Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Bo głupotą jest kupować wszystkie dodatki. Wystarczy, że dokupisz to co cię interesuje. Zawsze możesz kupować jeden dodatek na miech. Ja nie kupiłem żadnego dodatku, wbiłem platynę i sprzedałem. Dla takiej gry 7/10 to za mało!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo cholernie intryguję... Chyba będzie pora kupić sobie takiego boxa, mimo iż do wyścigów na konsolę mam niesmak po ostatnim Most Wanted, którego ogrywałem jeszcze na ps2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Most Wanted to była świetna ścigałka, a BP jest przynajmniej o klasę lepszy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim nastawieniem zakupię tą grę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos kopiowaj swego save´a i wrzucal na inne konto? Bo ja co prawda skopiowalem, ale nie chce sie przegrac na inne, pokazuje komunikat, ze nie ma nic do skopiowania... Chodzi o to, ze chce z jednego konta miec wszystko na drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zapytanie odnośnie gry , kupiłem ostatio i mam w języku Angielskim .

- czy da sie jakoś zmienic na Polski ?

- czy jest tak jak w NFS UC że ściagamy sie na multi samochodami z singla ? czy singiel a multi to co innego ??

- mam 2 pady , da sie jakos ściagać z kumplem we 2 na dzielonym ekranie ? ( widzialem tylko party mode ) ale jakos nic ciekawego ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie da się

2. Musisz tylko wybrać samochód ze złowmowiska i wio.

3. Nie da się

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 2 pytanie nie odpowiedziales dokladnie , singiel i multi sa powiązane czy nie ? bo nie wiem czy zaczynac grac od multi czy najlepiej zaczac od singla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 2 pytanie nie odpowiedziales dokladnie , singiel i multi sa powiązane czy nie ? bo nie wiem czy zaczynac grac od multi czy najlepiej zaczac od singla

Zdobywasz jakiś samochód w singlu i możesz nim jeździć w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 2 pytanie nie odpowiedziales dokladnie , singiel i multi sa powiązane czy nie ? bo nie wiem czy zaczynac grac od multi czy najlepiej zaczac od singla

Jezeli dopiero zaczynasz grac w ta gre to z checia pomoge. Jezli masz z czym problem to pisz. PSNID Rammzes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko, czy po aktualizacji (BSI) jest jeszcze możliwe odblokowywanie specjalnych samochodów sponsorowanych za pomocą kodów?? Po zmianie wyglądu menu nie mogę znaleźć tej opcji....

PS: szukam także pomocy przy zadaniach online (dopiero zamierzam się za nie zabrać)... czy przy zadaniu z kamerką, której nie posiadam, wystarczy, żeby druga osoba ją posiadała?? Jeśli tak to może ktoś takową posiada i ma chwilę czasu??? Z góry dzięki

Edytowane przez Hawkmoon_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest ten pączek nad taką restauracją. Musisz przez niego skoczyć z parkingu na przeciwko. Przy okazji, pomożesz mi zaliczyć trofkę invitem i może trochę challengy na 2?

Gdzie jest Deese's Donaut bo nei umiem znaleźć na Big Surf Island

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest ten pączek nad taką restauracją. Musisz przez niego skoczyć z parkingu na przeciwko. Przy okazji, pomożesz mi zaliczyć trofkę invitem i może trochę challengy na 2?

ja ci chetnie pomoge jutro, jak dostane gre, moj psn - roogii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w ogole oplaca sie kupowac ten dodatek big surf island? Graja w ta gre jeszcze jacys polacy poza 3ma osobami z tego forum? Jezeli bylaby jakas grupa ludzi chetnych do pogrania to z checia dokupie ten dodatek do grania online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w ogole oplaca sie kupowac ten dodatek big surf island? Graja w ta gre jeszcze jacys polacy poza 3ma osobami z tego forum? Jezeli bylaby jakas grupa ludzi chetnych do pogrania to z checia dokupie ten dodatek do grania online.

Zależy o co pytasz?

czy w ogóle się opłaca??? Chyba tak, jest w zasadzie bardzo krótki (jak chodzi o eventy, challenge, trophie itp.), zabawy na 2-3 godzinki, nawet bilboardy i płotki są banalnie proste do odnalezienia bez żadnych poradników czy pomocy. Także to mógłby być minus... ale... pomimo tego jest masa hopek, ramp, wysokich budynyków, więc zabawy poza zadaniami jest co nie miara... jest bardzo efektownie. Ja już zrobiłem na wyspie wszystko co się da, ale zawsze chętnie pomogę, więc dawaj jak chcesz. Dodam, że zwłaszcza do jednego challenga potrzebna jest zgrana paczka, bo trzeba skoczyć razem z tej największej hopki (w króciutkich odstępach) - i gdybym nie wywalał jakichś dzieciaków co zamiast gotować się do skoku woleli robić takedowny i przeszkadzać innym to by jeszcze potrwało trochę...

