Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś nie ma tego trofeum, to możecie mi wysłać namiary na konto, postaram Wam się to jak najszybciej to zrobić. Już "zadowoliłem" 2 osoby, więc z możecie się nie obawiać, że ukradnę Wam konto (a bo i po co? mam swoje :P). Także nie ma z tym problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, może będziecie wiedzieć jak mi pomóc... Gdy chcę zagrać z kumplem przez sieć w Burnouta i się z nim połączę zaraz automatycznie mnie rozłącza i paraliżuje mi cały internet! Nie tylko w PS3 ale i na PC! tak jak by się router resetował. Nie wiem co jest grane :/ Tylko w tej grze mam taki problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35l4tvp.png2z4ec84.png

i54ow1.png28v4ex.png

o tym że Policja będzie to słysząłem ale wydaje mi się że to będzie lekki obciach... musieliby zmienić fizykę jazdy... wg. mnie

Ale moze być ciekawie... moze jakieś nowe lokacje bedą :D nowe drogi?

Mam taki problem, może będziecie wiedzieć jak mi pomóc... Gdy chcę zagrać z kumplem przez sieć w Burnouta i się z nim połączę zaraz automatycznie mnie rozłącza i paraliżuje mi cały internet! Nie tylko w PS3 ale i na PC! tak jak by się router resetował. Nie wiem co jest grane :/ Tylko w tej grze mam taki problem.

A co do tego to zobacz ustawienia w PS3? podłącz neta tylko do PS3? :D zresztą nie mam pojęcia ja takiego problemu nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o tym że Policja będzie to słysząłem ale wydaje mi się że to będzie lekki obciach... musieliby zmienić fizykę jazdy... wg. mnie

Ale moze być ciekawie... moze jakieś nowe lokacje bedą :D nowe drogi?

Myślę, że będzie to podobne do "marked manów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja mam pytanko mam wersje pudełkową zwykłą nie ultimate dokupiłem na pss dwa dodatki toys i legend cars ściągnąłem i niby ok tyle że poza oglądaniem dodatków i ich zawartości nic nie mogę zrobić. Może ktoś doradzi co zrobic aby poprowadzić te furki.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Również nie posiadam kamerki na PS3 a zależy mi na zdobyciu trofeów z wykorzystaniem tej kamerki: "Every player take a photo for a Party" i "Send a Mugshot or Smugshot". Czy byłby ktoś chętny je wykonać ;) ?

Czy jest możliwość ściągnięcia za darmo (i wgrania na PS3) płatnych dodatków do Burnouta ?

Edytowane przez Miłek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest możliwość ściągnięcia za darmo (i wgrania na PS3) płatnych dodatków do Burnouta ?

:)?

@2up, pewnie ściągnąłeś dodatki nie dla swojego regionu gry

Edytowane przez Souly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu BP w Wersji platynowej ale zastanawiam się czym się różni zwykłe BP od BP: UB powie mi ktoś ;>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultimate Box zawiera wszystkie dodatki, które wyszły, także ten płatny - party. Dodatkowo jest w wersji PL, gdzie głosu użycza Jarosław Boberek czyli posterunkowy z Rodziny Zastępczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pomóżcie mi w temacie dodatków ściągnąłem toys i legendary cars po zainstalowaniu i odpaleniu gry jest ok zakładki są wchodzę w jedną z nich samochody sa tylko mały zonk niemogę żadnego wybrać czy cos jest nie tak, zapłaciłem za dodatki których niemogę uzywac.

Pozdrawiam i dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Pomóżcie mi w temacie dodatków ściągnąłem toys i legendary cars po zainstalowaniu i odpaleniu gry jest ok zakładki są wchodzę w jedną z nich samochody sa tylko mały zonk niemogę żadnego wybrać czy cos jest nie tak, zapłaciłem za dodatki których niemogę uzywac.

Pozdrawiam i dzieki za pomoc

pewnie masz gre z usa a dodatki z europejskiego sklepu pobrales lub gre masz z europy a dodatki w angielskim sklepie kupiles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zdobyc Visit all the Car Parks in Paradise City ma ktos jakis filmik czy cos by wyjasnic :P

a i Complete 5 Burning Routes tego tez niewiem

a tak wszystko mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak zdobyc Visit all the Car Parks in Paradise City ma ktos jakis filmik czy cos by wyjasnic :P

masz przecież te parkingi piętrowe. Musisz w każdym zbić to ogrodzenie, które blokuje wjazd. Jak zrobisz tak ze wszystkim to wpadnie trofeum. Mapkę możesz znaleźć najlepiej na stronie Criterion - wklejasz tam swój save i strona podaje Ci, których parkingów jeszcze nie odwiedziłeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TheMichal thx

a mogbys podac nazwy ulic gdzie sa te parkingy ze 4 juz zdrobylem to jeszcze 1 mi brakuje ...

i jeszcze Complete 5 Burning Routes 

Edytowane przez tomcio944

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mogbys podac nazwy ulic gdzie sa te parkingy ze 4 juz zdrobylem to jeszcze 1 mi brakuje ...

google i fraza "burnout car parks"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam licencje elite, wszystkie bramki, bilbordy, jumpy, showtime i czasy na ulicach i 98% gry

co mi jeszcze brakuje? na necie teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo zostaly mi jeszcze 2 pucharki do platyny :) 

i 1 pucharka niewiem jak przejsc : ]

Find all the events around Paradise City 

Odkryj wszystkie zawody w Paradise City

Trzeba odwiedzic kazdy zakret i skrzyżowanie

niewiem oco chodzi trzeba te zolte bramki wszystkie rozwalic czy co????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam małe pytanie a mianowicie, Burnout Paradise kupiłem jakoś we wrześniu i wtedy nie było jeszcze polskiej wersji i ostatnio ściągnełem dodatki i niestety nie było dodatku z lektorem :( Czy jeśli kupiłem gre wcześniej to już nie będę mógł ściagnac polskiego dodatku???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
elo zostaly mi jeszcze 2 pucharki do platyny :) 

i 1 pucharka niewiem jak przejsc : ]

Find all the events around Paradise City 

Odkryj wszystkie zawody w Paradise City

Trzeba odwiedzic kazdy zakret i skrzyżowanie

niewiem oco chodzi trzeba te zolte bramki wszystkie rozwalic czy co????

wszystkie zawody w Paradise City. Przejeżdżając przez skrzyżowanie automatycznie dany wyścig pojawia się na mapie. Musisz jeździć po mieście to Ci się odblokują - mnie to trofeum samo wpadło. W statystykach możesz sobie sprawdzić ilu eventów Ci jeszcze brakuje. Albo przesłać na komputer save i przez stronę Criterion zobaczyć dokładnie jakich Ci brakuje...

Witam.

Mam małe pytanie a mianowicie, Burnout Paradise kupiłem jakoś we wrześniu i wtedy nie było jeszcze polskiej wersji i ostatnio ściągnełem dodatki i niestety nie było dodatku z lektorem :( Czy jeśli kupiłem gre wcześniej to już nie będę mógł ściagnac polskiego dodatku???

jak masz angielską wersję to nie sądzę. Chociaż ja bym się cieszył - wersja oryginalna jest lepsza niż polska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×