Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

ale 3,4 GB ważą pliki instalowane z płyty? bo mi chodzi o tą pełną wersję co dodali za 99zł, pewnie będzie już zpatchowana ale bez płyty, o ile transfer to nie problem (mogę i kilka dni zasysać ;P ) o tyle miejsce na dysku to już kłopot, bo jeśli pliki instalowane z płyty ważą 3,4GB to pełna wersja może ważyć jeszcze więcej ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile wazy "wersja istalowana z plyty", pytales o wersje ze sklepu i o takiej Ci pisalem.

skad pewnosc, ze jest juz zpatchcowana? otoz nie jest, jest tak jak pisalem wyzej, nie ma sensu zebym to pisal ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za pomoc, czyli nie powinno być problemu (a tak myślę, że jest zpatchowana bo skoro to nowe "wydanie" to powinno być w najnowszej wersji ale nvm, ważne, że się zmieści ;D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 podzielił by się ktoś ze mną np. cops and robbers za legendary cars

:mellow:

PSN ID: tata_arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wyjdzie taniej - kupić na allegro podstawową wersje gry za 45zl i pozniej dodatki z PSN czy tą wersje elektroniczną gry z PSN? i czy ta wersja z PSN za 99zl jest to full gra + wszystkie dodatki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wyjdzie taniej - kupić na allegro podstawową wersje gry za 45zl i pozniej dodatki z PSN czy tą wersje elektroniczną gry z PSN? i czy ta wersja z PSN za 99zl jest to full gra + wszystkie dodatki???

Za 99 zł dostajesz pełną grę ze wszystkimi dodatkami. Same dodatki bez gry kosztują 69 zł (całość), więc bierz tą za 99 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

male ostrzezenie:

sejw z wersji plytowej nie jest kompatybilny z wersja PSN - zostaje nadpisany i startujemy od poczatku.

byc moze pomoze taki sposob: skopiowac starego sejwa z wersji plytowej, uruchomic wersje PSN (niech sobie nadpisze sejwa) i wrzucui ponownie starego sejwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, pomoże ktoś z pucharkiem "8 Players meet in the Wildcats’ Baseball Stadium"? Proponuje się zebrać tu na forum. Bardzo prosze o pomoc, gdyż ten jeden pucharek stoi mi na drodze do platyny. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcie ludzie z tym trophy u mnie samo wpadło wystarczy pograć trochę online w 8osobowych grach i będzie a tak to ciężko Ci będzie tu uzbierać 8 osób na ta sama godzinę itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten post napisałem już w "akcie desperacji", gdyż zdarzało mi się że siedziałem cały dzień i póbowałem przyciągnąć innych wszelkimi sposobami, lecz niestety nie udawało mi się. Pomyślałem, że może jest więcej takich jak ja wink.gif i dlatego to napisałem.

Edytowane przez mblot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawiła się wiadomość o nowej edycji Burnouta do ściągnięcia z sieci, Burnout Paradise: Complete Edition.

Mam pytanko czy zawartość tej edycji jest taka sama jak wersji pudełkowej Burnout Paradise: The Ultimate Box?

Jeśli nie to jakie są różnice?

Z góry dzięki za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawiła się wiadomość o nowej edycji Burnouta do ściągnięcia z sieci, Burnout Paradise: Complete Edition.

Mam pytanko czy zawartość tej edycji jest taka sama jak wersji pudełkowej Burnout Paradise: The Ultimate Box?

Jeśli nie to jakie są różnice?

Z góry dzięki za odpowiedź!

Mnie się wydaje, że to po prostu UB ze wszystkimi DLC, ale mogę się mylić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak włączyć jakiś Challeng w FreeBurnie? np. na 2 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować tą grę za ~80 zł to jest gra którą musi mieć każdy posiadacz ps3?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to fajna gra jest :whistling: Ogólnie ładna grafika, świetne zniszczenia, masa rzeczy do robienia, multiplayer, dynamiczna jazda, czego chcieć więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że to nei jakiś zwykły multiplayer w którym się jeździ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz jezdzic swobodnie po miescie i robic co chcesz dopoki osoba ktora zalozyla gre nie wlaczy jakiegos trybu marked man, road rage itp lub konkurencji wykonaj 10 skokow w okreslonym miejscu lub jedz z wlaczonym boostem przez 20 sek itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest świetna! POLECAM!

Edytowane przez jacagaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Ultime Boxa za 80 zł a żeby uruchomić tą wyspę trzeba wydać ponad 40 zł..:/

i jak ustawić żebym słyszał narratora? Bo już bawiłem się w opcjach że przyciszałem efekty muzykę a tak słabo widać..

Edytowane przez Mareczek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

wiem że cena tej gry na all wynosi około 50 zł w sklepie PSS jest za 119 ?

ale niektórzy sprzedają za 30 zł klucz do pobrania z PSS(na gametrade) tylko dziwi mnie taka rozbieżność cenowa.

ktoś wie może gdzie znajdę tego burnouta za 30 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety ale MULTIPLAYER w tej grze kuleje jako ze nie ma split screena!! nie ma split screena - gry nie kupie (w grach wyścigowych przynajmniej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×