Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie cyrk, jak w wyniku niedopracowania bety, nie uda nam się odpalić gry z jednego lobby, no ale zobaczymy. Bądźmy dobrej myśli! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jutro nie ma z racji tego że za 30 min wyjeżdżam do naszych wschodnich sąsiadów - Litwinów. We wtorek będę znów w Polsce i mogę grać co wieczór.

Ja 90% czasu gram Inżynierem a więc tą klasą będę grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. IMPERATORE_PL

2. FoxyWoo

3. babciakundzia

4. R4V37PL

5.cygan831

6.kamajoal

7.Skiba94PL (PSN ID SkibaPL)

Mi godzina jako tako pasi. Tylko ciekawe czy sie uda zrobic lobby i pozapraszac ludzi bez zadnych problemow :)

Wgle to ja nie widzialem opcji zeby zrobic serwa ale moze jestem slepy.

Ja zaklepuje inzyniera. Bede podpalal was moim robocikiem :P

Fajnie by bylo jakby sie zebrala spoora ekipa zeby sami polacy grali.

Co do braku headseta, bedziemy najwyzej biegac razem (oczywiscie zachowujac pewne odleglosci), ale chodzi o to zeby nie rozpraszac sie po mapie (no najwyzej rcony kamperki moga zostac z tylu i kryc). Wtedy jak sie rzucimy grupka na 1 mcoma to przeciwnicy duzo do gadania nie beda mieli :).

I pisze sie na to zeby odskoczyc czasem do bc2, byle by godzina byla przystepna

Pozdro i dozo na polu bitwy jak sie wszystko uda

PS. Narazie nie skladam pre ordera bo chce zobaczyc jak bedzie wygladala pelna wersja z patchami (poprawione bugi i inne). Jak bedzie wszystko ok i mi sie spodoba to kupie. Tak wiec narazie w bete moge spokojnie grac.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mecze pewnie bedą rozgrywane 20-24?

ja bym sie pisal na godzine wczesniejsze jednak do 17 jestem w pracy :/ dlatego napisalem, ze pasuje mi godzina 20... wiekszosc tutaj ludzi sa w wieku "pracujacym" :) kurde troche mi szkoda, ze nikt tutaj z toba nie pogra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam IV rok studiów dziennych. Jutro mam tylko spotkanie organizacyjne, ale od wtorku zaczynam zajęcia. Piątki mam wolne np. ale w czwartek siedzę w szkole calusieńki dzień 8-20 :D do tego kursy językowe i prawa jazdy, dlatego poza weekendami nie ma u mnie praktycznie opcji, by grać przed 18.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam IV rok studiów dziennych. Jutro mam tylko spotkanie organizacyjne, ale od wtorku zaczynam zajęcia. Piątki mam wolne np. ale w czwartek siedzę w szkole calusieńki dzień 8-20 :D do tego kursy językowe i prawa jazdy, dlatego poza weekendami nie ma u mnie praktycznie opcji, by grać przed 18.

i wiekszosci z nas takie godziny odpowiadaja :) dlatego godziny gry zostaja :) jak blizej premiery zrobi sie nas wiecej to moze uda sie jakos caly pluton rozlozyc na rozne godziny w ciagu dnia :) ale to juz marzenia przyszlosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Narazie nie skladam pre ordera bo chce zobaczyc jak bedzie wygladala pelna wersja z patchami (poprawione bugi i inne). Jak bedzie wszystko ok i mi sie spodoba to kupie. Tak wiec narazie w bete moge spokojnie grac.

Nie chce ci nic mówić ale jak nie kupisz w preorderze to o Back to Karkand czy innych dodatkach możesz pomarzyć.

Życzę wam jutro miłej gry i zabawy tylko szkoda że bez ze mnie.:sad::sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ci nic mówić ale jak nie kupisz w preorderze to o Back to Karkand czy innych dodatkach możesz pomarzyć.

Życzę wam jutro miłej gry i zabawy tylko szkoda że bez ze mnie.:sad::sad:

a w kolejnych dniach nie ma szans abys mogl w tych godzinach grac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest jeszcze możliwość zapisania się do plutona? Jeśli spełniam kryteria to bardzo bym o to prosił.