Nie mniej jednak, jeśli nie cierpisz na brak kasy to polecam... Ja będę dzisiaj po 21, jeśli ktoś jest chętny to wrzucę burnouta, jeśli nie będzie nikogo to będę katował dalej drake'a na crushingu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy o co pytasz?

czy w ogóle się opłaca??? Chyba tak, jest w zasadzie bardzo krótki (jak chodzi o eventy, challenge, trophie itp.), zabawy na 2-3 godzinki, nawet bilboardy i płotki są banalnie proste do odnalezienia bez żadnych poradników czy pomocy. Także to mógłby być minus... ale... pomimo tego jest masa hopek, ramp, wysokich budynyków, więc zabawy poza zadaniami jest co nie miara... jest bardzo efektownie. Ja już zrobiłem na wyspie wszystko co się da, ale zawsze chętnie pomogę, więc dawaj jak chcesz. Dodam, że zwłaszcza do jednego challenga potrzebna jest zgrana paczka, bo trzeba skoczyć razem z tej największej hopki (w króciutkich odstępach) - i gdybym nie wywalał jakichś dzieciaków co zamiast gotować się do skoku woleli robić takedowny i przeszkadzać innym to by jeszcze potrwało trochę...

Nie mniej jednak, jeśli nie cierpisz na brak kasy to polecam... Ja będę dzisiaj po 21, jeśli ktoś jest chętny to wrzucę burnouta, jeśli nie będzie nikogo to będę katował dalej drake'a na crushingu...

Dzieki za wyczrpujaca odpowiedz. Jezeli zdecyduje sie na zakup to dam znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając na chwilę do mojego wcześniejszego pytania... Nie wiecie czy istnieje możliwość ściągnięcia właściwej wersji dodatku bez płacenia po raz drugi za niego (kupiony w niewłaściwym PSS)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając na chwilę do mojego wcześniejszego pytania... Nie wiecie czy istnieje możliwość ściągnięcia właściwej wersji dodatku bez płacenia po raz drugi za niego (kupiony w niewłaściwym PSS)???

Sorry za malego offtopa ale jak kupowac cokolwiek w innym PSS niz domyslny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za malego offtopa ale jak kupowac cokolwiek w innym PSS niz domyslny?

Wystarczy mieć konto zarejstrowane w innym kraju... choć akurat w tym konkretnym, opisywanym przeze mnie przypadku jest akurat odwrotnie. Dodatek kupiłem w polskim PSS, a powinienem w amerykańskim (pozostałe tak kupiłem), ponieważ po niewczasie zorientowałem się, że posiadam amerykańską wersję gry (BLUS)... Wracając na chwilę do kupowania w innych PSSach to, choć to nie jest do końca uczciwe, to dopóki Sony nie weźmie się do roboty to jest to jedyna opcja, żeby zdobyć takie perełki jak MGS 1, czy choćby wczorajszy mój zakup Legacy of Kain (gra na którą czekałem od dawna)... I żeby nie było... też mnie to wkurza, ale co zrobić...

PS: ja też popiszę się offtopem... czy mnie oczy nie myliły, czy wczoraj Ramzzes korzystałeś z vidzone??? Mieszkasz w WB, czy znasz jakiś cudowny sposób, żeby skorzystać z niego w naszym nadwiślańskim kraju??? (Niby ściągnąłem i zainstalowałem, ale zgodnie z oczekiwaniem nie dopuściło mnie do zawartości, z wiadomych powodów - [sarkazm mode on] O dzięki ci o wielki ZAIKSie, że mnie "chronisz" przed zawartością tych niemoralnych teledysków [/sarkazm mode off])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebujemy pomocy wraz z kilkoma kolegami odnośnie trofików na 8 graczy jakoś nie możemy zebrać paki pomożecie, i jeszcze jedno kto mi zrobi trofea z Mugshotem

Edytowane przez red_baron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebujemy pomocy wraz z kilkoma kolegami odnośnie trofików na 8 graczy jakoś nie możemy zebrać paki pomożecie, i jeszcze jedno kto mi zrobi trofea z Mugshotem

Ja proponuję zacząć wyznaczać jakieś terminy spotkań. Nawet jeśli nie wszyscy będą mogli, to przynajmniej trzon ekipy będzie i większa szansa że uda się trafić resztę sensowną.

Na początek proponuję dzisiaj (13.10.09) o 21.30 - każdy kto będzie mógł i miał ochotę niech napisze do mnie wiadomość poprzez PSN, to zaproszę do gry.

Później dopiero w piątek będę mógł, co nie przeszkadza, żebyście umówili się beze mnie. Myślę jednak, że nie ma co czekać na pełny skład 8 osób, bo primo: i tak mało prawdopodobne, żebyśmy wszyscy mieli czas na grę w tym samym momencie, secundo: jak zaczniemy się spotykać online o wyznaczonych porach (raz, dwa razy w tygodniu) to łatwiej będzie sobie ustawić inne sprawy, tak żeby się jednak pojawić online, i na koniec tertio: jeśli będziemy mieli choć kilka osób online to zawsze zwiększy szansę na szybsze dobranie rozsądnych "obcych" graczy.

Poza tym wydaje mi się, że cięzko będzie nam już na forum znaleźć dużą liczbę chętnych, ponieważ BP ma już swoje latka, i niekoniecznie musi być jeszcze wielu aktywnych posiadaczy BP. Zwłaszcza, że obecnie mamy inne atrakcje (vide U2, BL czy niedługo MW2). Bierzmy się zatem do roboty nawet w niepełnym składzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebujemy pomocy wraz z kilkoma kolegami odnośnie trofików na 8 graczy jakoś nie możemy zebrać paki pomożecie, i jeszcze jedno kto mi zrobi trofea z Mugshotem

W dziale gry -> trofea -> Burnout Paradise, jest osoba która Ci zrobi trofeum z kamerką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale gry -> trofea -> Burnout Paradise, jest osoba która Ci zrobi trofeum z kamerką :)

chodzi ci o Raven??? pisałem ale narazie bez odzewu ale chętnie skorzystam ;) dzięki za podpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×