Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie był taki rygorystyczny. Ważne aby każdy z członków nie działał sobie na nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIR_POLSKA

HS mam

25 lat

też jestem chętny do gry w takim plutoni, grę już zamówiłem a więc będę aktywny od samego początku

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szyma45 wiek : 21 hs: ps eye battlelog taki sam jak psn id

też chętny

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ID: FoxyWoo

battlelog: moge widniec jako Squeare

wiek: 24

do zaproszen wpisujcie ps3site albo lepiej jakas nazwe naszego teamu ( jak juz wymyslimy :P)

wiek w wyborze do druzyny jest wazny, ale jak wszyscy wiemy czasami gosc, ktory ma 40 lat zachowuje sie jak 15 latek i odwrotnie :) dlatego pulap wiekowy trzeba dobrze przemyslec :)

dodatkowo wypadaloby aby kazdy mial mozliwosc komunikacji glosowej (albo HS albo od bidy kamerka) :) wszyscy chyba wiemy jak wyglada gra jak niektorzy maja HS a inni biegaja za nimi i wysylajac wiadomosci na PSN probuja jakas akcje stworzyc....

jak sie zalogujecie na battlelog to tam jest opcja stworzenia plutonu :) niech jedna osoba go stworzy a inni sie po prostu do niego dodadza :) wysylanie inv na PSN to juz bedzie inna/pozniejsza kwestia :D

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID -Kuba_K

30 lat

Battlelog kubaskype

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wszyscy zarejestrowali się na battlelogu, proszę to zrobić. Łatwiej będzie sformalizować pluton. Mój nick na battlelogu taki sam jak PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy wiek nie ma znaczenia. Wg regulaminu forum, urzytkownicy powinni miec skończone 21 lat

§ I - Ogólne zasady obowiązujące użytkowników

------------------------------

1. Forum jest przeznaczone wyłącznie dla osób które ukończyły 21 lat.

Powiem ci ze nikt sie nie trzyma tej zasady i ogolem jest do dupy. Mam 17 lat i nie moge wchodzic na forum zeby poczytac sobie co nowego wychodzi na konsoli, ogolne nowinki lub sobie podyskutowac na forum ?

Gre ogarniam, k/d ratio jest dodatnie w bfie 3 (i tak na to nie patrze, dopiero dzisiaj w battlelogu sobie sprawdzilem). Sadze ze mozna stworzyc zgrany team.

Hsa tez narazie nie mam ale jak bedzie trzeba to sie kupi (mam kamerke ps eye ale nie wyobrazam sobie gadania do niej)

Nazwa plutonu ? Hmm

Moze PS3SiteOwners

PS3SiteVeterans

No nie wiem cos w tym stylu. Trzeba wymyslec dobra nazwe i zrobic ten pluton bo juz szukalem ps3site i nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID -GreyYogo

22 lat

Battlelog GreyYogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eX4cT_PL eee a to napewno na ps3?? Pokazuje że grałeś w betę... ale na Xśmieciu...

A czy jak na battlelogu będzie pluton... i tam będą widoczni wszyscy jego członkowie... da się jakoś ich szybko zaprosić? xD

Nie uśmiecha mi się wpisywanie na ps3 każdego nicku... ;)

EDIT:

Mam taki sam battlelog jak PSN ID czyli Rockex2009

Wielu nie ma na battlelog... ale tych co są to dodałem.

@ thegrim a na battlelogu zauważyłem dodatkowo opcję importu znajomych z PSN :D ^^

Edytowane przez Eragon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jak na battlelogu będzie pluton... i tam będą widoczni wszyscy jego członkowie... da się jakoś ich szybko zaprosić? xD

Nie uśmiecha mi się wpisywanie na ps3 każdego nicku... ;)

w battlelogu jak sie dolaczysz do teamu to wszystkich Ci chyba samo doda do znajomych :) ale na PSN bedziesz musial wszystkie ID dodawac sam na 100% :) no chyba, ze BF3 bedzie mial zakladke frends from battlelog :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilosc miejsc ograniczona w tym naszym plutonie ?

Moj nick w battlelogu jest troche inny: Rafaol37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wszyscy zarejestrowali się na battlelogu, proszę to zrobić. Łatwiej będzie sformalizować pluton. Mój nick na battlelogu taki sam jak PSN.

nie znajduje cie na battlelogu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im wiecej nas tym lepiej wiadomo jak będzie 24 to bajka

W battlelogu można impRtowac ludzi z psn tylko w becie ta opcja narazie nie działa lepiej jak każdy będzie miał taki sam nick jak na psn i na battlelogu touproscisprawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im wiecej nas tym lepiej wiadomo jak będzie 24 to bajka

W battlelogu można impRtowac ludzi z psn tylko w becie ta opcja narazie nie działa lepiej jak każdy będzie miał taki sam nick jak na psn i na battlelogu touproscisprawe

No dobrze tylko jak mam zmienić z ateusz123 NA LionelPL. Zrobić nowe konto na EA. Ciekawi mnie czy staty z bety BF3 mi sie zapisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staty będziesz miał loczy ci się poprze twój nick playstation network

W wersji pełnej wszystko od poczotku idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge miec taki sam battlelog jak psn id.

Czyli moj battlelog to Skiba94PL

Pzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staty będziesz miał loczy ci się poprze twój nick playstation network

W wersji pełnej wszystko od poczotku idzie

To nie oto chodzi. Jak robiłem konto na EA tam było trzeba wpisać Identyfikator główny EA i mi sie cos porąbało i wpisałem ateusz123 i nie da sie tego zmienić. A to konto jest połaczone z moim kontem PSN i na Battlelogu mam taki nick. Nie da sie zmienic. Zrobić nowe na EA?

EDIT

A tak w ogóle już powstał klan na Battlelogu?

Edytowane przez Messi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,jak wy się logojecie na battlelog bo ja coś nie moge,a mam konto EA i wpisuje ten sam e-mail i hasło na battlelog i lipa.THX for help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×