PSN id: ProfesorResor

Wiek: 15

Battlelog: MaarcelPL

HS jest.

W tygodniu ze względu na szkołe pasowała by mi gra od godziny 14 do popołudnia i weekendami o każdej porze.

Edytowane przez Profesor Resor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem pluton żeby zobaczyć jak to sie prezentuje

Jak chcecie to wbijajcie, nazwa to Różowe Berety ( tak na szybko aby tylko było ). Statystyki plutonu są całkiem ciekawe

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ci nic mówić ale jak nie kupisz w preorderze to o Back to Karkand czy innych dodatkach możesz pomarzyć.

Życzę wam jutro miłej gry i zabawy tylko szkoda że bez ze mnie.:sad::sad:

Mi idealnie pasuje Twoja pora gry. Możemy się jakoś zgadać jutro niestety od 16 tylko godzinkę mogę, jak coś to pisz do mnie na PW.

EDIT: Jutro idealnie pasuje mi Twoja pora

Edytowane przez Profesor Resor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem pluton żeby zobaczyć jak to sie prezentuje

Jak chcecie to wbijajcie, nazwa to Różowe Berety ( tak na szybko aby tylko było ). Statystyki plutonu są całkiem ciekawe

Fajne logo, hahaha :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ci nic mówić ale jak nie kupisz w preorderze to o Back to Karkand czy innych dodatkach możesz pomarzyć.

Życzę wam jutro miłej gry i zabawy tylko szkoda że bez ze mnie.:sad::sad:

No wlasnie wiem, 4 dodatkowe mapki by przepadly (bo tamte gadzety mnie nie interesuja zbytnio).

Wiecie moze do kiedy mozna skladac pre ordery i gdzie najtaniej (ultima.pl) ?

I do kiedy trwa beta

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no baaa :D, nie no całkiem ciekawie to wygląda, z tego co widzę to chyba sumują się statystyki wszystkich członków plutonu, choc pewien nie jestem bo jestem na razie tylko ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wiem, 4 dodatkowe mapki by przepadly (bo tamte gadzety mnie nie interesuja zbytnio).

Wiecie moze do kiedy mozna skladac pre ordery i gdzie najtaniej (ultima.pl) ?

I do kiedy trwa beta

Z tego co wyczytałem to do 10 października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, oczekując na stworzenie oficjalnego, można sprawdzić działanie oraz funkcjonalności jakie daje stworzenie takiego teamu na battlelog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co robic zamieszania :P poczekajmy az powstanie pluton zalozyciela tego tematu ;)

Chociaz i tak nie ma to wiekszego sensu przed premiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to do 10 października.

Do 10 mozna skladac pre ordery, czy tyle bedzie trwac beta ?

btw moze kiedys w przyszlosci zrobi sie klan z wlasna strona itd ?

Ale pewnie malo klanow powstanie i nie bedzie z kim grac (nie wiem jak to w bad company 2 bylo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 10 mozna skladac pre ordery, czy tyle bedzie trwac beta ?

btw moze kiedys w przyszlosci zrobi sie klan z wlasna strona itd ?

Ale pewnie malo klanow powstanie i nie bedzie z kim grac (nie wiem jak to w bad company 2 bylo).

Beta bedzie trwac do 10, a preordery z tego co sie orientuje do premiery, ale lepiej zeby mnie ktos poprawil bo pewny nie jestem.

Edytowane przez Profesor Resor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 10 mozna skladac pre ordery, czy tyle bedzie trwac beta ?

btw moze kiedys w przyszlosci zrobi sie klan z wlasna strona itd ?

Ale pewnie malo klanow powstanie i nie bedzie z kim grac (nie wiem jak to w bad company 2 bylo).

1. Beta trwa do 10 października, tak.

2. To już daleko idące plany, są strony poświęcone klanom, zrzeszające je itd. Zobaczymy co z tego będzie, jak pogramy razem do końca roku, to potem można nad czymś takim pomyśleć. :)

3. Też nie mam wiedzy na ten temat.

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×