Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiem to w BC2 bylo pelno klanow, ale sama gra nie miala takiego zaplecza aby umozliwic im bezproblemowe dzialanie :) dokladnie takie jak teraz umozliwia battlelog :)

dodatkowow EA narobilo takiego szumu wokol BF3, ze ilosc graczy bedzie duzo wieksza :) dlatego mysle, ze z rozgrywkami klanowymi nie bedzie zadnego problemu... a jak cos to klanowe 12 beda nokautowac przeciwne losowe druzyny i tyle :D liczy sie czysty fun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wygląda ta druga strona Seba, rzeczywiście, ale jak pisałem to już jest sprawa na kolejne tygodnie.

Dobry, zgrany team, daje jeszcze większą przewagę niż ma to miejsce w Call of Duty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, zgrany team to podstawa, czasami jak teraz gram to mam wrażenie ze ludzie nie ogarniają gry, no stoi 3 kolesi aby ładunek rozbroić i nic, podchodzi kolo i all kills. Po 3 lose odpusilem granie na 2h bo mnie juz ch****a brała ;/

A co do komunikacji, to w becie można przez skype rozmawiać jak coś, zawsze to lepiej niż wcale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będe sie starał z Wami grać we wtorki, czwartki i piątki od godz. 20-21 do 23-24 max. Niestety ale 6 rano mam zawsze pobudkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN id: zXx_Unlucky_xXz

Wiek: 29

Mam HS

Zwykle gram szturmowcem lub medykiem ale z innymi klasami tez sobie radze.

Edytowane przez elo_nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE KTO JEST CHETNY NA PONIEDZIALEK GODZINE 20 NIECH WPISZE SWOJ NICK I ORAZ POZASTALYCH KTORZY BEDA NAPEWNO JAK POWYZEJ

NIE ZASMIECAC FORUM TYLKO NA TEMAT PISAC !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest jeszcze możliwość zapisania się do plutonu, to się zapisuję :thumbsup:

PSN ID: RadeX17

Wiek: 16

Battlelog: RadeX717 (o jedną 7 więcej niż w ID)

HS jest. (ps eye :smile: )

a także dopisuję się do listy:

1. IMPERATORE_PL

2. FoxyWoo

3. babciakundzia

4. R4V37PL

5.cygan831

6.kamajoal

7.Skiba94PL (PSN ID SkibaPL)

8.RadeX17 (BattleLog: RadeX717)

Godzinka mi pasuje, na razie nie mam ulubionej klasy postaci w becie.

Edytowane przez RadeX17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umnie granie jest raczej wieczorne w granicach 21:30- 24:00 , lub jak mam dzień wolny to prawie zawsze (pracuje w systemie 12h). Myślę że czas przed premierą będzie dobry na sprawy organizacyjne jak koledzy wcześniej pisali a pierwsze granie najlepiej po premierze organizować bo jak wiecie beta ma problemy z graniem z znajomkami . W BC2 natomiast można też pograć :D Wspólnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze resistance 3, btw jest ktoś chętny na gre przez skype skoro komunikacja w grze nie działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze strzelanek na PS3, mam tylko Homefronta... <ściana> :D

Kurcze piszczcie takiw rzeczy w "zwyklym" temacie bf3 bo tutaj naprawde sie smietnik zrobil :P tu piszemy tylko o ustawkach i plutonie

Edytowane przez RaFaLiK37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o komunikację, to ja nie posiadam zwykłego headseta, tak by móc podłączyć go do laptopa. Ponadto nie ma gwarancji, że jutrzejsze granie wypali przez problemy z graniem ze znajomymi. Chciałbym takie granie organizować codziennie do końca bety, ale jeśli się jutro nie powiedzie, to cóż pozostanie nam czekanie na finalną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem oficjalną odpowiedź od redaktora PS3Site. Administracja nie ma nic przeciwko Naszej inicjatywie, pod warunkiem, że "nie będzie ona naruszać naszego dobrego imienia". Pragnę od razu podkreślić, że stawiam sobie za punkt honoru aby tego dopilnować, a każdy przejaw chamstwa czy złośliwości będzie skutkowała automatyczny skreśleniem z Plutonu. Uwaga ta szczególnie dotyczy osób poniżej 21 roku życia, na nich będę szczególnie wyczulony, ale jak podkreślam, spotykamy się po to aby pograć, zrelaksować się i pobawić. Każdy ma swoje obowiązki, a gra ma być formą relaksu.

