piekielna trudna gra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sama w sobie nie jest trudna, a gra się w nią bardzo przyjemnie. Dawno się tak nie bawiłem przy przechodzeniu gry.

Akcja po prostu płynie z ekranu i gębą się cieszy za każdym razem, gdy kładziemy jakiegoś większego robota.

Gra dopiero oddziela mężczyzn od chłopców przy pucharze "Tactical Challenger" :)

Tutaj wychodzi czy masz zaparcie i wystarczające umiejętności, żeby to zrobić czy nie.

Wszystko opiera się na Twoich umiejętnościach i czasami odrobinie szczęścia.

Mimo wszystko grę polecam z czystym sercem bo jest po prostu G E N I A L N A i utwierdza mnie w przekonaniu, że Japończycy potrafią nadal robić konkretne tytuły jak tylko im się chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wytnij te trophies z Borderlands, sam się pogubiłem to widząc.

(Jaki następny poradnik robisz? Zainteresujesz się Red Faction: Armageddon? Jest na thehut za 18 funtów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnik jest już cały. Mówiłem wyraźnie, że tamte opisy są tymczasowe do momentu napisania całego poradnika.

Następny poradnik to nie wiem z czego będę pisał. Możliwe, że DIRT3 bo mam już trochę zaczętego, ale gra słaba to jakoś mi się nie chce kończyć i gry i poradnika.

Co do Red Faction to w ogóle mnie jakoś nie interesuje. Guerilla była fajna i miała klimat, ale tutaj jakoś mnie nie ciągnie.

Poza tym mam sporo gier do pokończenia, dlatego na razie się wstrzymuję z zakupami (jak na złość posłali mi jeszcze kod zniżkowy dzisiaj).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny poradnik to nie wiem z czego będę pisał. Możliwe, że DIRT3 bo mam już trochę zaczętego, ale gra słaba to jakoś mi się nie chce kończyć i gry i poradnika.

Co do Red Faction to w ogóle mnie jakoś nie interesuje. Guerilla była fajna i miała klimat, ale tutaj jakoś mnie nie ciągnie.

Czyżby Product Placement Challenges dały popalić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy Vanquishu DIRT3 to naprawdę pestka :) A nic w DIRT'cie nie widziałem trudnego na tyle, żebym miał wyrywać włosy z głowy.

Wg mnie najtrudniejszy, a zarazem najnudniejszy pucharek to ten z robieniem levelu w online...

Z resztą można sobie poradzić bez problemu.

Zrobił się nam offtop dlatego ładnie proszę i powrót do tematu, czyli gry Vanquish :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie napisany poradnik. I zrozumiale i dokładnie, a przy tym estetycznie.

Osobiście przydał mi się tylko w 3 trofeach, ale kto wie, może znajdą się kolejni, którzy spróbują zmierzyć się z platyną w Vanquish'u.

Odnośnie tych 3 pucharów, to mógłbyś dopisać małe PS do nich. Chodzi o ARS Operator i Living Legend. Vanquish'a skończyłem jak zawsze raz dla fabuły, później drugi raz dla zajawki, po powrocie chciałem przejść na hardzie z wyboru mission select, więc to był trzeci raz, lecz niestety puchar nie wpadł [jeszcze nie czytałem wtedy tego tutoriala] i myśl, że jeszcze trzeba ukończyć grę od deski do deski 2 razy lekko mnie dobiła, bo robienie Living Legend na hardzie jakoś mnie nie zachęcało. Skończyłem grę na hardzie z wyboru New Game, podliczenie statów i pucharu nie ma. Myślałem, że zwariuje. Wpadło trofeum za Tactical Challenger, a jakieś inne mi się zbugowały? Dopiero po przeleceniu napisów końcowych wpada puchar i to mógłbyś dopisać. Kiedy leciały napisy końcowe oczywiście próbowałem coś wygooglować na ten temat i znalazły się posty, gdzie ludzie wyłączali konsole z poirytowania, no a wystarczyło poczekać. To samo tyczy się Living Legend. Z jednej strony ok, bo po napisach KOŃCZY się gra, no ale z drugiej - w momencie pokonania ostatniego boss'a już skończyliśmy grać.

PS. A tutaj mały szpan i upust radości:

Tylko tyle, bo zlamiłem lekko ostatnią walkę. Pewnie za sprawą przyzwyczajenia się do auto aim'a + kto by chciał oglądać "podwójne" napisy końcowe.

Edytowane przez Zygo89
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekord - czasy, tactical challenge 4 (2:52.44 min) i 6 (4:59.01 min)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, oglądałem tego Japończyka mnóstwo razy i nadal nie ogarniam :)

Po prostu geniusz tej gry i nic więcej.

Nawet nie chcę wiedzieć ile godzin spędził na robieniu tych czasów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy, tak mniej więcej, trzeba dać w japę Crystal Viperowi, aby go zabić bez oddawania strzału?

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam już, ale trochę tego będzie, tylko po co? Amunicji wszędzie pod dostatkiem, a pucharku za taki manewr nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm rozumiem że trophy Tactical Challenger można robić po ukończeniu gry tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba, bo chyba pierwszy etap odblowywuje się w trakcie przechodzenia kampanii.

Potem kolejne challenge wraz z kończeniem poprzednich. Ale już nie pamiętam.

Przejdź kampanię, a potem challenge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przejdź kampanię na Hard?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania w porównaniu z challengami to bułeczka z masełkiem :)

Już na 1 challengu będziesz rzucał mięsem i padem :P Ale moje opisy kolejnych misji powinny Ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pograłem chwilkę powiedziałem sobie lipa, beznadzieja i zerknęłem na twój poradnik i pomyślałem kurcze to naprawdę świetna giera, nie jakaś prosta sieczka byle do przodu (a, że mój poziom ogarnięcia Pada jako iż grałem całe życie na PC wzrósł MIAŻDŻĄCO ostatio ;) to zabiorę się za tą grę).

I to dzięki Tobie :)

Dzięki za otworzenie oczu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra od dłuższego czasu leży na moim dysku nie ruszona, czas to zmienić i jak szczęście i skill pozwolą to splatynować :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś jest wskaźnik, ilu przeciwników ubiliśmy wręcz?

Nie ma, ale mnie to samo wpadło chyba przy drugim przejściu.

Brakuje mi jednego pucharku do platyny, ale miałem dość tego szóstego challange'u i odinstalowałem grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×