Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czytajcie od poczotku forum wszystkie posty to jest dopiero pomysł jak się zbierze dużo chłopa to wszystko samo pójdzie jeszcze administracja musi zaakceptować nazwA która będzie prawdopodobnie to PS3 SITE PLUTON 12 lub

PARSZYWA 12 hehhehe...

Pezypominam, że wciąż czekamy na info od administracji.

Póki co proszę rejestrować się na battlelogu i dodawać się do znajomych.

Pluton powstanie formalnie po decyzji portalu.

Admina proszę o podwieszenie tematu jeśli jest taka możliwość.

Nazwy jeszcze nie ma plutonu po pełnej aktywacji battlelogu będzie wpelni chodzil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilosc miejsc ograniczona w tym naszym plutonie ?

Moj nick w battlelogu jest troche inny: Rafaol37

tak chyba do 99

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej osób tym lepiej, to może pozwolić nam tworzyć nawet dwa teamy jednocześnie, co może być nieuniknione np. w czasie weekendów. Teraz powysyłam zaproszenia każdemu z Was po kolei, odbierajcie. :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

so0owa battle log jak i psid

Edytowane przez s0wa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID: thr123

Battlelog: thr123

wiek: 21 lat

Numer buta: 46

Obwód pasa: 93

Edytowane przez THR
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znajduje cie na battlelogu

Cholercia, faktycznie na battlelogu moje konto to: piast80

A soldier name to: azrael_8_8

Nie wiem dlaczego ale nie mogłem nadac takiej samej nazwy, dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholercia, faktycznie na battlelogu moje konto to: piast80

A soldier name to: azrael_8_8

Nie wiem dlaczego ale nie mogłem nadac takiej samej nazwy, dziwne...

załóżcie coś na próbe i tak kilka dni po zamknięciu bety wszystkie te dane pójdą się ******** :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół roku będziemy czekać na odp administarcji.... serio ;P

Można założyć coś... a potem co najwyżej skasować , bo chyba da się kasować , no nie? :D

Jest ktoś tam generałem... to kogo wybieramy? Palpatine_79? Cygan? xD

Dla próby palpat możesz wybrać z 10 osób i potestować battlelog ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załóżcie coś na próbe i tak kilka dni po zamknięciu bety wszystkie te dane pójdą się ******** :D

z tego co wiem to zalozone plutony pozostana w battlelogu :) wykasowane zostana tylko nasze staty :) albo przynajmniej mam taka nadzieje :P

a moze do wybrac by 10 osob, ktore maja najwyzszy lvl teraz w becie? bedzie to sprawiedliwe i bedzie wiadomo, ze te osoby maja czas na testowanie :)

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psnid: tomalo74

battlelog: j.w.

wiek: wynika z psnid :)

Edytowane przez tomalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czas na kolejną aktualizację.

Dodałem wszystkich ludzi, którzy tu podali nicki (chyba nikogo nie pominąłem...) tak samo na Battlelog, niektóre z nich nie są tożsame z tymi z PSN, mam tu na myśli ludzi którzy nie podali nicków do tego drugiego, ze mną było tak samo właśnie... (ImperatorPoland przyp. red. :D) oto on.

W sumie na tę chwilę naliczyłem 27 osób. Jest sporo, jest dobrze. Padały tu propozycje, by ograniczyć liczbę ludzi i czas to zrobić. 40 to moja propozycja, akcja jeszcze trwa stosunkowo krótko, nie chciałbym by ktoś został pokrzywdzony. :D W każdym razie jest to na pewno spora liczba, za duża, ale wiem z doświadczenia, że sporo osób może się wykruszyć się z różnych względów i z tej grupy po jakimś czasie wyłoni się ekipa, która będzie grać ze sobą regularnie.

Ta początkowa grupa prawie 30 osób, to dobry moment, by stworzyć dwie drużyny, które (początkowo w becie) będą wspólnie walczyły, o dobre imię naszego Plutonu. :D

Widzę to tak: weekendy to ten najgorętszy moment, więc to w tym czasie może być nadkomplet, wtedy należało by tworzyć dwa zespoły. Chociaż przed chwilą na PSN było tylko 6 osób. Także jest to bardzo płynne.

Dobrze byłoby spróbować jutro zagrać w większym gronie. Skoro w becie headsety nie działają poprawnie, to w takim razie wystarczy sama obecność. Dobry czas by poznać nawzajem własne umiejętności, podpatrzeć styl gry, nie zagłębiając się jeszcze w taktyczne niuanse etc.

