Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej to kup na PSS. Bo te pudełkowe to o kant d*** można rozbić :P nic w nich nie ma... W zwykłej jest tylko sama gra a w Ultimate masz gre + patche + 1 marny DLC, a na PSS jest wersja ze wszystkimi dodatkami. Taką mam właśnie i polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche stary temat ale moze ktoś mi odpowie, brakuje mi chyba 3 trofeów do platynki w tym nieszczęsnego z 8 graczami na stadionie... Czy użytkownicy ps3site pomogą mi? Jeśli tak to zgłaszajcie sie tutaj i dodawajcie mnie na psn: Sobelek

Date nabicia tego trofea ustalimy jak bedzie juz 8 ludzi ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę wygrzebie ten temat...

Zdarzyła się może komuś dwu sekundowa przycinka podczas gry?

Naszło mnie aby się przejechać po latach, a tutaj taka niespodzianka, dwa razy w tym samym miejscu.

Nie instalowałem patcha 1.90, gdyż chciałem tylko chwilę pojeździć, jednak ten problem wymógł na mnie jego pobranie. Ten jednak dużo zajmuje, gdyż posiadam pierwszą edycję gry (wersję przed motorami), jednak po jego instalacji problem ustąpił. Tak więc co to było, jeden z błędów naprawiony łatką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy do trofeum... chodzi o niechlubne spotkanie na stadionie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy do trofeum... chodzi o niechlubne spotkanie na stadionie.

Witam ja też musze wbić to trophy dodaj mnie do znajomych może jeszcze kogos znajdziemy :) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto kupić tą grę? gra ktoś jeszcze w multi? daje frajdę? coś ala motorstorm apokalipsa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem serii BURNOUT , wczoraj kupilem PARADISE i powiem gra wymiata

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajda sie jakies osoby do pomocy z trofeum ( spotkanie 8 graczy na stadionie ) ??

Jakby co piszcie psn: bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupiłem grę niedawno i muszę przyznać, że jakoś split/second bardziej mi podszedł, może jeszcze nie czuje klimatu tej gry, może online sprawia więcej frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Wygrałem wyścig, i wydaje mi się że on nadal jest na mapie. Jest on jakoś specjalnie odznaczony, żebym na niego nie wpadał? :biggrin:

Czy po prostu mogę "boostować" licencję na jedym wyścigu? ;D

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupiłem grę niedawno i muszę przyznać, że jakoś split/second bardziej mi podszedł, może jeszcze nie czuje klimatu tej gry, może online sprawia więcej frajdy.

Split/Second to gra na 2 godziny, po których widziało sie już wszystko co gra ma do zaoferowania, bo za każdym razem masz to samo, te same skrypty. Model jazdy nie istnieje, bo chyba nie da się nazwać modelem jazdy trzymania gazu i przechylania analoga raz w lewo, raz w prawo.

Burnout jest świetny, zarówno w singlu jak i w multi. Osobiście wolałem odsłony z PS2, ale i ta część jest fajowa :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dokładnie nie pamiętam, ale po wygraniu wyścigu, jest on zaptaszkowany. Po otrzymaniu nowszego prawka będzie znów dostępny do wygrania. Nie, nie możesz boostować na jednym wyścigu.

Mam pytanie. Wygrałem wyścig, i wydaje mi się że on nadal jest na mapie. Jest on jakoś specjalnie odznaczony, żebym na niego nie wpadał? :biggrin:

Czy po prostu mogę "boostować" licencję na jedym wyścigu? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gra nie powinna ponownie wziąć udziału w wyścigu? Bo średnio mi się widzi powtarzanie w kółko jednego wyścigu bez celu.

Tak btw. Burnout to mój najlepszy zakup w stosunku jakości do ceny. Dałem 10zł za slota, a gra się świetnie.

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po zdobyciu licencji Burnout, zostało mi chyba 7 trofików do platyny.

Gra miażdży :D Jest po prostu genialna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po platynce na jakiś czas odpuszczę, bo w kolejce czekają inne gry xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×