A teraz sprawy organizacyjne:

- zbiorę wszystkie nicki i ID w pierwszym poście,

- proszę zakładać konta ba Battlelogu i dodawać się do znajomych zarówno w PSN jak i Battlelogu.

- jeśli jest wśród nas jakiś grafik, przydałoby się logo

- podstawą na której należy się skupić to założenie plutonu oraz wybranie władz, osób zarządzających, pilnujących pewnych spraw oraz takich którzy będą dbali o kulturę gry.

Lista uzupełniona w 1 poście. Jak znam życie, to połowa nie kupi pełnej wersji gry, a druga połowa nie będzie mieć czasu żeby pograc dwa razy w tygodniu, także myślę, że te 12 os uzbieramy.

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co grafik, tam jest przecież edytor do robienia logo, wystarczy dobry pomysł ( ps mnie spisałeś? :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] Jak znam życie, to połowa nie kupi pełnej wersji gry, a druga połowa nie będzie mieć czasu żeby pograc dwa razy w tygodniu, także myślę, że te 12 os uzbieramy.

Ja grę kupuję tak mniej więcej w środku listopada, wcześniej nie da rady, czas na granie będę mieć (chyba że pojawi się baaardzo dużo nauki). Mam nadzieję że ostanę w tej 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem oficjalną odpowiedź od redaktora PS3Site. Administracja nie ma nic przeciwko Naszej inicjatywie, pod warunkiem, że "nie będzie ona naruszać naszego dobrego imienia". Pragnę od razu podkreślić, że stawiam sobie za punkt honoru aby tego dopilnować, a każdy przejaw chamstwa czy złośliwości będzie skutkowała automatyczny skreśleniem z Plutonu. Uwaga ta szczególnie dotyczy osób poniżej 21 roku życia, na nich będę szczególnie wyczulony, ale jak podkreślam, spotykamy się po to aby pograć, zrelaksować się i pobawić. Każdy ma swoje obowiązki, a gra ma być formą relaksu.

A teraz sprawy organizacyjne:

- zbiorę wszystkie nicki i ID w pierwszym poście,

- proszę zakładać konta ba Battlelogu i dodawać się do znajomych zarówno w PSN jak i Battlelogu.

- jeśli jest wśród nas jakiś grafik, przydałoby się logo

- podstawą na której należy się skupić to założenie plutonu oraz wybranie władz, osób zarządzających, pilnujących pewnych spraw oraz takich którzy będą dbali o kulturę gry.

Lista uzupełniona w 1 poście. Jak znam życie, to połowa nie kupi pełnej wersji gry, a druga połowa nie będzie mieć czasu żeby pograc dwa razy w tygodniu, także myślę, że te 12 os uzbieramy.

No ja np. grę będe miał w dniu premiery (albo i nawet ze 2-3 dni przed bo zamówiłem z ultimy). No, a grać mogę na pewno w weekendy i w tyg. godziny 20-24 - studia ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine_79 BL mam takie samo jak ID.

Ja mogę byc taktykiem xD Czyli dobieranie ekip...i ewentualnie konsultowac możemy taktykę...

(w KZ3 każdą mapę... rozgrywam mniej więcej tak samo...po co psuc coś idealnego? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę.

Jeśli ktoś chciałby się dopisać do listy to proszę o post w tym temacie. Dostaje tyle PW na ten temat, że mogę kogoś pominąć.

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID: Vin___cent

Wiek:33

Gram praktycznie codziennie (poza sobotą) po godzinie 21

Edytowane przez Vin___cent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palpatine_79

To trzeba wysylac zapra na psn do kazdego z listy w 1 poscie ?

Nie wiem jak wam ale mi chyba slotow znajomych zabrankie (ile jest maksymalnie?)

Na battlelogu pododaje.

I skoro mamy juz pozwolenie na utworzenie to zrob go.

Btw. niech osoba ktora bedzie miala wszystkich z plutonu, ktorzy maja zamiast dzis grac, zrobi grupowy czat. Lepsze to niz nic.

PS - Wiecie czemu na battlelogu jestem jako "unkown user" ?

RadeX717 and Unknown user are now friends

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID RossoNero1899PL

Wiek:21

HS nie mam,ale planuje zakup do premiery Battlefield 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×