W przyszłości, w pełnej wersji gry gdzie headsety już na pewno będą funkcjonować ok. preferowałbym tworzenie zespołu składającego się z posiadaczy tego akcesorium lub pochodnych - kamera z mikrofonem - granie bez niego spowoduje, że rozgrywka nie będzie się specjalnie różnić, od tej w pojedynkę. W sytuacji gdy, sporo osób nie ma headseta i nie planuje go w najbliższym czasie kupić, to proponowałbym tworzenie dwóch zespołów na inne podstawie: headsetowców i (nie)headsetowców, ale to już melodia niespełna miesięcznej przyszłości. :)

Póki co skupmy się na najbliższym czasie. Wspomniałem o wspólnym graniu. Może jutro? 20? 21? Do powiedzmy północy? Skoro headsety nie działają, to konieczna byłaby punktualność, tak by potem nie męczyć się z poszukiwaniem nieobecnych delikwentów i nie łamać sobie palców na "literkowej" komunikacji z ludźmi obecnymi w lobby i zastanawiać się co zrobić z faktem spóźnionego człowieka. Skoro potencjalnie jest tylu zainteresowanych, a miejsc tylko 12 będzie więc decydować kolejność zgłoszeń. W przypadku nadkompletu, niech ktoś poprowadzi stworzenie drugiej grupy. Nastawiam się na to, że to jutro wypali i ta propozycja dotyczy tylko jutra. Każdy kolejny dzień, to nowa próba stworzenia zespołu, zgłaszania się itd.

Rzucam więc propozycję: Poniedziałek 03.10.2011 "Wspólna gra" g. 20 (możliwe maks. 5 min. spóźnienie). Twórca lobby IMPERATORE_PL

(Dopisujcie się poprzez wklejanie mojego nicku, a pod nim dodawajcie swoje.)

Uczestnicy: 1. IMPERATORE_PL

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią osobą, którą dodałem do znajomych na Battlelog i PSN jest tomalo, który zgłosił się tu jak pisałem poprzedni przydługawy post. Dziś już nikogo nie dodam, bo nie zamierzam włączać konsoli, chyba. :) Rozpowszechniłem jeszcze wiadomość o graniu wśród ludzi, którzy akurat siedzieli na PSN i czekam na efekty. :)

Jeśli jakiś newcomer będzie chciał mnie jeszcze dodać tu, czy tu, to zapraszam.

Mój nick PSN to lMPERATORE_PL, gdzie pierwsza litera to małe L, a nie I, niestety...

Battlelog: ImperatorPoland

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,wytłumaczy mi ktoś jak się zalogować na battlelog?mam założone konto na EA i wpisuje ten sam e-mail i hasło na battlelog i dupa.THX for help.(probowałem już chyba wszystkiego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę późniawo. Myśle że znajdą się osoby do grania tak koło 14-17. :D

EDIT:

Proponował bym zrobienie listy o której godzinie kto może grać. Wtedy byśmy ustalili kiedy treningi,stworzenie dwóch teamów(o ile tyle osób się zbierze) w których pasowało by granie w wyznaczonych godzinach/

1 Team granie popołudniowe

2 Team granie wieczorne.

Dzięki temu każdy znajdzie czas na granie. Kto za tym pomysłem?

To ja może zacznę.

Ja mogę od Pon-Pt w godzinach 14-17

Sobota-różnie

Niedziela: Nie gram w ogóle.

Edytowane przez Messi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie. Czekamy na odpowiedź administracji, jeśli nie będzie sygnału w ciągu paru dni założymy sobie Pluton pod nazwą własną, a z tego forum będziemy tylko korzystać w ramach komunikacji.

Jutro zbiorę wszystkie nicki i PSN ID i umieszczę w pierwszym poście. Póki co zakładajcie konta na Battlelogu. Całą organizacją zajmiemy się po zamknięciu bety a oficjalną premierą. Póki co i tak leży formowanie własnych składów na serwerach więc czasu mamy mnóstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę późniawo. Myśle że znajdą się osoby do grania tak koło 14-17. :D

wydaje mi sie, ze godzina 20 jest godzina idealna dla tych, ktorzy pracuja codziennie :) dlatego zostala taka wyznaczona :) i ta lista jest wlasnie umowieniem sie na meczyki od godziny 20 do mniej wiecej polnocy :)

mozna stworzyc osobna liste dla chcacych pograc sobie we wczesniejszych godzinach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, ze godzina 20 jest godzina idealna dla tych, ktorzy pracuja codziennie :) dlatego zostala taka wyznaczona :) i ta lista jest wlasnie umowieniem sie na meczyki od godziny 20 do mniej wiecej polnocy :)

mozna stworzyc osobna liste dla chcacych pograc sobie we wczesniejszych godzinach

To zobacz mój pomysł dwa posty wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

godzina jest dobra na 20 najlepiej wszystko ogarniesz a potem mozna grac do pulnocy

1. IMPERATORE_PL

2. FoxyWoo

3. babciakundzia

4. R4V37PL

5.cygan831

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zobacz mój pomysł dwa posty wyżej

nie sztuka jest edytowac swoj post zaraz po wystawieniu mojego :)

ok koniec offa

ile chcemy mniej wiecej osob na jutro? mam nadzieje, ze nie bedzie problemow ze squadami jak to bywalo ostatnio :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×