Skocz do zawartości
Myron

The Lord Of The Rings: War In The North

Rekomendowane odpowiedzi

pomysł drk2 zadziałał i dało rade przejść nawet na wyższym poziomie puszcze a później dokończyć na mistrzowskim trofik za mistrzowski wpadł. Jeszcze raz dzięki za to (więcej gier do wyboru więc szybko znalazłem)

A jak ktoś szuka wyzwania to może zacząć postacią od 1 levelu na mistrzowskim poziomie , nawet taki pomysł mieliśmy żeby tylko przejśc mistrzowski poziom. Częstotliwość ginięcia jest ogromna :) pierwszy chackpoint z kolegą chyba z 10 razy przechodziliśmy zanim poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka pomoże mi ktoś online co naraz trzeba trafienie krytyczne waląć i zablokowała mi sie jedna misja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie:

1.czy LotR ma online passa?

2.czy można przejść fabułę w kooperacji z kumplem i czy nam obojgu będą wpadać trofiki czy tylko jednemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. mozna i obojgu bedzie zaliczac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Daavek,

a ma online passa bo zastanawiam się nad używką.

 

 

Z tego co wiem to chyba nie ma, ale polecam Ci kupic PS+ na 3 miechy to dostaniesz duzo wiecej gier, a nawet sie LOTR znajdzie:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do wbicia trofeum online, chętni niech ślą zaproszenia na PSN: DarkShadowPL z dopiskiem lotr, jestem przeważnie ok 20 ale mogę się dostosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Padłem niestety ofiarą buga w sławnej już miejscówce "Mroczna Puszcza", czyli po ubiciu pajęczaka nie odblokowuje mi się kolejna lokacja... Jest ktoś jeszcze na tym forum kto dysponuje czasem i chęcią pomocy z tym problemem? Oczywiście odwdzięczam się wedle potrzeb ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może gra obecnie w to, bądź ma grę i mógłby pomóc w trofeum Strength of Our Alliance? Proszę o kontakt na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś chciał pociupać, to teraz trochę w to młócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło wspominam tą grę ze Strugglerem przeleźliśmy calusieńką, fajny tytuł w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest w promocji za 25 zł (22,5 zł dla PS+). Opłaca się to kupić? Poczytałem trochę temat i większość narzeka na bugi. Natomiast jeśli chodzi o mnie to bez zastanowienia wciągam wszystko z uniwersum LoTR, nawet w słabego Conquest'a  grało mi się swego czasu b. dobrze. Ostatnio też przeszedłem z kolegą Powrót Króla z ery PS2 i mam spory głód na coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaczalem grac jak bylo w PS+ i nawet nie zauwazylem kiedy platyna wpadla ;) polecam jesli lubisz swiat sródziemia jak ja. Nawet sie nie zastanawiaj, moze to nie jest ga typy AAA ale za 25 zl na pewno warto w nia zagrac ;)

Edytowane przez koniu099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam jest multi na tej zasazie ze ktos w trakcie gry moze sie do Ciebie dolaczyc o ile dobrze pamietam jesli jest na tym samym etapie fabuly :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo fajna tylko ze ma strasznie duzo bugow, np. tam gdzie trzeba bylo bronic ten dom krasnoludow to z 5 razy przechodzil zanim mi zaliczylo, a jak 3 raz przechodzilem gre to mi nie chcialo zaliczyc tego pajaka duzego, i juz jej nie dokonczylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje dwoch osob do trofeum "Strength of Our Alliance" z wykonczeniem przeciwnika w trzy osoby na raz. Piszcie na psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okropnego buga! nie wiem co z tym zrobić!!!!
Gram na legendarnym poziomie! Góra Gundabad!!! i najgorsze jest to, żę mam 39 poziom, a miałem znim tam doszedłem 36, po chwili przy odbijaniu wroga, kranolud dmucha w trąbe,,, ja wchodzena działo i strzelam, pasek czasu leci, gdy dojdzie do końca napisane misja zaliczona, wczesniej przechodze na poziom 40 i mam juz maksa pasek...gdy juz wspomnianem pasek czasu zielony doleci do konca misja się zalicza a ja umieram!!! jestem okropnie wkurzony bo brakuje mi 3 zdobyczy by mieć platynę!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie rozumiem. Jakieś znaki przestankowe by się przydały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie rozumiem. Jakieś znaki przestankowe by się przydały.

