Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wyda Wam sie to głupie i banalne, ale muszę spytać o co chodzi w tych brązowych kropkach na mapie :D ? Nie wiem czy to są wyścigi czy co, ale jak przejadę koło nich to zaraz liczy mi jakiś czas i nie wiem o co kaman ;] ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wyda Wam sie to głupie i banalne, ale muszę spytać o co chodzi w tych brązowych kropkach na mapie ? Nie wiem czy to są wyścigi czy co, ale jak przejadę koło nich to zaraz liczy mi jakiś czas i nie wiem o co kaman ;] ??

Dawno grałem w tą grę, ale:

Jeśli wyścigi te nie mają określonej nazwy na mapce, to są to przejazdy przez daną ulicę na czas(wygrywasz, ustanawiając najlepszy (najłatwiej ścigaczem ;) ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ma ktoś na sprzedaż jakiegoś wolnego slota burnout paradise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Burnout paradice the ultimate box

a) Czy do platyny potrzebne są trofea z burnout party ?

B) Czy przechodzą trofea ze zwykłego burnouta paradice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żadnej grze trofea z DLC nie liczą się do platyny.

Wystarczą te z podstawki w zupełności. To jest chyba teraz około 64% oryginalnych pucharków, reszta z DLC.

A trofea powinny przechodzić, ja najpierw grałem w wersję Ultimate i zrobiłem sporo pucharków.

Potem grałem w normalną wersję i dobijało mi trofea, także w drugą stronę również raczej działa na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś zrobić zadania online ?

Ja pomogę jak coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wielkie spotkanie w grze heh:

-każdy kto chce dołączyć proszę pisać tutaj

-po zakończeniu ustalamy miejsce

myślę że we wtorek około 20 to był by dobry czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica między "Burnout Paradise Big Surf Bundle" a "Burnout Paradise The Ultimate Bundle" z PSS? Cena ta sama...

aa no i czy "Burnout Paradise Ultimate Box" zawiera wszytkie dodatki z PSS?

Edytowane przez Secator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica między "Burnout Paradise Big Surf Bundle" a "Burnout Paradise The Ultimate Bundle" z PSS? Cena ta sama...

aa no i czy "Burnout Paradise Ultimate Box" zawiera wszytkie dodatki z PSS?

Ultimate Box zawiera tylko dodatek Party, Big Surf Bundle zawiera wyspę, Jest jeszcze Burnout za jakieś 200parę ziko (on zawiera dodatki z tego co kojarzę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

A wracając do tematu, to może na serio się ustawiamy na dany dzień i porę ? :)

Posiadaczem PS3 jestem od wczoraj i dziś uruchomiłem Burnouta(mam Ps3 slim 250gb

z 5 grami do pobrania z PSN.) Szczerze powiedziawszy to według mnie ta gra jest dziwna ;p

mógłby ktoś po skrócie wytłumaczyć o co tu biega? ;p

PS. Grałem już w dwie pełne wersje gier tj. Crash Commando i wspomniany wyżej Burnout

i pozdobywałem trochę pucharków. Nie wie ktoś czemu w tym identyfikatorze nie mam ani

gier ani pucharków? :(

Edytowane przez Mlekoslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wejść w menu konsoli w kolekcję trofeów, wtedy się zsynchronizują i w gamertagu będzie aktualny wynik. A o co chodzi w Burnout? Jeździsz po mapie i wybierasz wyścigi, które chcesz zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to według mnie ta gra jest dziwna ;p

mógłby ktoś po skrócie wytłumaczyć o co tu biega? ;p

a o co może biegać w samochodówce ? Jeździsz, wygrywasz wyścigi, zdobywasz nowe fury i tak w kółko :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra owszem może sprawiać wrażenie dziwnej przez specyficzne rozwiązanie wybierania eventów do zrobienia. W BP wyścigów, które chcesz pojechać nie wybierasz z żadnego menu tylko jedziesz na odpowiednie skrzyżowanie i startujesz wyścig. Tak samo z samochodami, wybierasz je przejeżdżając przez Junkyard. Takie rozwiązania skutkują tym, że ludzie nieobeznani z systemem czują się trochę zagubieni bo jeżdżą po ulicach i nie bardzo wiedzą co robić. Ale to szybko mija jak już się załapie o co chodzi a wtedy gra daje mnóstwo radochy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra owszem może sprawiać wrażenie dziwnej przez specyficzne rozwiązanie wybierania eventów do zrobienia. W BP wyścigów, które chcesz pojechać nie wybierasz z żadnego menu tylko jedziesz na odpowiednie skrzyżowanie i startujesz wyścig.

... i jeszcze robisz to kombinacją przycisków warto dodać :biggrin:

BTW: Czy narratorm w polskiej wersji nie jest Jarosław Boberek, czy mi się tak tylko wydaje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, on jest tym DJ'em. Nie idzie mu to nawet tak źle, ale do wersji angielskiej nie ma podejścia.

Swoją drogą w wersji polskiej jak grałem to strasznie cicho go było słychać. Nie wiem czy tak to nagrali czy co, ale na pewno problem nie był po mojej stronie.

Co do samej gry, to po prostu trzeba ją lubić. Ja grałem w każdą poprzednią część. Część pierwsza była czymś zupełnie nowym w przypadku samochodówek, żadna inna gra nie prezentowała takiego poziomu zniszczeń samochodów...zresztą każdy to wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje ile zajmuje wersja Burnout Paradise: Ultimate z PS Store? Chciałbym ją zakupić drogą wirtualną a nie wiem czy starczy mi miejsca bo mam dysk 40gb w konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje ile zajmuje wersja Burnout Paradise: Ultimate z PS Store? Chciałbym ją zakupić drogą wirtualną a nie wiem czy starczy mi miejsca bo mam dysk 40gb w konsoli.

Ile zajmuje nie wiem, ale z takim dyskiem zastanów się nad kupnem na płycie. Cena jest już bardzo atrakcyjna. Jak Ci się gra spodoba to i tak będziesz chciał dokupić wyspę, która sama zajmuje chyba ponad 1 giga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Burnoutem z PSS jest chyba tak, że niezależnie od wersji musisz ściągnąć całość. Przykładowo żeby kupić wyspę ściągasz tylko 100kB patch. Ja ostatnio kupowałem z PSS Burnout Paradise + Big Surf Island, instalka miała coś około 3,3 GB ale przy pierwszym uruchomieniu gry dociągnęło się jeszcze 5 plików, niektóre po kilkaset mega łącznie pewnie kolejne 1,5 GB.

W informacji o grze mam podany rozmiar 4018 MB, ile trzeba mieć wolnego miejsca do instalacji nie wiem, pewnie minimum 7-8 GB

Edytowane przez jdaniels

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje ile zajmuje wersja Burnout Paradise: Ultimate z PS Store? Chciałbym ją zakupić drogą wirtualną a nie wiem czy starczy mi miejsca bo mam dysk 40gb w konsoli.

Waży około 3200mb. Wiem bo sam ściągałem z PSS( tak, mam ten kupon na te 5 gier :biggrin: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze chciałbytm sie do informować co dają te 3 aktualizacje do burnouta Paradisa? ta trzecia zajmuje ponad 400mb i to sie długo bedzie sciagac na dysk w pleyu a mi często net przerywa;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×