no gram sobie misję gór Gundabad, przed tą misją miałem 36 level. Kiedy zaczyna się gadka z krasnoludami itd, ze trzeba obronić tego, mam 39 nagle, no i pasek ku końcu z tym, że pare uderzen wroga i beda na 40 levelu... gdy tak juz bronie się bije , potem jest drugi przerywnik ze bedzie krsnolud dmuchał w trąbe i trzeba strzelać z machiny... no gdy tak strzelam, przechodze na 40 poziom, strzelam strzelam, pasek czasu leci, gdy juz sie misja konczy tzn. pasek dochodzi do końca, pojawia sie w górnym rogu ze misja gundabad zaliczona, a ja umieram, jakbym zginął w walce... normalnie masakra....  to nie jest misja bronienia uszkodzenia bramy, tylko misja że musze pewien czas przetrzymać...

macie jakieś patche albo coś? nie wiem co zrobić, a sejwó innych nie mam bo sie zapisują wszystko na jednym sejwie... radźcie ratujcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś patche albo coś? nie wiem co zrobić, a sejwó innych nie mam bo sie zapisują wszystko na jednym sejwie... radźcie ratujcie...

 

Można spokojnie zrobić więcej niż jeden sejw, ale nie da się ich skopiować, chyba że do chmury, jak masz Plusa. Zapisując grę możesz wybrać miejsce docelowe zapisu, strzałki góra dół. Niestety, bugi w tej grze to normalka, sam miałem kilka i dwa razy zaczynałem wszystko od nowa. Ale jeśli grałeś na jednym sejwie to jest już raczej posprzątane. Z patchem jest tak, że lepiej go nie instalować póki nie ukończy się singla, ale to też nie jest reguła. Moim zdaniem jedyne co Ci jeszcze zostaje to przejść ten rozdział z kimś w trybie kooperacji. tj. dołączyć do kogoś kto na legendarce gra na niższym poziomie zaawansowania fabuły w grze, bo dołączając wyżej gra wyłączy Ci możliwość zdobywania trofeów (pojawi się takie ostrzeżenie). Albo na upartego załóż publiczną sesję na tym sejwie i zagraj z kimś, może akurat się uda.

W ostateczności możesz zacząć wszystko od nowa i na przyszłość zapisywać grę co jakiś czas na dwóch odrębnych sejwach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram na PCecie... jak się robi w innym miejscu save? zawsze zapisuje sie automatycznie, jak sie nacisnie przejdz dalej na planszy

?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a może ma ktoś save na legendzie zrobiony, podrzucił by, ma jakieś zródło, skąd ściagnąc./// ? został mi tylko do ukończenia tryb legendarny i bedzie platyna... fajnie jakby ktoś podrzucił sejwa z legendy na jaakims normalnym poziomie... bo to na prawde od  nowa to kupe grania... a człowiek, tak od czasu do czasu gra... pozdrówka i fajnie jakby ktoś pomógł...

Edytowane przez rayoom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ZACZĄŁEM OD NOWA, NIE ZALEŻY TO OD NICZEZGO TYLKO PO PROSTU BUUUUUG NA MAPIE, GÓRA GUNDABAD!!! TYLKO, ŻE TYM RAZEM CHYCIŁO MI GO NA MISTRZOWSKIM... OLEWAM TO, NIE MAM NERWÓW I CIERPLIWOŚCI DO TAKIEJ ŻENADY....

Edytowane przez rayoom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×